Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

http://www.youtube.com/watch?v=IlWKCRI1sBI al bak seni uraştırmayım bu orjinal motor yan videolardan falanda bulursun başka gene

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    bat pod kadar cirkin bi motor gormedim, tam 13 yas zeka grubuna hitap ediyor

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Nooldu bu motor forumun tozlu raflarına mı kaldırıldı

volkanocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200
    arkadaşlar bu topiğin son birkaç sayfasını okudum.bende nacizane birkaç şey söylemek isterim.
    bahsı geçen motoru bundan 1 ay önce bir kuryede gördüm,bir gümrük şirketinin kuryesi ben motoru incelerken yanıma geldi neyini beğenmedin dedi bende tipini dedim ve motorla ilgili soru bombardımanına başladım. yakıtı 19krş yakıyormuş gidişi toparlaması iyi dedi parça fiyatlarından haberi yok fiyatınada 10500 gibi bişeyler söyledi bence makul bu piyasa şartlarında.Bana göre fiyatının 11000 civarında olmasının sebebi alternatifinin olmaması,bir kurye ne cbr250 ye o parayı verir nede yamahanın yeni 250 lik motoruna ikiside süpersport yani sabahtan akşama kadar adamın belini büker ama suzuki yi gün boyunca yorulmadan belin bükülmeden kullanırsın yanlışmıyım.ama gezi ve hobi için o parayı kesinlikle vermem aynı paraya 650 lik bir motor alırım sanırım çoğumuzda aynı şeyi yaparız, bu motoru ne için kullanacağımıza bağlıdır.
    Adem Balkan bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ee başka firmalar 250cc naked yapmadığı sürece, geldiği zaman lider inazuma olacak.. fiyatta koyar, başka şeyde koyar.. üstüne oturup oturmamak bizim elimizde, motorun
    neyse, kalitesine kimse dil uzatamaz, tipi göreceli... tek istediğim gelsin artık.. bana ocak sonu demişlerdi, aralık 15 teslim tarihi olan motora.. bakalım iki hafta sonra teslim mi

Motosikleti
    Scarabeo 200
    o arkadaşla iki gün öce yine karşılaştım mayıs ayında gelmeye başlayacak dedi,e peki şu anda yedek parçası ne durumda dedim yok dedi, peki kaza bela ALLAH göstermesin olursa ne olacak dedim,yapacak birşey yok dedi. yani mayıs ayında yedek parçası dahil ithal edilmeye başlayacak ama yinede şahsi kanaatim eğer iş için kullanılmayacaksa okadar paranın verilmesinden yana değilim.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Bende inazuma ile çok uğraştım gittim fuarda inceledim falan filan, teslim tarihi ile ilgili sıkıntılardan sonra vazgeçtim salak salak dolaşırken gittim hiç aklımda yokken Ninja 250r aldım. Şimdi keyiften dört köşe, ağzım açık bir şekilde kullanıyorum Allah herkesin gönlüne göre versin.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı volkanocak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o arkadaşla iki gün öce yine karşılaştım mayıs ayında gelmeye başlayacak dedi,e peki şu anda yedek parçası ne durumda dedim yok dedi, peki kaza bela ALLAH göstermesin olursa ne olacak dedim,yapacak birşey yok dedi. yani mayıs ayında yedek parçası dahil ithal edilmeye başlayacak ama yinede şahsi kanaatim eğer iş için kullanılmayacaksa okadar paranın verilmesinden yana değilim.
    bu cümlenizle ilgili yanlışlık olmasın, ocak sonu teslim edilecek arkadaşlar var.. Bu arkadaşlar istisna mı? Yani kopora sistemi ile sattıkları motorları getirecekler, asıl transfer mayıs ayında mı?

Motosikleti
    Scarabeo 200
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu cümlenizle ilgili yanlışlık olmasın, ocak sonu teslim edilecek arkadaşlar var.. Bu arkadaşlar istisna mı? Yani kopora sistemi ile sattıkları motorları getirecekler, asıl transfer mayıs ayında mı?
    evet aynen öyle.asıl ithalat mayıs ayında diye biliniyor

Motosikleti
    bitsin artik bu zamaxina hikayesi, akibeti nasilsa belli oldu. bence burda yazan arkadaslarda zamanini daha degerli seyler icin kullansinlar, bu motorun sonuda vtr 250 ve ybr 250 gibi olucak. okdu bile.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı volkanocak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet aynen öyle.asıl ithalat mayıs ayında diye biliniyor
    Mayıs fiyatı 12500tl'den az olmaz buraya yazıyorum yanılırsam hatırlatın bana

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mayıs fiyatı 12500tl'den az olmaz buraya yazıyorum yanılırsam hatırlatın bana
    eeee normaldir motorun adı zamazuma ))
    braingulp bunu beğendi.

Motosikleti
    zamazingo cart curt, bi kac fikrimi belirteyim bu zamazingo hakkinda, benim icin suzuki 4 buyukler arasinda 4 sirada yer aliyor. hoonda veya yamaha birinci siraya koyuyorum, kawiyi 3e. honda nin vtr si bu ulkede cinli ureticinin kalitesinin dusuk oldugu zamanda bile tutmadi, simdi piyasada kaliteli cinliler var zamazumanin bugunku piyasada tutmasi imkansizzzz. sanki a.q. dagdan inmis yabaniyiz hic motor gormemis. ayip bu japonlarin yaptigi, zaten cin sicip sivayacak yakinda hic.merak etmeyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

cini birak hintlide var isin icnde, ve adamlar uzgun motor yapiyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:34 ----------

zaten zamazumanin sonu bellide, motoru almis olan arkadaslar parcalarini nerden bulcak, artk cinden getirtirler heralde

Motosikleti
    İnazuma
    way ZAMAZUMA sen neymişsin beee................

Motosikleti
    burda yazanmayin lutfen arkadaslar

zamaninizi degerli seyler icin kullanin

yaslilar evine gidip hal hatir sorun, bi sokak kedisini ekmek atin,

telefonlar akrabalariniz arayin, bu motor yok , bitti.
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    inazumalar gümrükte... 2. parti kaporası veren arkadaşlar motorlarınız hayırlı olsun..
    bu hafta bile teslim edilebilir

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    cbf 250 gıbı duruyorr bu yaa

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ithalatta yanlış var.. yada taktikte !!!
    bakalım zaman ne gösterecek.. kaliteli motor ama bu şekilde harcanması kötü

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hiç ettiler güzelim motoru.. Zam olmasaydı peynir ekmek gibi satacaklardı. Ben dahil pek çok kişi sırf hiç bir ticari ahlaka sığmadığı için bu zamdan sonra vazgeçtik Suzuki'den.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Gene de satılır ama cbr250r ABS gelecek yakın fiyata diye bekleniyor, ezer bunu muhtemelen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)