Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Ucuz Kask Kamerası

Motovento
    REKLAM ALANI
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi arkadaşlar özelliklerini çok araştırmadım ama benim aklıma bu da yatıyor.
    Tak gözlüğü kaska montajla falan uğraşma. nereyi çekiyor diye düşünme.. yanılıyor muyum sizce?
    bu gözlüğün sapları çok kalın ve oval. kaskın içinde gözlük takarken kırılabilir, kırılmasa bile canını yakabilir.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de alabilirim eğer sipariş verilecekse...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alibabadan kargo dahil 23tl gibi bi fiyata geliyo.bence bu tür fırsatcılardan alışveriş yapılmamalı.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    sahibinden.com da 26 tl ye satışta arkadaslar....
    ::xrock:: [B][I][COLOR="#FF0000"]YaMaHa[/COLOR][/I][/B] [COLOR="#B22222"]YA[/COLOR]rış[COLOR="#B22222"]MA[/COLOR]kinası[COLOR="#B22222"]HA[/COLOR]cı , [COLOR="#800080"]BİNİVEEE GARİİİ !!![/COLOR] ::xrock::

scorpi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyo' GT650S
    Fiyatları 15-75 dolar arasında değişen çok fazla klonu var. Hepsi aynı kalite değil. Umarım şansınız yaver gider de size iyisi gelir.
    Sert cisimlere çarpmayın. Sert cisimlerin size çarpmasına izin vermeyin. Düşmeyin. Lastik kısmı aşağıda, parlak kısmı yukarıda tutun.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de simdi sahibinden.com'da baktım. 40 liraya satan birisi var, hafıza kartı ve sarj aleti verilmiyor demiş. e nasıl kullanılacak o halde?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kask kamerası olayını bende çok araştırdım.

Aldığın ürünün ismi AEE MD80 tabii orjinal olan ürünün ismi o
    Herşeyde olduğu gibi bu üründe de çok fazla taklit var. Youtube da AEE MD80 diye arayıp videoları izleyebilirsin. Hızlı çekimlerde videonu dalgalandığını göreceksiniz. Saniyede 30fps çekim hızlı yazıyor ama aslında 25fps, 2.0Mega pixel yazıyor ama aslında 1.3 megapixel Birkaç kişi üründe pil sorunları yaşandığını söylemiş.

Umarım sorun yaşamazsın.

AEE MD80'nın MD90 versiyonu çıktı, bende ondan 3 tane sipariş verdim.
    Osbourne karşılaştırmalı test yaparız.
    Bende epeycedir araştırıyordum hatta bu başlığı önceden de görmüştüm ve ürünü biliyorum. Taklit tabii ki benim aldığım zira direk Çin'den alıyorum
    Satıcının feedbacklerine ve olumlu yorumlara güvendim valla..
    Karşılaştırmayı yaparız ama seninki üst model arkadaşım, en az 10 fps avans vermen lazım

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi eline ulaşınca bana da haber ver, ben de düşünüyorum bir tane almayı.
    Tamam Fırat'çım. Gelsin de.. Zaten gelince direk deneme çekimi yapar atarım buraya da..

Alıntı scorpi0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatları 15-75 dolar arasında değişen çok fazla klonu var. Hepsi aynı kalite değil. Umarım şansınız yaver gider de size iyisi gelir.
    Aynen öyle. Şansa iyi kalite bir taklit gelirse âlâ olur..

Motosikleti
    XL650V Transalp
    benim kamera az önce elime ulaştı akşam kutu içeriğinin fotoğraflarını çekip buraya koyarım. kamera fotoğraflarda gorundugunden çok daha küçük. nokia 5610 express music telefonun 4'te 1'i kadar diyebilirim.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Var
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim kamera az önce elime ulaştı akşam kutu içeriğinin fotoğraflarını çekip buraya koyarım. kamera fotoğraflarda gorundugunden çok daha küçük. nokia 5610 express music telefonun 4'te 1'i kadar diyebilirim.
    Aha benimki de shipped durumda
    Boyutlarının ufak olması daha iyi tabii ki kalitesi mühim..Sen kutu içeriğini değil de bir deneme videosu çekip koy buraya Bulut..

benim aparatta shipped gözüküyo ama 2gündür gelemedi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kargo süresi olarak 7-20 gün görünüyor. Şansın yoksa 1 Ay var daha gelmesine

Motosikleti
    Var
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 günde o daha Çin merkez postahanesine ancak ulaşmıştır yav Ben 10 gün verdim kafadan..
    Gerçi koreden gelen bir kargo elime 8 günde ulaşmıştı..

Osbourne,Slayerrr
    eheh evet yurt içi bile 3gün sürüyo bazen
    neyse benim aparat gelinceye kadar yaz gelirde hava güneşliyken çekim yaparım daha iyi

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    ürünü geçen yıl gittigidiyordan aldım çok kullanışlı sayılır kayıt süresi ben en fazla 1 saat yapabildim hafıza değil şarj yetmiyor.Ayrıca kayıt yapılan çekimi kesip alsanız da atık kalıyor her çekim de format atıyorum ancak bellek sıfırlanıyor
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    XL650V Transalp
    kutu içeriğinin fotoğraflarını çektim. evde bir video çekimide yaptım ama karanlık ortamda pek başarılı olmadı. daha iyi bir test videosu için yarın sabah arabayla işe giderken gün ışığında bir test videosu çekicem. iş yerinden videoyu youtube'a yuklerim.

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kutu içeriğinin fotoğraflarını çektim. evde bir video çekimide yaptım ama karanlık ortamda pek başarılı olmadı. daha iyi bir test videosu için yarın sabah arabayla işe giderken gün ışığında bir test videosu çekicem. iş yerinden videoyu youtube'a yuklerim.
    o kamerayı ninja üstünde görmek isteriz

Motosikleti
    XL650V Transalp

Kutu içeriği:

Chiazın kendisi

dış etkenlerden korumak için lastik bir kılıf

bir adet mandallı klips ve bu klips için yapılmış 2 adet sabitleyici parça

usb kablosu (sub kablosu universal, psp için kullandığım usb kablosu ile cihazı
    bilgisayara bağlayabildim)

1 adet boyun askısı ve sürücü diski.

Kutunun üzerinde 2GB'lik bir microSD kartı olduğu yazıyor ancak bana gelen kutudan çıkmadı, zaten GG'de ürünü satan arkadaşta kutuda microSD olmadığını belirtmişti o yüzden sıkıntı yok.

Bu tutamağın açısını ayarlamak için yıldız uçlu bir tornavida ile vidayı gevşetmek gerekiyor. İstediğiniz açıyı ayarladıktan sonra vidayı sıkarak hareketli parçayı sabitleyebilirsiniz.

Otomobil içinde çekilen test videosunu yarın gün içinde yükleyeceğim.

Motosikleti
    Var
    Küçükmüş gerçekten de.. Acaba kaska ne şekilde monte edilebilir? Çeşitli denemeler yapmak lazım.

Güle güle kullan bu arada Bulut

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Saol Engin'cim.

Arkadaşlar test videosu tamam. şu anda youtube'a yüklüyorum ancak video çok yer kaplıyor. 3:20" olan bideo 306mb yer kapliyor. Hafıza kartını buna göre almak isteyebilirsiniz. (yuklemenin bitmesine 1 saat var)

Ben kalitesini beğendim. Çözünürlük yuksek. zaman zaman goruntude dalgalanmalar olsa da kamerayı bir yere sabitleyeren bu sorun giderilebilir diye düşünüyorum.

Kamerayı eğer kaska bir şekilde uyduramazsam göstergelerin üstüne, camın arkasına monte etmeyi düşünüyorum. Motorun arkasında ise plaka aydınlatma lambasının üzerine iki delik açarak aparatı vida ile sabitleyeceğim.

Havalar güzel olsunda motosikletle çekim yapıp onlarıda eklerim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:15 ----------

Test videosu hazır. Kotalı arkadaşlara hatırlatma: video boyutu 306mb

http://www.youtube.com/watch?v=hVWz7dN9_tM

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)