Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Asya Motor RX 250 - MotoCross - SuperMoto

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    kübaya çok benziyor sanki...
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hepsi birbirine benziyor, hatta hangisi doğru düzgün farklı ki... Ben sıkıldım bu işten, çok yazdık çizdik su üzerinde... Motorlar daha bayilere gelecek de, oradan alanlar olacak, rivayetler çıkacak. Alanlardan forum üyesi varsa yazacak, tabi taraflı yazmazsa iyi.. 1-2 kişinin subjectif paylaşımlarını takip edip motor alacak mıyız? Bence en güzel hangisini beğendiysen az araştır, sonra al gitsin valla. Okadar beklediğimize didiklediğimize değmiyecek hiçbişey...gibi geliyor bana.
    #sürenadam

tunctepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial extreme 250cc enduro & 150 ut enduro
    yahu işin garibi tüm bu cross ve sm lere bakınca gerçekten mondial hertülür geliştirmiş kendini 6 bini veren 1880 daha verir gibi yada2 ci el çok güzel 2004 kle 500 alınır sıkıcı bir durum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

o motoran çok plastik aksamı var hiç hoş değil

Motosikleti
    Alıntı tunctepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu işin garibi tüm bu cross ve sm lere bakınca gerçekten mondial hertülür geliştirmiş kendini 6 bini veren 1880 daha verir gibi yada2 ci el çok güzel 2004 kle 500 alınır sıkıcı bir durum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

o motoran çok plastik aksamı var hiç hoş değil
    ziya kızacak ama 6000 i veren acam 2 bin daha üstüne veripde onu alacağına 6 bine gider bi xt600 alır aslında tabi burda kişisel sebepler ve tercihler çıkıyor meydana..neyse ben susayım hatta kaçayım ben..
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    La o paraya araba alınır layn, deli misiniz siz, hiç çinlilere o para verilir mi !!! Arabaya binin arabaya, ölürsünüz bahhh !!! Az daha goyun Q7 alın bahh... Bizim arkadaş aldı, şahin aldı o paraya...

#sürenadam

Motosikleti
    ruhunu arabayla değişenler var aramızda 4 tker götünü 2 teker ruhunu taşır

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

xt ye hiç bakmadım yani beğenmediğim bir bir model su soğutmalı değil çok yakıyor . isterimki o kadar parayı sıfıra verim ama bu paralara ancak 2 el 500 lük motorlar çıkıyor transalpe baktım aprilla pegasso ya suziki firebirde en uygunu ve fiyat performans benzin vergi tüketimi olarak kle 500 ortalamaların üstünde gözüküyor 500 lük olduğu için vergiside düşük ama bide sıfır motora binip kafanın rahat olması var en azından 2 sene mondial lin exdreem model de serenay diye motocross üreten fabrikasını satın almış vede iyi motorlar bundan önceki linkkimde motorların reklam filmi var ki bildiğin ağır cross böyle tepinmeye asyanın gele bileceğini sanmıyorum kle 500 de ki rahatlık konfor sürüşkeyfininde olmayacağı belli ama ama alette nereye elini sürsen bol sıfırlı anlıyacağın 2 ucu bildin deynek

Motosikleti
    mondial exdreem nasıl ya 1 80 nin altı bu motora binemez hani onu bırak sm modeli biraz daha kısadır enurumodeline göre diyorum en az 3 5 cm fark eder bide amaortisörlerden 5 cm indire bilirsen iyi
    bu arada satılık ilanındaki motorun plakası çıkmamış
    arkadaşla görütüm motorun koltuğunun süngerini filan indirmiş arkaamortisör 12 cm filan aşa inebiliyor önde 5 cm filan aletin 3 viteste bile şahlandığını söylüyor diğer hiç bir çinli ile alakası olmadığını açık açık söylim dedi araziye bunlar 6 7 arkadaş girmişller kübaların çoğu dağılmış durumdaymış yorum larınızı bekliyorum bu arada exdream mi bir alıcağna karşışılık almış 400 kusurluk bir ktm aldığı için elden çıkartıyormuş motor 200 kusur km de araziye vurmuş

trazma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX 250
    valla hocam bende str var 9-10 kere araziye girdik hemde en hardından daha hiç bişe olmadı birazda sürücüden kaynaklı olmasın adam her metrede motoru yere yatırırsa hangi motor dayanır o duruma

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Beyler buyrun size RX 250 ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85649879/detay

Bu alet niye 2010 öncesi modellerini getiriyorlar diye ilk önce Asyaya kızdığımız RX250 modeli. Yurt dışında Orion yada Apollo adı altında satılıyor. Bu arkadaş da apollo adı altında, apachi kısmında ilan vermiş. Bu motorun Tekirdağda ne işi var ben de bilmiyorum. Ama bunun Asya'nın getireceği model olmadığını iddia eden varsa resimleri dikkatli incelemesini istiyorum. Ta kendisi...!!!
    #sürenadam

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    . Bu motorun Tekirdağda ne işi var ben de bilmiyorum.!
    arayıp sorsak ya , adamın motor hakkındaki fikirlerinide soralım hatta
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Nasıl bir cevap bekliyorsun ? Dürüst ol

Yanlız ben hala olayın şokunu yaşıyorum. Biz burada yazmadığımızı bırakmayalım, adam 5000 km yi devirmiş motorla Ulan kim sokmuş onu TR ye peki
    (ilan da ayrı bir güzel, adı apollo değil apolo, ilan verildiği kısım kimsenin bilmediği bir marka...vs, vs,)
    #sürenadam

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc

Yanlız ben hala olayın şokunu yaşıyorum. Biz burada yazmadığımızı bırakmayalım, adam 5000 km yi devirmiş motorla Ulan kim sokmuş onu TR ye peki
    (ilan da ayrı bir güzel, adı apollo değil apolo, ilan verildiği kısım kimsenin bilmediği bir marka...vs, vs,)
    istanbulda olsam , gidip bakardım makineye :D , ülkeye nasıl giriş yaptı o gerçekten güzel bir soru

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler buyrun size RX 250 ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85649879/detay

Bu alet niye 2010 öncesi modellerini getiriyorlar diye ilk önce Asyaya kızdığımız RX250 modeli. Yurt dışında Orion yada Apollo adı altında satılıyor. Bu arkadaş da apollo adı altında, apachi kısmında ilan vermiş. Bu motorun Tekirdağda ne işi var ben de bilmiyorum. Ama bunun Asya'nın getireceği model olmadığını iddia eden varsa resimleri dikkatli incelemesini istiyorum. Ta kendisi...!!!
    hocam bravo bulmuşsun işte bu motor benim apollo orionla tanışmama vesile olan motordur öylesine gezinirken rastlamıştım ilana yaklaşık 1 yıl önce tokattaydı o zaman 3000 küsür kmde idi sahibi 6000den açıp 5600e kadar düşmüştü sahibinden.com da. takip ediyordum demekki tekirdağa satmış. eski ilanda daha güzel resimler vardı ama ilan silinmiş sahibindende ilan numarası bile durur hala 64861388 sahibindende çıkmıyor ama google a yazınca silinen ilanın başlığı çıkıyor alt kısımlarda. bu motor asyanın getireceği motorla yeni nesil far haricinde birebir aynıdır hocam birde stickerlar sökülmüş tabi

Edit: ilanı buldum biraz araştırınca Apollo

Barkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS RK200-R
    arkadaşlar ben çok cros yapmıcam ama dağlara , bozuk yollara mesela Sakaryadan Çanakkaleye gidicem ben süper motormu almalıyım?

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Motor çift egzantrikli(DOHC) 2 supalı imiş... Bana da garip geldi ama kullanıcının yalancısıyım;

Link - Buradaki yorumlardan görebilirsiniz

@Bakar Bence siz enduro olan modelini almalısınız. Hatta trafiğe çıkmayacaksanız, sadece arazi yapacaksanız, yanlış yerdesiniz
    #sürenadam

Barkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS RK200-R
    @Syanur, Ya biraz eksik yazdım galiba ben Sakarya' dan Çanakkale ye gidip oranın dağlarını gezicem demek istemiştim ama beceremimişim

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @Bakar Ozaman sana enduro modelini öneriyoruz... Marka model önemli değil, performansı seni tatmin edecek(tahminen ~250cc), arka tekeri 18"-19", ön tekeri 21" olan herhangi bir trafiğe çıkabilen(plakalı, farlı, vs, vs,) bir motor al kendine.

(Bu arada yanlış yerdesin derken, "çık git lan burdan!" manasında değil de, yanlış marka-model bakıyorsun demek istemiştim )
    #sürenadam

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı Barkar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Syanur, Ya biraz eksik yazdım galiba ben Sakarya' dan Çanakkale ye gidip oranın dağlarını gezicem demek istemiştim ama beceremimişim
    Transalp-Bmw f650 bunlar işini görür

Motosikleti

Motorsuzluk insanın başına bela arkadaş baksana kaç aydır aranıpda bulunmayan motoru sahibinden'de bulmuş çıkarmış adam helal olsun
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorsuzluk insanın başına bela arkadaş baksana kaç aydır aranıpda bulunmayan motoru sahibinden'de bulmuş çıkarmış adam helal olsun
    Ne sen sor ne ben söyleyeyim.. Şu anda neler araştırdığımı nerelerde dolandığımı bir bilsen...
    #sürenadam

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)