Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirutku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r

forumdan corpsecorpse'yi uyandıramiyinca ben de tek başıma dolanayım dedim
    cenkito ve corpsecorpse bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bluevean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    Selam arkadaşlar

Bizim mondial crosslara arka çanta demiri hangi markanınki daha uyumlu acaba?

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    valla ben parcacıya gidip bakarak aldım. cup demiri idi galiba, önceki sayfalarda resimleride de mevcut.

tek dez avantajı orjınali nikelaj oldugundan boya tutmadı, parca parca sıyrıldı.

sen de parcacıya gidip kafana yatan bir tane alıp kaynakla yaptırabilirsin.

şimdi piyasada orjınal siyah olanlarda var. ben yerinde olsam orjınal siyah onlardan alırım

benim ilgili yazım

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2751744

Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    Orjinal derken Mondial cross için mi çıktı. Yoksa sizin cup demirin siyah rengi mi?

Cevabın için teşekkürler Cenk.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı bluevean adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal derken Mondial cross için mi çıktı. Yoksa sizin cup demirin siyah rengi mi?

max için değil. orjınalde siyah demek istedim
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Evet Attila kardeşinizin son durumu;

BU hayvanoğluhayvan da 40 yaşından sonra olan son numaram. Henüz 13 yaşında ama ayakkabıları 45 numara benim motorun üzerinde de ayakları yere değiyor ayının

Bir kaç sene evvel şöyle bi şekli vardı arkadaşımızın;

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

Bir de; Bildiğim kadarı ile bu isim soyad ve kangrubunu motorun üstüne yazmak artık zorunlu. Bir kaç trafik polisi beni bu konuda uyardı.
    cenkito bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı bluevean adlı üyeden alıntı Mesajı göster

istanbuldaysan avrupa yakasında bi usta 80-100 liraya hallediyo ben ve forumdan corpsecorpse ye yaptırdık,gaziosmanpaşa mondial servisi

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

bu arada yakınlarda bi istanbul buluşması düzenleyelim diyoruz,hatta çarşamba 2 max belgrada gidebiliriz,gelmek isteyen olursa bekleriz

Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    Bende gaziosmanpaşa da oturuyorum zaten hangi bayi hocam acaba?

Hafta sonu olursa katılmak isterim.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı demirutku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbuldaysan avrupa yakasında bi usta 80-100 liraya hallediyo ben ve forumdan corpsecorpse ye yaptırdık,gaziosmanpaşa mondial servisi

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

bu arada yakınlarda bi istanbul buluşması düzenleyelim diyoruz,hatta çarşamba 2 max belgrada gidebiliriz,gelmek isteyen olursa bekleriz
    Gaziosmanpaşa'da
    BURAK MOTOR VE YEDEK PARÇA-KADER GÜNGÖR
    GÖKHAN ÖZBEN
    GÜROL ALTAŞ
    YUSUF KARAŞ TEK MOTOR
    olmak üzere 4 tane servis görünüyor. Hangisi acaba?

Koruma demiri konusunda da yardımcı oluyorlar mı?

Motosikleti
    cbr250r
    küçükköy yolu sonu yokuş bitiminde gürol abi, tahminimce koruma demirini de ayarlar.

buluşma için de bu haftasonu zor ama hafta içi akşamları falan da takılıyoruz genelde,bu akşam da çıkabiliriz belki
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    küçükköy yolu sonu yokuş bitiminde gürol abi, tahminimce koruma demirini de ayarlar.

buluşma için de bu haftasonu zor ama hafta içi akşamları falan da takılıyoruz genelde,bu akşam da çıkabiliriz belki
    Cevap için sağol;
    Hemen aradım;

GÜROL ALTAŞ
    Telefon : +902126142222 Faks : +902126142222
    Adres : BAĞLARBAŞI MAH. KÜÇÜKKÖY YOLU NO:174
    GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

Perşembe'ye kadar fayans işleri varmış. Gürol bey'de orada yokmuş. Perşembe'den sonra telefonla arayıp hem fiyat hem randevu alabilirmişiz. 1 saatte hem koruma demirini hem çanta demirini takabiliyorlarmış.
    demirutku ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    Teşekkürler herkeze bulana arayana

Bende önümüzdeki haftasonu uğrayayım servise.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Attila kardeşinizin son durumu;
    http://i.hizliresim.com/27yQlL.jpg

BU hayvanoğluhayvan da 40 yaşından sonra olan son numaram. Henüz 13 yaşında ama ayakkabıları 45 numara benim motorun üzerinde de ayakları yere değiyor ayının
    http://i.hizliresim.com/glnLMb.jpg

Bir kaç sene evvel şöyle bi şekli vardı arkadaşımızın;

http://i.hizliresim.com/7mY8rr.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

Bir de; Bildiğim kadarı ile bu isim soyad ve kangrubunu motorun üstüne yazmak artık zorunlu. Bir kaç trafik polisi beni bu konuda uyardı.
    abi sonunda foto işinide halletmişsin harikasın.

son numarada tam 10 numara olmus , karizma valla

sizin demirlerin ayrıntılı resmini atında bizde yakından görelim.

sadece bizdeki gibi kes kaynakla ise fiyat cok pahalı

demir 30-35 lira 10-15 de kaynak olsa eder 50 lira

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Öledir benim oğlum Edebi ahlakı vicdanı haak ve adalet duyguları her şeyi yerli yerinde. On numara delikanlı olacak inşallah. Allah bozmasın
    @cenkito Benzin deposunun sağı ve solunda ki yazılar da karizma oldu bence. Sen ne diyorsun? Gerçek fikrini söle ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:33 ----------

Bugün Cem de yok buralar ıssız
    cenkito, Carbondioxid ve azygos bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 150 ZC
    Selamlar herkese...
    Arkadaşlar bu motosikleti supermoto yapan var mı?

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Öledir benim oğlum Edebi ahlakı vicdanı haak ve adalet duyguları her şeyi yerli yerinde. On numara delikanlı olacak inşallah. Allah bozmasın
    @cenkito Benzin deposunun sağı ve solunda ki yazılar da karizma oldu bence. Sen ne diyorsun? Gerçek fikrini söle ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:33 ----------

Bugün Cem de yok buralar ıssız
    insallah abi.

abim valla cok güzel olmus ammmmaaaa ben rengini sevmedim dogrusu

tabi renkler ve zevkler meselesi var

sanki beyaz yada kırmızı olsaydı yazılar diğer renklere daha uyumlu olur gibi me geliyor .

tabi resim formatı kucuk oldugundan pek net gözükmüyor

birde abi senden rüzgarlıgın ayrıntılarını ve ayrıntı resimlerini rica edelim

Alıntı Sinan10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese...
    Arkadaşlar bu motosikleti supermoto yapan var mı?
    daha önceki sayfalarda bir arkadas yapmıstı.

birde sahibinden de satılık asfalt lastiklisi var

egekocasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorumun dıs gorunusunu biraz degistirmeye calistim, yorumlarınızı bekliyorum

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı egekocasoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumun dıs gorunusunu biraz degistirmeye calistim, yorumlarınızı bekliyorum

http://i.hizliresim.com/VpArDv.jpg

http://i.hizliresim.com/GnE932.jpg

http://i.hizliresim.com/7mY6A5.jpg
    Bana göre on numara olmuş. Allah güle güle binmeyi nasip etsin. Eline koluna sağlık

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insallah abi.

abim valla cok güzel olmus ammmmaaaa ben rengini sevmedim dogrusu

tabi renkler ve zevkler meselesi var

sanki beyaz yada kırmızı olsaydı yazılar diğer renklere daha uyumlu olur gibi me geliyor .

tabi resim formatı kucuk oldugundan pek net gözükmüyor

birde abi senden rüzgarlıgın ayrıntılarını ve ayrıntı resimlerini rica edelim

daha önceki sayfalarda bir arkadas yapmıstı.

birde sahibinden de satılık asfalt lastiklisi var
    Resimde güneş vurduğu için rengi farklı gibi duruyor ama yazının renk taksi sarısı. Siyahın üzerinde çok güzel ve canlı durdu. Beyaz ve kırmızıyı düşündüm ama çok çiğ durur ve içime sinmezdi. Böyle çok pörsınıl oldu (ben var ingilizce bilmek
    cenkito bunu beğendi.

Bana göre on numara olmuş. Allah güle güle binmeyi nasip etsin. Eline koluna sağlık

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

Resimde güneş vurduğu için rengi farklı gibi duruyor ama yazının renk taksi sarısı. Siyahın üzerinde çok güzel ve canlı durdu. Beyaz ve kırmızıyı düşündüm ama çok çiğ durur ve içime sinmezdi. Böyle çok pörsınıl oldu (ben var ingilizce bilmek
    Atilla abi merhabalar. Motor ve üzerindeki yazı çok güzel olmuş renk konusunda da senin içine sindiyse önemli olan odur. Birkaç gündür bakamıyordum foruma keşke daha öncecevap verebilseydim bir kaç arkadaşa yardımcı olabilirdim belki.

Motorun stickerini sökmeyi falan düşnenler var. Vernik stickerın üstünde onu akılda tutmanın faydası olur. Bugün keşfettigim birşey var. plasti dip diye bir sprey boya bu. Uyguluyorsunuz boyadan sıkıldığınız zaman sticker gibi sökebiliyorsunuz. Ben o işe girmeyi düşünüyorum.

Kaç kere elcik koruması ile ilgili sorularımla burayı işgal ettim. Sonunda bugün acerbis marka bir tane aldım. Gaz elciğini keserek delerek falan bir sekilde uydurdum fena durmadı. Gaz gelip evin yanında bulunan tarlaya girdim. Iri iri taşlar falan vardı tahmin ediyorum o sırada kontak anahtarını tutan iki vidadan soldaki kırılmış. Eve gelip motoru kitlerken direksiyon kilidinin çalışmadığını görünce farkettim. Yarın birgün götürecem ama bu kadar hızlı kırılması ufak da olsa bir hayal kırıklığı yarattı.
    cenkito ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı karapinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Atilla abi merhabalar. Motor ve üzerindeki yazı çok güzel olmuş renk konusunda da senin içine sindiyse önemli olan odur. Birkaç gündür bakamıyordum foruma keşke daha öncecevap verebilseydim bir kaç arkadaşa yardımcı olabilirdim belki.

Motorun stickerini sökmeyi falan düşnenler var. Vernik stickerın üstünde onu akılda tutmanın faydası olur. Bugün keşfettigim birşey var. plasti dip diye bir sprey boya bu. Uyguluyorsunuz boyadan sıkıldığınız zaman sticker gibi sökebiliyorsunuz. Ben o işe girmeyi düşünüyorum.

Kaç kere elcik koruması ile ilgili sorularımla burayı işgal ettim. Sonunda bugün acerbis marka bir tane aldım. Gaz elciğini keserek delerek falan bir sekilde uydurdum fena durmadı. Gaz gelip evin yanında bulunan tarlaya girdim. Iri iri taşlar falan vardı tahmin ediyorum o sırada kontak anahtarını tutan iki vidadan soldaki kırılmış. Eve gelip motoru kitlerken direksiyon kilidinin çalışmadığını görünce farkettim. Yarın birgün götürecem ama bu kadar hızlı kırılması ufak da olsa bir hayal kırıklığı yarattı.
    kontagı tutan vida kırılmıs mı düşmüşmü ?

plasti dip iş değil, en ufak temasda soyuluyor bilgine.

zaten elcik korumaları takabilmek için elciklerin uc kısımlarını kesmen gerekirdu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)