Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    1000 km yağ değişimini bekliyorum artık yorumlarda okuyorum o yüzden sormak istedim yakıt olayını.55-60 ykr yakıyor diyenler var canım sıkıldı neden benim motor bu kadar fazla yakıyor diye... inşallah dediğin gibi olur 1000 km den sonra düzelir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Benimki 7 ykr yakıyor

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 km yağ değişimini bekliyorum artık yorumlarda okuyorum o yüzden sormak istedim yakıt olayını.55-60 ykr yakıyor diyenler var canım sıkıldı neden benim motor bu kadar fazla yakıyor diye... inşallah dediğin gibi olur 1000 km den sonra düzelir.
    yakit olayi direk kullanimla alakali ben bir depoyla 120 km gidiyorum ama cok devirli sehir ici kullaniyorum sikilacak bisey yok kullanimla alakali..

Motosikleti
    HONDA ANF 125 İNNOVA
    arkadaşlar herkese selamlar ..bende motorumu yeni aldım 1 hafta oldu 2007 model 800 km de gri .innova.şimdi 1000 e yaklaştı...tam 1000 km demi götürmem lazım bakıma.birde faturası yok sadece kitabı ve bayi kaşesi var garanti için yeterlimi...1000 bakımında ne yapıyorlar ve ücreti nedir bilen var mı?birde ben istanbul anadolu yakasındayım ve motoruma arka çanta almak istiyorum fakat biraz büyük olsun diyorum ama çok pahalı olmasın ))tavsiyeleriniz neler kaç lt ve ve ne marka almalıyım,fiyatı nedir?birde takmak için özel demirde almak gerekiyormuş galiba?kask ve montta lazım marka tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum....
    ....İ N N O V A....

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı doganaslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese selamlar ..bende motorumu yeni aldım 1 hafta oldu 2007 model 800 km de gri .innova.şimdi 1000 e yaklaştı...tam 1000 km demi götürmem lazım bakıma.birde faturası yok sadece kitabı ve bayi kaşesi var garanti için yeterlimi...1000 bakımında ne yapıyorlar ve ücreti nedir bilen var mı?birde ben istanbul anadolu yakasındayım ve motoruma arka çanta almak istiyorum fakat biraz büyük olsun diyorum ama çok pahalı olmasın ))tavsiyeleriniz neler kaç lt ve ve ne marka almalıyım,fiyatı nedir?birde takmak için özel demirde almak gerekiyormuş galiba?kask ve montta lazım marka tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum....
    oncelikle hayirli olsun 1000 km de motorun ilk yag degisimi ve zincir gerginligi kontrol edilir tam km sinde gotursen iyi olur bayi kasesi varsa sorun olmaz ama faturasinin bir nusasini motorun alindigi bayiden temin edebilirsin canta konusunda kullanmadigim icin bisey diyemicem ancak kullanan arkadaslar yardimci olabilir kazasiz surusler.

Motosikleti
    "doganaslan" hayırlı olsun innovan Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.Bende ilk bakımı bekliyorum 550 km deyim.1 haftada iyi gezmişsin 800 km az değil

beyler kouyla pek alakası yok ama sormak ıstıyorum bu parcaları izmirde yada yakın sehırlerde daha ucuza bulabılırmıyız.

http://www.sahibinden.com/modifiye_c...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=8202733

http://www.sahibinden.com/honda_cbr_...XQQdisplayitem

bıde arkadaslar dıger urunler belkı taktırmak ısteyenler olabılır ıznınızle koymak ıstıyorum
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=8230255

http://www.sahibinden.com/motorunuza...XQQdisplayitem

arkadaslar bıde mod olarak pıston setı taksak ınnovalara randımanlı calısırmı???
    pıston setının lınkı ama kac cc lık pıston setı bılmıyorum(54 mm)

http://www.sahibinden.com/modifiye_c...XQQdisplayitem

150 cc olamsı ıcın 57 mm olması lazım arkadaslar

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    motorunu drek ümraniye deki D&B motora götür 1000km bakımını yaptır gözün arkada kalmasın öyle servise personel harici giremez diye bi saçma durum yok gözünün hönünde herşey nede olsa honda servisi bile kalite neyse çanta konusunda fiyat/performans bi ürün arıyorsan SHAD derim ben kullanıyorum
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    devran su kapak hosuma gitti karbona benzeyen innovaya olur herhalde bide aynalar ama daha cok sccoter tipine gider gerisi tras bu urunler en ucuz gene istanbulda bulunur buralarda pahali..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Knight_eagle,Ben 4 günde rodajı yani 1000km'yi tamamladım

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bana motoru satan eleman (67 doğumlu) cbf150 almış bana motoru övüyo dedim innovadan sonra gidip neden 3850ytl verip cbf aldın dylan alsaydın ya dedim o ne diyo bilmemezlikten geliyo scootere binmem diyo vitesli olcakmış beyfendiye aslında onu metehan abiyle bi tanıştımak lazımdı
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    satoyama,Sana motoru satan heralde innovanın Cbf150'den daha sağlam daha ekonomik daha hızlı olduğunu bilmiyor galiba

arakdaslar bunların hepsı ınnova ıcın begenırsenız adamla ırtıbata gecersınız ben izmirde oturuyom ama bu urunlerı satan ıstanbuldan ona gore...

Motosikleti
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Knight_eagle,Ben 4 günde rodajı yani 1000km'yi tamamladım
    tebrik ederim mondializzet100 ben 4. haftadayım daha 400 km kaldı.bi kaç haftaya kadar rodaj süresini bende doldururum inşallh sen kadar hızlı olmasamda

Motosikleti
    HONDA ANF 125 İNNOVA
    çok saolun arkadaşlar..1000 bakımı 22 ytl..35 lt kappa çanta ve kappa çanta demiri 250 ytl tuttu...
    ....İ N N O V A....

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    İnnovayı sattım topic coştu
    Çok hoşuma gidiyor bu durum vesselam, innova ilk göz ağrım, hala özlemini çektiğim ve nerde görsem hayralıkla baktığım bir model
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    sattım kurtuldum ya.. ybr aldım.. babalar gibi

çok saolun arkadaşlar..1000 bakımı 22 ytl..35 lt kappa çanta ve kappa çanta demiri 250 ytl tuttu...

ben 1 ay önce çanta demiri ve kappa 35 lt çantayı 170 e almıştım.. honda özen motor kızıltoprakta.

[QUOTE=Mikuni;1124123]sattım kurtuldum ya.. ybr aldım.. babalar gibi

ABI NIYE BOLE BISI DEDIN SATMADAN ONCE YBR IYI TITANDAN IYI DEMIYOMUYDUN???SIMDI SATINCA NIYE BOLE DEDIN ANLAYAMIYORUM ...

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Mikuni,Sende sorunmu var amacın ne anlamadım ybr'miş 1 ay kullandım innovanın tırnağı olamaz hemen sattım düzde 105 i geçmiyor alt tarafı innovadan 8 kilo ağır zaten bende arka çantaya yük koyuyorum aynı hesap oluyor.

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mikuni,Sende sorunmu var amacın ne anlamadım ybr'miş 1 ay kullandım innovanın tırnağı olamaz hemen sattım düzde 105 i geçmiyor alt tarafı innovadan 8 kilo ağır zaten bende arka çantaya yük koyuyorum aynı hesap oluyor.

abı bende bunu dedım adam satmadan once ınnova bole ınnova soyle tıtanla ybr yanından bılıe gecemez herseyıyle 5 ceker dıyodu sımdı sattım kurtuldum ybr aldım dıyo bune çelişkidir be abi bıraz gercekci konusalım benım gıbı yenı motor alıcak arkadsları yanlıs yonlendırme :MİKUNİ:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler