Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Ilk motorum cbf 150 aldım..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makinanı yakın zamanda görmem lazım...neden diyecek olursan sen teslim almadın...alınırken orada değildin...makinan değişeni atlayanı zıplayanı olmasın...kimseye güvenemem ben...
    eyvallah metehan arkadaşım, ben birilerine güvenmek lazım olduğuna inanıyorum ama yinede senin için rahat olsun ve sende onay almak için bakım ve kalite kontrol için getireceğim. İstanbul da cbf alınırda sen görmezsen, honda garantisi düşer ya))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:09 ----------

Alıntı kontalba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi sabahı saat 6 gibi havaalanındayım, metehan ile sadece telefonda konuşmuşluğumuz var söylemişti akşamları havaalanındayım diye, sitede fotolarını da görmüştüm.
    görür görmez tanıdım zaten görmemek mümkün değil, bende iri yarıyımdır kendi çapımda ama metehanın yanında bayağı ufak kaldım yaw.
    güzel oldu, ayak üstü motor muhabbeti yaptık valla.
    bende metehan'ı motoplus resimlerini gördüm gercekten es geçmek münkün değil

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:11 ----------

Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belde ile yamahanın ayrılması hondanın işine geldi. 2010 ybr yok piyasada tekel satılıyor.

hayırlısı olsun.
    eyvallah arkadaşım. yeni ybr sirkeciye ne zaman insen görüyorum ben, bence cbf 150 kadar iri değil, yani biraz daha zayıf duruyor yanında, zevk meselesi tabi sonuçta, sirkecide var bildiğim kadarı ile,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:14 ----------

Alıntı cduman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    teşekkür ederi. Allah her istiyene nasip etsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:16 ----------

resim yüklemeyi ancak öğrendim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı olsun ,tekerin düz bassın.

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ,tekerin düz bassın.
    eyvallah hocam sağolasın,

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    hayırlı olsun umarım ustalaşıncaya kadar küçük kazalar yaparsın (düşmeden düşmemeyi öğrenemezsin ) ustalaşıncada keyifle binersin tekrar hayırlı olsun

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hayırlı olsun,kazasız belasız kullanmanı dilerim.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun umarım ustalaşıncaya kadar küçük kazalar yaparsın (düşmeden düşmemeyi öğrenemezsin ) ustalaşıncada keyifle binersin tekrar hayırlı olsun
    eyvallah hocam, ehliyet kursunda motoru yan yatırdım zaten neyse ki kursun motoru, zaten yatmayan yeri kalmamış)))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:55 ----------

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun,kazasız belasız kullanmanı dilerim.
    sağol arkadaşım teşekkür ederim.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    hayırlı olsun kardeşim,hele birde işin içine mete kankam girdiyse olay bitmiştir.Seviyorum koca göbişlimi her yere el atıyor ve iş bitiriyor,

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Hayırlı olsun .Kazasız belasız kullanman dilegiyle...
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Motosikletin hayırlı uğurlu olsun kardeşim Allah kaza bela vermesin ,güle güle kullan...

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim,hele birde işin içine mete kankam girdiyse olay bitmiştir.Seviyorum koca göbişlimi her yere el atıyor ve iş bitiriyor,
    eyvallah arkadaşım, adanaya selam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:03 ----------

Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun .Kazasız belasız kullanman dilegiyle...
    sağol arkadaşım, İnşallah hep birlikte.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:04 ----------

Alıntı tekintekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin hayırlı uğurlu olsun kardeşim Allah kaza bela vermesin ,güle güle kullan...
    taşekkür ederim, dostum

fast_driver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstrom
    hayırlı olsun
    RE150(2000km),CBF150(2400km),WOLF250(8000km) V-STROM DL650

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Kardeşim hayırlı olsun, ben 1,5 senede 25 bin km yapmak suretiyle cbf 150 kullandım ve yeni taşındığım evde koyacak yer sıkıntısı oluştuğundan dolayı satmak zorunda kaldım, bundan sonra hangi motoru düşünürsün diye sorarlarsa tekrar cbf 150 alacağım.

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı fast_driver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    eyvallah dostum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:39 ----------

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hayırlı olsun, ben 1,5 senede 25 bin km yapmak suretiyle cbf 150 kullandım ve yeni taşındığım evde koyacak yer sıkıntısı oluştuğundan dolayı satmak zorunda kaldım, bundan sonra hangi motoru düşünürsün diye sorarlarsa tekrar cbf 150 alacağım.
    sağol arkadaşım, gercekten çok seviliyor, bir dostum ileride cc yükseltirsem talibim dedi. yok böyle bir motor ya talibi çok

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Sana bi kaç tavsiye, senin yerinde olsam daha satış noktasından çıkmadan o duro lastikleri IRC Pirelli vs iyi bişeyle değiştirtirdim, çok fazla kayıyor, yeni yeni alışmaya başladığın dönemlerde sıkıntı yaşamanı istemem.

Ybr 125 aynası al, orjinal aynalarda inanılmaz fazla kör nokta var. Ama ybr 125 aynası o kadar harika arkayı görüyor ki. Alıp taktığımda çok şaşırmıştım. Mesela sağ ayna ile gördüğümü sol aynada gösteriyor ve arkayı çok daha geniş görüyor.

Farlarının yetersiz olduğunu biliyorsundur. Abi ben gece gezmem dersen sorun yok ama önümüz yaz, canın gezmek isteyecektir. Kısalı uzunlu kaliteli bi zenon far taktır 150 tl civarında.

Tekrar sıfır cbf 150 almayı düşünüyorum ve bu tavsiye ettiklerimin hepsini daha motor ilk marşı basmadan yaptırıcam ve keyfime bakıcam.

Bu arada siyah depo kılıfı tavsiye ederim. Çok yakışıyor. Ve deponuda fermuar kemer vs koruyor. Veya uygun bi tank pad almalısın. Deponun çizilmemesi açısından.

Açık alanda branda altında saklayacaksan kedilere dikkat, koltuğu çok güzel çiziyorlar. Buna önlem almalısın.

İkinci eli fazla değer kaybetmez. Elinde kalmaz. Seni üzmez yolda bırakmaz, problem çıkarmaz, çıkarsada ucuza ve kolay halledilir. Az yakar. (Ben giderim kardeşim) dersen kafana koyarsan Tr turuna rahat çıkarsın. Ki ben güneye inmiştim geçen yaz. Muğla.. İzmir vs. Tekrar hayırlı olsun.

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana bi kaç tavsiye, senin yerinde olsam daha satış noktasından çıkmadan o duro lastikleri IRC Pirelli vs iyi bişeyle değiştirtirdim, çok fazla kayıyor, yeni yeni alışmaya başladığın dönemlerde sıkıntı yaşamanı istemem.

Ybr 125 aynası al, orjinal aynalarda inanılmaz fazla kör nokta var. Ama ybr 125 aynası o kadar harika arkayı görüyor ki. Alıp taktığımda çok şaşırmıştım. Mesela sağ ayna ile gördüğümü sol aynada gösteriyor ve arkayı çok daha geniş görüyor.

Farlarının yetersiz olduğunu biliyorsundur. Abi ben gece gezmem dersen sorun yok ama önümüz yaz, canın gezmek isteyecektir. Kısalı uzunlu kaliteli bi zenon far taktır 150 tl civarında.

Tekrar sıfır cbf 150 almayı düşünüyorum ve bu tavsiye ettiklerimin hepsini daha motor ilk marşı basmadan yaptırıcam ve keyfime bakıcam.

Bu arada siyah depo kılıfı tavsiye ederim. Çok yakışıyor. Ve deponuda fermuar kemer vs koruyor. Veya uygun bi tank pad almalısın. Deponun çizilmemesi açısından.

Açık alanda branda altında saklayacaksan kedilere dikkat, koltuğu çok güzel çiziyorlar. Buna önlem almalısın.

İkinci eli fazla değer kaybetmez. Elinde kalmaz. Seni üzmez yolda bırakmaz, problem çıkarmaz, çıkarsada ucuza ve kolay halledilir. Az yakar. (Ben giderim kardeşim) dersen kafana koyarsan Tr turuna rahat çıkarsın. Ki ben güneye inmiştim geçen yaz. Muğla.. İzmir vs. Tekrar hayırlı olsun.
    ismi ırc diyemi geçiyor acaba

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı peyami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ismi ırc diyemi geçiyor acaba
    evet ırc diye geçiyor fiyat olarak makul çifti 110 lira sanırım bende arka tekeri değiştirmiştim tabi benim lastik bittiği için deiştirdim made in turkey gayet güzel lastik benim hoşuma gitti bir arkadaşımda deiğiştirmişti oda lastikten menmun tavsiye ederim eğer lastiklerini deiştirirsen çıkan lastikleri poşetle güzelce sar hava almasın ve mümkünse kapalı alanda betona temas etmeden sakla ilerde tekrar takabilirsin

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Peyami Başkan makinan yakıyor...parlıyor şerefsiz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı peyami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah metehan arkadaşım, ben birilerine güvenmek lazım olduğuna inanıyorum ama yinede senin için rahat olsun ve sende onay almak için bakım ve kalite kontrol için getireceğim. İstanbul da cbf alınırda sen görmezsen, honda garantisi düşer ya))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:09 ----------

bende metehan'ı motoplus resimlerini gördüm gercekten es geçmek münkün değil

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:11 ----------

eyvallah arkadaşım. yeni ybr sirkeciye ne zaman insen görüyorum ben, bence cbf 150 kadar iri değil, yani biraz daha zayıf duruyor yanında, zevk meselesi tabi sonuçta, sirkecide var bildiğim kadarı ile,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:14 ----------

teşekkür ederi. Allah her istiyene nasip etsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:16 ----------

resim yüklemeyi ancak öğrendim

güzel kasa be,geçen ay 2009 5000 km de 3000 tl ye sattım.merak ediyorum 150 cc yeni kasa nasıl olur diye,bundan güzelini yapacaklarmı yoksa ybr gibi mi olucak
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    cbf150
    Hayırlı olsun, tekrardan.

İstanbulu sevmem ama bu kadar cbf150 sahibinin istanbulda oturması yüzünden oraya taşınasım geldi. Hep beraber gezerdik.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ırc diye geçiyor fiyat olarak makul çifti 110 lira sanırım bende arka tekeri değiştirmiştim tabi benim lastik bittiği için deiştirdim made in turkey gayet güzel lastik benim hoşuma gitti bir arkadaşımda deiğiştirmişti oda lastikten menmun tavsiye ederim eğer lastiklerini deiştirirsen çıkan lastikleri poşetle güzelce sar hava almasın ve mümkünse kapalı alanda betona temas etmeden sakla ilerde tekrar takabilirsin
    fiyatı uygunmuş alınabilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:47 ----------

[QUOTE=mete_han;2028913]Peyami Başkan makinan yakıyor...parlıyor şerefsiz...[/QUOT

bu hafta pazar inşallah eve getireceğim. maslaktan kocamustafapaşaya
    motoru en kısa zamanda senin görmen lazım büyük başkan) heyt be yanıyor be)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:49 ----------

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kasa be,geçen ay 2009 5000 km de 3000 tl ye sattım.merak ediyorum 150 cc yeni kasa nasıl olur diye,bundan güzelini yapacaklarmı yoksa ybr gibi mi olucak
    aslında yolda ve resimlerde çok gördüm ama kullandığım zaman dahada çok hoşuma gitti, ybr gibi olmaz sanırım yeni ybr i bile biraz daha kaslı göstermişler. honda ybr benzetirse, bu şekilde ileri değil geriye gitmiş olur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:53 ----------

Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, tekrardan.

İstanbulu sevmem ama bu kadar cbf150 sahibinin istanbulda oturması yüzünden oraya taşınasım geldi. Hep beraber gezerdik.
    eyvallah, belki bir gün tüm istanbulda ki cbf 150' ler samsuna geziye gelir))

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler