Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İlk kazamı yaptım, yine belediye rezaleti umarım son olur :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Dün gece 23:45 sıralarında güngören kalecenter alışveriş merkezinin arkasından dolanan "u" şeklindeki virajın girişinde belediye aracının çimleri sularken yola akıttığu su sonucu kaydım ve kaldırıma çıktım. Benden 5 dakika sonra aynı virajda 10 metre önümüzde ticari taxi kaydı ve takla attı. Sonra bir de baktık ki yolda sudan başka sıvı şeyler de var. Belediyenin kamyonundan yağ ya da mazot gibi bişey akmış suyla karışmış, asfalt jilet gibi kaygan. Korumalı olduğum için bana pek bişey olmadı, karnıma sert bi darbe aldım bu yüzden olası iç kanama ihtimaliyle sabaha kadar hastanede takip altında kaldım. Tabi motosikletimde hatrı sayılır maddi hasar var. Bazen ne kadar dikkatli olsak da elimizden bişey gelmiyor.Kazalar olacaktır mutlaka; ihmalkarlıktan meydana gelen kazaların son bulması dileğiyle...
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    geçmiş olsun umarım son kazanız olur allah korumuş...

Geçmiş olsun.

Kazayı ucuz atlatmışsın.

Önemli olan sağlığın. Motor nasılsa tamir olur..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    geçmiş olsn sana birşey olmamış yeter motor nasıl olsan alınır veya tamir edilir
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

geçmiş olsun

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Benimde mazotla bi hatıram var çok değil 30 km hızım vardı virajda mazota girmemle düşmem bir oldu hiç çırpınma fırsatım olmamişti..motosikletimde ybr oldugu için hiç bi masrafım olmamiş motoru kaldırdıgım gibi yoluma devam etmiştim sizin motorunuzda bi hayli masraf oluştu sanırım geçmiş olsun size bişey olmamiş buna sevinin..tekrar olmamasi dileğiyle
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Geçmiş olsun dostum, içini göremediğimiz viraj dönüşlerinde sadece yabancı sıvılar değil her türlü çukur, cisim vs. olabilir.

O yüzden şehir içinde, hele ki gece sürüşlerinde çok temkinli şekilde viraja girmeye özen gösterelim, viraja girmeden hızımızı optimum seviyeye düşürelim..

Umarım son kazan bu olur, tekrar geçmiş olsun...

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    geçmiş olsun son olsun ..
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Geçmiş osun akrdeşim. Bir gün herkezin başına gelcek. Virajı alırken yatırmışmıydın motru baya ?
    Asla pes etme !

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun sende bişey olmaması sevindirici.
    Motoru dert etme illaki toparlanır.

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı ayktcnknyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş osun akrdeşim. Bir gün herkezin başına gelcek. Virajı alırken yatırmışmıydın motru baya ?
    Hayır, tam viraja girerken motoru yatırıyordum ki suyu görünce azıcık arka frene dokundum ve frene dokunmamla kaymaya başlamam bir oldu. Sonra toparlamak için motoru düzeltince de virajın dışına sürüklenip kaldırıma çıktım. Yol fena kaygandı yapabileceğim hiçbişey yoktu. Bu arada herkese teşekkür ederim iyi dilekleri için.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Geçmiş olsun
    sende ciddi bir hasar olmaması sevindirici ....
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

cana gelıcegıne mala gelsın :/ yinede ne geregı var.kader deyıp geçilecegıne bıraz sorumluluk bıraz vıcdan olsa boyle seyler olmıcak ama kıme iş yaptırabılırsın kı.gecmış olsun
    '4' TEKER BEDENİMİ, '2' TEKER RUHUMU TAŞIR !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sulama suyunu olur olmaz bir dereden çekip almışlarsa içinde her türlü yağ ıvır zıvır olabilir

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ben inanıyorum ki bir gün herşey güzel olacak..
    Bu tür başlıklar açılmayacak, insanlar yaralanıp hayatını kaybetmeyecek..
    Gerçekten inanıyorum..

Geçmiş ola..

Motosikleti
    vespa et4 150cc
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün gece 23:45 sıralarında güngören kalecenter alışveriş merkezinin arkasından dolanan "u" şeklindeki virajın girişinde belediye aracının çimleri sularken yola akıttığu su sonucu kaydım ve kaldırıma çıktım. Benden 5 dakika sonra aynı virajda 10 metre önümüzde ticari taxi kaydı ve takla attı. Sonra bir de baktık ki yolda sudan başka sıvı şeyler de var. Belediyenin kamyonundan yağ ya da mazot gibi bişey akmış suyla karışmış, asfalt jilet gibi kaygan. Korumalı olduğum için bana pek bişey olmadı, karnıma sert bi darbe aldım bu yüzden olası iç kanama ihtimaliyle sabaha kadar hastanede takip altında kaldım. Tabi motosikletimde hatrı sayılır maddi hasar var. Bazen ne kadar dikkatli olsak da elimizden bişey gelmiyor.Kazalar olacaktır mutlaka; ihmalkarlıktan meydana gelen kazaların son bulması dileğiyle...
    büyük geçmiş olsun, iyiki sende hasar yok..

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Bu bilinçsiz yeşillendirme çalışmaları bakalım daha kaçımızın canını yakacak.

Çok geçmiş olsun.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Umarim bu tip kontrolsuz sulamalari tesvik eden belediyelerin kafasina bosalir bu sular. Yazin sicaginda isinmis o asfalta birden su atar iseniz buharlasmanin etkisi ile tekerlekler yola tutanmasini imkansiz hale getirir siniz. Hos Savaskayanin dedigi de dogru taseron firma maliyetini dusurmek icin o suyu her yerden cekiyor olabilir.

Buyuk gecmis olsun diyorum ama bu hukumete hesap sorucak bir yargi bile olmadigindan magdur hep vatandas.

Amerikada boyle bir baslik acilsa sonunda "Avukatima verdim aldigim para ile kendime yeni bir ev almayi planliyorum gibi bir eklenti kesin olurdu"
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    şimdilik yok ama ileride belki
    çok geçmiş olsun umarım ilk ve son kazanız olur... bir ay önce buna yakın bir sebepten bende kaza geçirdim yine ihmalkarlık. bizler bu motorları alırken yüksek fiyat yüksek vergiler ödüyoruz fakay verdiğimiz vergiler büyük aldığımız hizmet çok çok küçük........ dahada bişey söykemek istemiyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)