Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bugün 12000 bakım için servise gidicem ne yapacaklar acaba
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    yanlis yonelecek bisyey yok devran sen rahat ol innova bu saydigin motorlari hersekilde yer dayaniklilik guc surat ornegin bi ybr goster innovanin yanina yanasabilecek yolda.....veya titan goster veya cbf 150.....
    iyidir innova her sekilde..

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlis yonelecek bisyey yok devran sen rahat ol innova bu saydigin motorlari hersekilde yer dayaniklilik guc surat ornegin bi ybr goster innovanin yanina yanasabilecek yolda.....veya titan goster veya cbf 150.....
    iyidir innova her sekilde..

hayır bunu bende bılıyorum ama yaptıgı olay cok sacma kendısınde olunca yok soyle yok boyle satınca Ohhh kurtuldum!!! cok sacma konusyor.ya kendıyken de tarafsız davranıp eksı ve artı yonlerını solesın yada sattıktan sonra motor soyledı ohh kurtuldum dıye motora kotu muamelesı yapmasın yanlısmıyım AYKAN abi!!!

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Aslında Mukini'nin şikayeti uzun yolda savrulması,zaten bu motor uzun yol için üretilmemiş ki bence gereksiz bir şikayet ben 2 kişi arkada topcase içinde 8 kilo yük 2 kişi 115-120 sabit gidiyorum.

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    arkadaşlar innovam mavi ortası gri olanlardan 2007 model motorun selesini(oturağını ) kaplatmak istiyorum.Karar veremedim renk konusunda fikirleriniz bekliyorum ne tavsiye edersiniz.elinizde bir kaç resim var mı?

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Knight_eagle,

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar innovam mavi ortası gri olanlardan 2007 model motorun selesini(oturağını ) kaplatmak istiyorum.Karar veremedim renk konusunda fikirleriniz bekliyorum ne tavsiye edersiniz.elinizde bir kaç resim var mı?
    bence hiç elleme arkadaşım innovanın standart döşemesi zaten baya iyi kaliteli malzeme çok istiyorsan beyaz yaparım dersen beyaz havlu kaplat burda çok moda..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    aykan
    Valla çok mutluyum 2 ay'a kadar hayallerimin motoruna kavuşacağım 0 km transalp alacagım offf offff o günü sabırsızlıkla bekliyorum.

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aykan
    Valla çok mutluyum 2 ay'a kadar hayallerimin motoruna kavuşacağım 0 km transalp alacagım offf offff o günü sabırsızlıkla bekliyorum.
    transalp mi alacaksın İzzet abi onun vergisi kaç para senin haberin var mı?
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    celıl ybr
    İsterse 20 milyar olsun giinede alacam

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    celıl ybr
    İsterse 20 milyar olsun giinede alacam
    yapma yawww peki cbf 150 den sonra yakıt parası biraz fazla gelmez mi?
    100kmde 6-7 lt yakar heleki şuanki benzin fiyatlarıyla batarsın valla

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    celıl ybr,Transalp aşkı yandı bitirdi beni,ne yapsam boş çare yok 50 litrede yaksa alacağım,yeni kasayı gördüm aklım gitti makinaya test bile ettim motor 60hp 175'e kadar son gaz vermeden çıktım.
    Asalete bak ama ben kırmızı alacagım 0 km

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    aykan
    dostum hayırlısı inşallah benimde düşümdeki bikaçmotordan biri kullanmış olduguna göre şunu sorucam senin boy kaç ayakların ikiside tam yere değiyormu kullanırken motor cok agırmı??manevrada titreşimde nasıl..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    aykan,Boyum 1,88 transalp'te rahat rahat yetti 1,80 biri de kullandı onun kide rahat yetti yetmez ise sele alçaltabilirsin,motor tabii ki ağır neden ağır cbf'den sonra insana ağır geliyor fakat 1 hafta kullandıktan sonra alışırsın,manevra kabiliyeti harika virajlarda çok güzel yatıyor,titreşim hiç hissetmedim ben,yakıt injeksiyonlu olduğu için eski transalplerden hem daha hızlı hem daha az yakıyor.Yetkili bayii düzgün bir rodajdan sonra 5 lt yakacagını söyledi,son olarak rüzgarda hiç savrulmuyor ve 175km/h hızı son gaz vermeden gördüm.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    bizim 1,73 boydan kaybettik cbf 600 kullanmıştım ayaklarımın ikiside yere değiyordu transalp biraz daha yüksek herhalde.....

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    aykan,Transalp sele yüksekliği 841 mm bu istenirse alçaltılabiliyor ve alçaltılınca 800 mm civarı oluyor yaklaşık 1,70 boyunda ki adamın boyu 800 mm yükseklikte ki motora yetiyor ise 1,73 çok rahat yeter,sonuna kadar tavsiye ediyorum transalp'i önceden cbf600'e niyetliydim yeni kasa transalp'i görünce aklım gitti ve en fazla 2 ay sonra 0 km yeni kasa kırmızı transalp ile dağlarda olacağım şimdiden dağa çıkıp off-road yapmak için sabırsızlanıyorum.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    hadi bakalım izzet hayırlısı
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    satoyama,

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    mondializzet100
    abi o aletle of-road yaparken çok zorlanırsın benden söylemesi bide onu kullanmak her babayiğidin harcı değil kollarının kuvvetli olması gerek test edip alıştıysan mesele yok yakıtıda iyiymiş cbf 250 ile yamaha bws ile aynı yakıyo neredeyse

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler