Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

KTM DUKE 125 Kullanıcıları Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

2.elde ilan kalmamış neredeyse

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    arkadaşlar bakıma gidip hava filtresi değiştiren olursa eskiyi bir poşete koyup (üstünüz toz olmasın ) bana mesaj veya iletişim bilgilerinde telefonum var haber verirseniz elden gelip alayım .numune olarak lazım bendekini sökersem bende hava filtresi kalmıyor.

arkadaşlar bugün bi kaza yaşadım ve debriyaj maneti kırıldı sol aynada kırıldı ayrıca internetten araştırdım fakat 125 duke uyumlu manet bulamadım sizin bildiğiniz bi site falan varsa yardımcı olursanız sevinirm.Spormotodan sipariş vericem fakat yaklaşık 1 aydır üyelik girişi yapamıyorum sitede bi sorun var galiba fiyat hakkında da bi bilginiz varsa söylerseniz güzel olur iyi forumlar herkese

Beyler Ktm 125 duke almayı istiyorum ama bunlardaki hız sorunu beni ktm den soğuttu ktm 125 en yüksek 121 kmh mi videolarını izledim 121 geçmiyo motor hızını arttırabiliozmu

eğere 121 geçmiyosa bu motor boşuna yapmışlar ben en azından 140 fln yapar diodum ktm 200 ü araştırdım o da 140 geçemiyor nedir dukelerin hız sorunu actırma gibi bi imkanımız
    varmı ? ?

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı mere182 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler Ktm 125 duke almayı istiyorum ama bunlardaki hız sorunu beni ktm den soğuttu ktm 125 en yüksek 121 kmh mi videolarını izledim 121 geçmiyo motor hızını arttırabiliozmu

eğere 121 geçmiyosa bu motor boşuna yapmışlar ben en azından 140 fln yapar diodum ktm 200 ü araştırdım o da 140 geçemiyor nedir dukelerin hız sorunu actırma gibi bi imkanımız
    varmı ? ?
    şu anda motorun varmı varsa ne kullanıyorsun ?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    125lıkten ne beklıyorsun kı ?

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    @mere182 bırakta 140 km/h yapmasın sonuçta 125 lik onunda sınırları var. Sen o hacimde motora o beygiri sığdırdıklarına bak iyi iş çıkarmışlar bence

Motoru bosuna yapmislar derken? Hep hiza odaklanacaginiza, yol tutus, donus kabiliyetine gorede dusunsek? Hadi onuda biraktim bizdeki genel hava hiz yapmayan sey iyi degildir... Bari tanitim videolarindaki elemanlarin neler yaptigina bakin, stunt tarzi seyler deneyin... Tarz olsun, bu kucuklugumuzde bisiklet alipta, her zaman kaydirip arka lastigi yedigimiz yada kac vites diye herkesi soru manyagi yapip bizimkinin vitesi yuksek cikinca sevinmeye benziyor.
    ozanghost bunu beğendi.

Ktm 125'e 8 bin tl istiyorsa bunda herkezi memnun edebilmeli hadi 125'i geçtim sen 200 cc motor yapmışın 138 en son hızı

Benim anlamadığım motoru görüntülü yapıosun gel gelelim motorda hız yok bn bunu görüntüsüne kanmışım yok parçası ucuz die mi almışım hyr

Sonuç bu motor hüsran kim ne derse desin 8 milyar para vernler merak ediyorum bu motoru neyi için alıyorsunuz ?

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    @Mere182 sende ne var öğrenebilir miyiz?

@bardaktan bende mz etz 251 var 89 model o senenin moturu bunu durur durur geçer bu motorda görünüş var başka bi şey yok yazık motora kalıbına göre hiç olmamış

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı mere182 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @bardaktan bende mz etz 251 var 89 model o senenin moturu bunu durur durur geçer bu motorda görünüş var başka bi şey yok yazık motora kalıbına göre hiç olmamış
    bende duke 200 var 139 km son ama ben hız meraklısı değilim 1 kere denedim son hızı, çoğunlukla 90 km geçmem 90 km sonrası bana keyif vermiyor görünüşünü beğendim ağırlık benim için önemliydi 125 kg ( merdiven girişine park ediyorum hergün bir basamak yukarı cıkartıyorum) şehir içinde atak ( vites oranları 0-100 km yarışı yapmaya hazırlanmış gibi) yeri geldiğinde solama yapabilecim yakıt olarakta beni üzmeyecek bana kaliteli motor lazımdı benim için en uygunu buydu o yüzden aldım .sonucta her ürün herkessin beklentisini karşılamaz .

askeray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 125-- ramzey 200 cross
    5 aylik duke 125 sahibiyim aldigina pisman olanlardanim. Motorum su an 4500 km de zincir kat yapti yeni zincir aldim , mesnet bilyasi bozuldu garantiden degişti, şimdide radyator fani bozuldu garantiden cevap bekliyorum , ve vites musurude bozuk birinci ve besinci vites gostermiyor motor saglam kalite diyenlere iyi bir cevap olacaktir yasadiklarim ben satiyorum bi daha ktm nin kapisina yanasmam ve bu servis sureci uzuyor surekli mahkamelik olacagiz durum onu gosteriyor 5 aydir motorum var iki aydir serviste gerisini siz dusunun...

kanbayrak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAX
    birde çin malına laf söylerler :D çin mallarında ilk 2000 de çıkar tüm arızları bundada 2000 den sonra çıkıyomuş demekki :D.

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu cc deki makineler için son hız olarak yazılanları okuyunca bu düşüncedeki insanların motorsikletten uzak durmasını özellikle de trafiğe çıkmamalarını diliyorum.
    Duke 125 için konuşacak olursak zaten 100km/s üzerindeki hızlar motor için uygun değil, oturma pozisyonu ve rüzgar sebebi ile bu hızlarda uzun süreli seyretmek rahatsız olacaktır, diğer yandan yüksek hızlarda oluşacak titreşim konforlu bir seyir için uygunsuz. Duke lerin güvenli ve konforlu bir sürüş için yapacağı maksimum hız 100 km/s, bundan sonrası eziyet olur.

Zaten bu motorsikleti alan biinçli kullanıcılar yukarıda seyir hızlarını belirtmişler, beklentilerini fazlası ile karşıladığını söylemişler, 125cc ile 130 km/s in üzerine çıktım diyenler ya yalan söylüyordur, ya da sahibi oldukları motor kullanıcılarına yalan söylüyordur. Altlarındaki motorun limitlerini zorlamak, amacı dışındaki hızlara çıkmak, o hızlarda seyrederken bir de gözünü takometreden ayırmamak, sonra da "duke 125 mi, 150 bile yapmıyor peeeh" demek ne çocukluğa, ne cahilliğe ne de bilinçsizliğe sığar, kelimelerle ifade edilemeyecek kadar aptalca bir düşünce tarzı.
    Bu zihinyetteki motora binenlerin trafikteki insanlar üzerinde bıraktığı izlenim yüzünden bugün genci yaşlısı, kadını erkeği bana " serseri " diye hitap ediyor, neden sadece motora bindiğim için.
    Volki34, ozanghost ve Leighter bunu beğendiler.

Alıntı askeray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 aylik duke 125 sahibiyim aldigina pisman olanlardanim. Motorum su an 4500 km de zincir kat yapti yeni zincir aldim , mesnet bilyasi bozuldu garantiden degişti, şimdide radyator fani bozuldu garantiden cevap bekliyorum , ve vites musurude bozuk birinci ve besinci vites gostermiyor motor saglam kalite diyenlere iyi bir cevap olacaktir yasadiklarim ben satiyorum bi daha ktm nin kapisina yanasmam ve bu servis sureci uzuyor surekli mahkamelik olacagiz durum onu gosteriyor 5 aydir motorum var iki aydir serviste gerisini siz dusunun...
    Ben de almayı düşünüyorum ama kafamda soru işaretleri oluşturdun arkadaşım.
    Varsa başka şikayeti olan arkadaşlar da dürüstçe yazsın da bilelim, distrübütör de sorunları çabuk çözer böylece.
    Belki de sen de şanssızlık olmuştur üstüste, en iyi marka elektronik eşya alıyoruz mesela eve geliyoruz 2 günde arıza veriyor, böyle şanssızlıklar da olabiliyor.
    Tek sana denk geldiyse markayı kötülemeyelim.
    Ama çoğunluğun başına geliyorsa oturup düşünelim.
    Markanın avrupa satışları oldukça iyiymiş benim yabancı sitelerden öğrendiğim kadarıyla.
    Hintli yılan oynatıcısı olaydık servis-parça sorunumuz olmazdı ama burada bunu düşünmemiz gerekir.
    5 ayda 2 ay yatıyorsa kışa denkgetirelim en azından.
    Kullanıcı diğer arkadaşların bu konudaki yorumları sağlıklı olacaktır ve bizi aydınlatacaktır.
    Motor iyiyse de bindiğiniz motora laf ettirmeyin.

Zaten depresyondayım, kış geliyor, yağmurlar başladı, acemiyim, garaj yok...
    Şu motorla çıkarım diye düşünüyordum bir de serviste yatırıp iyice bunalıma girmeyeyim.
    Gidip kurye motoru alayım. Ya da ninja 250 mi alsak ne olacaksa olsun diyerek...
    Neyse selamlar, sevgiler...

askeray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 125-- ramzey 200 cross
    Arkdaslar bende baska sorun yasayan varmi diye çok araştirdim ama yok galiba ...duydugum bir sorunda gostergede birinde icine su almiş bozulursa vay halimize. Motoru çok seviyorum begeniyorum bundan oncesinde kuryelik yasantimda hatiri sayilir km lerce motor surdum onceki sahsi motorum R1 daha oncesi hornet idi reklam degil tecrubemden bahsediyorum yani motor surmeyi kullanmayı bakimi iyi bilirim ama bu motor beni sasirtti bu kalitede bir motor nasil boyle sorunlar çikariyor hala sasiyorum inşallah bu son olur alacak arkadaslarin morali bozulmasi bir gerçek ...belkide benim şansim hayallerinizi yikmak istemem

125 duke otoban yolculukları nasıl geçiyor arkadaşlar ? Sağ şeritte kamyonlarla köşe kapmaca mı ? yoksa bu tür sıkıntılar yok rahatça 125 lik ilede otobanda tehlikesiz kullanma şansımız var mı ?
    bu soruyu şu sebepten soruyorum 125 cc motor ve bende 98 kg bir insanım ve son hızı da 100 küsür. otobanda sıkıntı yaşarmıyım acaba ?

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Çok otobana yönelik bir motor değil 200 bile. Pek hoşnut kalmayabilirsin
    Heil Spellcheck

kosnük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX > YZF R125 > ?
    bir pcx kullanıcısı olarak artık vitesli motora geçme vaktinin yaklaştığını hissediyorum. aklımdaki ilk seçenekte duke 125 ama keşke forumu biraz daha canlı olsa da bizde paylaşılan bilgilerden faydalanabilsek

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)