Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beni özleyin diyecem ama foruma girmeden de duramıyorum, bagımlılık yaptı
    Bırak kardeşim forumu, kafa dağıt biraz tadını çıkar. Mayondan çıkan kumla kale yap
    cenkito ve drumstar bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    canım sıkılıyor buradada
    kara kız adana da ben burada :(
    babamın honda ps150 de tat vermiyor.
    en azından forumla zaman geçiriyorum
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Boş ver kara kızı, sen plaja inip sarı kıza bak
    drumstar ve cenkito bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    ps 150'de ilik gibi motor aslında olsa bi tane dadından yenmez, ben tabi scooterdan geldiğim için öyle geliyo olabilir de
    cenkito bunu beğendi.
    İdare-i maslahatçılar, devrim yapamazlar.
    M. Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    benim yıldızımda scooterla bir türlü barısmıyor,
    tarz meselesi, yoksa makine deli gibi
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    15 inc then kucuk lastikli oldumu benimde bi daha binesim gelmiyor.
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim yıldızımda scooterla bir türlü barısmıyor,
    tarz meselesi, yoksa makine deli gibi
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 inc then kucuk lastikli oldumu benimde bi daha binesim gelmiyor.
    ona bakarsan ben 17 inc altını almayayım, kalsın

honda ps150 bu arada 13 inc imiş

Ön 110/90-13M/C (56L)
    Arka 130/70-13M/C (57L)
    azygos bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    xtreme max "250"
    13" olmasına rağmen gayet dengeli bir motor. Bir arkadaşım önce ps150 almıştı, kaza yaptıktan sonra servise verip pcx almıştı. İki motoru da çok sevdim. Grenajlarından kalite akıyor resmen.
    M. Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Hiç Scoter kullanmadım. Dün kardeşimin ekobisi alıp evine gittim. 2 km lik yol ızdarap gibi geldi. Ne gidiyor ne duruyor. Küçük teker bizi bozar. kalsın
    Tamam hızlı scooter larda var ama bana tekerleri her an kayıp yere yapıştırır gibi geliyor. o yüzden hiç sevmem.
    Şuan adapazarında şakır şakır yağmur yağıyor, dişli teker acayip kayar. ama 100 km hız ile eve abanır giderim korkmam ( Birazdan da gideceğim ).
    Scooter ile kuru havada o hızı yapmam
    braingulp ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    "HIZINIZLA DEĞİL, DİKKATİNİZLE FARK EDİLİN."

hehe
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç Scoter kullanmadım. Dün kardeşimin ekobisi alıp evine gittim. 2 km lik yol ızdarap gibi geldi. Ne gidiyor ne duruyor. Küçük teker bizi bozar. kalsın
    Tamam hızlı scooter larda var ama bana tekerleri her an kayıp yere yapıştırır gibi geliyor. o yüzden hiç sevmem.
    Şuan adapazarında şakır şakır yağmur yağıyor, dişli teker acayip kayar. ama 100 km hız ile eve abanır giderim korkmam ( Birazdan da gideceğim ).
    Scooter ile kuru havada o hızı yapmam
    ekobis nedir?

Motosikleti
    xtreme max "250"
    En basitinden çin malı 150cclik scooterın lastiklerini iyice ısıttıktan sonra trafiğe kapalı marinanın içinde, çekek alanında yani kaymak gibi betonda tam gaz dönerken ayaklıkları yere sürterek büyük bi kısmını yemiştim Lastikleri de 7 senelik falandı. Hondanın scooterları sanılanın aksine çok dengeli, ağırlık merkezi chopperlardan bile aşağıda olduğundan çok rahat bi sürüşü var. Denemenizi öneririm
    M. Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    dun history kanalini seyrediyordum, HP ( beygir gucu ) hakkinda bi program, insan bisiklet uzerinde 0.1 hp guc uretiyormus, unlu bisikletci Lance Armstrong , hani su tour de france yi falen kazanan, o adam, 0.25 beygir gucu uretiyormus.

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Beygir demişken bizim motoru ben 13 beygir biliyordum. Dün google'de yaptığım araştırma'da 1 KW= 1.34 beygir. Yani bizim motor 8.5 kw*1.34= 11.39 beygir. Amma'da azmış
    braingulp bunu beğendi.

Motosikleti
    xtreme max "250"
    0.1 bg şaka gibi Gerçekten çok az, motorun sevmediğim tek kısmı :/
    M. Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    tam arastirdim,

normal insan surekli olarak .1 hp , atlet surekli olarak .3 hp,
    normal insan anlik olarak 1.2 hp , atlet anlik olarak 2.5 hp,

uretiyormus.

Alıntı drumstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0.1 bg şaka gibi Gerçekten çok az, motorun sevmediğim tek kısmı :/
    olsun max, yesilci bir motor, gereksiz hp ile dunyayi kirletmiyor.
    drumstar ve azygos bunu beğendiler.

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Az önce cidden 1 kw =1.34 beygir mi eder hesapladım. 105'lik denilen vw arabaları 77 kw diye geçiyor.sonuç doğru. 1.34 ile çarpınca 105 çıkıyor. Başka bir scoda fabia alan adam arabasını 80'lik biliyor ama ruhsatta 59 kw yazınca şaşırıyor gene işlem sonrası 80 bg elde ediliyor.

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    http://www.rideicon.com/ Bu markanın montları kaskları çok hoşuma gitti ama ürünleri nasıl iyimi kötümü türkiyede varmı hiç bilgim yok aranızda kullanan inceleyen oldumu ? Bunlarda videolar http://www.youtube.com/watch?v=vTClPMRv0qM http://www.youtube.com/watch?v=4jT7MHThtKE Bunu da sahibinden.com da buldum http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...41891522/detay lütfen fikirkelirinizi belirtin. Başka bir zaman bu markayla ilgili ayrı biryerde konu açacağım

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    @Mehmet Turan

valla bu ürünü daha yeni gördüm hakkında hiçbir fikrim yok

ama birinci videodaki adamın giydiği kırmızı güzel duruyor
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "HIZINIZLA DEĞİL, DİKKATİNİZLE FARK EDİLİN."
    hehe
    ekobis nedir?
    "Hızınızla değil, Dikkatinizle fark edilin" yazıyor. Seni kimsenin fark etmediği çevre yolunda düz ve boş yolda her daim basarım.
    Ancak şehir içinde asla hızlı gitmem. Heleki yağmurda hiç gitmem. Dün akşam eve giderken ben büyük tekerli olmama rağmen 50 km hızla gidiyordum.
    yanımdan scotter belki 70-80 km hızla kaptırıp geçti gitti. Aniden bir araç durmak zorunda kalsa bu motor nasıl duracak çok merak ediyorum.

Gerçi bu sabah bende hayatımın ilk 2 hatasını yaptım. itiraf edeyim. üsteki alıntıya hitaben ;
    Dünden biliyorsunuz ki hava yağışlı idi. Bu sabah aslında erken yola çıktım ne acelem varsa biraz hızlı gittim. yerler ıslak tabii
    50-60 km hızla giderken sağ tarafta durak da servis bekleyen isanları gördüm. Şimdi kask dan dolayı tüm gözler bende olunca biraz hızlanıp şunları geçeyim dedim.
    Döner kavşağa yaklaştığımda biraz hız kestim. Sola baktım. Görebildiğim kadarı ile araç yoktu. çünkü yolun % 50 sini görebiliyordum. Sağ tarafa baktım tamamen boş (tamamı gözüküyor)
    Soldan chavrolet jeep tabakhaneye ne yetiştirecekse jet gibi önümden geçti. Belki hızı 150 km var. Frene aniden basmamla arka tekerin yan vermesi bir oldu. kaya kaya döner kavşağa geldim. düz gidecek yönüm yukarıya baktı. Ben de hazır yönüm yukarı baktı çevre yolundan gideyim dedim. Sabah sabah drift yaparak döner kavşaktan döndüm. Para verseniz yapmam.

Çevre yolundan sonra köprü çıkışına geldim. 100 mt servislerin ve taksilerin oluşturduğu kuyruk var. Motorcuyuz ya sağdan aradan kaçayım dedim.
    ilk 100 mt yi takılmadan transit sağdan geçtim. Işıklara gelmem ile yeşilin yanması bir oldu. Servis otobüsü beni sıkıştırmadan aradan sıyrılıp önüne geçeyim dedim. ağır kalktığı için.
    Servisi sağladım. Tam sola doğru kayacak iken, soldan yol vermesi gereken taksi hiç hız kesmeden benim yan tarafı ortalayrak üzerime geldi. Birden sol sağ yapınca başladı motor yine
    yanlamaya, şansıma yerler hafif topraklı, Tüm milletin gözü önünde bir sağ bir sol yanlama yaparak motoru düzelttim. Araç şöförü ile bir gözgöze geldim. filmlerdeki ağır akan sahne gibi.
    Dedim bu 2. oldu. 3. ye artık yere yapışacağız. Aslında bugün motor ile değilde servis ile işe gidip akşam da eve koşu yaparak dönmeyi planlıyordum. 10 km. sanırım havanın güzelliği beni cezbetti. neyse asıl konuya gelmek gerekirse bu dişli tekerler gerçekten çok tehlikeli anında kayıyor. Ancak kross motor kullanmanın en güzel yönüde araziye çıkmaktan dolayı motora çok mikemmel bir şekilde sahip olabiliyorsunuz. her daim denge sağlayabiliyorsunuz. Arazide bol bol sağ sol kaydırdığımız için refleks haline geliyor. Commuter yada racing motorum olsa yeri çoktan öpmüştüm. I love you max diyorum

Bu da yüzyılın çizim programı paint ile anlatımım

Ara ara internetten ilginç ve farklı ceket, kask, eldiven, bot vs araştırıp duruyorum. bu tür kıyafetlerin hastasıyım. Bu ay buna benzer batman motosiklet ceketi baktım durdum.
    içime hiç biri sinmedi. kask olarak da çok güzel kasklar var. Ama modifiye olduğundan ateş pahası, en sonunda kendim yapacağım
    Mengu16, braingulp ve azygos bunu beğendiler.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Hızınızla değil, Dikkatinizle fark edilin" yazıyor. Seni kimsenin fark etmediği çevre yolunda düz ve boş yolda her daim basarım.
    Ancak şehir içinde asla hızlı gitmem. Heleki yağmurda hiç gitmem. Dün akşam eve giderken ben büyük tekerli olmama rağmen 50 km hızla gidiyordum.
    yanımdan scotter belki 70-80 km hızla kaptırıp geçti gitti. Aniden bir araç durmak zorunda kalsa bu motor nasıl duracak çok merak ediyorum.

Gerçi bu sabah bende hayatımın ilk 2 hatasını yaptım. itiraf edeyim. üsteki alıntıya hitaben ;
    Dünden biliyorsunuz ki hava yağışlı idi. Bu sabah aslında erken yola çıktım ne acelem varsa biraz hızlı gittim. yerler ıslak tabii
    50-60 km hızla giderken sağ tarafta durak da servis bekleyen isanları gördüm. Şimdi kask dan dolayı tüm gözler bende olunca biraz hızlanıp şunları geçeyim dedim.
    Döner kavşağa yaklaştığımda biraz hız kestim. Sola baktım. Görebildiğim kadarı ile araç yoktu. çünkü yolun % 50 sini görebiliyordum. Sağ tarafa baktım tamamen boş (tamamı gözüküyor)
    Soldan chavrolet jeep tabakhaneye ne yetiştirecekse jet gibi önümden geçti. Belki hızı 150 km var. Frene aniden basmamla arka tekerin yan vermesi bir oldu. kaya kaya döner kavşağa geldim. düz gidecek yönüm yukarıya baktı. Ben de hazır yönüm yukarı baktı çevre yolundan gideyim dedim. Sabah sabah drift yaparak döner kavşaktan döndüm. Para verseniz yapmam.

Çevre yolundan sonra köprü çıkışına geldim. 100 mt servislerin ve taksilerin oluşturduğu kuyruk var. Motorcuyuz ya sağdan aradan kaçayım dedim.
    ilk 100 mt yi takılmadan transit sağdan geçtim. Işıklara gelmem ile yeşilin yanması bir oldu. Servis otobüsü beni sıkıştırmadan aradan sıyrılıp önüne geçeyim dedim. ağır kalktığı için.
    Servisi sağladım. Tam sola doğru kayacak iken, soldan yol vermesi gereken taksi hiç hız kesmeden benim yan tarafı ortalayrak üzerime geldi. Birden sol sağ yapınca başladı motor yine
    yanlamaya, şansıma yerler hafif topraklı, Tüm milletin gözü önünde bir sağ bir sol yanlama yaparak motoru düzelttim. Araç şöförü ile bir gözgöze geldim. filmlerdeki ağır akan sahne gibi.
    Dedim bu 2. oldu. 3. ye artık yere yapışacağız. Aslında bugün motor ile değilde servis ile işe gidip akşam da eve koşu yaparak dönmeyi planlıyordum. 10 km. sanırım havanın güzelliği beni cezbetti. neyse asıl konuya gelmek gerekirse bu dişli tekerler gerçekten çok tehlikeli anında kayıyor. Ancak kross motor kullanmanın en güzel yönüde araziye çıkmaktan dolayı motora çok mikemmel bir şekilde sahip olabiliyorsunuz. her daim denge sağlayabiliyorsunuz. Arazide bol bol sağ sol kaydırdığımız için refleks haline geliyor. Commuter yada racing motorum olsa yeri çoktan öpmüştüm. I love you max diyorum

Bu da yüzyılın çizim programı paint ile anlatımım
    http://d1302.hizliresim.com/16/1/jmkjr.jpg

Ara ara internetten ilginç ve farklı ceket, kask, eldiven, bot vs araştırıp duruyorum. bu tür kıyafetlerin hastasıyım. Bu ay buna benzer batman motosiklet ceketi baktım durdum.
    içime hiç biri sinmedi. kask olarak da çok güzel kasklar var. Ama modifiye olduğundan ateş pahası, en sonunda kendim yapacağım
    Geçmiş olsun. Sinir bozucu bir sabah olmuş senin için.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)