Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Karion (RT125) bigfoot {resimli}

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RT 125 D / Karion
    crazy wind gezmek çok keyif verici, hele kafa denği arkadaşlarla daha bi güzel oluyor..

her ilerlediğim km de yeni yerler görüp, yeni tecrübeler ediniyorum.. .... Yenilikler olunca damarlarımda gezen kanın hızı artıyor, yüzümdeki gülümseme artıyor..

RT125 e ödediğim parayı hakkıyla çıkarabiliyorum, trafikte saygınlığım olduğu kadar dağlarda da keyif alarak turluyorummm.. ... böyle bi motor 125cc sınıfında başka yokk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung karion rt 125
    ben de o kıvama bir an önce gelirim umarım. kallandığım ilk alete aşık oluyorum ve sonrasında aldığım aletler hiç aynı keyfi vermiyor bana. önceki arabam reno modusdü. sattım ve şimdi aynı sınıfta boşluğunu dolduracak araba bulmak zor. aynısını almak da saçma. madem alacaktın niye sattın.. motor işinde de aynı şeyi yaşayacam sanırım. karion keyifli bi motor. bi de kullanmaya başlıyabilsem

Alıntı izmiRT125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    crazy wind gezmek çok keyif verici, hele kafa denği arkadaşlarla daha bi güzel oluyor..

her ilerlediğim km de yeni yerler görüp, yeni tecrübeler ediniyorum.. .... Yenilikler olunca damarlarımda gezen kanın hızı artıyor, yüzümdeki gülümseme artıyor..

RT125 e ödediğim parayı hakkıyla çıkarabiliyorum, trafikte saygınlığım olduğu kadar dağlarda da keyif alarak turluyorummm.. ... böyle bi motor 125cc sınıfında başka yokk

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Vay vay vay, karda da nasıl yol alırmış bizim turuncu tosbaaa:D Adı üstünde Karion Epey oldu bende motora binmeyeli...
    #sürenadam

iskorpit.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Arkadaşlar hepinize selamlar.Motora 21 yıl ara vermiş ama içimdeki motor sevdasını atamamış biri olarak sürekli buralarda ziyaretçi olarak dolanıyordum.Sizden yardım almak amacıyla üye oldum.rtr 125 karion tam benlik bi motor.Motordan beklentim kesinlikle hız değil.Denize,dağa ,toprak yollara gidecek aynı zamanda da şehir içinde beni yormadan gezdirecek.Temiz 2.el bi rtr bulmama yardımcı olursanız sevinirim.3.000-4000 Tl arası bütçem var.46 yaşındayım ve öğretmenim.İlginize teşekkür ederim.

Motosikleti
    RT 125 D / Karion
    HOCAM slmlar, şuan izmirde RT yok. var ise de daha karşılaşamadık..

çevremde rt sini satan da yok, insallah alırsınız, beraber gezeriz

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    izmiRT125 ilgin için teşekkür ederim.inşallah alırım ve beraber gezeriz.Acele etmiyorum...

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Böyle resimler atıpta deşmeyin yaramı..bu motorunu hakkını yaşattığı eğlenceyi ödeyemezsiniz..

Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    RT 125 D / Karion
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...da-4cross.html

fotolar için yukarıdaki link i veriyorum, izmirde balçova-teleferik taraflarına yaptığımız turdan kareler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

chronix, fotolar çok güzel, güzel hatıralar edinmişsiniz...

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    sayfaya sessizlik hakim ...

rt 125 2012 modeli varmı şuanda ?

Motosikleti
    RT 125 D / Karion
    BEN BURDAYIMM..

kendi kendime yazıp, deli muameelesi görmemek için uzaktan takipdeyimm.

stkanuni fuar standında göremedim rt125 i, sanırım yok 2012 model satış

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    st kanuni sitesinde rt125 D dualporse modeli var ve fiyatı 6807 lira...http://www.stkanuni.com.tr/Model.aspx?model=rt125d

Sizce değermi bu paraya bence değer ama kullananlara sormak istiyorum.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı izmiRT125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEN BURDAYIMM..
    kendi kendime yazıp, deli muameelesi görmemek için uzaktan takipdeyimm.
    Ben de inan uzaktan takipteyim. Yazacak vakit bulamıyordum bir süredir. Nasıl motor? Bir sıkıntısı var mı? Benim zincir paslanmış biraz, çamurlarını tam temizleyemeşim demekki Havalar ısındı buralarda, artık sürüyorum Acayip zevkli yahu şu aleti sürmek. Dün sıkıştı trafik, vurdum kendimi kaldırıma.. Kurye olarak çalışan ve o sırada sıgara içip sohbet eden elemanların arasına daldım. "Abi motor budur işte yaaa, yürü be abicim, at kendini kaldırımdan! " diye bağırdılar bana

Buarada Uvex kask takıyorsun sanırım. Bende bundan almayı düşünüyordum. Nereden nekadara aldın? Daha önemlisi memnun musun?? Genel olarak anlatsana. Bir de süngerlerinin çabuk söndüğünü okudum, doğru mu? Çok mu fazla sünüyor süngerler??

Alıntı Onurstc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizce değermi bu paraya bence değer ama kullananlara sormak istiyorum.
    Evet değer. Ama dürüst olayım kesinlikle motorun kıymeti bilinmediği için kimse alım satım yapmıyor. O yüzden 0km fiyatı biraz yüksek kalıyor. Motor çok sağlam bir motor birkere...
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Selam arkadaşlar, beklemekten sıkılıp geçen hafta Honda CB 125 E aldım .Fakat aklım carion da kaldı.Kendinize iyi bakın.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    arkadaşlar ben yaklaşık 6 ay kullandım gerçekten motor muhteşem ne ybr ne cbf peşime gelemedi ve sağlamlık konusunda ikisine de basar ömrümde kullandığım en sağlam motordu uçurumdan aşağı yuvarlanana kadar kesinlikle cross değil yüksekliğine aldanmayın canımdan olacaktım ama parçası felaket pahalı gösterge paneli ybrnin 70 tl bu motorun 260 tl para verdim yedek parça sıkıntısı yaşamayanlara (büyük şehirde olanlar için) mükemmel ötesi bi motor verdiğiniz her kuruşa değer ve acayip dikkat çekici bir alet kesinlikle tavsiye ederim yakıtı ybrden 0,2 kuruş fazla

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben yaklaşık 6 ay kullandım gerçekten motor muhteşem ne ybr ne cbf peşime gelemedi ve sağlamlık konusunda ikisine de basar ömrümde kullandığım en sağlam motordu uçurumdan aşağı yuvarlanana kadar kesinlikle cross değil yüksekliğine aldanmayın canımdan olacaktım ama parçası felaket pahalı gösterge paneli ybrnin 70 tl bu motorun 260 tl para verdim yedek parça sıkıntısı yaşamayanlara (büyük şehirde olanlar için) mükemmel ötesi bi motor verdiğiniz her kuruşa değer ve acayip dikkat çekici bir alet kesinlikle tavsiye ederim yakıtı ybrden 0,2 kuruş fazla
    Aman hocam, Allah korumuş sizi Çok ciddi bir kaza mıydı, anlatır mısınız? Nasıl uçtunuz bilmiyorum ama sebebini iyi biliyorum; Lastikler Hem malzeme kalitesi asfalta tutunmanızı engelliyor hem de iri görünse de dişli yapıda olmaması toprakta çok rahat kaymanıza sebep oluyor. O yüzden evet, dikkatli sürmek gerek. Lastikler iyi tutuş sağlasa birçok arazide motoru zorlayabilirsiniz. Dayanıklılığı da cabası. Ama parçaları YBR ile kıyaslanamayacak kadar pahalı. Ancak sunduğu avantajlara bakarsak bence normal. Sonuçta YBR nin kapasitesi belli. En azından insanı kendine aşık edebiliyor bu Karion Dalga geçmek olarak görmezseniz sizin olayın üzerine şu video geldi aklıma;

http://www.youtube.com/watch?v=Ztncx5AQv3g

Lanet olasıca lastiklerin etrafını...
    ÇinLee bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    Sym joymax250i
    hocam 50 metre yüksekliğinde çamlık kuru toprak bi patika gördüm hiç düşünmeden son gaz yukarı doğru tırmanmana başladım son 10 metre kala toprak iyice yumuşadı lastik boşa dönmeye başladı kendimi motordan zor attım bıraktım motoru aşağı doğru 5 takla attı ve motorun yanına gittiğimde kocaman bi kayaya çarparak durmuştu benzin tahliye hortumundan baya benzin akmıştı ve o kadar şiddetli bi kazadan sonra birkaç arkadaş motoru ayağa kaldırdıktan sonra binerek servise götürdüm çalışmasına inanamadım üzerindeki hasarda sadece direksiyon gidonu eğildi ve koltuk arkası sağ plastik parça kırıldı gerisi sapasağlamdı ortalama 100 tl masraf yaptım ama şöyle izah edeyim şu anda tokatta bol yedek parçasını bulayım o motoru hiç tereddütsüz alırım ikinci el 2500 tlye kelepir almıştım parça imkanı olsun 4000-5000 tlye kadar düşünmeden alırım ve asfaltta muhteşem bir yol tutuşu var istanbul ankara gibi bi yerde yaşıyorsan hiç tereddütsüz al derim

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Sen baya macera yaşamışsın hocam ;) Ben zaten Ankaradayım, kullanıyorum kendisini. Oldukça zevkli oluyor bu motorla gezmek. Ayrıca cidden çok ilgi çekiyor.
    #sürenadam

Motosikleti
    Sym joymax250i
    motoruna iyi bak çin işi motorlara benzemez taş gibi motordur 6 ay bindim son devri hiç göremedim bastıkca giden bi makine

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler