Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İzmir Teleferik semalarında 4cross

Motovento
    REKLAM ALANI
    35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    bu pazar günüde İzmir günlük güneşlikti. 4cross toplanıp kazasız belasız güzel bir gezi daha yaptık.

bu su gibi görünen viraj aslında tamamen buz kaplı, iyiki bu gibi yerlerde temkinli ve hızımızı azaltıyoruz. ben burda motoru ve kendimi yan yatırdım ayakta durmak bile çok zor, xt125 li hakan kardeşimizde neredeyse aşağı uçuyordu, solda görünen ağaca takıldı allah onu oraya dikenden razı olsun.

buraya gelebilipte, böyle güzel bir manzaranın tadını çıkarabilen nasir kişilerdenizdir herhalde

haftaya karşı dağamı çıksak ne??

yolun bu kısmından sonra hiç el değmemiş karın üzerinde giderek aşağıya doğru inişe geçtik.

Felon bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    biraları götürürseniz aşağı uçma tehlikesi geçirirsiniz tabi...

Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraları götürürseniz aşağı uçma tehlikesi geçirirsiniz tabi...

1er tane keyif niyetine
    o ufak heyecanı ondan önce yaşadık üstelik hocam

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    teleferik en son kapalıydı açılmadı mı hala?
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teleferik en son kapalıydı açılmadı mı hala?
    ben açıldı diye biliyorum ama emin değilim.
    buraya balçova prenses otelin içine girdikten sonra başlayan dağ yollarından gidiliyor

izmiRT125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RT 125 D / Karion
    1 birayla yürüme özürlü hale gelen tiplere mi benzettiniz??

ben su niyetine alıyorum, demek ki bünyeden bünyeye fark yapıyor...

teleferik seviyesinden yukarıya çıktık, eskiden zirveye çıktım diye seviniyordum oraya gittiğimde.. şimdi gözümdeki değerini kaybetti

Motosikleti
    crf250 L
    sipil'de daha yüksek yerlere çıktık ama böyle manzara olmadığı için rakımın farkına varamıyor insan bahtiyar. sırada Nif var, sen daha oraya hiç gitmedin, orası bir harika

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı izmiRT125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 birayla yürüme özürlü hale gelen tiplere mi benzettiniz??

ben su niyetine alıyorum, demek ki bünyeden bünyeye fark yapıyor...

teleferik seviyesinden yukarıya çıktık, eskiden zirveye çıktım diye seviniyordum oraya gittiğimde.. şimdi gözümdeki değerini kaybetti
    Bunun 1 i 10u olmaz. Güvenli alkol limiti yoktur en doğrusu, hiç alkol almadan araç kullanmaktır. Bknz. EGM.. Ki benzer bünyelere sahibiz bana da hiç etkisi olmaz bira nın. Ancak bir kaza anında kanında promil çıktığı anda haklı bile olsan haksız duruma düşersin unutma ubunu.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun 1 i 10u olmaz. Güvenli alkol limiti yoktur en doğrusu, hiç alkol almadan araç kullanmaktır. Bknz. EGM.. Ki benzer bünyelere sahibiz bana da hiç etkisi olmaz bira nın. Ancak bir kaza anında kanında promil çıktığı anda haklı bile olsan haksız duruma düşersin unutma ubunu.
    abartmayın hocam 1er tane bira içtik
    kaldıki alkollü araç kullanma cezalarının arttırılması gerektiğini hep savunmuşumdur, gayet güzelde arttırdılar keşke dahada arttırsalar. EGM bile %51 limiti koyduğuna göre bir bildiği var demekki

Motosikleti
    RT 125 D / Karion
    dağdayım, kendim yol dışında giderek riskleri göze almışım,

ARABAların arasında gitmektense tepelerde tekbaşıma gezip keyfime bakarım... (zaten kafa dengi olanlar birbirini buluyor)
    alkolsüz yollar sizin olsun, dağları bana bırakın saygıyla selam ederim bira mevzusununn kapanmasını isterim

Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abartmayın hocam 1er tane bira içtik
    kaldıki alkollü araç kullanma cezalarının arttırılması gerektiğini hep savunmuşumdur, gayet güzelde arttırdılar keşke dahada arttırsalar. EGM bile %51 limiti koyduğuna göre bir bildiği var demekki
    Ustam o limit %51 değil. Binde 5. 0.50 Promil yani .Bunu da 1 Promil e çıkarma gibi bir niyetleri vardı allahtan yapmadılar. Nacizane önerim bu benim. Uyup uymamak sizin bileceğiniz iş

Dağdan eve kadar yürüdünüz mü Bahtiyar ? Neyse güzel gezi olmuş , havalar toparlarsa bizim karakaçacanlarla bir çıkasımız var o taraflara bakalım

Motosikleti
    crf250 L
    halk arasındaki tabirle söylemiştim ben demekki limitinde altındayız, sorun yok yani onu demek istiyorum
    evet çok güzel bir geziydi gerçekten, yalnız sizin karakaçanlar oraya pek çıkamaz, oralara dağ keçisi lazım

Motosikleti
    RR 250E-9
    O karakaçan profildeki karakaçan değil. Emektar F650 Fundurolar bahsettiklerim

Motosikleti
    crf250 L
    O karakaçan profildeki karakaçan değil. Emektar F650 Fundurolar bahsettiklerim
    ooo ozaman sizide aramızda görmek isteriz hocam

Fotoğraflardan belli, güzel ve keyifli bir gezi olmuş.Paylaşım için teşekkürler.

Birayı çok severim, lıkır lıkır da içerim.Ben niye bira içtiniz demiyecem, dağ başında beni ilgilendirmez.Başka bir şey var: bu olayın ruhuna aykırı olmuş.Gerçi o da beni ilgilendirmez ama keşke buraya konulan fotolar da elde bira olmayanlar seçilseymiş diye düşündüm.Bu olay, yani dağda kros motorla debelenme olayı tamamen spor oluyor.Ve spor ile alkol yanyana hoş durmuyor.

Bu arada o çıktığınız yerlere ben ybr 125 ile çıktım.

Motosikleti
    RT 125 D / Karion
    Dağdan eve kadar yürüdünüz mü Bahtiyar ? Neyse güzel gezi olmuş , havalar toparlarsa bizim karakaçacanlarla bir çıkasımız var o taraflara bakalım
    Zaten ögle saatlerinde almışız 1 adet, akşama kadar dağda tepinip durduk... Sen bilirsin vücutdan nekadar sürede atıldığını, ayrıca hareket halinde olunca daha çabuk atılıyor alkol...

akşam trafiğine indiğimizde sabahkinden daha fazla ayıktım... ... (sabah uyku sersemi motor kullanmıştım )

(motoru 2 teker üzerinde tutun bilinç, eğitim, tecrübedir... Ben kendi limitlerimi bilioyrum MT... Eğlenmesini de biliyorumm..)

Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflardan belli, güzel ve keyifli bir gezi olmuş.Paylaşım için teşekkürler.

Bu arada o çıktığınız yerlere ben ybr 125 ile çıktım.
    araziden gidilmez diye birşey hok hocam, chopper'da tın tın gidebilir gittiğimiz çoğu yeri ama bazı yerler yangın yolları ramplar varki(manzara için tırmandığımız tepe gibi) inan imkansız derim. her yolun bir motoru var, izmir'deysen senide bekleriz hocam

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekip süper, fotolarda öyle
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekip süper, fotolarda öyle
    eyvallah kardeşim.
    sizin ekipte cross'uyla hazır bekleyen bir sen oldun galiba daha karar verecekler alacaklarda toplanıcaksınız toplanana kadar bahar geçecek yaz gelecek. cross yazın yapılmaz, gaz ver sizin şu ekibe biraz.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah kardeşim.
    sizin ekipte cross'uyla hazır bekleyen bir sen oldun galiba daha karar verecekler alacaklarda toplanıcaksınız toplanana kadar bahar geçecek yaz gelecek. cross yazın yapılmaz, gaz ver sizin şu ekibe biraz.
    O iş zor ya ben racing kullanıcısı olduğumdan ekipmanlarım hiç uymuyor tulumlada dağ tepe çamura karışamam zaten bizdeki crossda 150cc çin işi olduğundan çok bişe yapabilcek bi alet değil içimde bi cross sevgisi var eğer imkan olursa plaka ruhsat çıkmayan 250cc bi cross alırım ileride ama ondan önce yapmayı düşündüğüm çok şey var,sizin fotolarla yetiniriz artık
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)