Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Hakkın Rahmetine kavuşan arkadaşlarımız adına İstanbul turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı reklamci2003 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar gördügüm kadarı ile zaten cumartesi katılım yetersiz ve gelemeyenler oluyor. Pazar günü darulaceze toplantısından hemen sonra organizasyonu yapalım o zaman ben baş taraftaki yazıyı ve diğer yazıları değiştiriyorum. Tabiki Yol güzargahıda değişecek boyle olunca. Vaktimiz çok kısıtlı olduğu için acil karar vermeliyiz 23 temmuz herkes için tamam mı?
    ewet...
    inan doğrusu da buydu
    pazar gunu toplanır
    etkınlıgı gercekleştiririz....
    ____it's my life_1982____

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    En son Cihan arkadaşımızın vefatını duyduktan sonra kendisini ne kadar tanımasamda yüreğim burkuldu. Bu arkadaşımız ve hakkın rahmetine ulaşan diğer arkadaşlarımız için bir istanbul turu düzenleyelim. İstanbul Darulaceze buluşmasını takiben 23-07-2006 Saat 13.00'de buluşup Haliç köprüsü, Merter, Bakırköy'ün içinden geçerek sahil yolunu kullanarak eminönü, beşiktaş, E5 e girip boğaz köprüsünden geçip bağdat caddesini takip edip bostancı ve oradan tekrar minibüs yolu ve ikinci köprüye bağlanarak turumuzu bitirelim. O a kadar kalabalık olalım ki Diğer araçlar bizim trafikte ne kadar fazla olduğumuzu anlasınlar ve bizi görsünler. Bu bir EYLEM DEĞİLDİR fakat bizimde trafikte olduğumuzu göstermemiz açısından ve daha fazla arkadaşımızı kaybetmememiz için herkes buna katılsın. Trafik kurallarına uyulsun. Hatta tanıdığınız moto kuryelere pizzacılara vs.. herkese haber verin 2 saatini ayırsınlar ve hep beraber olalım. Gazete, Televizyon ve ilgili diğer kuruluşlara haber verelimki sesimiz daha fazla duyulsun.

Haydi Herkesi aramaya başlayalım.

DIKKAT BU BIR EYLEM DEGILDIR.
    Ve trafik hiç bir şekilde aksatılmayacaktır.

Duyarlı tüm arkadaşlara.

BRAVOOO işte budur dostum benden sonsuz destek
    yalnııııııız bir sorun var mesafe biraz uzun buda gruba zorluk çıkartır
    NEDENLERİ...........
    1-BÜYÜK CC MOTORLAR 600-1000-ve üstleri gibi hızlı gitmek ZORUNDALAR
    NEDEN 40-60 km hararet yaparlar mecburen kopucaklar
    2-grupta 80cc lik motorlarda olacaktır ve gelen arkadaşın ilk toplu
    hareketinde arkada bırakmak yanlız bırakmak bir dahamı tövbe diyecektir
    3-100-150 motorun aynı anda hareket edip toplu şürüş yapması yukarıdaki
    sebeplerden dolayı imkansızdır
    4-beraber hareket edilmezse konu anlamını yitirir ve bizi gören insanlar
    amacımızın ne oldugunu bile anlamadan dagılır gideriz

şimdi diyeceksin bu kadar sorun yazmışın çözümünüde yaz bari diye...

mesafe kısa tutulur işte sahil yolu eminönü kabataş taksim 2 tur anıt etrafı
    ordan tekrar dolmabahçe yada önceden belirlenen bir mekanda STOP
    ve tanışma kaynaşma faslı

güzergah kısa ve en önemlisi BELLİ olursa kopmaması imkansız
    herkes hangi yoldan nereye gidecegini bilirse kopan olsa bile 10 dk sonra buluşma yerine gelir ama mesafe uzadıkça risk de artar bide aramızda ehliyetsiz arkadaşlar olacak (benim gibi )
    yani HERŞEYİ düşünmek lazım
    DİLERSEN ÇARŞAMBA DERSAADETTE yada cuma günü GALERİA YANINDAKİ OPETTE cuma akşamı 8 de görüşebilir konuyu sonuçlandırırız

saygılarla

Motosikleti
    Alıntı GÖKSEL... adlı üyeden alıntı

NEDENLERİ...........

herkes hangi yoldan nereye gidecegini bilirse kopan olsa bile 10 dk sonra buluşma yerine gelir ama mesafe uzadıkça risk de artar bide aramızda ehliyetsiz arkadaşlar olacak (benim gibi )
    DİLERSEN ÇARŞAMBA DERSAADETTE yada cuma günü GALERİA YANINDAKİ OPETTE cuma akşamı 8 de görüşebilir konuyu sonuçlandırırız

saygılarla
    arkadaşar topik lerı bırleştirsek......

http://www.motosiklet.net/forum/show...=16928&page=38

devam edelim....

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    budur abi..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    aynı gün iki etkinlik olmazsa daha iyi olmaz mı? eğer etkinliğin medya gündemine de yansımasını istiyorsanız iki etkinlik arasında birkaç gün geçmeli, hiçbir tv ya da gazete arka arkaya iki aynı konulu haberi vermez. sonraki haftaya bırakılması daha isabet olur bence, organizasyon da daha iyi planlanır bu arada

reklamci2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Alıntı GÖKSEL... adlı üyeden alıntı

NEDENLERİ...........

saygılarla
    Dostum güzergah konusunda yüksek cc motorları yoracak bir şeyin olduğu sanmıyorum. Günlerden pazar ve kullanacağımız yol Bakırköye kadar E5, sonra bakırköyün içinden geçip tekrar sahil yolunu kullanacağız pazar olmasından dolayı eminönü ve beşiktaş boş. Köprüden geçtikten sonra Bağdat caddeside aynı şekilde boş genelde bir problem olacağını sanmıyorum ama kopma olursa hayal kırıklığı yaşarım. Burada önemli olan birlikte olmamız. ikitekerde bir Ankara buluşması yapmışlar motosikletler karışıdan bakıldığında ip gibi ve araya karışan birtek araba vs.. yok. Öyle olsa daha vurucu olmaz mı?
    Hayat Düşmezsen güzeldir...

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    BİRLEŞTİK

darülacezede toplanıyoruz sonra vefat eden arkadşımız için ist.turu ve sonrası

sonrasını yarın dersaadette buluşalım erken gelebilirseniz sakin kafayla

detayları konuşup netleştirelim yoksa ilerleyen saatlerde ben malum oluyorum

yarın akşam 7 de dersaadetteyim gelin konuşalım arkadaşlar

Dostum güzergah konusunda yüksek cc motorları yoracak bir şeyin olduğu sanmıyorum. Günlerden pazar ve kullanacağımız yol Bakırköye kadar E5, sonra bakırköyün içinden geçip tekrar sahil yolunu kullanacağız pazar olmasından dolayı eminönü ve beşiktaş boş. Köprüden geçtikten sonra Bağdat caddeside aynı şekilde boş genelde bir problem olacağını sanmıyorum ama kopma olursa hayal kırıklığı yaşarım. Burada önemli olan birlikte olmamız. ikitekerde bir Ankara buluşması yapmışlar motosikletler karışıdan bakıldığında ip gibi ve araya karışan birtek araba vs.. yok. Öyle olsa daha vurucu olmaz mı?
    evet dostum trafik konusunda haklısın yol boş olacak ama yolun boş olması kopmamızı TETİKLEYECEK emin ol
    daha önce ben çok yaşadım bu tür şeyleri onun için ısrar ediyorum mesafeyi kısa tutalım diye eger uzatırsak yolu bekledigin hayalkırıklıgına ugrarsın
    degil araya araba herşey girer toplu hareket olmazsa millet bize ne için gezdigimizden degilde sırf göz zevki için bakacak bakacak ve bişey anlamayacaktır deatyları konuşmak için ilgili arkadaşları yarın GALATADA DERSAADETTE AKŞAM 7 de bekliyor olucam
    mutlaka gelmeye çalışın son 4 gün ypapcagımız degişikliklerde herkesin haberi olursa topige normal bi şekilde devam ederiz
    ama bir araya gelmemiz şart

Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Yarın akşam dersaadete gelemem çünkü kursum var ama perşembe olur veya yarın akşam saat 10 gibi gelebilirim ama o da geç olur galiiba. Dersaadet galata köprüsünün altındaki yer miydi?

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    evet galatanın altında eger yarın gelemezsen cuma akşamı galeria yanında benzinlikte 8 de biz her cuma ordayız

Motosikleti
    ben de mesafeyı kısa tutmaktan yanayım
    pazar gunu ınsanlar gezıp dolasıyor
    ne kendımızı nede arkadaslarımızı tehlıkeye atmayalım
    bence darulaceze cıkısı sıslı taksım cıvarı daha mentıklı
    hem dıkkat cekmek ıstıyorsak.... en ıyı sı taksım olacaktır
    (bu benım dusuncem teklıflere acığım)

arkadaşlar büğle rahmete kavuşanarkadaşlariçin gercekten bi gezidüzenlenmesi cokiği olur.....ve insanlara motorsewgisi hemde düzenlikullanma hakkında bilğiverilmeli.................................... ..
    rahmetliarkadaşlar içinde el fatihe....................
    alonesx@

Motosikleti
    salcano LF250-4 2006
    Çok iyi düşünmüşsünüz bu turu bende varım bizim nekadar kalabalık olduğumuzu bazı taksiciler anlasın.................Motorsiklerinde trafikte olduğunu bilsinler artık...........

Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Arkadaşlar son düzeltmeler aşağıdaki gibidir. Basın Duyurusu, Yazılı dağıtımlar, Fakslar, mailller vs... aşağıdaki gibi yollanıcaktır eksik veya düzeltilecek bir şey varsa lütfen yazın...

23-07-2006
    Darulaceze buluşması ve Hakkın Rahmetine kavuşan Motorcu arkadaşlarımız adına İstanbul turu

Her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Yaşlı bireylerin toplumla bütünleşmesi, daha aktif olması ve yaşama bağlı kılınmaları gerekir. Bu nedenle bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak devletin öncelikli görevleri arasında ancak bizlerde yaşlılarımıza gereken saygı ve sevgiyi göstermeliyiz. Onların tek isteği HATIRLANMAK ve SEVGİ. İşte bu nedenle yaşlılarımızı ziyaret ederek bir nebze de olsa yalnızlıklarını paylaşacağız.
    Yaşlılarımıza ve yardıma ihtiyacı olan insanlarımıza unutulmadıklarını hissettirmek, inanıyorum ki olarak hepimizi mutlu edecektir.

En son Cihan arkadaşımızın vefatını duyduktan sonra kendisini ne kadar tanımasamda yüreğim burkuldu. Bu arkadaşımız ve hakkın rahmetine ulaşan diğer arkadaşlarımız için bir istanbul turu düzenleyoruz. İstanbul Darulaceze ziyaretimizden sonra Haliç köprüsü, Merter, Bakırköy'ün içinden geçerek sahil yolunu kullanarak Eminönü, Beşiktaş, E5 e girip boğaz köprüsünden geçip bağdat caddesini takip edip bostancı ve oradan tekrar minibüs yolu ve ikinci köprüye bağlanarak turumuzu İnönü Stadında bitiyoruz. O a kadar kalabalık olalım ki Diğer araçlar bizim trafikte ne kadar fazla olduğumuzu anlasınlar ve bizi görsünler. Bu bir EYLEM DEĞİLDİR fakat bizimde trafikte olduğumuzu göstermemiz açısından ve daha fazla arkadaşımızı kaybetmememiz için herkes buna katılsın. Trafik kurallarına uyulsun. Hatta tanıdığınız moto kuryelere pizzacılara vs.. herkese haber verin 2 saatini ayırsınlar ve hep beraber olalım. Gazete, Televizyon ve ilgili diğer kuruluşlara haber verelimki sesimiz daha fazla duyulsun.

Haydi Herkesi aramaya başlayalım.

DIKKAT BU BIR EYLEM DEGILDIR.
    Ve trafik hiç bir şekilde aksatılmayacaktır.

Duyarlı tüm arkadaşlara.

MT GRUBU

Buluşma ve hareket yerleri

Büyükçekmece BeylİkdÜzÜ Avcilar İstİkametİnden Gelen Arkadaşlar
    Buluşma: Saat 10.15
    E-5 İncirli (eski Çarşı Magazasi) Şimdiki Boyner Önü
    Hareket: 10.30
    İstİkamet E-5 ten Okmeydani Darülaceze

Sariyer Tarabya Bebek Ortaköy Tarafindan Gelecekler.
    Buluşma: 10:15
    Maslak Bp Karşısı Princess Otel Öni Buluşma
    Hareket: 10.30

Anadolu Yakasindan Gelecek Arkadaşlar

Buluşma: Saat 10.00
    Kadiköy İskele Önü Buluşma
    Hareket: 10.15

Belirtilen Gün ve Saatte Burada Bekleyecegiz. İsteyen arkadaşlar direk olarak Darülacezeye gelebilir veya saat 13.00 de oradaki kalkışa katılabilirler

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler