Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

er-5 motosiklet e performans egsoz.

Motovento
    REKLAM ALANI

2004 model 15080 km de kawasaki er-5 motosiklet e
    hangi performans egsoz tavsiye edilebilir , 50 bg lik standart motor gücü ne nasıl bir katkısı olur .?
    bu konu ile bilgili ve kawasaki er-5 model motosiklet ine bu uygulamayı yapmış arkadaşlar dan konu ile ilgili tecrübelerini rica ederim.
    selamlar.
    EY VATAN ; senin için,bir ÖLÜR bin DOGARIZ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Bence hiç uğraşma .
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    -
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence hiç uğraşma .
    bencede ama illa yapıcaksan arrow warsa olabilir

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    devil eksozlu er5 kullandım,sesi güzel de performansını pek etkileyeceğini sanmıyorum.ben gs500 de yoshimura kullanıyorum sesi gerçekten güzel,hele 7000 devirden sonra sanki 4 silindirliymiş gibi sesi çıkıyor üstündeyken pek anlamazsın ama yanından geçtiği zaman daha çok hoşuna gidiyor.eğer ona vericek paran varsa tavsiye ederim.uzun yolda ise kafası ağrıyor insanın ben kulak tıkacı kullanıyorum mesela.
    videosu da burda bak:
    ::tutkuy::

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Eski motoruma Yoshimura almistim performanstaki etkisi yuksek devirlerde hisediliyor fakat daha tok ve hos bir ses elde ettigin icin tabiki takabilirsin.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorunun performansı zayıfmı,yoksa iyi ama dahada artsın diyemi istiyorsun
    yabancı sitelere bakarsan çok örneği var hoşuna giden çıkacaktır.(www.er.it)youtubede er5 aratırsan çok güzel paylaşımlar var.ben hiç düşünmedim sessiz daha konforlu bence
    Bence hiç uğraşma .
    neden özermerak.yani ne anlamda
    Alıntı s3ns4t10n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede ama illa yapıcaksan arrow warsa olabilir
    birçok markanın var.arattırın çıkar
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunun performansı zayıfmı,yoksa iyi ama dahada artsın diyemi istiyorsun
    yabancı sitelere bakarsan çok örneği var hoşuna giden çıkacaktır.(www.er.it)youtubede er5 aratırsan çok güzel paylaşımlar var.ben hiç düşünmedim sessiz daha konforlu bence

birçok markanın var.arattırın çıkar

merak ve heves ................................

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    2 silindir bir motora ne yaparsan yap.. sıralı 4 silindir motorun sesini alamazsın
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Bence hiç uğraşma .
    Neden İnsanların hevesini neden kırıyosunuz ki. Kaç silindirse silindir, o onun motoru. İsterse 5 milyarlık masraf yapar.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    huma,, kendi düşüncemi söyliim bana kalırsa hp anlamında bir kazanç olsa bile bunu sürüşte hissettirmez yani egzost takayımda daha hızlı gideyim gibi bi açıklama yok .. ( düşük cc li motorlar için ) ama illede ses istiyorsan sana orjinal egzostlarını açtırmanı öneririm hem yeni egzosta para harcamamış olursun hemde güzel tok bir ses yakalarsın ( yanlız apaçi gibi komple boşaltma ,, ortasından delikli silindir boru geçir dış kaplaasınıda elyaf sar ) ayrıntı veya kafana bir soru işareti olursa yardımcı olurum
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    üstadlar konuşmuşşş diyecek bişey yokkk
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Buyur benim video da soyle RS3 serisi sesi cok hostur. Iyi bir buji ve KN hava filtresi ile son hizda degisim hisedilir en onemliside motorun ani gaz ataklarinda sikismamasi.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

bütün arkadaşların bütün fikirlerine teşekkür ederim zahmet edip yazmışsınız ,
    bütün fikirleri dikkat e alacağım izmir de de bu işi bilenlere danışırım ..
    teşekkür ederim , eksik olmayın.
    selamlar.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    hocam er5in son hızı nedir acaba birde kmde nekadar yakıyor?
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Performans egsoz sistemleri sadece susturucu ile biten bir sistem değil.Susturucuyu değiştirmenin performansa çokta etkisi olmamakta.Aksine fazla yakıt tüketimi ve güç kaybına yol açmakta.

Çift silindirli 50hp bir makinanın, yapısı gereği çokta performansa ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.Yanlış hatırlamıyorsam arka lastiği dahi 130'luk bu makinanın.Bence kendi gücü yeterli.Ses olayına gelince; çift silindir makineye egsoz takıp, o gürültüyü çekmeye değmez...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Performans egsoz sistemleri sadece susturucu ile biten bir sistem değil.Susturucuyu değiştirmenin performansa çokta etkisi olmamakta.Aksine fazla yakıt tüketimi ve güç kaybına yol açmakta.

Çift silindirli 50hp bir makinanın, yapısı gereği çokta performansa ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.Yanlış hatırlamıyorsam arka lastiği dahi 130'luk bu makinanın.Bence kendi gücü yeterli.Ses olayına gelince; çift silindir makineye egsoz takıp, o gürültüyü çekmeye değmez...
    bencede aynen katılıyorum ... sadece trafikte duyulmak için bi ihtiyaç olabilir dediğim gibi git açtır egzostunu (((:
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    huma,, kendi düşüncemi söyliim bana kalırsa hp anlamında bir kazanç olsa bile bunu sürüşte hissettirmez yani egzost takayımda daha hızlı gideyim gibi bi açıklama yok .. ( düşük cc li motorlar için ) ama illede ses istiyorsan sana orjinal egzostlarını açtırmanı öneririm hem yeni egzosta para harcamamış olursun hemde güzel tok bir ses yakalarsın ( yanlız apaçi gibi komple boşaltma ,, ortasından delikli silindir boru geçir dış kaplaasınıda elyaf sar ) ayrıntı veya kafana bir soru işareti olursa yardımcı olurum

adamda zaten 500 cc lik motor var bunun neresi düşük cc.
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Motosikleti
    iyide ben motorunu kötülemedim ki ??????
    Drift Religion

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    valla piyasada kendi imalatı olarak yapan birine yaptırdım.. çokta güzel yakıştı benim motosiklete. sesi çok hoş oldu. yokuşlardada performans arttı. vede gayet ucuza mal oldu.. bilgi almak istersen ferik egzos: 0536 742 72 06 savaş ferik. istanbul topkapı teknik oto sanayi sitesi..
    KIRMIZI BOĞA..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)