Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaslar toplama bitti sayılır sadece nereden düştüğünü görmediğim bir parca kaldı onun yerinide bulursam hersey 4-4 lük olmus olacak

kayıp balık memo parca bu

http://imageshack.us/a/img15/6305/11115h.jpg

http://imageshack.us/a/img855/2759/11111vaj.jpg

1-parça düştü de kayıp mı ettiniz?
    2-yoksa parça elinizde ama nereden düştüğünü mü bulamıyorsunuz??
    eğer cevabınız 2 ise, elinizdeki parça vites müşürüdür ve ön dişlinin oralara tekabül eder.
    kolay gelsin.
    braingulp ve cenkito bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tolgam önce balkonda basladım işe ama daha sonra k.c.m donunca evin içine kactım ne yapalım iş yapacaz diye saglıktan da olmayak demi
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    K.C.M ler cok pahali hocam aman purrrrrr dikkat oneriyorum, yedek parcada imkansiz olmasada temin etmesi ve takmasi zor oluyormus okuduguma gore hehheh...
    ne güldüm yav. Allah da seni güldürsün Adam kcm parça demiyor. Soğuktan kıçım dondu diyor.
    cenkito ve braingulp bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son parçayı ne zaman takacaksın. bulup sipariş verdin mi ? son durum nedir.

Bu aracı tanıyor musun. Yürü be adanalı. Allahına kurban
    http://b1301.hizliresim.com/15/8/hs5ht.jpg
    Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-parça düştü de kayıp mı ettiniz?
    2-yoksa parça elinizde ama nereden düştüğünü mü bulamıyorsunuz??
    eğer cevabınız 2 ise, elinizdeki parça vites müşürüdür ve ön dişlinin oralara tekabül eder.
    kolay gelsin.
    sagolasın emre kardes vites müşiri ile vites topuzu arasındaki parca imiş ben yerini bilmiyordum servise sordum bugun ögrendim

bunlarda son fotolar sadece üst kapakta yalama olan vida deliklerini klavuzla actırıp yarın montajı tamamlarım galiba

hsn01 ve Tolga Can bunu beğendiler.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

tunctepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial extreme 250cc enduro & 150 ut enduro
    soba boyası ilemi boyadın keşke radikal bir karar alıp kahve rengi soba boyası ile boyasaydın soğuk kış günlerinde en azından piskolojik olarak motoru çalıştırdığında insanın içini ısıtırdı böylelikle k.c.m da donmazdı piskolojik olarak
    braingulp ve cenkito bunu beğendiler.

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    hergun sicak sobanin ustune oturulmazki... o yuzden arkadas siyaha boyamis.
    Alıntı tunctepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soba boyası ilemi boyadın keşke radikal bir karar alıp kahve rengi soba boyası ile boyasaydın soğuk kış günlerinde en azından piskolojik olarak motoru çalıştırdığında insanın içini ısıtırdı böylelikle k.c.m da donmazdı piskolojik olarak
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    XTREME MAX 250
    arkadaşlar motoru yıkamaktan yoruldum her hafta cross yapıyoruz koltugun altı dahi çamur oluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

sanat eseri bu olsa gerek
    cenkito bunu beğendi.
    [COLOR="#4B0082"][COLOR="#800080"][/COLOR]MOTORSİKLET = HAYATI RENKLİ YAŞAMAKTIR :)[/COLOR]

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    oyle biraksan , sadece temas olunan yerleri temizlesen olmazmi? yada oto yikamadaki sprey yeterli degilmi? onun ustune deterjandami yapiyorsun?
    Alıntı MAX.MAX.MAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motoru yıkamaktan yoruldum her hafta cross yapıyoruz koltugun altı dahi çamur oluyor

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyle biraksan , sadece temas olunan yerleri temizlesen olmazmi? yada oto yikamadaki sprey yeterli degilmi? onun ustune deterjandami yapiyorsun?
    petrolde yıkatıyor oda zaten ama arka camurluktan koltuk altına hele de tazzikli suyla yıkatınca cal çamur ne varsa sızıyor

petrolde yıkatınca benim motorda öle oluyor
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Boşuna deterjan'a 1 tl atmayın. Hiç etkisi olmuyor. Geçen bir kere'de sade su ile yıkayayım dedim. Attım bi lira ve yıkadım. Aynı deterjan ile yıkamış gibi oldu. Hiç fark yok. Ha çok çamur yada başka türlü lekeler için birşey diyemem. Ama toprak yada normal bir çamur için su tek başına yeterli oluyor. Bu ışte en önemlisi motoru iyice silmek. Ben genelde çamur'la felan işim olmuyor diye özen gösteriyorum temiz olmasına. Motorumu temiz halde uzaktan izlemek çok hoşuma gidiyor . Çok kral yapmış adamlar kasa'yı

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

@tolga, Daha önce konusu geçmişti. Yıkadıktan sonra biryerleri açıp deterjan akıtıyordunuz? Bilgi verir misin. Birde her yıkama'da yağ kullanıyor musunuz. Yada sprey felan

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı MAX.MAX.MAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motoru yıkamaktan yoruldum her hafta cross yapıyoruz koltugun altı dahi çamur oluyor[COLOR="Silver"]
    Ula halil her hafta motoru kirletiyorsunda hani fotoraf kardeşim. Öyle kendine müslüman gezme, azıcık foto koyda bizde görelim yaaa, gözümüz gönlümüz açılsın.

Alıntı Serdarom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşuna deterjan'a 1 tl atmayın.
    Aynen deterjana boşuna 1 TL atmayın. Ben 2 TL ile otomatik de hem motoru hem kendimi bol bol yıkıyorum.
    Bir de yıkama tabancasını arka tekerin olduğu yerden ön dişliye doğru sokun. Ön dişliden çıkan ve fışkıran çamur akıllara zarar oluyor. (Çamurda gezenler için)

Serdar alıntı yapıyorum.

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A kısmındaki kelepçe gevşemiş. Ordan sızan su karbiratöre girmiş. Cross çu abimiz bugün gelip B kısmındaki vidayı gevşetip karbüratörde kalan benzini tahliye etti. 2 çay kaşığı deterjan aktı. motor şimdi çalışıyor. Neyse bunu da öğrenmiş olduk.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    2013 Cbf 150

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    racing hiç gitmemiş. sünger olmayınca çok kötü olmuş Mavi daha güzeldi. Şu depo kapağındaki mavi naylonu da sök artık

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    evet arkadaslar motoru toplamam bitti yarın şase ile nikahı var bakalım nasıl olmus

geri dönüşümüde iptal edicem, zaten üst kapaktaki boruyu kaynaklattım bile bakalım nasıl olacak

bu arada ben görmeyeli Çinlilerde bayaaa cimrileşmiş hiç parca artıramadım canım sıkıldı iyi usta parca arttırandır derler demekki eskidenmiş benim ustalıgım
    drumstar, braingulp ve Tolga Can bunu beğendiler.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    2013 Cbf 150

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:15 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:24 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

@tolga, renthal cakmasi sünger'i çıkarmamın sebebi gidon demiri ince geliyor . Rüzgar'da fırfılak gibi dönüyor. Ve sünger ile sünger'in üstündeki renthal yazan bez arasında'da biraz boşluk var. Bez sağa sola kayıyor. Neyse ışte.. Biraz'da böyle olsun

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    http://a1301.hizliresim.com/15/9/hthgv.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

http://a1301.hizliresim.com/15/9/hthtx.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:15 ----------

http://f1301.hizliresim.com/15/9/htj58.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:24 ----------

http://f1301.hizliresim.com/15/9/htjf8.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

@tolga, renthal cakmasi sünger'i çıkarmamın sebebi gidon demiri ince geliyor . Rüzgar'da fırfılak gibi dönüyor. Ve sünger ile sünger'in üstündeki renthal yazan bez arasında'da biraz boşluk var. Bez sağa sola kayıyor. Neyse ışte.. Biraz'da böyle olsun
    dostum benim motor yatıyor siz gezin bakalım fotolar havada ucuyor. elbet benim kara kızda uyanacak uykusun er yada gec
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Ne gezmesi cem, kapalı yerden çıkardım. Şeritleri çektim. Ve hiç çalıştırmadan yerine soktum motoru Havalar bozuk. Yatıyor motor. Şu kamera'yi alayım başlayacağım çekim işine... Derken kış geldi. Bakalım ne olur. Bu segment'de en çok üyenin paylaşım yaptığı sayfayız. Adamların son mesaj tarihi en az 2 gün önce. Ama resim video konusunda zayıfız
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    bende gezemiyorum ehliyet marta kadar yok asayişe de ceza yetkisi verdiler bende motoru sökmekten baska cözüm bulamadım gezemiyorum da resim de cekemiyorum
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Yarın bi video bekliyoruz senden. Ilk marş'a vuruş video'su. Birde bakıyoruz ki motor boş viteste bile patenaj'a düşüyor. Çıldırmış motor asfalt'i kazıyor resmen. 4 kişi teker'e kalkıyor ehehe. Şaka bir yana bekliyoruz yorumlarını ve video'ları. Kolay gelsin.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Yarın bi video bekliyoruz senden. Ilk marş'a vuruş video'su. Birde bakıyoruz ki motor boş viteste bile patenaj'a düşüyor. Çıldırmış motor asfalt'i kazıyor resmen. 4 kişi teker'e kalkıyor ehehe. Şaka bir yana bekliyoruz yorumlarını ve video'ları. Kolay gelsin.
    insallah ama rodaj da olacak motor zorlamam yani
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Bak onu unuttum zaten senden biz hard cross yada show video'su istemiyoruz. Öyle ufaktan bi kısa tur video'su yada sesini duyurtan bi video . Senin bu motora yaptığın işlem bence burda çok adama fikirlerini değiştirtecek yada bi ön adım olacak. Bi lider gibi birşey olabilirsin herhangi bir akıma bu işlem sonrası
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)