Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Kadın İçin Başlangıç Motoru

Motovento
    REKLAM ALANI
    aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    selam
    öncelikle ehliyetinizi cebinize koyduktan sonra, yamaha veya hondanın 1-2-3 seviye kurslarına veya eğitmen motor hocalarının birisinin kurslarına katılın. oradaki motorları deneyin , aklınızda kalmasın diye düşündüğünüz hoşunuza giden marka modeli bayisine gidip test sürüşünü talep edin. uzaktan tavsiye ile araba motor ev alınmaz. forumlardan aldığın tavsiye ve kullanıcı yorumları ile ekipman genede denenerek alınır .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Merhaba, izmirde de kadınlar klübü var tkmk, araştırmanızı tavsiye ederim, ordaki kadın arkadaşlardan bir çok seyi yuz yuze konuşarak ogrenebilirsiniz arada toplanıyorlar, akabinde kadın motorcuların oldugu kalabalık bir whatsapp grubumuz var,
    oraya sizi alabiliriz,
    katkıda bulunmuş oluruz, isterseniz benimle iletişime geçin ordan bir iki arkadaş ile goruşmenizi sağlayayım,

Alıntı nyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motora bence tüm bütçeni ayırma. Ben motor almaya karar verdiğimde bi abim çok pahalı bişey alma hatta mümkünse ikinci el al demişti. Neden olarakta belki motorsikleti sevmeyeceksin bana göre değilmiş diyip bırakacaksın veya çok seveceksin hemen değiştirip daha büyük bişey almak isteyeceksin demişti bence çok mantıklı.

Ayrıca ilk motoru alırken neyi nedeni bilemiyorsun tipine göre motor alıyosun biraz sürdükten sonra ne istediğini anlayacaksın. Örnek veriyorum benimde ilk hayalim SS motosiklerdi. Üzerine oturup iki büklüm olunca bir anda bana göre olmadığını anladım. Naked motorlarıda beğeniyordum gittim naked aldım. Ama rüzgardan sersemleyince ve motordan inince elimde kaskla üzerimde elli tane ekipmanla kalınca naked motorunda çok benlik olmadığını anladım. Bir sonraki motorum ya cruiser ya enduro olacak. Belki onlardada başka şeyler farkedip yine başka motorlara bakmaya başlıcam.

Yani bir defa alayım 5 10 sene bineyim çok geçerli bir argüman değil. İlk motor ilk motordur motosiklete giriştir. Ha belki ilk seferde tutturur gerçekten 5 10 sene binersin ama hesabını kitabını buna göre yapma.

Ekipmanda da hemen artçılı binmeyeceğine göre gidip ikişer takım almana gerek yok. Kendi ekipmanını al sadece ilk etapta. Aynı ekipmandan ikişer tane almakda mantıklı değil bence farklı alırsın sende değişerek giyersin örneğin.
    Crf250L aklıma girmişti ama hem ekipman hemde okul eşyalarım, fotoğraf makinem vs olacağı için hepsini elimde taşımam gerekecekti yolculuk sonrası. O yüzden yamaha xmax 250 gönlümü çaldı, hem kendi hacmi hem de topcase ile bana fazla fazla yetecektir sanırım. Hemde scooter kullanmak vitesliye göre daha pratik.

Artçıya ekipmanı kendiminki ile aynı almayacaktım zaten Yanlış anlaşılma olmuş, rengi vs farklı olacak değişik giyebilirim yani o yüzden

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

Alıntı aokuyumcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam
    öncelikle ehliyetinizi cebinize koyduktan sonra, yamaha veya hondanın 1-2-3 seviye kurslarına veya eğitmen motor hocalarının birisinin kurslarına katılın. oradaki motorları deneyin , aklınızda kalmasın diye düşündüğünüz hoşunuza giden marka modeli bayisine gidip test sürüşünü talep edin. uzaktan tavsiye ile araba motor ev alınmaz. forumlardan aldığın tavsiye ve kullanıcı yorumları ile ekipman genede denenerek alınır .
    Tabiki zaten direkt gidip bunu istiyorum diyemem ki. Sadece fikir ediniyorum, deneyeceğim zaten. Ama önce ehliyetimi almam gerekiyor, şu an sadece fikir ediniy0rum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, izmirde de kadınlar klübü var tkmk, araştırmanızı tavsiye ederim, ordaki kadın arkadaşlardan bir çok seyi yuz yuze konuşarak ogrenebilirsiniz arada toplanıyorlar, akabinde kadın motorcuların oldugu kalabalık bir whatsapp grubumuz var,
    oraya sizi alabiliriz,
    katkıda bulunmuş oluruz, isterseniz benimle iletişime geçin ordan bir iki arkadaş ile goruşmenizi sağlayayım,
    Merhaba, motorumu aldıktan sonra mutlaka iletişime geçeceğim sizinle

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı biker-girl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Crf250L aklıma girmişti ama hem ekipman hemde okul eşyalarım fotoğraf makinem vs olacağı için hepsini elimde taşımam gerekecekti yolculuk sonrası. O yüzden yamaha xmax 250 gönlümü çaldı, hem kendi hacmi hem de topcase ile bana fazla fazla yetecektir sanırım. Hemde scooter kullanmak vitesliye göre daha pratik.

Artçıya ekiipmanı kendiminki ile aynı almayacaktım zaten Yanlış anlaşılma olmuş, rengi vs farklı olacak depişik giyebilirim yani o yüzden

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

Tabiki zaten direkt gidip bunu istiyorum diyemem ki. Sadece fikir ediniyorum, deneyeceğim zaten. Ama önce ehliyetimi almam gerekiyor, şu an sadece fikir ediniy0rum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Merhaba, motorumu aldıktan sonra mutlaka iletişime geçeceğim sizinle
    Hadi bakalim,
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    ne kadar yardimci bi forum
    RoofRoof bunu beğendi.

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Vay be ilk defa başlangıç motoru için açılan başlık 5 sayfa olmuş. Bence başlığı sabitleyin artık ))))
    RoofRoof bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı blacktulip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar yardimci bi forum
    Alıntı Taner YILMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be ilk defa başlangıç motoru için açılan başlık 5 sayfa olmuş. Bence başlığı sabitleyin artık ))))
    dünya kadar malın olacağına, fındık kadar....... demiş şair
    RoofRoof ve Taner YILMAZ bunu beğendiler.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Çandarlı için CRF 250 doğru karar. Karagöl'e skuterle çıkmayı deneyip hüsrana uğrayınca Çandarlı için skuter uygun bir tarz değil diye düşünmüştüm. Kazasız belasız sürüşler...

Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çandarlı için CRF 250 doğru karar. Karagöl'e skuterle çıkmayı deneyip hüsrana uğrayınca Çandarlı için skuter uygun bir tarz değil diye düşünmüştüm. Kazasız belasız sürüşler...
    Teşekkür ederim

Consigliere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    L7 GSX-R 750+13' ZX-6R+14' HP4+15' Diavel Carbon
    Al bi H2 barrock’s stage 2 veya 3 auto tune kit sen de biz de kurtulalım 😄

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)