Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takılamadım Murat, 6 aydır kapalıydı internetim, artık katılırım
    bende sattım canavarı şimdilik kışın kapalı yerim olmadıgından sokakta yağmurun altında kalmasına gönlüm razı değil yaza gene alırım i olanından .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sattım canavarı şimdilik kışın kapalı yerim olmadıgından sokakta yağmurun altında kalmasına gönlüm razı değil yaza gene alırım i olanından .
    Yapma ya üzüldüm, kız gibi motordu seninki, 2,5'u haketmiştir inşallah.

Endurolarla bugün ormandaydık önlerde gittim Cgl 125 ile tepelere tırmandım xt 600leri bile geçip, bu İnnova 17 jant ya bir sıkıntı olur mu ki Murat, ben de yaza İnnova İ düşünüyorum.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Yapma ya üzüldüm, kız gibi motordu seninki, 2,5'u haketmiştir inşallah.

Endurolarla bugün ormandaydık önlerde gittim Cgl 125 ile tepelere tırmandım xt 600leri bile geçip, bu İnnova 17 jant ya bir sıkıntı olur mu ki Murat, ben de yaza İnnova İ düşünüyorum.
    evet gökhan baya temizdi sattık neyse ya bende bazen tereddüyorum acaba alsammı tekrar almasammı diye düşünüyorum ama bu innova hastalık gibi bişey bende ybr vardı cbf 150 im oldu hepsini 0 km aldım sattım ama innova gibi kalite olanını görmedim innova gerçekten çok kaliteli ön fren balatarı bile nissin baya kalite hele bide şimdi enjeksiyon eklendi çok daha güzel oldu o tok sesi süper yaza tekrar almak istiyorum..

evet gökhan baya temizdi sattık neyse ya bende bazen tereddüyorum acaba alsammı tekrar almasammı diye düşünüyorum ama bu innova hastalık gibi bişey bende ybr vardı cbf 150 im oldu hepsini 0 km aldım sattım ama innova gibi kalite olanını görmedim innova gerçekten çok kaliteli ön fren balatarı bile nissin baya kalite hele bide şimdi enjeksiyon eklendi çok daha güzel oldu o tok sesi süper yaza tekrar almak istiyorum..
    Evet o egsozun sesi muhteşem bişey 125 cc den ancak bu kadar güzel ses alınır.

ilhan007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 '08
    Evet o egsozun sesi muhteşem bişey 125 cc den ancak bu kadar güzel ses alınır.
    hoşgeldin
    bu cg lere devir göstergesi takılıyor mu acaba?

Alıntı ilhan007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin
    bu cg lere devir göstergesi takılıyor mu acaba?
    Hoşbulduk İlhan. Benimki Cgl 125 bunda var, sanmıyorum Cg 'ye takılmaz komple devir göstergesi olur.

Pek bir işe yaramıyor 125'lik motorda devir göstergesi.

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Arkadaşlar merhaba avatarımda resmi bulunan 2007 model 2008 haziran tarihinde trafiğe çıkışlı 7430 km olan Honda İnnova ANF-125 motorumu satmak istiyorum.Piyasa durumu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı ? bir kaç 2.el satış sitesine baktım ve fiyatlar genel itibari 3.000 TL civarında...
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba avatarımda resmi bulunan 2007 model 2008 haziran tarihinde trafiğe çıkışlı 7430 km olan Honda İnnova ANF-125 motorumu satmak istiyorum.Piyasa durumu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı ? bir kaç 2.el satış sitesine baktım ve fiyatlar genel itibari 3.000 TL civarında...
    Merhaba,şu anda piyasası 2400 ama 2500 yaz, 2 dk önce 1 tane beğenmiştim kendime de

Motosikleti
    klx 250/xl 200/wr 125 çelişkisinde
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı senin durumunda olan motorun 1700 km de ve gümüş grisini 2500 e aldım hocam 1 ay önce... bilgin olsun....

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Alıntı jop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı senin durumunda olan motorun 1700 km de ve gümüş grisini 2500 e aldım hocam 1 ay önce... bilgin olsun....
    2500 tl den aşağıya verilmez zaten yazık olur.Motorumdan çok memnunum yaza cc değiştireceğim nasip olursa o yüzden satmayı düşünüyorum.
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    enjeksiyonlu motorum , evet arkadaşlar.. fotoğraflarını eklerim yakında ,ama pek de farklı değil sizinkilerden görünüş olarak sanırım ayını...

ölçtüm geçen, çok sakin kullanım ile (rodajda olduğu için) 1 lt benzin ile 65 km götürüyor... inanılmaz değil mi? ama hız olarak 55-60 ı geçmiyorum , şehir içi - şehir dışı karışık kullanıyorum , daha uzun yola çıkmadım , şöyle 30-40 km sabit hızla gitsem , muhtemelen 1 lt ile 80 km giderim...

Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enjeksiyonlu motorum , evet arkadaşlar.. fotoğraflarını eklerim yakında ,ama pek de farklı değil sizinkilerden görünüş olarak sanırım ayını...

ölçtüm geçen, çok sakin kullanım ile (rodajda olduğu için) 1 lt benzin ile 65 km götürüyor... inanılmaz değil mi? ama hız olarak 55-60 ı geçmiyorum , şehir içi - şehir dışı karışık kullanıyorum , daha uzun yola çıkmadım , şöyle 30-40 km sabit hızla gitsem , muhtemelen 1 lt ile 80 km giderim...
    Bu innova i'nin tüketimi de gittikçe düşmüş almak farz oldu bu aletten
    http://www.spritmonitor.de/en/detail/341128.html

Hayırlı uğurlu olsun, rodaj kitapçığında yazıyor mu? yoksa ekstra mı uyguluyorsun, enjeksiyonlu otomobillerde falan rodaj gereksiz aşırı zorlamadıkça.

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1 litreyle ne demek yahu büyük başarı Hızlı yani sport kullanımda ise 40 45 km götürür aşağı düşmez bunlar kolay kolay demek ki.Genede başarılı bi yakıt tüketimi var full depo ile 200 km 3 litrede varmı karakaçan gibisi he hehe

Motor hocası , gitme buralardan zaten kaç kişiyiz zaten innovasına düşkün sende.Aykan usta ,şimdi alma koyacak yerin yoksa yazık yağmurun altında yaşlanacak. bnmkinin garajı var oh mis gibi keyfe keder ama karbüratörü tıkalı çekişi zayıfladı 5 numara yağ kullandım
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

[QUOTE=cevran07;1864229][FONT="Arial Narrow"][SIZE="2"]

Motor hocası , gitme buralardan zaten kaç kişiyiz zaten innovasına düşkün sende.QUOTE]

Biryere kaçıp göçtüğüm yok, Enduro motoru icat etmeselerdi şu an İnnova 125i'den başka motor gözüm görmüyor.
    Arazide nasıl abi bu İnnova
    Cbr 125'le veya Cgl 125 ile rahat gidiliyor.

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Arazide süper resimleri var (ancak buraya koyamıyorum iki defa koydum ikisindede kaza yaptım tövbe ettim koymam dedim) arazide güzel ancak alt korumasını sökeceksin...
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arazide süper resimleri var (ancak buraya koyamıyorum iki defa koydum ikisindede kaza yaptım tövbe ettim koymam dedim) arazide güzel ancak alt korumasını sökeceksin...
    Cevran Abi sen arazide çok iyi dedin kafamdaki herşey çözüldü, tek geçiyorum artık ,bahara 0 km İnnova ile gireceğim kısmetse

Başınızın etini yiyeceğim gene

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 litreyle ne demek yahu büyük başarı Hızlı yani sport kullanımda ise 40 45 km götürür aşağı düşmez bunlar kolay kolay demek ki.Genede başarılı bi yakıt tüketimi var full depo ile 200 km 3 litrede varmı karakaçan gibisi he hehe

Motor hocası , gitme buralardan zaten kaç kişiyiz zaten innovasına düşkün sende.Aykan usta ,şimdi alma koyacak yerin yoksa yazık yağmurun altında yaşlanacak. bnmkinin garajı var oh mis gibi keyfe keder ama karbüratörü tıkalı çekişi zayıfladı 5 numara yağ kullandım
    yaşlandırmayız bizde cevranım zaten yaza dogru alcam kankalar dedimya yağmurun altında kalmasın diye uğraşıyoruz bakıcaz inşallah innova arazide iyide çabuk vurur altını ben o hatayı yaptım sakalı tosladım dikkat edin ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:40 ----------

Cevran Abi sen arazide çok iyi dedin kafamdaki herşey çözüldü, tek geçiyorum artık ,bahara 0 km İnnova ile gireceğim kısmetse

Başınızın etini yiyeceğim gene
    ye be gökan afiyet olsun

Bodrum'daki evde bahçe veya kıyı köşe yok mu Murat, özel garaj yap diyeceğim 2 tane alalım pazarlıkla 4000'e düşer belki İnnova.

Ayıptır söylemesi bizim apartman 2 garajlı, ısıtmalı,kamera güvenlik sistemli ve araba koymak yasak istersem 50 motosikletlik yer var,anahtarı bir tek bende

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Bodrum'daki evde bahçe veya kıyı köşe yok mu Murat, özel garaj yap diyeceğim 2 tane alalım pazarlıkla 4000'e düşer belki İnnova.

Ayıptır söylemesi bizim apartman 2 garajlı, ısıtmalı,kamera güvenlik sistemli ve araba koymak yasak istersem 50 motosikletlik yer var,anahtarı bir tek bende
    off off süpermiş valla öyle bi yerim olsa ben transalp alıp koyarım benim yerim var ama üstü kapalı değil branda ile hallediyorum işimi ama ugraşmak istemiyorum seneye falan kapattırayım diyorum yazada alayım emektar oglanı c70 le başlayan serüvene devam c 90 wave ybr cbf 150 innova yine innova

off off süpermiş valla öyle bi yerim olsa ben transalp alıp koyarım benim yerim var ama üstü kapalı değil branda ile hallediyorum işimi ama ugraşmak istemiyorum seneye falan kapattırayım diyorum yazada alayım emektar oglanı c70 le başlayan serüvene devam c 90 wave ybr cbf 150 innova yine innova
    En doğru seçim, İnnova 125i

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler