Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Ilk motorum cbf 150 aldım..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal Raptor 150dd
    Alıntı peyami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol arkadaşım, daha bende motoru göremedim)) motor itü maslakta insallah yarın görecem resimlerini çekicem o zaman
    Özür Dilerim O zaman Abicim..
    İnşallah Yarın Veya Öbür Gün Resimlerini Görürüz
    HONDA Hayat ONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırı ugurlu olsun Kazasız suruşler dilerim..
    eyvallah dostum sağol

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    hayırlı uğurlu olsun güzel secım bu arada mete han honda ile beraber calışıyormuşeyvallah metehan valla ben takdır edıyom olaki honda sahıbı olmak istersem adresım sensın ona göre

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun güzel secım bu arada mete han honda ile beraber calışıyormuşeyvallah metehan valla ben takdır edıyom olaki honda sahıbı olmak istersem adresım sensın ona göre
    sağol kardeşim tüm arkadaşlara kazasız sürüşler diliyorum

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvah deşifre oldum...foyam çıktı ortaya... Hacı ben bir zamanlar liste fiyatından 250-300 lira eksiğe sıfır motor aldırıyordum o zaman görecektin beni...o zamanlar efsane oldum...sonra servisim o avantajı veremedi son büyük zamdan sonra...bizde yalan olduk...ayrıcalıklı fiyatlar veremiyorum...ama 2.elde kelepir makina bulma hususunda üzerime yok...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Hayırlı olsun

Vasfi Bozkurt'un verdiği eğitimi merak ediyorum. Bir başlık açıp tecrübelerini aktarırsan büyük sevaba girersin.
    [B]J şimdi asker[/B]

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı Jagadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun

Vasfi Bozkurt'un verdiği eğitimi merak ediyorum. Bir başlık açıp tecrübelerini aktarırsan büyük sevaba girersin.
    eyvallah dostum. vasfi'nin eğitimi için sana istersen özelden mesaj atarım

Motosikleti
    cbf 150 siyah inci
    burası ufaktan yeni başlayanlar gibi olmuş valla, motor koçumuzda metehan, ne zaman gideceğiz sütlüceye? peyamiyi de alalım?
    peyami yarın (c.tesi) gelemiyorum maslağa başka bir programım var, ama muhakkak tanışalım. beyazıttasın galiba bende çapa tarafındayım görüşelim kaynaşalım en çömezinden..

csem66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    Hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız gönlünce güzel günlerde kullanursın inşallah.
    34 EU 191

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı kontalba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası ufaktan yeni başlayanlar gibi olmuş valla, motor koçumuzda metehan, ne zaman gideceğiz sütlüceye? peyamiyi de alalım?
    peyami yarın (c.tesi) gelemiyorum maslağa başka bir programım var, ama muhakkak tanışalım. beyazıttasın galiba bende çapa tarafındayım görüşelim kaynaşalım en çömezinden..
    tabii tanışalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:15 ----------

Alıntı csem66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız gönlünce güzel günlerde kullanursın inşallah.
    sağol arkadaşım, inşallah

Motosikleti
    Alıntı kontalba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sabah Kontalba nikli arkadaş Burak beni DIş Hatlarda gördü ve seslendi...yok böyle bir tesadüf...

Burak Çapada...Peyami Beyazıdda...Bende Sultanahmetde...travmay durakları gibi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Vespa ET4 150
    Hayırlı olsun abi. Ben de 15 senelik kafesçiyim ama yeni motosiklet ehliyeti aldım, CBF 150'ye birhayli kilitlemiştim kafayı, sonra eğitmenim scooter'a ikna etti beni ve 2.el bir Vespa ET4 150 aldım, Ayazağa-Mecidiyeköy arasında işe gidip geliyorum. Zaruri olmadıkça kafese girmiyorum. Senin de aynı keyfi almanı temenni eder, kazasız belasız sürüşler dilerim. Kendim de yeni bir motor sürücüsü olarak tavsiyem her zaman full kıyafet binmen. Ben 2 hafta önce düştüm ve kıyafet sayesinde çok ciddi bir yaralanmayı basit kas ağrılarıyla atlattım. "Allah saklasın" diyelim ama motorcu adam illa ki düşüyor abi.

diver1069 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    Peyami bey hayirli olsun,

Allah kazasiz belasiz kullanmak nasip eylesin.

Ben de 30 kusur yasinda basladiydim motora, su an yaklasik 10 kusur senedir kullaniyorum. Kendi acimdan soyleyeyim, ozellikle motor konusunda gerek egitimin, gerekse tecrubenin sonu yok. Nerede ise her gun yeni bir seyler ogreniyorsunuz diyebilirim.

Bu arada sizin cbf 150 gurubunu vakit buldukca takip ediyorum. Metehan arkadasimizi giyaben taniyorum. Istanbul'da olsam mutlaka tanisirdim kendisiyle.

Ben de su anki motorumu (cbf 250) almadan once acaba cbf 150'mi alsam diye cok dusunup, butcemi biraz zorlayip 250 almistim. Sizin bu guzel muhabbetlerinizi gorunce 250'yi satip 150'mi alsam diyorum arada bir. Hanimi ikna etmeye calistim alalim sana da bir tane cbf 150 beraber gezeriz diye ama olmadi. Aslinda onun bahanesi ile motoru ben kullanacaktim ya.

Neyse, motorunuz tekrar hayirli olsun.

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sabah Kontalba nikli arkadaş Burak beni DIş Hatlarda gördü ve seslendi...yok böyle bir tesadüf...

Burak Çapada...Peyami Beyazıdda...Bende Sultanahmetde...travmay durakları gibi...
    her durakta bir dost )) yani havaalanından binsen her durakta bir selam verirsin yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:46 ----------

Alıntı bastun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi. Ben de 15 senelik kafesçiyim ama yeni motosiklet ehliyeti aldım, CBF 150'ye birhayli kilitlemiştim kafayı, sonra eğitmenim scooter'a ikna etti beni ve 2.el bir Vespa ET4 150 aldım, Ayazağa-Mecidiyeköy arasında işe gidip geliyorum. Zaruri olmadıkça kafese girmiyorum. Senin de aynı keyfi almanı temenni eder, kazasız belasız sürüşler dilerim. Kendim de yeni bir motor sürücüsü olarak tavsiyem her zaman full kıyafet binmen. Ben 2 hafta önce düştüm ve kıyafet sayesinde çok ciddi bir yaralanmayı basit kas ağrılarıyla atlattım. "Allah saklasın" diyelim ama motorcu adam illa ki düşüyor abi.
    sanada geçmiş olsun, haklısın tam koruma çok önemli.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:47 ----------

Alıntı diver1069 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peyami bey hayirli olsun,

Allah kazasiz belasiz kullanmak nasip eylesin.

Ben de 30 kusur yasinda basladiydim motora, su an yaklasik 10 kusur senedir kullaniyorum. Kendi acimdan soyleyeyim, ozellikle motor konusunda gerek egitimin, gerekse tecrubenin sonu yok. Nerede ise her gun yeni bir seyler ogreniyorsunuz diyebilirim.

Bu arada sizin cbf 150 gurubunu vakit buldukca takip ediyorum. Metehan arkadasimizi giyaben taniyorum. Istanbul'da olsam mutlaka tanisirdim kendisiyle.

Ben de su anki motorumu (cbf 250) almadan once acaba cbf 150'mi alsam diye cok dusunup, butcemi biraz zorlayip 250 almistim. Sizin bu guzel muhabbetlerinizi gorunce 250'yi satip 150'mi alsam diyorum arada bir. Hanimi ikna etmeye calistim alalim sana da bir tane cbf 150 beraber gezeriz diye ama olmadi. Aslinda onun bahanesi ile motoru ben kullanacaktim ya.

Neyse, motorunuz tekrar hayirli olsun.
    ben geç başladım diyordum ama sizin gibi dostlar öyle moral veriyorlar ki nerdese çok mu erken demeye başlıca)

eyvallah arkadaşım sağol, belki birgün hep birlikte gezeriz dğnya küçük hayallerimiz her zaman büyük olsun.

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Hayırlı olsun. Arkadaşım aldı cbf 150 2. el 7000 km de. Çok süper motor ve artık herkeste bundan var. Tutulan motor.
    Motosiklet = Özgürlük

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı motoco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Arkadaşım aldı cbf 150 2. el 7000 km de. Çok süper motor ve artık herkeste bundan var. Tutulan motor.
    eyvallah dostum, bencede itü eğitim alanında bile müsteri çıktı

Motosikleti
    Makinanı yakın zamanda görmem lazım...neden diyecek olursan sen teslim almadın...alınırken orada değildin...makinan değişeni atlayanı zıplayanı olmasın...kimseye güvenemem ben...

Motosikleti
    cbf 150 siyah inci
    cumartesi sabahı saat 6 gibi havaalanındayım, metehan ile sadece telefonda konuşmuşluğumuz var söylemişti akşamları havaalanındayım diye, sitede fotolarını da görmüştüm.
    görür görmez tanıdım zaten görmemek mümkün değil, bende iri yarıyımdır kendi çapımda ama metehanın yanında bayağı ufak kaldım yaw.
    güzel oldu, ayak üstü motor muhabbeti yaptık valla.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun honda peynir ekmek gibi cb 150 satıyor valla geçen yetkili servise gittim cb 150 den başka model yoktu nerdeyse ne motor oldu bu böyle güle güle kullan kazasız belasız inş
    belde ile yamahanın ayrılması hondanın işine geldi. 2010 ybr yok piyasada tekel satılıyor.

hayırlısı olsun.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

hayırlı olsun

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler