Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Nisan 2011'de motorumu sattıktan sonra ilk olarak Suzuki bayisini aramıştım. Ağustos 2012'de geleceğini kapora aldıklarını söylemişlerdi. Fakat görünen o ki sattığı ürünü söyledikleri yılda bile teslim edemeyen bir Marka ile karşı karşıyayız. Hiç aklımda olmayan bir motosikleti aldım. Şu kış günlerinde konforuma bakarak "yaşasın scooter" diyorum. İyi sürüşler...
    cesur509 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar, şimdi mototaş ile görüştüm..
    Sizinde bildiği üzere 2.parti ınazumaları beklemedeydik.
    Hiç sevmediğim bir cevapla karşılaşıp motorların gelişinin Ocak sonunu bulabileceğini
    öğrendim.. Satıcıya almaktan vaz geçtiğimi ve kaporamı yollamasını söyledim.. Saygılar
    korya abi nasılsın =) cbf topiğinden hatırlarsın belki beni =)

abi inazumayı mototaşta gördüm bindim sürmedim ama oturdum yani =) cidden kalıplı ve kaliteli bi motor ama kırmızısı hoşuma gitmedi malesef =(

ya mavili beyazlı olan modeli çok güzel gelse alırım =)

abi mototaşta cbr wolf ninja inazuma hepsini yanyana görme şansını buldum =) ninja kalıplı bir makina ancak sıfırı çok pahalı elim uzanmaz 2. eli temiz yok hep yatık kalkık

sym güzel makine tarzı güzel ancak sym konusunda tereddütüm var ne kadar güvendiğim bir marka olasada ni honda değil

cbr boydan sıkıntım olmazsa alacağım motor olacak sanırım ancak bi 2013 ü görelim =) inazumayı bir test etmek istiyorum

fujivelvia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba,

Uzun zamandir konuyu takip etmeme ragmen uye olup mesaj yazmamistim. Ben de Inazuma almayi planliyorum ama sanirim en erken mart ayinda gelecek partiden alabiliyorum.
    İlk motorum olacak (hatta ehliyet sinavina bu hafta giriyorum, ehliyet de yok yani )

Son mesajlarda Honda'nin 500 serisi ile ilgili mesajlar cogalinca bi bilgiyi paylasmak istedim o yuzden üye oldum. Bundan yaklaşık 10 gün kadar önce Honda'ya bilgi alma amaçlı mail atmıştım. Ertesi gün Honda merkezden bir bayan aradı ve şu an o seriyi getirmek için bir çalışmanın olmadığını ama sene sonuna kadar bu durumun değişebileceğini belirtti. Tanitim haberleirni görünce oldukça ilgimi çekmişti 500f ve x. Dedim Inazuma yerine bunu alsam daha uzun süre binerim çabuk sıkılmam. Ama görünen o ki malesef gelmeyecek bu seri...

Tuhaf milletiz.Motor gelmeden sesini duymadan 1500 tane yorum yapıldı.Şimdi aramızda bu motoru kullanan arkadaşlar var ama onlarda motorla ilgili herhangi bir açıklama yapmıyorlar.Bir kullanıcı 5 dakikasını ayırıp motorla ilgili açıklayıcı bilgiler verirse çok sevinicem.Saygılar....
    cesur509 bunu beğendi.

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    Alıntı BARTUNÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuhaf milletiz.Motor gelmeden sesini duymadan 1500 tane yorum yapıldı.Şimdi aramızda bu motoru kullanan arkadaşlar var ama onlarda motorla ilgili herhangi bir açıklama yapmıyorlar.Bir kullanıcı 5 dakikasını ayırıp motorla ilgili açıklayıcı bilgiler verirse çok sevinicem.Saygılar....
    arkadasin teki yorum yapti, video koydu, bu baslik altinda inazuma77 rumuz lu kullanicinin mesajlarina bak.

Gözden kaçmış.Teşekkürler...

bilmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700X
    Hiç sevmediğim bir cevapla karşılaşıp motorların gelişinin Ocak sonunu bulabileceğini
    öğrendim.. Satıcıya almaktan vaz geçtiğimi ve kaporamı yollamasını söyledim.. Saygılar
    Aramıza hoş geldin

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı bilmek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoş geldin
    Böyle olmasını istemezdim ama yapacak pek fazla bişey yok..
    İnşallah alan arkadaşlar verilen tarihte teslim alır.. Aslında motor beklemeye değer bi makine..
    Nitekim ben beceremedim.. Aldatıldığımı düşündüm..
    cesur509 bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    valla kusura bakmayın da okuyup okuyup gülüyorum ekran başında...
    akıllanmayız valla...
    ukiran35 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Böyle olmasını istemezdim ama yapacak pek fazla bişey yok..
    İnşallah alan arkadaşlar verilen tarihte teslim alır.. Aslında motor beklemeye değer bi makine..
    Nitekim ben beceremedim.. Aldatıldığımı düşündüm..
    ganga takma kafana ben sana dediydim motor gelmeden kapora verme diye ama sakalımız yokki
    hayırlısı olsun sana cbr yakışır boyuna uygun olur
    ukiran35 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    ne demişler hayırlısı..bende alacağım inazuma fakat bayide nazaman görürüm basar parayı sarın bunu paketleyin derim. kapora verip beklemek kolay değil. insan ister istemez stres olur...bazen ben bile acaba sıra bizede geleckmi diye hayıflanıyorum..tek tesellim kış olması ben kışın soğukta motora binmediğim için bahara kadar yolu var..
    motoseyyah bunu beğendi.

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    motoru suren ben degilim.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğeri misin?
    İLYAS41, alp_tunay ve eby78 bunu beğendiler.

Adem Balkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Bu kadar uzun süre bekledikten sonra vaçgeçmene üzüldüm. Motor Sezonu değil. Sizin de bu dönem içinde motora bineceğinizi tahmin etmiyorum. Büyük ihtimalle motor garajda veya uygun bir yerde bekleyecek. Kendinizi cezalandırmayın, sabırla biraz daha beklemeni öneriyorum. Aksaklıklar her zaman olabilir. Çünkü sizi uzun zamandır takip ediyorum.Ayrıca bende bu motoru bekleyenlerdenim. sevgilerimle;
    motoseyyah bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Kapora verip beklemenin,verilen tarihte gelmeyen motorun acısını iyi bilirim Motoru bekleyip alamayan arkadaşlar hakkında hayırlısı olsun.Bakarsınız daha iyi bi fırsat çıkar.Bende zamanında yeni kasa cbr 125 için kapora verdim,4-5 ay bekledim verilen tarihte gelmedi.Kaporamı alıp aynı gün istanbulda tek bi bayide vardı 0'ı sabahın 5inde bayinin önüne gidip açılır açılmaz aldım.hemde zor bulunan rengiydi.Nasip kısmet işi
    forza46 bunu beğendi.

peacetrain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalova'da iki arkadaşımızda var ve çok memnun olduklarını söylüyorlar
    Motoru alan arkadaşlar da biraz paylaşım (yakıt tüketimi, performans, frenler, lastikler, aydınlatma, konfor vb.) yapsalar da, kafalardaki soru işaretleri kaybolsa.
    cesur509 bunu beğendi.
    Fight till the end!!!

Motosikleti
    Yamaha Xenter 2013 Beyaz
    Bende İzmir bayisinde görme fırsatım olmuştu motor çok güzel makine kırmızısıda çok hoş ;) kaliteside görenlerin yorumlarından anlaşılır bir şekilde yani ama Türkiye ye gelişi baya bi problem oldu makinanın çok vazgeçen oldu :( kaporaları geri aldı arkadaşlar hep bunlar yanlış şeyler.
    Bende sırf kapora verip beklememek için o stresi yaşamamak için yazdırmadım adımı yoksa bende niyetliyim bu makinaya canlısını gördükten sonra gerçekten beğendim
    Bakalım Mart ayında gelirse bi parti inş. o zaman alırım bende ;)
    motoseyyah ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Arkadaşlar bir tanesi de (kırmızı) bende. Kasım sonlarında teslim aldım. Hemen sonra yurt dışına çıkmam gerektiğinden garaja çekip bıraktım. İlk motorum olduğundan yorum yapacak, başka motorlarla kıyaslayacak durumda değilim. Ama motoru canlı görseniz önceleri burada 150 cc.lik motorlarla yapılan kıyaslamaların gülünç olduğunu düşünürsünüz.

Ben de siyahını almak istiyordum. Kırmızıyı görünce fikrim değişti. Kırmızı şimşek Renk konusu zevk meselesi. Beğenmeyenler de olabilir. Sürekli kullanmaya başladıktan sonra yakıt vs. konularda bilgi verebilirim. Dediğim gibi kıyaslama yapacak deneyimim yok
    braingulp, motoseyyah ve Adem Balkan bunu beğendiler.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ganga takma kafana ben sana dediydim motor gelmeden kapora verme diye ama sakalımız yokki
    hayırlısı olsun sana cbr yakışır boyuna uygun olur

Bakalım kanka dediğin gibi hayırlısı olsun... şuan kafa karışık
    Alıntı Adem Balkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar uzun süre bekledikten sonra vaçgeçmene üzüldüm. Motor Sezonu değil. Sizin de bu dönem içinde motora bineceğinizi tahmin etmiyorum. Büyük ihtimalle motor garajda veya uygun bir yerde bekleyecek. Kendinizi cezalandırmayın, sabırla biraz daha beklemeni öneriyorum. Aksaklıklar her zaman olabilir. Çünkü sizi uzun zamandır takip ediyorum.Ayrıca bende bu motoru bekleyenlerdenim. sevgilerimle;
    Teşekkürler.. Ocak sonu gelecek olması yine sıkıntı olmazdı. Ya o zamanda mart sonu derlerse.... bunu göze alamam...
    6 ay motor beklenmez.. zaten er6n den vazgeçip buna yazıldık.. burnumuzdan geldi vallahi.. bügün kapora yollanacaktı ,yollamamışlar.. ocak sonu ile ilgili garanti alırsam bekleyebilirim.

---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:38 ----------

Şimdi tekrar görüştüm.. hesaba parayı aktarmışlar..
    ocak sonu garanti mi dedim.. eğer garantiyse bekleyelim 1 ay daha dedim..
    onun sözünü inanın veremiyoruz.. gemi ile geliyor limana uğruyor falan dediler.. fuardan sonra
    her bayide olacak mı diyorum, belli değil diyorlar.. hayırlı işler yani..
    Adem Balkan bunu beğendi.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı peacetrain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru alan arkadaşlar da biraz paylaşım (yakıt tüketimi, performans, frenler, lastikler, aydınlatma, konfor vb.) yapsalar da, kafalardaki soru işaretleri kaybolsa.
    Havalardan dolayı rapor verebilecek kadar binebildiklerini sanmıyorum.Alan arkadaşlardan Ünal ,abi dene motoru falan dedi ama bir türlü fırsatım olmadı .Fakat çok zevkle bindiklerini ve memnuniyetlerini söylediler. Umarım bir süre sonra gerekli bilgileri yazarlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:22 ----------

Bakalım kanka dediğin gibi hayırlısı olsun... şuan kafa karışık

Teşekkürler.. Ocak sonu gelecek olması yine sıkıntı olmazdı. Ya o zamanda mart sonu derlerse.... bunu göze alamam...
    6 ay motor beklenmez.. zaten er6n den vazgeçip buna yazıldık.. burnumuzdan geldi vallahi.. bügün kapora yollanacaktı ,yollamamışlar.. ocak sonu ile ilgili garanti alırsam bekleyebilirim.

---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:38 ----------

Şimdi tekrar görüştüm.. hesaba parayı aktarmışlar..
    ocak sonu garanti mi dedim.. eğer garantiyse bekleyelim 1 ay daha dedim..
    onun sözünü inanın veremiyoruz.. gemi ile geliyor limana uğruyor falan dediler.. fuardan sonra
    her bayide olacak mı diyorum, belli değil diyorlar.. hayırlı işler yani..
    Ben du durumu tahmin ettiğimden dolayı yaza kadar bekleyebilirim demiştim ama marta kadar teslim etmezlerse ben de vermiş olduğum 500 TL kaporayı geri isteyebilirim.Ama en azından marta kadar beklemeye değer diye düşünüyorum.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)