Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    size dedim ama bana inanmak istemediniz bu motorun satış fiyatı 4100 ytl olacak!!
    Aykan, sana değil fiyata inanmak istemiyoruz. O fitay yanlış de mi eski fiyat mıdır nedir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150

Bunlarda benden olsun...
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    cbr cbf le başka motorla karşılaştırmayalım bu başka bir makina haa fiyat çok orası başka ama cbf150 3850 isteniyorsa buna bence normal
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

ilhan007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 '08
    gerçekten güzel motor ...fiyat konusunda çinliler daha ucuzunu üretiyor diye pahalı geliyor olabilir bence......

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    fiyatı pahalı gibi ama makina süper...

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Honda bu modelinde hala telli jantta ısrar ediyor neden acaba?

Sanırım telli jantı kullanmasının nedeni pek bozulmadığından ötürü servisin yolunu hatırlaması için olabilir kanımca. O teller de bükülürse tabi

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım telli jantı kullanmasının nedeni pek bozulmadığından ötürü servisin yolunu hatırlaması için olabilir kanımca. O teller de bükülürse tabi
    Tel bükülmemesi sadece kaliteyle değil kullanıcıylada alakalı bence. Ayrıca Türkiye'nin yolları malum bol çukur, set ve bozuktur. Yani para verilirken bunlar da göz önünde bulundurulmalı.

Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tel bükülmemesi sadece kaliteyle değil kullanıcıylada alakalı bence. Ayrıca Türkiye'nin yolları malum bol çukur, set ve bozuktur. Yani para verilirken bunlar da göz önünde bulundurulmalı.
    Ne diyosan o zaten bu kadar parayı cupa veren de artık biraz bilinçli olur ve çukurları ezberleyip ıskalar derim ben.

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    2.el temiz cbr 125 = innova 125i

klasmanlar farklı olsada honda kalitesi altında ve birbirine performans olarak pek uzak da değiller ben innova ya 4100 vereceğimi şuan tahmin etmiyorum bi kararsızlık aldı götürdü beni...tabi bir test sürüşü yaparsak ne olur ne değişir bilinmez ama 4100 tl yi buna çok buluyorum...
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.el temiz cbr 125 = innova 125i

klasmanlar farklı olsada honda kalitesi altında ve birbirine performans olarak pek uzak da değiller ben innova ya 4100 vereceğimi şuan tahmin etmiyorum bi kararsızlık aldı götürdü beni...tabi bir test sürüşü yaparsak ne olur ne değişir bilinmez ama 4100 tl yi buna çok buluyorum...
    Senin kafan karışmış bence. Beni de cıbırla kandırmaya çalışan akadaşlar oldu ama sonuçta model eski,yakıt fazla,enjeksiyon üstünlüğü ve sıfır kokusu ve hatasızlığı herşeyi değiştiriyor.

Motosikleti
    Senin kafan karışmış bence. Beni de cıbırla kandırmaya çalışan akadaşlar oldu ama sonuçta model eski,yakıt fazla,enjeksiyon üstünlüğü ve sıfır kokusu ve hatasızlığı herşeyi değiştiriyor.
    evet biraz karışklık var haklısın beni de bu nedenler tutuyor yoksa gidip cbr alıcam
    kendimi tutuyorum ve sabırsızlıkla bayilere gelmesini bekliyorum

Telli jantın bir dezavantajı varmıdır?

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla

sebebi ise döner gazino yazacağıma mazıdağı yazmışım..

imkansızı iste powerd by honda innova anf 125 rampalara savaş başlattık.. antalya döner gazino soluksuz iki kişi çıkan motosiklet kısaca

he ekleme para konusunada gelince bence 5 bin ytl olsun ciddiyim az 3,5 4 milyar bile 5bin ytl kafi'dir..
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telli jantın bir dezavantajı varmıdır?
    Bence soru şu olmalı, çelik jant-tel mi yoksa alaşım jant mı? Tabii ki alaşım jant hafiflik ve bükülmeye dayanım yönünden çelik janta göre üstündür. İnnova üstündeki jantların kalitesini kulanıcılarından öğrenmekte fayda var.
    Görüntü bakımndan telli jantı tercih etiğim için alaşım jant diye tutturmuyorum.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Bence soru şu olmalı, çelik jant-tel mi yoksa alaşım jant mı? Tabii ki alaşım jant hafiflik ve bükülmeye dayanım yönünden çelik janta göre üstündür. İnnova üstündeki jantların kalitesini kulanıcılarından öğrenmekte fayda var.
    Görüntü bakımndan telli jantı tercih etiğim için alaşım jant diye tutturmuyorum.
    tel jant herzaman daha avantajlı kanımca arazi enduroları bile tel janttan vazgecebilmiş değil halen ama trublex olsa daha iyi olurdu tabiki ......

Motosikleti
    tel jant herzaman daha avantajlı kanımca arazi enduroları bile tel janttan vazgecebilmiş değil halen ama trublex olsa daha iyi olurdu tabiki ......
    evet haklısın..bu motora da tel jant yakışıyor yada gözümüz öyle alışmış biz yakıştırıyoruz

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ya benim merak ettiğim husus renk acaba ne renkleri gelecek su an ben kırmızı kullanıyorum ancak gri gelirse kesin alırım ....keşke gri gelse...

Aykan yamulma bakımından da üstün mü sac jant , Honda kalitesiyse sac jantı bile iyidir diyebilirsin ama alaşım jantın sağlamlığını ve hafifliği inkar edilmez.
    Neyse zaten sac-telli jant seviyorum ,sıfır ciks Cooperlarda bile hala kullanılıyor.
    Renkleri mi sordun:

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Aykan yamulma bakımından da üstün mü sac jant , Honda kalitesiyse sac jantı bile iyidir diyebilirsin ama alaşım jantın sağlamlığını ve hafifliği inkar edilmez.
    Neyse zaten sac-telli jant seviyorum ,sıfır ciks Cooperlarda bile hala kullanılıyor.
    valla farkında olmadan çok kötü çukurlara girdim ama ayarı hala bozulmadı resmen gitti dediğim zamanlar oldu inanın çok sağlam ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler