Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Asya Motor RX 250 - MotoCross - SuperMoto

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne sen sor ne ben söyleyeyim.. Şu anda neler araştırdığımı nerelerde dolandığımı bir bilsen...
    Moruk bende onu anlamıyorum nasıl bir işyeri seninkisiki devlet dairesinde olan benim paso nette olan sensin
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tunctepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial extreme 250cc enduro & 150 ut enduro
    yahuu daha asya sokamamış sokan sokmuş

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Anlaşıldı asyadan bu motorları sipariş verenler komple bunlara sokacak

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    motorun geleceği yok, başka yönlere yöneliyorum
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    valla benim bu hafta elime exdream geçiyor bekleyen arkadaşlara hayırlı sabırlar

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Ayın 10 una kadar gelirse satın alacağım yoksa asyadan daha vida dahi satın almam

Motosikleti
    ağır olmuş

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    haftasonu taraklı-karagölde kampdaydık iki adet apachı xz250r ile kros yapmaya gelen arkadaş gördük kısaca sohbet edip motorlar hakkında bilgi aldık özet olarak 6000tl almışlar ve performansından memnunlar, bence asyanın getireceği motorlarla bunlar aynı yan motor kapaklarına bakarsanız orion marka diye düşünüyorum,
    videosu http://www.youtube.com/watch?v=oq0lA...ature=youtu.be
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı buralpdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftasonu taraklı-karagölde kampdaydık iki adet apachı xz250r ile kros yapmaya gelen arkadaş gördük kısaca sohbet edip motorlar hakkında bilgi aldık özet olarak 6000tl almışlar ve performansından memnunlar, bence asyanın getireceği motorlarla bunlar aynı yan motor kapaklarına bakarsanız orion marka diye düşünüyorum,
    videosu http://www.youtube.com/watch?v=oq0lA...ature=youtu.be
    6000 TL 17 hp lik bir motor için yüksek rakam bence. Üstelik plaka olayı da yok. Ben de çok araştırdım bu motorları. Keşke biraz daha ekleyebilselermiş. ~1500 TL fark ile 28~30 hp lik versiyonlarını alabilirlermiş. Tabi ben tamamen fiyat/performans muhabbeti yapıyorum. Motorlar elbet tatmin ediyordur onları.

Bir de hem asya hem apachi yi inceledim epey. Aynı motor olduklarını düşünmüyorum. Farklı motorlar bunlar.
    #sürenadam

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    6000 TL 17 hp lik bir motor için yüksek rakam bence. .
    marmariste yamaha servisine gittim , Patronu xz250r ile hard enduro yaptığını bayada iyi olduğun söyledi, yanlız 4 tane KTM 250exc varmış videosun gösterdi aboooo

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    6000 TL 17 hp lik bir motor için yüksek rakam bence. Üstelik plaka olayı da yok. Ben de çok araştırdım bu motorları. Keşke biraz daha ekleyebilselermiş. ~1500 TL fark ile 28~30 hp lik versiyonlarını alabilirlermiş. Tabi ben tamamen fiyat/performans muhabbeti yapıyorum. Motorlar elbet tatmin ediyordur onları.

Bir de hem asya hem apachi yi inceledim epey. Aynı motor olduklarını düşünmüyorum. Farklı motorlar bunlar.
    Kanımca apachi cross'ların offroad olması plaka takılabilen modelleri olmaması getiren firmanın aslen elektrikli bisiklet satıcısı olması ve teknik servis ağı olmadığından Tip onaylı motor getirse bile plaka alamayacak olmasından kaynaklanıyo.

Motosikleti
    bayinin önünden geçiyorum hala motorlar yok arkadaşlar bence ne yaptıklarına karar veremiş bunlar syanur yarın motoru almaya gidiyorum bursaya exdream mi otogardan eve 7 km var ve bolca kasis var ilk tecrübelerimi exdream bölmünde anlatıcam ama emin ol mondinin rakkamları çok yüksek bu fiyata 230 km de bulmasaydım emin ol onu alaıcağıma l suzuiki fire wind 650 alırdım hemen hemen aynı paralara .benzin dayanıklılık yedek parça yı düşününce bide o kadar kullanılmışlık içime sinmesi önemli idi bakalaım mondinin xdream mi hayallerimi parçalamaz

Motosikleti
    Alıntı tunctepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayinin önünden geçiyorum hala motorlar yok arkadaşlar bence ne yaptıklarına karar veremiş bunlar syanur yarın motoru almaya gidiyorum bursaya exdream mi otogardan eve 7 km var ve bolca kasis var ilk tecrübelerimi exdream bölmünde anlatıcam ama emin ol mondinin rakkamları çok yüksek bu fiyata 230 km de bulmasaydım emin ol onu alaıcağıma l suzuiki fire wind 650 alırdım hemen hemen aynı paralara .benzin dayanıklılık yedek parça yı düşününce bide o kadar kullanılmışlık içime sinmesi önemli idi bakalaım mondinin xdream mi hayallerimi parçalamaz
    Ya abi kaç keredir görüyorum demiyim diyorum diyorum ama bu motorun adı xtreme. exdream veya xdream değil. kusura bakmayın söylemeden edemedim.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı

Kanımca apachi cross'ların offroad olması plaka takılabilen modelleri olmaması getiren firmanın aslen elektrikli bisiklet satıcısı olması ve teknik servis ağı olmadığından Tip onaylı motor getirse bile plaka alamayacak olmasından kaynaklanıyo.
    Şimdi tam olarak hangi cümleme veya neye cevaben yazdığınızı anlayamadım...?

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya abi kaç keredir görüyorum demiyim diyorum diyorum ama bu motorun adı xtreme. exdream veya xdream değil. kusura bakmayın söylemeden edemedim.
    Ben de çok tedirgin oldum başlarda, ama kasten yazdığını düşünüyorum. Ki gayet de manidar oluyor aslında
    #sürenadam

Motosikleti
    Bu konu asya motor konusu olduğu için öyle ortaya apachi motor şöyleymiş dememek için içinde apachi motor geçen bir mesajı alıntılama gereği duydum

Motosikleti
    sayanur cum bak seninde ismini ekleme yaptuuum hahah xtream olunca sonu hayal rüya olmiii benim için x rüyalar sevişecem onla

Motosikleti
    Honda CRF
    Mart ayından beri motorsusuz,motoru sattık bekliyoruz ne gelen var ne giden.ASYAyı aradım TEPEEnin gelipgelmiyeceği meçhul,RX250 gelecek onu tavsiye ediyor DAA.. su soğutmalı REGAL RAPTORlar gibi problem çıkarırmı diye aklıma takıldı, nekadar teferruat okadar problem ve daha fazla bekliyemedim, fuardada görmüş beğenmiştim 6 binliraya MOTORAN XF 250 aldım.Salı-Çarşamba gelecek fotolarını becerebilirsem atarım.

Motosikleti
    bayilerde zor durumda bana kalırsa .motorlar bence zorunlu olarak her motor çeşidinden bir örnek atsalar hem bayi daha çok satış yapar bence vede leventmoto arkadaşım gibi motoru görmeden almak da zor bir durum son diyorlarki o model daha gelmemiş bu gelicek hadiya o gelmesse ne olucak scooter mı satıcaklar saçma sapan işler .ben xtream almasaydım tepee modeli ve rx ilgimi çekiyordu ama gel görki ne kullanan ne bilen var ne nasıl geliceği de bellii değil burdaki bayinin demesi mondiyi görünce iyi yapmışsın dedim gelicek diye çok bekledim tebessüm etti onlar bile motorların geliceğinden pek umutlu değilmiş gibi geldi bana adamda tabiki gelsinki para kazanayım diye bakıyor alan arkadaşımız olrusa hem binsin hem yorumlasın motoru .

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    c.tesi bayi iye görüştüm denizlide 10 gün sonraya gelecek diyorlar

Motosikleti
    Banada aysonunu 2 hafta kala aysonu gelicek diyorlardı

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)