Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Güvendigim tek motor markası

Katılımcı sayısı
7. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • HONDA

3 42.86%
  • HARLEY DAVIDSON

0 0%
  • YAMAHA

1 14.29%
  • KAWASAKI

0 0%
  • APRILLA

0 0%
  • KANUNI

1 14.29%
  • BMW

2 28.57%
  • PIAGGIO

0 0%

merhabalar su kardesinize bir fikir verin:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    utkus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar arkadaşlar
    Ben hastayım, aşığım motora hepiniz gibi.Bu yıllardır sürüyo.Ve Öğrenciyim keseme uygun bir motor olan HONDA DYLAN 150cc yi alıcağım sanıyorum bu ilkbaharda.motoru 150 cc olmasına rağmen 15.6hp.bence iyi bir güç(en azından bana göre) bu motorun yakıtı hakkında bilgim yok fazla yakarmı acaba.Ve biliyorsanız hakkında bilgi verirseniz gerçekten çok sevinicem.diğer tavsiyelerede açığım.
    buarada 150cc lik bi motora A2 ehliyeti şart sanırım eh napalım alıyoruz onuda
    kazasız yolculuklar herkese. teşekkürler

Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.

. Siteye farkli kullanici adlari altinda birden fazla üye olunamaz. Farkli üyeliklerle siteye mesaj atan kisilerde ark niyet tespit edilirsi üyelikleri iptal edilir ve mesajlari silinir. Kendisine ait olmayan ''gerçek isim ve soyadlari'' üye ismi olarak kullanilamaz.

5. Motosiklet.net üyeligi kisiseldir. Baskasina ödünç verilemez, devredilemez. Üye olan herkes, kullanici adi ve sifresini korumakla yükümlüdür. Olusabilecek kusurlu davranislardan Motosiklet.net sorumlu degildir.

[b]
    AYNI IP ADRESİYLE KULLANDIĞINIZ NICKLER..!!!!

fz6fazer

utkus

Siteye farkli kullanici adlari altinda birden fazla üye olunamaz

.Farkli üyeliklerle siteye mesaj atan kisilerde ark niyet tespit edilirsi üyelikleri iptal edilir ve mesajlari silinir. Kendisine ait olmayan ''gerçek isim ve soyadlari'' üye ismi olarak kullanilamaz.

Motosiklet.net üyeligi kisiseldir. Baskasina ödünç verilemez, devredilemez. !!

********************¿**********************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Kanuni her ne olursa olsun ülkemin motoru. Desteğim sonsuz. Seviyorum ben bu markayı.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Honda dan şaşma Utku...

utkus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya tabi kanuni ülkemizin malı.Ama ben Türkiyede bir motor üreten fabrika olduğunu bilmiyorum yada yok.Sanıyorum üretim çinde yapılıyo.
    Bu arada JANTİ saol Hondaya güvenim sonsuz.Tabi yamaha,Suzuki yede öyle..yine buralardayım beyler

. Siteye farkli kullanici adlari altinda birden fazla üye olunamaz. Farkli üyeliklerle siteye mesaj atan kisilerde ark niyet tespit edilirsi üyelikleri iptal edilir ve mesajlari silinir. Kendisine ait olmayan ''gerçek isim ve soyadlari'' üye ismi olarak kullanilamaz.

5. Motosiklet.net üyeligi kisiseldir. Baskasina ödünç verilemez, devredilemez. Üye olan herkes, kullanici adi ve sifresini korumakla yükümlüdür. Olusabilecek kusurlu davranislardan Motosiklet.net sorumlu degildir.

fz6fazer

utkus

.Farkli üyeliklerle siteye mesaj atan kisilerde ark niyet tespit edilirsi üyelikleri iptal edilir ve mesajlari silinir. Kendisine ait olmayan ''gerçek isim ve soyadlari'' üye ismi olarak kullanilamaz.

fz6fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    canım honda iyidir .O markaya güven.Bir hondan varsa eğer aklından yolda kalırmıyım diye geçirmessin rahat ol. ve git satın al.Bende yamaha fazer var ama hondayı daha çok seviyorum.(motorumu çok seviyorum aman duymasın)
    teşekkürler

fz6fazer

utkus

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler