Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Kanuni Motocar 200 [test]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    bu arada arkadaşlar kanuni tüm motorlarında olduğu gibi bundada uçuk bi zam yaptı fiyatı 2.953 ytl olmuş bence hiçde iyi olmadı
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    selam arkadaşlar..ben caracal 200''kullanıcısıyım motorumdanda gayet memnunum çok yakın arkadaşım motocar'200'almak istiyor sıfır!şimdi bu motoru kullanan arkadaşlardan ricam nasıl bir motor(caracal'a yakın bir motormu?),km'arttıkça güç kaybı oluyormu,birde vites göstergesi varmı,ben resimlere baktım ama göremedim şimdiden teşekkürler...

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar..ben caracal 200''kullanıcısıyım motorumdanda gayet memnunum çok yakın arkadaşım motocar'200'almak istiyor sıfır!şimdi bu motoru kullanan arkadaşlardan ricam nasıl bir motor(caracal'a yakın bir motormu?),km'arttıkça güç kaybı oluyormu,birde vites göstergesi varmı,ben resimlere baktım ama göremedim şimdiden teşekkürler...
    kardeş bu başlığı okursan bir hayli bilgi edinirsin
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    Suzuki GSF600S Bandit
    Arkadaşlar.. Benim motocar'ı satmayı düşünüyorum.. ilgilenen arkadaşlar motoru bu adreste inceleyebilir...

http://www.sahibinden.com/2008_model...XQQdisplayitem

İzmirdeki arkadaşlar gelip görebilir..

1atasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Wiki 125İ
    Alıntı yalimakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar.. Benim motocar'ı satmayı düşünüyorum.. ilgilenen arkadaşlar motoru bu adreste inceleyebilir...

Valla kardeş düşünebilirim ama mesafe uzak ve ben kredi kartına taksit yaptırmak zorundayım yoksa altından kalkamam inşallah fazla beklemeden satarsın
    DELİKANLI OLUNMAZ DOĞULUR .......KARADENİZ FIRTINASI OFLU ALİ

kemik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Bende yeni bir motor almayı düşünüyorum kymco da karar kılmıştım fakat her kez bişe söylüyor kafam karıştı yine. Bu gün motorumu bi servise götürdüm servisteki çocuk kesinlikle honda al hondadan şaşma bi kere al ömür boyu kullan dedi. Bir kanuni bayisine gittim motocar 200 ü sordum o da motocar için aynı şeyleri söyledi sorunsuz bin dierleri sadece marka bunun aşşa kalır yanı yok dedi. Kimiside kymco al pişman olmazsın diyor kafam çorba gibi oldu. motocar 200 ün tipini çok beğeniyorum ama içime kurt düşürdüler çok kararsız kaldım.

Motosikleti
    Suzuki GSF600S Bandit
    motocar iyidir.. hiç bir koşulda üzmez... rahattır ekonomiktir... 150 -200 cc sinifinda en iyi tercihlerden biridir..
    tabiki honda da iyidir.. ama fiyatıda ona göre iyidir.. parça fiyaları daha da iyidir! ve kalındır.. terletir adamı ;)

izmir honda sevisi ve bayii çok iyi tanıyorum. cbf 150' lerin narin aletler olduğunu kendi söyledi..
    150-200 cc bir makineden inanılmaz bir performans beklenmiyeceğine göre neden fazla para bağlayasın.. al temiz bi kanuni bin gitsin...

fiyatı düşürdüm...

kemik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Hocam link sorunlu diyor (aradığınız sayfa bulunamadı ) ve satmak istemenizin nedir acaba ?

Motosikleti
    Suzuki GSF600S Bandit
    Güncelleyince link değişmiş..

Satma sebebim 650 lik v-strom'a motora geçmek.. biriyle anlaştım gibi.. o yüzden acelem var biraz.. ilgilenen varsa anlaşırız..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Motocar iyidiiiirr alan pişman olmaz
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

emir27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motocar şu anda üretiliyormu?kanuni'nin sitesinde modellerde yer alıyor ama üretim varmı?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler