Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalardan dolayı rapor verebilecek kadar binebildiklerini sanmıyorum.Alan arkadaşlardan Ünal ,abi dene motoru falan dedi ama bir türlü fırsatım olmadı .Fakat çok zevkle bindiklerini ve memnuniyetlerini söylediler. Umarım bir süre sonra gerekli bilgileri yazarlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:22 ----------

Ben du durumu tahmin ettiğimden dolayı yaza kadar bekleyebilirim demiştim ama marta kadar teslim etmezlerse ben de vermiş olduğum 500 TL kaporayı geri isteyebilirim.Ama en azından marta kadar beklemeye değer diye düşünüyorum.
    doğru diyorsun serdar abi...
    sen zaten en başından beri marta kadar yolu var diyordun.. zaten fuardan sonra teslim edilecekse şimdiden neden böyle yaptılar anlamadım..
    ama inşallah zamanında teslim ederler.. şöyle bi durum var , babamdan biliyorum..

şimdi yıl sonu geldiği için devlet firmalardan aldığı siparişleri teslim etmesini istiyor..
    gümrük işlerinden dolayı.. akrilik denilen bi olay var..
    ürünler müşteriye teslim ediliğine dair imzalar atılacak..sonra yeni yıl gelecek ve siparişler tekrar verilecek.. sonra yola çıkacak buraya gelecek...
    yani kısacası gelen ilk parti motorlar yılın son teslimatı idi... 2013 te tekrar sipariş verilecek ve gelecek..
    Inazuma bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu forumu yazdan beri takip ediyorum ve ilk Kaparo yatıranlardanım. Öyle can sıkıcı şeyler yazılıp söylenildiki o yüzdendir motor gelene kadar konuya dahil olmadım. Evet motorum geldi, beklediğime gerçekten deydiğini düşünüyorum. Motor gerçekten kaslı duruyo, gaz yemesi harika, lastikler kötü çok kaydırıyor, yakıtı biraz beklentimin üzerinde olacak gibi( kişiden kişiye değişir) 250 km de 53 tl ye 11 litre yakıt aldım kullanımla alakalı olabilir yakıtı düşürülebilir. Şu an 450 km deyim havalar yağışlı geçiyor yoksa rodajını tamamlar ilk bakıma giderdim. Motoru almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim
    Inazuma bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Unal77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu forumu yazdan beri takip ediyorum ve ilk Kaparo yatıranlardanım. Öyle can sıkıcı şeyler yazılıp söylenildiki o yüzdendir motor gelene kadar konuya dahil olmadım. Evet motorum geldi, beklediğime gerçekten deydiğini düşünüyorum. Motor gerçekten kaslı duruyo, gaz yemesi harika, lastikler kötü çok kaydırıyor, yakıtı biraz beklentimin üzerinde olacak gibi( kişiden kişiye değişir) 250 km de 53 tl ye 11 litre yakıt aldım kullanımla alakalı olabilir yakıtı düşürülebilir. Şu an 450 km deyim havalar yağışlı geçiyor yoksa rodajını tamamlar ilk bakıma giderdim. Motoru almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim
    Hem rodajdasın hem de havalar soğuk.....
    Düşecektir....
    Bu haliyle 20 kuruş falan yakıyor...Aslında çok değil.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

cok sevindim motoruna kavustuguna darisi artik basimiza. baslangic motoru olarak alacagiz. sadece vdeolardan ve fotolardan biraz kucuk mobilet havasi var gibi geliyor. tipi hakkinda bilgi verirsen cok seviniriz.

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    Alıntı gkolukisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok sevindim motoruna kavustuguna darisi artik basimiza. baslangic motoru olarak alacagiz. sadece vdeolardan ve fotolardan biraz kucuk mobilet havasi var gibi geliyor. tipi hakkinda bilgi verirsen cok seviniriz.
    Hangi ilaci kullandiktan sonra resimlere baktin birader? ne mobileti?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

ha simdi anladim, iki tekerlegi, iki de gidon ucu oldugu icin heralde.
    -unnamed- bunu beğendi.

Yani kişiye göre değişir motorun mobilet gibi kalması ama bana göre görüntü olarak 600 cc motor gibi duruyo. Eski motorum olan cbf 150 için mobilet gibi duruyor desen anlarım, benim boyum 1.78 kilom 100 olmama rağmen motor altımda kaybolmuyor
    braingulp bunu beğendi.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi yakıyomuş.rodajdan sonra biraz daha artar

fotolardan boyutunu kalibini tahmin etmek zor. fakat kalipli diyorsaniz sevindim. aklimizda soru isareti kalmadi o zaman.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Kıvılcımı ters yöne vermişler.

Teker öbür tarafa dönüyor
    Dachota ve cesur509 bunu beğendiler.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

7g24s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Jetmax 250
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kıvılcımı ters yöne vermişler.

Teker öbür tarafa dönüyor
    Helal valla, hiç dikkatimi çekmemişti

Motosikleti
    suzuki inazuma
    Merhaba arkadaşlar..uzun bir zamandır yazmadan sadece takip ediyorum forumu...sonunda ünalda aramıza dahil oldu..hoşgeldin kardeşim...böylece 2 inazuma sahibi oldu sitede...motordan 1-2 ufak detay daha vereyim istdeim...100 km yol yaptım ve yakıt aldım...20 tl aldı...ama unutmayın ki motor rodajda..her viteste kullanıp sabıt bır devirde gitmiyorum şu an...ara ara gazı açıp 9-10 bin devirlere çıkıyorum...şimdilik sadece 140 gördüm...fazla zorlamaya gerek yok...bu arada motorumu başka şehir olan orhangaziden görmeye gelen arkadaşlara da selam(kadir..kadir ve yusuf abim)...motoru gördüler ve ben gibi onlarda aşık oldu inazumaya...siparişleri verdiler bile...ha bu arada koray kardeşim vazgeçmiş inazumadan hayırlısı olsun..prensipler tabii ön planda...umarım istediği motoyu alır..görüntüyü konuşmaya gerek yok ama yinede mobilet gibi diyen arkadaşlar için ufak yorum yapayım...ışıklarda durduğumda ^^abi bu ne...kaçlık 600 lük mü diyen çok...foto çeken...çektiren çok...fazla söze gerek yok bence..irc roed winner lastikler ne yazıkki çok başarılı değil..orta sınıf diyelim..motorda titreşim nerdeyse sıfır..artçı oldum geçen ünalın motoda...arkada gayet iyi...sıkıntı yok..serdar abim sen bekle mart ayını inan bana deyecek beklemene..uzun lafın kısası arkadaşlar 10 üzerinden 8.9 bence motor...eee daha yuksek puan isteyen gsr falan alır....sağlıcakla kalın....allaha emanet kalın...
    braingulp ve 7g24s bunu beğendiler.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @İnazuma77

Nasıl bir elemeden geçip 8.9 aldı?

7g24s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Jetmax 250
    @Reşit
    Kullanmayip da ahkam kesenlerin aksine, satın alma, kullanma ve yolculuk yapma tecrübelerine sahip bir şahsın kişisel derecelendirmesinden geçip 8.9 puan almış.

Sağ olsun ki bizlerle de paylaşıp bilgilendiriliyor.
    braingulp bunu beğendi.

cem16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    video çekimlerini 4 gözle bekliyorum acayip zevkli izlemesi bide alabilsek çok güzel olucak ama para olmayınca izlemekle yetiniyoruz

Motosikleti
    Alıntı cem16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video çekimlerini 4 gözle bekliyorum acayip zevkli izlemesi bide alabilsek çok güzel olucak ama para olmayınca izlemekle yetiniyoruz
    inazuma77 nickli arkadasin onceki sayfalarda kendi cektigi video var.

Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma77 nickli arkadasin onceki sayfalarda kendi cektigi video var.
    İzledim onu sagolsun ben sürüs videosu bekliyorum,cekerse seviniriz hareket halindeyken goruntu almak zordur.herkese kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    İzledim onu sagolsun ben sürüs videosu bekliyorum,cekerse seviniriz hareket halindeyken goruntu almak zordur.herkese kazasız belasız sürüşler
    YOUTUBE.COM da bir zillion video var ,

Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    alan arkadaslara hayirli olsun. umarrim bekleyenlerde en kisa zamanda kavusurlar. belki benimde 2. motorum olabilir hos duruyor gercekten

Youtubedaki videoları ezberledim çok dedigin 4-5 tane sürüş videosu var zaten motor yeni kimsede cekmiyor video.durduğu yerden bende çekerim.ne kadar materyal olursa o kadar iyi olur

Motosikleti
    Youtubedaki videoları ezberledim çok dedigin 4-5 tane sürüş videosu var zaten motor yeni kimsede cekmiyor video.durduğu yerden bende çekerim.ne kadar materyal olursa o kadar iyi olur
    ok, aramayi soyle yapabilirsin, google dan video ararsan, sadece youtube degil diger video sunum sitelerindeki videolari da gosterir, bir de ararken gw250, gsr 250 , inazuma, gibi arama kelimelerini ayri ayri kullanarak 3 ayri arama yaparak daha cok farkli sonuc elde edebilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)