Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    aslında bi yerdede doğru allah göstermesin bi kaza yaptın gitti..!
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında bi yerdede doğru allah göstermesin bi kaza yaptın gitti..!
    Shadow gibi değilmi Cengizhan.

Motosikleti
    ohho shadow'da manevra namına hiç bişey yok motor kasılır kalır bana yeri geldiğinde şehir içi trafiğinde manevra yapabilecek motor lazm bu gidişle gene psi150 heralde servisde bindim bi şehir turu attımda gerçekten ideal yakıt tüketimi var on numara yılan gibi kayıyo ama genede İNNOVA'nın yerini tutamaz..!

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    8000 bakımını yaptık motorun orası burası sıkıldı motor yağı(10/40 castrol power) hava filtresi değişti lastik basınçları kontrol edildi bidahaki bakım 10000 de ..

Motosikleti
    hava filtresinin resmini bi koyarmısın merak ettim nie değiştirmişler..!

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Arkadaşlar bugüne kadar ne yaptıysam motor düzde 100 km den yukarı çıkmadı bu yağ değişminden sonra artık çok rahat 108 kmyi görüyor hepnize teşekkür ederim burada bilgilerinizi paylaştığınız ve yardımlarınız için
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    hava filtresinin resmini bi koyarmısın merak ettim nie değiştirmişler..!
    cevran filtre biraz şişmiş bende zaten değişen parça resmini çekeyim yarın koyarım

Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugüne kadar ne yaptıysam motor düzde 100 km den yukarı çıkmadı bu yağ değişminden sonra artık çok rahat 108 kmyi görüyor hepnize teşekkür ederim burada bilgilerinizi paylaştığınız ve yardımlarınız için
    bakımdan sonra sürat 10 km kadar artıyor benim motor 8000 de eğimli yerde 119 122 arası (gerçek süratler) görüyor sadece 1 kez 128 km civarı gördüm düzde ise 109 110 km gibi rüzgar yoksa gidebiliyor ama ortalama 95/100 gibi gidebiliyorsun 100 sabit gider.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    100km üzerini innovda tavasiye etmiyorum arkadaşlar, ben anlık olarak ibreyi yokuş aşşağı dibe vurdurmuştum hiç modifiyesiz tekirdağ girişinde
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100km üzerini innovda tavasiye etmiyorum arkadaşlar, ben anlık olarak ibreyi yokuş aşşağı dibe vurdurmuştum hiç modifiyesiz tekirdağ girişinde
    benim denediğim yerler genelde hafif eğimli tam yokuş aşşagı olmayan yerler uzun bi yokuş aşşağı ibreyi 140 dayayacağından eminim ama gerek yok 90 yeter bu motor için güvenlik sınırı ......

Motosikleti
    http://img10.imageshack.us/my.php?image=08032009406.jpg
    http://img10.imageshack.us/my.php?image=08032009407.jpg
    http://img10.imageshack.us/my.php?image=08032009408.jpg
    http://img10.imageshack.us/my.php?image=08032009409.jpg
    arkadaşlar bi türlü karbüratör'ü halledemedim resimlerini çektim daha önce temizleyip taktığım karbüratörü bu sefer yapamadım hayret bişey ya..!

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    http://img10.imageshack.us/my.php?image=08032009406.jpg
    http://img10.imageshack.us/my.php?image=08032009407.jpg
    http://img10.imageshack.us/my.php?image=08032009408.jpg
    http://img10.imageshack.us/my.php?image=08032009409.jpg
    arkadaşlar bi türlü karbüratör'ü halledemedim resimlerini çektim daha önce temizleyip taktığım karbüratörü bu sefer yapamadım hayret bişey ya..!
    offf ne yaptın cevran ya neyse tam olarak nedir problem burdan anlaşılmazki sökmüşsün ama toplayamıyorsan bi ustadan yardım al hava ayarıyla sakın oynama...

Motosikleti
    ortam berbat ya garajı bile toplamadım hayret bişey yaw toplayamadık motoru iyimi allah allah..!

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    yardım al bence olur böyle şeyler ....

Motosikleti
    olayı çözdüm motoru topladım..!

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    olayı çözdüm motoru topladım..!
    çözdünde açıkla bari bizde bilelim..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Benim motor yüksek devirlere çıkınca 2-3 sn. boşa giriyor ve tekrar kapıyor,rampada daha çok yapıyor bunu özellikle hızlanınca ...

Motosikleti

Dikkatle Okuyun Sıkılmadan

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor yüksek devirlere çıkınca 2-3 sn. boşa giriyor ve tekrar kapıyor,rampada daha çok yapıyor bunu özellikle hızlanınca ...
    aha bundan bir ay öncesi benimki de yaptı sabahleyin di çok iyi hatırlıyorum iki üç saniye sonra ve bir gün boyunca öyle yaptı bi daha da yapmadı kesti

gelelim konumuza şimdi şamandıra var ya benzin dolduğunda kesen ordanmış sorun şimdi şamandıranın takma yerini pim'ler tutuyo (bakın iyi okuyun yarın başınıza gelir servise gitmeyin boşu boşuna yazmadı demeyin anlamadınız yerde iletişime geçebilirsiniz.) şimdi o pimle şamandıra birde tıpası düştü tıpanın nerden düştüğünü bulamadım (iyi okuyun ha)tabi el kitapçığı hiç bişey yok tamamen kendi imkanlarımda düşüne dşüne o tıpayı şamandıranın oraya yerleştırdım olmadı (dikkat edin)sonra tırnak yuvalarına oturcakmış meğersem bi daha söktüm komple dağıttım oturttum birde vida aradım delirdim bulamayınca velasılkelam herşeyi oturtum yaptım inanmazsınız tam 2 litre benzin yemiş yanarmısın ağlarmısın rampa'da denedim çekiş güzel rampa aşağı hızlanma da güzel tali ye borusundan baktım hiç akıtmamış..!

bu kadar açıklamadan sonra dikkatli bi biçimde sizlerde açın ve temizleyin o kadar batıkdı ki motoru devrini bulduruncaya kadar epey vakit geçiyodu ama şimdi roket oldu sizlerde sökün zor değil kolay yapmaya kalkıpda takılanınız olursa bana ulaşın yardımcı olurum.

birde soracaklarım olucak 1' hava filtresi'ne neden yağlı benzin göndermekte yani halk dilinde tahın lı pekmez gibi olmuş hava filtresinin yağlı kısmı n hikmettir bi türlü çözmüş değilim vesselam yağına bakıyorum kaymak gibi zamanla sızdırmış karbüratörün olduğu noktaya ben ondan şüphelenerek açtımki bi ikinci hususta

biraz yazılarım dağınık oldu kusura kalmayın lise 2446 spor bölümünden mezun oldum.!

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izzet o vitesi bazen seri değiştirirken tam dişliye oturmuyor sebep pndan bendede oluyor bazen...

aha bundan bir ay öncesi benimki de yaptı sabahleyin di çok iyi hatırlıyorum iki üç saniye sonra ve bir gün boyunca öyle yaptı bi daha da yapmadı kesti

gelelim konumuza şimdi şamandıra var ya benzin dolduğunda kesen ordanmış sorun şimdi şamandıranın takma yerini pim'ler tutuyo (bakın iyi okuyun yarın başınıza gelir servise gitmeyin boşu boşuna yazmadı demeyin anlamadınız yerde iletişime geçebilirsiniz.) şimdi o pimle şamandıra birde tıpası düştü tıpanın nerden düştüğünü bulamadım (iyi okuyun ha)tabi el kitapçığı hiç bişey yok tamamen kendi imkanlarımda düşüne dşüne o tıpayı şamandıranın oraya yerleştırdım olmadı (dikkat edin)sonra tırnak yuvalarına oturcakmış meğersem bi daha söktüm komple dağıttım oturttum birde vida aradım delirdim bulamayınca velasılkelam herşeyi oturtum yaptım inanmazsınız tam 2 litre benzin yemiş yanarmısın ağlarmısın rampa'da denedim çekiş güzel rampa aşağı hızlanma da güzel tali ye borusundan baktım hiç akıtmamış..!

bu kadar açıklamadan sonra dikkatli bi biçimde sizlerde açın ve temizleyin o kadar batıkdı ki motoru devrini bulduruncaya kadar epey vakit geçiyodu ama şimdi roket oldu sizlerde sökün zor değil kolay yapmaya kalkıpda takılanınız olursa bana ulaşın yardımcı olurum.

birde soracaklarım olucak 1' hava filtresi'ne neden yağlı benzin göndermekte yani halk dilinde tahın lı pekmez gibi olmuş hava filtresinin yağlı kısmı n hikmettir bi türlü çözmüş değilim vesselam yağına bakıyorum kaymak gibi zamanla sızdırmış karbüratörün olduğu noktaya ben ondan şüphelenerek açtımki bi ikinci hususta

biraz yazılarım dağınık oldu kusura kalmayın lise 2446 spor bölümünden mezun oldum.!
    cevran sen şimdi depoyumu temizledin karbüratörümü pislikmi varmış içinde anlamadım?????

Motosikleti
    ben karbüratörü temizledim pislik'den dolayı..

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ben karbüratörü temizledim pislik'den dolayı..
    bu pislik olayı kendini kaç km den sonra belli etmeye başlıyor??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler