Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 100 km

Motovento
    REKLAM ALANI

mondial100 km kullanan arkadaşlar varsa izlenimlerini söylermisiniz?
    azami hızı=?
    yakıtı=?
    yokuştaki çekişi=?
    hızlanması=?
    ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

25 derecelik yokuşu 60 km sabit hızda çıkabilir tek kişi
    azami hız iyi bakarsan 80-90-100 105 belki

yakıtı bir depo 3.6 litreyle 180 km sabit 80 km hızla

hızlanması 0 dan 70 kadar doğanı geçebilir

teşşekürler kardeşim

başka kullanan arkadaşlar yokmu?

var bunun için konu başlıklarını bulman lazım mesela mondial 100kh kullanıcıları diye başlık var ya da 100 lük cub kullanıcıları diye başlık var

o sayfalara yazarsın haftada 10-15 kişi bir şeyler yazar

osmaniyeli sence nasıl bir motor şahsen ben pratikliğini fln beğeniyorum fakat iki kişiyle kalkışları fln çok zor oluyor.sence nasıl

Alıntı umutcan_314 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    osmaniyeli sence nasıl bir motor şahsen ben pratikliğini fln beğeniyorum fakat iki kişiyle kalkışları fln çok zor oluyor.sence nasıl
    valla uag 125 gibi hızlı atik değil sonuçta küçük motor ama yarışmayacak birisi için şehiriçi ve 100-150 kmlik gezilerde iyi motor

yakıtı iyi işte bir de parçaları ucuz. ama 2. el de 125 lik kadar para etmiyor

ben yaylaya giderken bazen 1 e düşüyordum . ama yinede fiyatına göre güzel motor

merhaba..
    mondial 100km max hız başlığını görünce üye olup tecrübemi (bu kadar azına tecrübe demek fazla belki de..) paylaşmaya karar verdim
    bir kaç aydır mondial 100 km kullanıyorum; ilk motosikletim hatta küçükken bi kaç kere sürdüğüm süper51 mobileti saymazsak bindiğim ve kullandığım ilk motosiklet..
    dediğim gibi alalı birkaç ay oldu şu an 3500 km civarında yol yapmış bulunmaktayım.
    rodaj süresince çok dikkatli kullandığımı söyleyemem bazen çok zorladığım da oldu hatta rodajı 1000 km zannediyordum kullanma kılavuzunda 3000 yazdığını çok sonra farkettim.. fakat yağ değişimlerini aksatmadan kendim yaptım.. performans beklediğimin ötesinde çıktı; düz yolda rüzgarsız havada hız ibresi rahatlıkla sona dayanıyor tahminimce 130u buluyor.. 63 kilo civarındayım kuzenimle bindik (kendisi 98 kilo civarında) kalkışlarda motor epey ıkınıyor ama hızını aldıktan sonra problemsiz gidiyor.. yakıt olayı da çok güzel 70km sabit hızla 80 kilometrede 6- 6.5 liralık benzin gidiyo

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25 derecelik yokuşu 60 km sabit hızda çıkabilir tek kişi
    azami hız iyi bakarsan 80-90-100 105 belki

yakıtı bir depo 3.6 litreyle 180 km sabit 80 km hızla

hızlanması 0 dan 70 kadar doğanı geçebilir
    Valla yakıtına hayret ettim ben bunun Kh sini kullanıyorum yarı otomatik olduğu halde aynı yakıtı harcıyor ben tam otomatiğinin daha fazla yakacağını sanıyordum halbuki hem serviste öyle diyordu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:17 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:13 AM ----------

Alıntı zeyinsiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba..
    mondial 100km max hız başlığını görünce üye olup tecrübemi (bu kadar azına tecrübe demek fazla belki de..) paylaşmaya karar verdim
    bir kaç aydır mondial 100 km kullanıyorum; ilk motosikletim hatta küçükken bi kaç kere sürdüğüm süper51 mobileti saymazsak bindiğim ve kullandığım ilk motosiklet..
    dediğim gibi alalı birkaç ay oldu şu an 3500 km civarında yol yapmış bulunmaktayım.
    rodaj süresince çok dikkatli kullandığımı söyleyemem bazen çok zorladığım da oldu hatta rodajı 1000 km zannediyordum kullanma kılavuzunda 3000 yazdığını çok sonra farkettim.. fakat yağ değişimlerini aksatmadan kendim yaptım.. performans beklediğimin ötesinde çıktı; düz yolda rüzgarsız havada hız ibresi rahatlıkla sona dayanıyor tahminimce 130u buluyor.. 63 kilo civarındayım kuzenimle bindik (kendisi 98 kilo civarında) kalkışlarda motor epey ıkınıyor ama hızını aldıktan sonra problemsiz gidiyor.. yakıt olayı da çok güzel 70km sabit hızla 80 kilometrede 6- 6.5 liralık benzin gidiyo
    Ahanda burdada süratine akıl erdiremedim 130 ii yapıyor ya bizimki yarı otomatik olduğu halde 100ü geçmiyor oda hafif meyilli yolda ve rüzgarı arkamıza almışken sen tamotomatik şanzımanlısıyla ii yapıosun 130 bu işte bi yanlışlık olmasın

motoru eskitmeden satsam mı acaba?

Motosikleti
    Alıntı zeyinsiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru eskitmeden satsam mı acaba?
    nie? 130 yetmiomu? hayabusamı alcan

130u bırak 330 olsa insanın gözünü doyuramazsın..
    kastettiğim değerini yitirmeden elden çıkarmaktı..
    lakin ilk gözağrım o benim satacaamı pek sanmıyom..
    gerçi mct' e gözüm kayıyo şu sıralar
    10.000'i devireyim çok ihtimal ondan alacam bi dene de..

bir anlamı kalmadı sorularımın ve cevaplarınızın.. motor haşat oldu uçurumdan uçtu... yatıyor şimdi

Motosikleti
    Geçmiş olsun kardeş sende bi şey varmı? Yoksa üzülme cana geleceğine mala gelsin

[/QUOTE]Ahanda burdada süratine akıl erdiremedim 130 ii yapıyor ya bizimki yarı otomatik olduğu halde 100ü geçmiyor oda hafif meyilli yolda ve rüzgarı arkamıza almışken sen tamotomatik şanzımanlısıyla ii yapıosun 130 bu işte bi yanlışlık olmasın[/QUOTE]
    100 km 130 km yapmaz.O dişlilerle olacak iş değil bence o.Sen en iyisi hız göstergene bir baktır derim.Adamlar cbr 125le o hızlara çıkabiliyorlar.

Motosikleti
    Sanırım baktıracak motoru ve km göstergesi kalmamış arkadaşın motorla kaza yapmış ve pert olmuş motoru

motor sonunda servisten çıktı güzelde oldu. birader senin motor nasıl 130 görüyor ya son hızı 120 yazıyor ztn göstergede. benimki 100ü zor yapıyor. rüzgarı arkana alınca. yakıtıda senin dediklerine göre çok fazla sallamışsın belli birazzzz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler