Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    baya güzel duruyor. Aydınlatmalarda çok güzel.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    fiyatini korumak icin koymuslar, demisler ulen hicbisey koymadik motora, bari bir parca koyalim akillarinda soru isareti kalsin, eminim alti bostur, altini dolduracaklarina 5 dolar daha ek kar saglarlar

Alıntı Tekir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [MENTION=92848]CB125E[/MENTION] hayırlı olsun çok güzel gözüküyor. zinciri arkadaki demirlere asmayın bence çizer zamanla.

Bir de size bir sorum olacak, depo altına yerleştirilen plastik ızgaraların koruduğu herhangi bir şey var mı yoksa çıkartıp de kullanılabilir mi?

Motosikleti
    Honda CB125E
    teşekkürler maşallah deee...

Motosikleti
    90' MZ ETZ 251
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane 150 cc karşılaştırmanın nesi saçma anlamadım. Ayrıca 96 model bi titanla gıcır gıcır cbf, ybr vs tokatlamak bi başka oluyo ilerdeki ışıklarda bi sana bakıyolar bi motoruna. İlk ışıklardaki duygularıyla sonraki ışıkta duyguları bi başka oluyor.
    Evet cg 150 titan oluyor.
    Lüleburgaz terminal ışıklarda geldi yanıma gıcır gri cbf 150 bence çok tipsiz bir motor.iki kere gaz verdi baktım elemana liseli değil ben de aynen 90 model mz etz 251 imle tiinn tiinn yaptım iki kere neyse güldü bu kalkıştan 500 m ye kadar tokatladım arkama baka baka uzadım bu japonlar paranın kolay kazanılmadığını anlayamadılar 150 lik motora 4.300 çok para bence

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    2 zamanli- 4 zamanli, 150cc-250cc bastan sona hatali kiyas, yakiti kiyaslarsan cbf tokatlar, ikinci eli kiyaslarsan cbf tokatlar, alirken de satarken de benzin zam haberlerini dinlerken de cbf tokatlar, bu kadar tokattan sonra olsun seninde bir tokatin, bu arada mzin ikinci eli yoktur, yani kimisi 500 ister kimisi 3500, hastasi vardir o ayri, cbf oturmustur, yillara gore asagi yukari piyasasi vardir, zarar etmezsin, ayni sekilde cb125e icinde gecerli olacak bunlar

Motosikleti
    90' MZ ETZ 251
    evet kursattekin kıyaslama yapmadım ben cbf ile mz arasında sadece yaşadığım bir olayı anlattım dediklerin doğru bu zevk işi bana göre 90 model 7 bin km deki mz e biniyorum (hayatta da satmam 5000 tl veren var) yakıyor hakikaten arızası da gani çok değişkeni var ustası az ama motor uçuyor 3. viteste kafa veriyor

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    kırmızısı süpermiş tvs apacheye çok benzetmişler bence

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    kesinlikle zevk isi, mz benim icin ozel zaten, bir cbf bir ybr yerini tutamaz, ama onlarinda yeri farkli

Alıntı user39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet kursattekin kıyaslama yapmadım ben cbf ile mz arasında sadece yaşadığım bir olayı anlattım dediklerin doğru bu zevk işi bana göre 90 model 7 bin km deki mz e biniyorum (hayatta da satmam 5000 tl veren var) yakıyor hakikaten arızası da gani çok değişkeni var ustası az ama motor uçuyor 3. viteste kafa veriyor

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Maşallah, kazasız belasız sürmek nasip olsun.
    Kırmızı renge bayide bir türlü ısınamamıştım. Ancak bir de böyle bakınca hakikaten çok güzel. İyi günlerde kullanın.
    Darısı benim başıma. Teslim almak için baya bir bekleyeceğim.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kıyaslamalar ve kavgalar çıkıyor. Buna bende dahılım ama aslında güzel bişey. Tabi bu sırada abartmamak lazım. Mz, ybr, cbf, titan, çinliler falan.herkesin bakış açısı farklı.sevgiler.

niketnac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatini korumak icin koymuslar, demisler ulen hicbisey koymadik motora, bari bir parca koyalim akillarinda soru isareti kalsin, eminim alti bostur, altini dolduracaklarina 5 dolar daha ek kar saglarlar
    O parça benim depomu çizdi bile. Nasıl oldu anlamadım. Çukurlara girince bazen tak diye bi ses geliyordu belki o zamanlarda olmuştur. . Sabah bi daha kontrol edeyim.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkadaşlar iki tane cb 125 başlığı var. Sebebini bilen varmı? Modeller bölümünde.

niketnac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Alette elektronik ateşlemenin olmadığı kesin mi?

drgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Bugün beyazını gördüm ve gayet hoşuma gitti tipi. Ben Bir Honda fanatiği olarak herzaman Hondayı tercih ederim.2001 model Honda Kinetic hala taş gibi. Yeni aldığım CBR125 2012 model zaten göz bebeğim. YBR yerine bence bunu alın. Sorduğum bütün kuryeler YBR den memnun değil. Bence çok zarif bir motor.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı drgon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün beyazını gördüm ve gayet hoşuma gitti tipi. Ben Bir Honda fanatiği olarak herzaman Hondayı tercih ederim.2001 model Honda Kinetic hala taş gibi. Yeni aldığım CBR125 2012 model zaten göz bebeğim. YBR yerine bence bunu alın. Sorduğum bütün kuryeler YBR den memnun değil. Bence çok zarif bir motor.
    Bu konuda çok haklısın arkadaşım.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drgon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyinden memnun değil ybr nin? tamam senin hoşuna cb gitmiş olabilir gayet normal zevkler farklıdır da illa birini beğenince diğerine b.k atmak zorundamısın ?

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Ybr ye bişiy atıldığı yok, yalnız nerdeeee o eski ybr'ler? Piyasada böyle bir motor daha olması iyidir. YBRciler 30bin km deki makinalara 3.500 gibi para isteyemezler artık. KYMCO bu piyasada eksik kaldı nedense... Bence 3-4 tane sağlam alternatif olmalı bu 125lik pazarında.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr ye bişiy atıldığı yok, yalnız nerdeeee o eski ybr'ler? Piyasada böyle bir motor daha olması iyidir. YBRciler 30bin km deki makinalara 3.500 gibi para isteyemezler artık. KYMCO bu piyasada eksik kaldı nedense... Bence 3-4 tane sağlam alternatif olmalı bu 125lik pazarında.
    tamam iyi de sana eski ybr leri aratan ne?

jogabonito83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motolux Rossi 50
    bugün sürekli araba kiralayan çinli bi müşteriye söyledim devir saatli kadran bulursan al getir oralardan diye umudum yok ama bakalım

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    mete_han ne oldu? yasaklandi diyor?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)