Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Racing Motosikletlerle İlgili sorum war beyler.

Motovento
    REKLAM ALANI
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    arkadasim benim ilk motorum aprilia af1 125 cc idi.onunla cok sey ogrendim hemen buyuk bi motora binmeni pek tavsiye etmem.dediim gibi ilk motorum 125 cc idi daha sonra yamaha fzr 1000cc aldim ancak oda cok buyuktu ve malum yakit problemi zaten o hizi yapicak yer de yok burda,o yuzden simdi yamaha r6 aldim cok memnunum her yondenancak beni dinlersen 250 cc bi yamaha fzr al derim hem fiyat bakimindan uygundur hemde malum YAMAHA...125 cc ile arasinda bi fiyat farki yoktur zaten 125cc iki ay sonra sana istediin performansi saglamayabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ersinkecis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2020 model Bajaj Dominar 400 UG
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hosgeldin.
    Bununla baslamani tavsiye ederim.

Harika bir makina.
    YAMAHA TZR 50 degil mi bu makine?

50cc
    https://ersinkecis.blogspot.com

Motosikleti
    honda 600 RR
    Alıntı T0LGA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Yaşım 17 Boyum 1.75 Kilom 65 İstanbulda oturuyorum.Ögrenciyim..Forumu internette gezerken hoşuma gitti ve sizinle tanışmak ve bilgi almak istedim.Racing motosikletlere büyük oranda ilgim war neyle başlim nasıl edim hiç bilmiyorum ..Honda cbr 1000 rr sahibi olmak istiyorum ama hiçbir motosiklet konusunda deneyimim yok :( Tavsiyelerinizi bekliyorum.
    merhaba öncelikle sen le dugularımız aynı fakat yaşlarımız farklı olduğu için sana tavsiye etmeyeceğim o mebale giremem sadece kendimi anlatacağım
    bende senın gibiydim 1000 rr istedim hayatım da hiç motorum olmadı sadece 2008 activa kullandım biraz ve ilk motorum honda 1000rr oldu .
    sen beni anladığını düşünüyorum

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı lazybones53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba öncelikle sen le dugularımız aynı fakat yaşlarımız farklı olduğu için sana tavsiye etmeyeceğim o mebale giremem sadece kendimi anlatacağım
    bende senın gibiydim 1000 rr istedim hayatım da hiç motorum olmadı sadece 2008 activa kullandım biraz ve ilk motorum honda 1000rr oldu .
    sen beni anladığını düşünüyorum
    Tarihi kontrol etmeyi deneseniz?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler