Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Görüşleriniz Benim İçin Önemli

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar ben forumu uzun zamandır takip ediyorum ve artık bir üyelik açmaya karar verdim.

Öncelikle kendimi tanıtayım ben Caner 16 yaşındayım aslen Sakaryalıyım ama İstanbulda yaşıyorum. Şu anda motosikletleri sadece hobi olarak takip ediyorum ama ehliyeti aldığım gibi bir motosiklet alıp aranıza katılmak istiyorum fakat ne hala kararsızım. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum öneri ve tavsiyelerinizle.

1.70 boyundayım 65 kiloyum genelde artçım olur hız tutkunu değilim 125cc lik bir motor bakıyorum ama 250cclik tavsiyelerinizi de göz önünde bulundururum şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Hosgeldin aramiza.Butce varsa inazuma yoksa cbf derim ben.

Bütçe herşey dahil 10.000'e kadar çıkabilir inazuma düşünmüyorum sebebi ise ilk motorum olucak ve bildiğim kadarı ile inazuma 200kg ye yakın ağır bir motor ve taşıyabileceğimi düşünmüyorum

HunteRHunteD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 FA
    cbf 150 al artcında sende duacım olursunuz
    mehmetenis bunu beğendi.

İlkmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250
    Caner kardeşim, hoşgeldin. Bütçen nedir bilemiyorum ama bu konu için biraz erken başlık olmuş heyecanını inan anlıyorum. Önce ehliyet,eğitim ve ekipmanlarının tamamını tamamla kalan bütçeye de tavsiyelerimizi diğer tecrübeli üyelerimiz ekler.
    mehmetenis bunu beğendi.

Yorumlarınız için öncekikle teşekkürler. Aslında bu heyecanın bu acelenin sebebi biraz olsun kafamı rahatlatmak. Çünkü farkettim ki son zamanlarda hunharca motor takibi yapıyor yorumlar okuyor ve sürüş videoları izliyorum ama aklımda bir isim kalmıyor. Bende en sonunda böyle birşey düşündüm aklımdaki ismi geçici olsada belirleyip biraz olsun rahatlamak istiyorum çünkü diğer şekilde gün içindeçok vaktimi alıyordu. Tekrar teşekkür ederim.

Motosikleti
    TVS Apache Rrt 150
    Kardeş sen şimdi şunu alıcam desen de alana kadar kafan rahatlamicak ki Hala dicen ki onu mu alsam yok acaba bu da mı güzeldi.. Önünden her geçen motora bu da iyiymiş diye bakcan falan. En iyisi sen herşeyini tamamla (ehliyet-ekipman vs.) en kolayı motor seçip almak rahat ol

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    İşin sonu az daha koydum ve ybr aldım olur, 1.40 oran var ise meraklısı beklerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)