Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAX (alıcak)
    Yine bu forumda birkaç yerde okumuştum vulture nin şasisinde paslanma oluyor diye.Doğrumudur bilemem ama bir kaç kişinin bu şekilde yazdığını gördüm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sanırım yinede x-treme max'ı seçip aranıza katılacağım. Mr vulture 150cc güzel ama beni tatmin edecek derecede kullanıcı verisi bulamadım ve motorun yaşattığı sorunlar x-treme göre daha fazla geldi gözüme. Tek tereddütüm şu. Torkunun çok fazla olduğu söyleniyor mr vulturenin. Artçıyla birlikte başarılı tırmandığı söyleniyor. Peki x-treme'yi yanına artçı bir kişi alarak kullanan arkadaş var mı? Performansı nasıl??

İbrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cem abiye katılıyorum. ormanda çok zorlu yerlere girmeyeceğinizi motorla %80-90 asfaltta gideceğinizi düşünüyorum, e birde artçınız olacak. uzun yol düşünüyorsunuz, bence xtreme maxdan ziyade vulture alın daha rahat edersiniz boşverin kullanıcı sayısını. hem aradaki farklada daha iyi lastik ve ekipman alırsanız 4 mevsim rahat rahat her yerde binin tabi zevk sizin para sizin içinize hangisi siniyorsa onu alın

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Alıntı cagdaseroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım yinede x-treme max'ı seçip aranıza katılacağım. Mr vulture 150cc güzel ama beni tatmin edecek derecede kullanıcı verisi bulamadım ve motorun yaşattığı sorunlar x-treme göre daha fazla geldi gözüme. Tek tereddütüm şu. Torkunun çok fazla olduğu söyleniyor mr vulturenin. Artçıyla birlikte başarılı tırmandığı söyleniyor. Peki x-treme'yi yanına artçı bir kişi alarak kullanan arkadaş var mı? Performansı nasıl??
    Bende senin gibi ikilemde kalmıştım bayiye ısmarladım Max'i gelmesini beklerken bayide birde mr 150 gördüm ama kararımı vermiştim zor bela kendimi attım bayiden sonra aradılar geldi motor diye yanyana görünce bu ikisini iyi ki beklemişim dedim mr 150 güzel ama bana hitap etmedi hoş Max ile baya dolaştım halada dolaşıyorum ama uzun yolda hiç durmuyorum bu nedenle beni zorluyor hatta satıyorum şuan ama hala tam karar veremedim ama güzel motor keşke diyorum hala şu alet 250cc olsa ah Ahh
    cenkito ve cagdaseroglu bunu beğendiler.

X-treme max'ın yerden yüksek olması ve görüntü itibariyle bir heybetlilik söz konusu. Söz burada ki sevgili motorcu arkadaşlardan dışarı. Mr 150cc vulture kullanan güzel arkadaşlarda sözümün dışında kimse alınmasın. Herkesi seviyoruz Mr 150cc Vulture biraz apaçi işi gibi geldi gözüme. Belkide iyi bir video ya da fotoğraf göremediğimden olabilir. Ya da kullananların bir kaç videosunu izledim. Varoş apaçisi vulture gibi gibi videolar paylaşmışlar. Noluyorum demedim değil Ön yargı biliyorum bunlar. Motor kullanıcısıyla şahlanır. Sanki max kafasındayım hala ben. Al benden de o kadar. Bayiye gittiğimde kararım o piti pitiye kalmaz umarım Teşekkür ederim güzel yorumlar için herkese.

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Alıntı cagdaseroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    X-treme max'ın yerden yüksek olması ve görüntü itibariyle bir heybetlilik söz konusu. Söz burada ki sevgili motorcu arkadaşlardan dışarı. Mr 150cc vulture kullanan güzel arkadaşlarda sözümün dışında kimse alınmasın. Herkesi seviyoruz Mr 150cc Vulture biraz apaçi işi gibi geldi gözüme. Belkide iyi bir video ya da fotoğraf göremediğimden olabilir. Ya da kullananların bir kaç videosunu izledim. Varoş apaçisi vulture gibi gibi videolar paylaşmışlar. Noluyorum demedim değil Ön yargı biliyorum bunlar. Motor kullanıcısıyla şahlanır. Sanki max kafasındayım hala ben. Al benden de o kadar. Bayiye gittiğimde kararım o piti pitiye kalmaz umarım Teşekkür ederim güzel yorumlar için herkese.

http://imagizer.imageshack.us/a/img28/9977/kmlc.png

Amacım mı ne ? Hiiç " Belkide iyi bir video ya da fotoğraf göremediğimden olabilir. " Cümlesinde resimden bahsedince aklıma geldi bu fotoğraf yollayım dedim .. Ama xtreme

Beyler mondial xtreme max ile kuba cat arasinda kaldim. xtreme max i yakindan gormedim ama kuba cat i gordum cok hos bir motor. Ama kubaya baktigim yer hem xtrme max hemde cat kullanmis. Cat in daha stabil ve daha iyi kactigini soyledi. Cat i onerdi. Ama benim internetten okudugum catde arka disli siyirma ve on catalin ince oldigunu okumustum. Sizler bu konuya ne diyorsunuz. ? Sizce hangisini neden secmeliyim ?

Alıntı Stradasc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xtreme max i yakindan gormedim
    maxıda bir görün üstüne oturun bakın derim kubanınki 112 kg imiş, malzemedenmi çalmışlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

ve yeni gidonum
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    XTREME MAX - HYO GT250R
    Alıntı İbrahim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxıda bir görün üstüne oturun bakın derim kubanınki 112 kg imiş, malzemedenmi çalmışlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

ve yeni gidonum
    http://i.hizliresim.com/m8aLb1.jpg

gidonu nerden aldın :( bende böyle birşey arıyordum benim gidon paslandııııı

elden aldım yedek parça aksesuar vs. satan bir dükkandan, web sitesi yok malesef. burada iyi yağmur yağıyor yarın güzel bir gün olacak ah birde şu aksiyon kameralarından olsaydıda video çekseydim. telefonla motoru çekmek baydı artık

Motosikleti
    XTREME MAX - HYO GT250R
    Alıntı İbrahim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elden aldım yedek parça aksesuar vs. satan bir dükkandan, web sitesi yok malesef. burada iyi yağmur yağıyor yarın güzel bir gün olacak ah birde şu aksiyon kameralarından olsaydıda video çekseydim. telefonla motoru çekmek baydı artık
    aliekpres.com dan alabılırsın ucuz orda bı 20 gun beklersın ama

metingüzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xteme max bajaj avenger
    gidon sirkecide var 25 tl aliexpresi bekleme gerekyok
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    XTREME MAX - HYO GT250R
    Alıntı metingüzel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidon sirkecide var 25 tl aliexpresi bekleme gerekyok
    hocam ust denge demırı dahıl gıdon fıyatı 25 mi :S adres tarıfı yada fırma adı nedır anadolu yakasından gelır alırım gerekırse

metingüzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xteme max bajaj avenger
    sirkecide heryerde var 25ten fazla verme

Motosikleti
    X-treme Max
    merhabalar uzun süredir foruma bakamıyorum ama yardımınza ihtiyacım var. xtreme max dan enişteme de aldım ve 2 tNe oldu ama ikisindede Aynı problem. sabah özellikle soğuktan diye tahmin ediyorum ama jigleyi açıyorum eğer çalışırsa orta sonra kapatıp yola çıkıyorum. ama yaz sıcağında dahi marş dönüyor ve çalışmıyor. bujiyi değiştim fayda etmedi. işin kötüsü ikisindede Aynı sıkıntı. bugün artık o kadar doldum ki çalışmayınca vurdum arka farını kırmışım bir de o masraf çıktı. derdimde derman arıyorum ..…

S.a bende x treme almayi düşünüyorum fakat lifan x-plorer da hoşuma gitti ikisi arasında kaldım hangisini öneriyosunuz..

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı kekeva adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar uzun süredir foruma bakamıyorum ama yardımınza ihtiyacım var. xtreme max dan enişteme de aldım ve 2 tNe oldu ama ikisindede Aynı problem. sabah özellikle soğuktan diye tahmin ediyorum ama jigleyi açıyorum eğer çalışırsa orta sonra kapatıp yola çıkıyorum. ama yaz sıcağında dahi marş dönüyor ve çalışmıyor. bujiyi değiştim fayda etmedi. işin kötüsü ikisindede Aynı sıkıntı. bugün artık o kadar doldum ki çalışmayınca vurdum arka farını kırmışım bir de o masraf çıktı. derdimde derman arıyorum ..…
    hayırlı olsun öncelikle.
    karburatör hava ayarından yapar.subab ayarındanda yapabilir
    eger daha önce kartel acılıp dagıtılıp toplandıysa sente ayarı kactı ise ondan da yapar

Alıntı brk11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a bende x treme almayi düşünüyorum fakat lifan x-plorer da hoşuma gitti ikisi arasında kaldım hangisini öneriyosunuz..
    kagıt ustunde lifanda iyi.
    ama yakından görme inceleme sansım olmadı,
    ben max kullanıyorum ondan memnunum.
    ama fiyatına göre lifanda iyi duruyor.
    ne de olsa 200 cc oldugundan 1-0 önde baslıyor.

incelenip bakılması lazım, ikiside olabilir
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Benimde 200 cc ve hemen hemen x treme ile ayni fiyatta olmasi hosuma gitti bizim burdada lifan var x treme yok lifan cok hos duruyor bide x treme i canli canli gorsem iyi olucak

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Alıntı kekeva adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru ilk çalıştırırken jikleyi orta kademeye alıyorum hemen çalışıyor. Isındığı zamanda kapatıyorum. Bir gün jikleyi en üste aldığımda çalışmamıştı sonra orta kademeye düşürdüğümde her zamanki gibi hemen çalıştı. Sizdeki sorun ilk çalıştırmada, jikyi ortaya aldığınızda da oluyor mu ?

Alıntı umutakdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aliekpres.com dan alabılırsın ucuz orda bı 20 gun beklersın ama
    beklemesine beklerimde, umduğum gibi bir ürün gelmediğinde ne olacak ben 20 tlye aldım ufak bir pazarlıkla gidonu komple

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Alıntı brk11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde 200 cc ve hemen hemen x treme ile ayni fiyatta olmasi hosuma gitti bizim burdada lifan var x treme yok lifan cok hos duruyor bide x treme i canli canli gorsem iyi olucak
    cem abininde dediği gibi 200 cc daha güçlü 1-0 önce, bazen keşke daha güçlü olsaymış dediğim oluyor ama buna şükür maxıda görmeyi unutmayın tabi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

bu arada cem abi kaç km oldu senin cc yükseltmeden sonra, yapmasaydım dedirttimi hani uğraştıracak bir sorun falan?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)