Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu okadarda değil Ne motosiklet sahipleri var ne alırsa alsın CBF' i duruyor garajında Mücahit aşağıda belirtmiş durumu tamamen ihtiyaçla alakalı, bence de durum tamamen ihtiyaç.

Benim ihtiyaçlarım :
    * İlk ben kullanayım ( 0 km olsun, ilk motoskletim olduğu için olmazsa olmazım, aklımda hiçbir sorunu geçmişine bağlamayayım )
    * 3.000 liralara, ( mümkünse o sıfırların başına 4 gelmesin :/ )
    * sorunsuz olsun ( teknik anlamda ),
    * her yola gelsin, ( bir gezi, etkinlik v.s olursa, herkesin girdiği yollara girebilsin)
    * çok az yakıt sarfiyatı olsun, ( mümkünse sınıfında en az yakıt sarfeden olsun, o konuyu hiç düşünmeyeyim )
    * adı sanı belli olan (muattap bulabileceğim tecrubeli bi firma),
    * motosiklet gibi kullanabileceğim ( debriyaj, vites, arka fren... ... ),
    * servis fiyatları makul olan ( mümkünse en makul!, ktm başlığında 390 TL bahsediliyor bizde 60-80 TL ),
    * servisi yaygın olan ( mümkünse en yaygın),
    * en ufak parçasına hızlı ulaşabileceğim ( mümkünse Türkiyede en hızlı ulaşayım, Allah yapısı değil sonuçta bu )
    * tipi çekilmez olmasın, ( kişisel zevkime aykırı bişey olmasın )
    * kullanımı kolay olsun ( mümkünse biraz atletik, kıvrak yapıda olsun bana ilk motosiklet olabilsin )
    * 3000 liralar dedik diye malzeme kalitesi yerlerde olmasın, yolda civatası boşalan bişey olmasın,
    * ... ... ...

Şimdi bana "şundan vazgeç, onu boşverirsen şöyle olursa..., yok oraya 1000 TL" ekle falan demeden ne önerebilirsiniz allah aşkına

Ben memnun olmayayımda kim olsun

Oyumu çekimser kullanıyorum kırmızı amortisoru sadece kırmızı CB ye yakıştırmıyorum ben, en çok siyaha yakıştırıyorum, beyazda siyah olsa daha iyi olur sanki gibi geliyor

çok güzel türkçen olduğu belli orda seninle yarışmak bile istemediğim gibi bu türkçeyi öyle güzel kullanıyorsun ki, insanların yıllarca test edip doğru bildiklerini bu türkçeyi kullanarak yanıltabiliyorsun. bir nevi edabiyat .
    senin cb 125 e yerine ybr 125 ile başlamanı hatta 3500 e ikinci el bir ybr 125 almanı isterdim. bu cb yerine.
    bu motora bindim hatta ilk çıktığında tavsiye edip bir arkadaşın başını da yaktım.
    bu senin ilk motorun olduğunu zandediyorum. benim ise 50 tane motor geçmişim var. bu katogori içinde en alt seviyedeki motoru bu kadar yüceltmen beni şaşırtıyor. birde iyi motora binsen neler yazacaksın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel türkçen olduğu belli orda seninle yarışmak bile istemediğim gibi bu türkçeyi öyle güzel kullanıyorsun ki, insanların yıllarca test edip doğru bildiklerini bu türkçeyi kullanarak yanıltabiliyorsun. bir nevi edabiyat .
    senin cb 125 e yerine ybr 125 ile başlamanı hatta 3500 e ikinci el bir ybr 125 almanı isterdim. bu cb yerine.
    bu motora bindim hatta ilk çıktığında tavsiye edip bir arkadaşın başını da yaktım.
    bu senin ilk motorun olduğunu zandediyorum. benim ise 50 tane motor geçmişim var. bu katogori içinde en alt seviyedeki motoru bu kadar yüceltmen beni şaşırtıyor. birde iyi motora binsen neler yazacaksın.

bende birkaç şey söylemek isterim

şimdi üstad çok bilinçli bir kullanıcı bence tavrı düşünceleri bundan ileri geliyor,honda cb125 alması konusunda bence en doğru tercihi yapmış neden;ilk motor olması gerçekten sürüş rahatlığı olan bi motosiklet olması ve az yakması ilk motoru olan birisine fevkalade yetecek özellikler...bir insan yalandan yere zorluk içinde yaşayıp ben mutluyum demez tabikibir konu daha var cbf ve cb kullandım kesinlikle ybr 125 almam yani cb yerine ybr bana tercih edilesi gelmiyor aralarında pek bi fark yok...ben sıfır cb aldığmda arkadaşım sıfır ybr aldı benim gözlemlediğim tek fark ybrde malzeme kalitesi daha iyi,yoksa sürüş hızlanma son hız hemen hemen aynı...

ferdinand,bide bu diyaframlı karburatör söylendiği gibi öyle 1 dakka sonra gazı yemiyo bence şuan cbf'te gaz tepkisini daha geç hissediyorum cb'ye göre...bu olay dediğimiz gibi beklentiyle alakalı,mesela cbfle 600 km yol yapmışım ama yüksek devirlerde sürdüm 100-110 km arası 2.9 yakmışım,cb ile dip gaz 90-100 (100'de pek sağlıklı gidemesemde) 2.6 gibi bi yakıt yakıyordum...ama bu size kalmış bişey alırsın fazer yakarsın 5 litre açtınmı gazı uzar gidersin

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390

Şu 50 motor geçmişinizi rica etsem bir yazarmısınız? en azından yarısı için yorum yapın şu motor şöyleydi bu böyleydi diye ki bizde engin bilgilerinizden faydalanalım. burası bir forum dolayısı ile amaç bu.ne gariptir ki ne hangi ilden olduğunuz belli,hangi motosikleti kullandığınız belli? kaç doğumlusunuz? ne iş yaparsınız? bizler yeni yetme cahiller olarak aydınlatın bizi.ordaki halep orda kalsın buyrun arşın..
    Mengu16 ve ErcanSalcan bunu beğendiler.
    Karadeniz - Giresun.

gelmiş geçmiş motorlarım diye 2008 yılı itibari ile zaten foruma başlık açmıştım. bir bakıver zahmet olmazsa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/moto...otorlarim.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

yamaha rx 135 -1992 model
    titan 1999 model
    honda titan s 2003 model
    ybr 125 2005
    cg 125 2006
    suzuki gsf 600 s 2004
    cbf 250 2006
    cbr 600 f 2006
    suzuki katana600 2008
    sym hd 200 2006
    kawasaki er 6 n 2008 ABS
    sym gts 250 2006
    r6 2006
    cbr 1000 rr 2004
    900 rr 1995
    NİNJA 250 2008
    ninja 250 2009
    beverli 500 2007
    kawasaki 250 klx
    cbf 150 2011
    cbr 250 R 2011
    cbf 1000 2011
    cbr 125 2012
    crf 250 x 2009
    er 6 n 2008 abs

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:59 ----------

bunlara ek olarak ybr 125 10 günlüğüne alıp satmak için elimden geçti.
    2005 model ve 2012 model.
    cbf 150 den bahsedeyim. çok konforlu fakat sıfır aldığım motorun firene basınca tat tak diye sesler geldi. 2011 model gri renk motorumun bu sesi kesmek için uzun servis git gellerinden sonra (150 gidiş 150 geliş) 3. seferinde cantın yamuk olduğu ancak forumda birkaç arkaşında başına geldiğini duyarak cantta olduğuna karar verdik. ve cant değişti sorun gitti ama bu seferde gelen cantın boyası kabuk atar gibi soyulmaya başladı. bunu göz ardı ettik.derken motorun 2000 km deki motorun km saati hiç yıkamama rağmen su buharları oluştu. hatta yerlerde su varsa motora dahi binmem. tabi bir süre sonra lambalar ilk önce uzun ikaz lambası ardından diğer lamabalar patladı. sonra uzun lambası patladı. motordan soğuyunca 3000 km de sattım.
    cbr 125 2012 model 6700tl ye pazarlıkla kuşadası mnr motordan aldım. cbf 150 den sonra sanki traktör aldık be kardeşim. kuşadası ile memleketim arası 300 km 60 hızı geçmeden aynı viteste gitmeden açılışta yaptım. ama motora bir türlü ısınamadım. yorucu bir sürüş ve kollarda titreşimden uyuşma . gelen gideni arattırdı cbf 150 yi arar olduk.600 km sattım. düz yolda üzerine yatmadan 105 üzerine yatarak 120 iniş aşağı 150 km anlık gördüm. birde depodan enjeksiyon motorundan bir ses peyda oldu . b ibbbbbbbbbbbbbb ve kesilmeyen bir ses sonra burda forumda arattım ki herkes bu sesi normal olarak gördü. neymiş bu sese alışacakmışız. servis ise bu sesin bütün cbr lerde mevcut olduğunu söylüyor. yani olay her soruna bir kılıf uyduruluyor.
    şimdi bir arkadaşın yeni çıkan vave 110 unda ise rolantada vu vu vu vu diye ses yine servis için 150 km git gel normal bunlarda bu var.
    amcam honda fiziy 125 aldı. 2012 model 3000 km arka şanzumandan bir uğultu servis normal diyor ama amcam 2700 sattı

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    senin cb 125 e yerine ybr 125 ile başlamanı hatta 3500 e ikinci el bir ybr 125 almanı isterdim. bu cb yerine. bu motora bindim hatta ilk çıktığında tavsiye edip bir arkadaşın başını da yaktım.
    Türkçemle ilgili bi iddiam yok estagfurullah, aksine 8 yaşından sonra öğrendim Türkçe yi, bu yüzden cümlelerimin devrik olduğunu söylerler hep

Bilgim ve tecrubemin olmadığınıda bikaç mesajımda bir tekrar tekrar yazıyorum zaten sırf bu yüzden yazdıklarım boş boş salladığım düşünülmesin diye,

mümkün olduğunca sözüne güvenilir, yıllardır motosiklet test eden, eğitmenlik yapan abilerimizden, ustalarımızdan alıp alıp kopyalıyorum alıntı olarak, bazende emin olduğum, okuduklarımdan aklımda kalanları yazıyorum.
    CB mi alırken 2. el değilde fiyatları eşit olsaydı 0 km de, görsel olarak CB kadar beğenemesemde gayet hoş, o tecrubesizliğimle risk almaya çekinip, başlığındaki kullanıcılarının da çoğunluğu memnun diye Ybr alırdım, neden almıyayım

Bugün yaklaşık bir yıllık 50.000 km üstü CB görmekte mümkün olduğundan, ve kullanıcıların geneli memnunken yine 0 km Honda CB alırım 3350 nakite, almamam için hiçbir sebep bulamıyorum ki kendimce.

Ybr ye 4350 vereceksem CB den çok öte bişey beklerim açıkçası, sonuçta neredeyse CB nin yarısı kadar fazla ödüyorum diye gözümde büyür ödediğim para,

esas ozaman beklentilerimi karşılamazsa memnuyitersiz olurum, bukadar ekmek aldık okadar köfte çıkmadı içinden diye.

Commuterler zaten en alt seviye debriyajlı motosikletler, hiçbirinin birbirine göre uçurum farkları yok gibi, benim okuduklarımdan anladığım hep bu oldu.

Daha iyi bi motosikletle kıyaslayarak hiçbirzaman üstün görmedim ki CB yi ( yakıt, yedek parça ve servis fiyatı, trafik vergisi... artıları olmasına rağmen ), orası ayrı bir dünya. Daha iyi bi motosikletim olursa sonuçlarına katlanacağımdır zaten.
    He o motosikletide kendi sınıfı içinde tartar, kendi beklentilerimin hangilerine nekadar cevap verebiliyorsa, beklentimi karşılarken benden ne götürüyorsa, ona göre değerlendiririm, niye yok yere yücelteyim

Tecrubene saygım sonsuz, olumsuz eleştiri gibi görünsede gayet yapıcı aktarmışsın düşüncelerini gibi geldi bana.
    Sonuçta insanız abi :/ ruh halim, hissettiklerim her an bir değil, yazdıklarıma da yansıyor demekki memnuniyetim, bu yüzden yanlış anlaşılmışım sanırım
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Motosiklet 3 aydır 1 kere servis gördü 1000 bakımı,haftaya 4000 var anlaşılaan üzmeyecek belli.Parası sonuna kadar helal.Sonuçta ben şehirler arası yol yapıcam ama ekonomik olsun diyorsanız 250 likten aşağısı sanki otoyolda yavaş kalıyor.Memnun değilseniz içinize sinmesi için modifiye yapabilirsiniz ufaktan.Mesela ben etiketleri söktüm,elcik koruması yaptım,belki cam takarim hafiften.Yan plastik parçaları carbon kaplama düşünüyorum mesela.Hep danışıcam burada.Kuryelerin çok kullanmaya başladığı(demekki kaliteli,activa yı düşünün kurye atası) şu günlerde kendime has bir görüntü istiyorum.

Daha ne çakar veya sis farı muhabbetlerimiz olacak, belki mercekli xenon cb ye de uyarlı yapılacak.Birde bakmışsın 2013 de devir saati,haydeee isteyen onuda değiştirecek.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Benim motor da 2350 km de cok sukur bugune kadar bir sikinti olmadi.cb yi alirken ilk etapda pismanlik oldu sonra zamanla sevmeye basladim simdi iyiki almisim diyorum,
    Rodajdan sonra titresim cok azaldi ilk zamanlar depo acayip titriyordu simdi yok derce de azaldi.
    Herkes ybr ye takmis daha iyiydi,yok onu alsaydin falan ama ben asiri derece de bir fark bir turlu goremedim hatta cb bana daha konforlu geliyor.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    acun0; bu motoru alan arkadaşın motorun nesinden şikayetçi de başı yandı anlayamadık orasını?

Bazı kişilerin yorumlarını okuyorum da acaba ben başka bir motora mı biniyorum diyorum kendi kendime?...
    Nisan ayından beri her işimi görüyorum. İşime sporuma evime gidip geliyorum. Şehiriçi gayet güzel kullanıyorum. Hatta bir kez de şehirdışı tecrübem oldu.
    Şu ana kadar 2 kez servise gitti biri 1000, diğeri 4000 bakımı. Toplasan 120TL masraf yaptım periyodik bakımlara. Ayrıca şu ana kadar kronik sayılabilecek bir kusuru da çıkmadı.
    Kısacası; yeni başlayan biri için iyi. Şehiriçi kullanım için iyi. Benzini az yakıyor. Masraf çıkartmıyor. Arızalanmıyor. Vay arkadaş ne istiyorsunuz? Kimi son hızı az der, kimi ivmelenmesi zayıf der, kimi kalkışı yavaş der... Zaten bütün bunlar için motor başlangıç için ideal, bütün bunlar için şehiriçi kullanımı rahat, bütün bunlardan dolayı az yakıyor.
    ferdinand'a demişsin ki ''iyi bir motora binsen ne diyeceksin?''. Yani şimdi ferdinand kötü motora biniyor öyle mi? Neden kötü acaba bu CB125?
    Camper bunu beğendi.

Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acun0; bu motoru alan arkadaşın motorun nesinden şikayetçi de başı yandı anlayamadık orasını?

Bazı kişilerin yorumlarını okuyorum da acaba ben başka bir motora mı biniyorum diyorum kendi kendime?...
    Nisan ayından beri her işimi görüyorum. İşime sporuma evime gidip geliyorum. Şehiriçi gayet güzel kullanıyorum. Hatta bir kez de şehirdışı tecrübem oldu.
    Şu ana kadar 2 kez servise gitti biri 1000, diğeri 4000 bakımı. Toplasan 120TL masraf yaptım periyodik bakımlara. Ayrıca şu ana kadar kronik sayılabilecek bir kusuru da çıkmadı.
    Kısacası; yeni başlayan biri için iyi. Şehiriçi kullanım için iyi. Benzini az yakıyor. Masraf çıkartmıyor. Arızalanmıyor. Vay arkadaş ne istiyorsunuz? Kimi son hızı az der, kimi ivmelenmesi zayıf der, kimi kalkışı yavaş der... Zaten bütün bunlar için motor başlangıç için ideal, bütün bunlar için şehiriçi kullanımı rahat, bütün bunlardan dolayı az yakıyor.
    ferdinand'a demişsin ki ''iyi bir motora binsen ne diyeceksin?''. Yani şimdi ferdinand kötü motora biniyor öyle mi? Neden kötü acaba bu CB125?
    Valla cb ye kotu diyenler herhalde siradan cin mali motorlara binmemisler
    Cb den onceki motorum asya as 125 di 2,5 yil kullandim o kadar temiz bakmama ragmen haftada bir ariza cikardi kendiligind, buyuk capli bir sorunu olmadi ama yine de bizi tamirciyle ahbap yapti :-)

Motosikleti
    cb125 honda
    slm arkadaslar baya okudum yazılanları kimine göre iyikimine göre kötü bu paraya bence daha iyisini alamazsınız cin malı tecrübem oldu 15000km bindim kanuni ronny aldıgım güne lanet olsun 4kere egzoz degitirdim her 2500km bi bakıma götürdüm 100 ile 120 arsı para ödedim bu arada sıfır 2450tlye almısdım 1sene sonra 1100tlye zor sattım asvalt yolda motor dökülmeye basladı ve manyak benzin yakıyodu honda125e aldım rahata kavusdum evet çok seri kullanıma cevap vermeyebilir ama gerekde yok yarıscaksan daha büyük motor alcaksı bu motor çok tasarruflu ve uzun mesafede sıkıstırmazsan canavar gibi sıkıstırmakdan kasdım 100 100 degilde 80 90 motor harika bu iki sürat arasındada en fazla 10dk oynar 100le gitcegine 80le git 10dk gec gidersin motorun koltuk çok rahatsız çok yoruyo sandelye mideri manyak rahat bi deneyin uzun mesafe giden arkadaslar herkeze iyi sürüsler

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Evet pazar oldu, yine haftalık 20 tl benzinimi alıp motosikletimi güzelce yıkadım benzinlikte.Söz verdiğim gibi resim ekleyeceğim.Makine kötü idare edin lütfen.

http://f1211.hizliresim.com/13/t/g86nf.jpg

http://f1211.hizliresim.com/13/t/g86nu.jpg

http://f1211.hizliresim.com/13/t/g86p0.jpg

http://f1211.hizliresim.com/13/t/g86pc.jpg

http://c1211.hizliresim.com/13/t/g86pn.jpg

Mavi etiketler varken mavi cant şeridi güzeldi ama etiketleri sökünce sanki kırmızı olsa daha güzel olacak.ne dersiniz? Daha plastik yan kapakları carbon kaplama yapıcam.

Arkayada güzel bir demir takıcam orjinalini ben beğenmiyorum biraz yan koruması gibide olmalı bence.

İyi forumlar...
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

kdrsahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125E
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet pazar oldu, yine haftalık 20 tl benzinimi alıp motosikletimi güzelce yıkadım benzinlikte.Söz verdiğim gibi resim ekleyeceğim.Makine kötü idare edin lütfen.

http://f1211.hizliresim.com/13/t/g86nf.jpg

http://f1211.hizliresim.com/13/t/g86nu.jpg

http://f1211.hizliresim.com/13/t/g86p0.jpg

http://f1211.hizliresim.com/13/t/g86pc.jpg

http://c1211.hizliresim.com/13/t/g86pn.jpg

Mavi etiketler varken mavi cant şeridi güzeldi ama etiketleri sökünce sanki kırmızı olsa daha güzel olacak.ne dersiniz? Daha plastik yan kapakları carbon kaplama yapıcam.

Arkayada güzel bir demir takıcam orjinalini ben beğenmiyorum biraz yan koruması gibide olmalı bence.

İyi forumlar...
    Elcik korumaları nereden kaça aldın

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Elcikler yakışmış, arka süspansiyonlar mavi sanki daha hoş durur.

CB125E güzel motor ben gayet memnunum.Ama bütçem biraz fazla ybr de daha çok hoşuma gidiyor diyenler ybr de alabilir neden alınmasın oda güzel motor.Sonuçta 125 lik motorlar, kişiden kişiye şartlardan şartlara değişiyor.
    ZEMHERİ!

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Bir kaç resim de ben koyayım. Beyaz yanak, arka çantaya led(park ve frene ayrı bağlı) ve reflektör, ön tarafa manetlerin altına 3 erli led, koruma demirinin altına 6 şarlı led çalışması. Koruma demirine bağlı olan uzunlarla yanıyor, manetlerin altındaki parka bağlı kontağı açınca yanmaya başlıyor. Bu arada ön janta reflektör şerit yaptık fakat kendiliğinden attı.

çantanın alt tarafındaki ünlem ve sol ok işaretlerini jant şeridi ile yaptım.

ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    dün depoyu fulledim, 100 km yapıp yine fulledim 12.5 tl benzin aldı. 1 km.de 12 kr. Genelde 13 kuruşu geçmiyor.

Motosikleti
    Honda NC S
    Selam arkadaşlar etiketleri söktüm depoda etiketlerin altı çukur kaldı, ne yaparsam depo pürüzsüz ve düz olur?
    Murat çözüm buldun mu acaba??? Gayet pürüssüz görünüyor

Mavi etiketler varken mavi jant şeridi güzeldi ama etiketleri sökünce sanki kırmızı olsa daha güzel olacak ne dersiniz?
    Katılıyorum, maviyi destekliycek bişey kalmayınca şeritler çok yalnız kalmış göz direk oraya gidiyor. Sahinin motosikletiydi sanırım, o kırmızı şeritlerin renk tonuda kalınlığıda çok tadındaydı bence
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Cümleten merhaba,

Öncelikle elcik korumarı http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...05862262/detay adresinden aldım.Sağolsunlar Cihan Bey ilgilendi.Kapıda ödemeli istanbul dışına 7 tl ekstra kargo ve kapıda ödeme bedeli.32 ye geldi.Honda bayi takmayız bu ne adi şey çöpe atarsın taksak bile dedi.Mondialın servisinde 10 tl ye de taktırdım 42 etti.Birde orjinal vida kısa kalıyor.Ama rüzgarı kesmesini istiyorsanız debriyaj ve ön freni biraz içeri kaydırmanız gerekecek.Aynalar da haliyle içeri doğru gelecek.Asıl bu Cbf için, bildiğiniz gibi onlarda düz direksiyon var.

madlive motorun çok güzel olmuş ama akü yiyor diyorlar böyle şeyler için benim gibi tecrübesizleri korkutuyorlar.

Ferdinand kardeşim sorunu daha çözecek vaktim olmadı işten dolayı.Sorduğun için sağol.

Etiketin üzerine vernik atmış elemanlar.Kaldırınca kaldı öyle ne yapıcaz bilmiyorum komple depoya yani vernik pahalıya kaçar.Bodrum burası küçük su 1.5 tl Boyacı veya vernikçi zor bulurum.Sizin fikirleriniz çok değerli.Ne önerirsiniz?

İyi forumlar.

Birde bugün Vatan Computerde %30 indirim vardı 22 yaşıma bakmadan direksiyon oyun konsolu aldım 122 tl 83 mi ne geldi.Bekar adam kış günü yanlış akşam evde dışarısı soğuk.Bekle beni Test Drive Unlimited 2 ve Euro Truck

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu güzelim motorun orijinalliğini bozup çirkin çirkin tiplere sokuyorsunuz.
    www.motorumla.net

beyler bırakın şu ybr yi amma takıldınız motora . honda motor çıkarınca ybr ile kıyaslama ihtiyacı neden hissediyorsunuz cb 125 aldım on numara ses sıfır konfor mükemmel . devir saatine ihtiyacı olana alayım göndereyim adresini göndersin bana

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu güzelim motorun orijinalliğini bozup çirkin çirkin tiplere sokuyorsunuz.
    Orjinalinde yokki Inzell, Türkler süslü seviyo diye koymuşlar gibi sanki

Sade hali bana da daha güzel geliyo açıkçası

Birde şu aşağıdaki videodaki sinyal çakar sesi varmı bizde Sürekli kaskın rüzgar sesi yüzünden kulaklıkla kullanıyorum hiç dikkatimi çekmedi benim

Cümleten merhaba, Ferdinand kardeşim sorunu daha çözecek vaktim olmadı işten dolayı.Sorduğun için sağol.

Etiketin üzerine vernik atmış elemanlar.Kaldırınca kaldı öyle ne yapıcaz bilmiyorum komple depoya yani vernik pahalıya kaçar.Bodrum burası küçük su 1.5 tl Boyacı veya vernikçi zor bulurum.Sizin fikirleriniz çok değerli.Ne önerirsiniz?
    Bence bu olayı forumda sorsak bişeyler çıkabilir, benim aklıma sadece Beyaz 3M folyo ile komple kaplamak geliyor

Alıntı fnscar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bırakın şu ybr yi amma takıldınız. Honda motor çıkarınca ybr ile kıyaslama ihtiyacı neden hissediyorsunuz cb 125 aldım on numara ses sıfır konfor mükemmel . devir saatine ihtiyacı olana alayım göndereyim adresini göndersin bana
    fnscar CB kullanıcıları kıyaslamıyor ki, bizde aynen senin gibi son derece memnunuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)