Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyinden memnun değil ybr nin? tamam senin hoşuna cb gitmiş olabilir gayet normal zevkler farklıdır da illa birini beğenince diğerine b.k atmak zorundamısın ?
    ybr nın tıp olarak bıle tırnagı olamaz kalıteyı gec yamaha zaten daha saglam
    EverHarD* bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr nın tıp olarak bıle tırnagı olamaz kalıteyı gec yamaha zaten daha saglam
    Tip dediğiniz şey göreceli bir şeydir. Kişisel zevkler tartışılacak bir konu değil. Ayrıca kendi beğendiğiniz bir şeyi başkalarının da beğenmesini beklemek pek mantıklı değil.
    O yüzden modellerin tipleriyle ilgili yorum yaparken cümlenin başına bence ekleyip, bunu bir kuralmış gibi aksettirmemek lazım.
    Ayrıca cb125 daha dünkü motor. Hemen nasıl kanaat getirdiniz ybr'nin daha sağlam olduğuna?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı drgon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün beyazını gördüm ve gayet hoşuma gitti tipi. Ben Bir Honda fanatiği olarak herzaman Hondayı tercih ederim.2001 model Honda Kinetic hala taş gibi. Yeni aldığım CBR125 2012 model zaten göz bebeğim. YBR yerine bence bunu alın. Sorduğum bütün kuryeler YBR den memnun değil. Bence çok zarif bir motor.
    senin şu yeni hondalardan haberin yok inş sende bu motordan alırda memnun kalırsın yoksa vay haline bak cbf çiler e kronik arıza konusunda 50 tane konu açtılar tekleyen mi istersin yağ yakan mı yoksa kampana şikayeti mi honda o kadar sağlam ki sana anlatamam..
    ama ybr kadar değil
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ybr alah yapımı, cb kul yapımı. Niye ybr yi kötülüyosunuzki? cb yi kötüleyin

Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han ne oldu? yasaklandi diyor?
    bende şimdi gördüm noluyoz ya

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ybr fezaa:D
    apache den tasarımı çalınmış 2007 den beri sürekli far grenajı değişmiş bi türlü hala istenilen olmayınca çalıntı yapılmış
    ybr her motordan iyi olarak lanse ediliyor da neden hala en az satan motor onu anlamış değilim
    ama allah var cb125 iyi duruyo
    Mustafa Kemal Atatürk

niketnac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr fezaa:D
    apache den tasarımı çalınmış 2007 den beri sürekli far grenajı değişmiş bi türlü hala istenilen olmayınca çalıntı yapılmış
    ybr her motordan iyi olarak lanse ediliyor da neden hala en az satan motor onu anlamış değilim
    ama allah var cb125 iyi duruyo
    Kimin hangi tasarımı nasıl yaptığını eleştirecek kadar bilgili değilsen eğer, honda hakkında söylediğin şu sözler hiç hoş değil bence. Birilerini hırsızlıkla suçlamak için sağlam ispatlar gerekir. Var mı elinde belge?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    cb modeli geçmiştede olan fakat ülkemize yeni gelen bi model. Onun için o motora şu motora benzemiş olabilir ama onun kopyası bunun kopyası olamaz.

Motosikleti
    Alıntı niketnac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimin hangi tasarımı nasıl yaptığını eleştirecek kadar bilgili değilsen eğer, honda hakkında söylediğin şu sözler hiç hoş değil bence. Birilerini hırsızlıkla suçlamak için sağlam ispatlar gerekir. Var mı elinde belge?
    arkadaşım neden yazıyı anlayıp dinlemeden yorum yaparsınki?
    onu ybr için dedim (=
    bunu sadece bende demiyorum altın elbiseli adamda bunu söyledi e aklın yolu bir
    cb125 konusu ise tamamen çindeki bir model ancak hondanın yeni nesil 700 x ve s serilerinin far grenajı ile uyumlu bir model

senin gibi yeni üye değilim ayrıcada
    Mustafa Kemal Atatürk

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr alah yapımı, cb kul yapımı. Niye ybr yi kötülüyosunuzki? cb yi kötüleyin
    yok ikisinide kötülemeyin herkes beğendiğini alsın kimsenin insanları motosikletinden soğutmaya hakkı yok herkes hoşuna gideni alıyor ama bazıları bilip bilmeden bir laf atıyor ortaya yok şu memnun değil yok bu memnun değil madem öyle beğenmiyorsunuz almayın şimdi ben başlasam burda cb yi kullananlar şöyle memnun değil böyle memnun değil şurası şöyle burası böyle desem yeni cb alan bir insanın hoşuna gider mi bu davranış herkesin tercihine saygı gösterilsin istiyorum ben cb alan arkadaşlarıma abilerime hayırlı olsun allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:06 ----------

onu ybr için dedim (=
    cb125 konusu ise tamamen çindeki bir model ancak hondanın yeni nesil 700 x ve s serilerinin far grenajı ile uyumlu bir model

hı ybr için dediysen madalya takalım o zaman

Motosikleti
    CB125E
    onu ybr için dedim (=

Honda yamaha tvs farketmez. Başkalarının eleştirileriyle yola çıkan kişilik yamaha'yı honda'yı bitirip şimdi de bana mı bulaşıyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:38 ----------

arkadaşlar benim cb125, bazen çukurlara girerken veya tümseklerden geçerken far içinden tak diye bir ses yapıyor. Sizde de var mı acaba?

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Daha önce birisi tümsek ve çukurlarda, deponun dibindeki küçük grenaj gibi parçadan bir ses geldiğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.

Motosikleti
    CB125E
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce birisi tümsek ve çukurlarda, deponun dibindeki küçük grenaj gibi parçadan bir ses geldiğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.
    o parçayı biraz salladim ama aynı ses gelmedi. Metal-plastik değil de plastik-plastik sesi geliyor gibi.

Motosikleti
    Honda CB125E
    Bu motora sigortadan trafik sigortası yaptıran var mı ?

iskorpit.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Ben geçen hafta yaptırdım arkadaşım.45 TL verdim.Plaka +ruhsat+sigorta hepsi 245 TL ye mal oldu.Motoru da 1 haftadır kullanıyorum.şikayet edebileceğim bişey henüz olmadı.selamlar.

Motosikleti
    Honda CB125E
    iskorpit kardeş nasıl 45 tl ye sigorta yaptın ? hangi sigorta ve motoru sigortatırken hangi tipi girdiler sisteme? ruhsatta motor tipi ne diye geçiyor? işlemlerin hepsini kendinmi yaptın?

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Arkadaşım sırayla cevap vereyim.sigorta şirketi avivasa,motor tipi JA11 yazıyor.bu işlemlerin hepsini sigortacı yaptı.245 tl nin içinde onunda emek parası var.

Motosikleti
    Alıntı niketnac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda yamaha tvs farketmez. Başkalarının eleştirileriyle yola çıkan kişilik yamaha'yı honda'yı bitirip şimdi de bana mı bulaşıyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:38 ----------

arkadaşlar benim cb125, bazen çukurlara girerken veya tümseklerden geçerken far içinden tak diye bir ses yapıyor. Sizde de var mı acaba?

baktın mars oldun hala kendi tezini ıspatlamaya çalışıyon
    yahu arkadaş biz ybr yi çok eskiden biliriz kaç kasa tipi çıkarttığını senden daha iyi bilirim
    saçmaladıkca battın be kardeşim
    hadi bana inanmadın altın elbiseli adamada mı inanmıcam adam test pilotu neyse
    hem ben motoru daha gelmeden anladım tam bir çin malı bak gördün mü tümseklerde bile ses yapmış daha şimdiden

ybr125 ön far tasarımı çalıntı malıntı ama cb125 ile karşılaştırılamaz bende sandım 2000 2500 tl olcak bu motor nerdee
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda CB125E
    Alıntı iskorpit.tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım sırayla cevap vereyim.sigorta şirketi avivasa,motor tipi JA11 yazıyor.bu işlemlerin hepsini sigortacı yaptı.245 tl nin içinde onunda emek parası var.
    Hocam ruhsat plaka işlerinidemi sigortacı yaptı ve sigorta,plaka,ruhsat içinmi 245 TL verdin? Eğer öyle ise çok iyi fiyat

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    evet arkadaşım hepsini sigortacı halletti.toplam maliyet 245 tl oldu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)