Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
48. sayfa BirinciBirinci ... 38464748

Kawasaki KLX 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Coğrafya derslerinde anlatılan denize dik uzanan Aydın dağlarına çıkıp kestaneliği ziyaret ettik, 90metre rakımdan 1300metreye çıktık hava çok güzeldi. Bursa’da işlenen kestanelerin çoğu Aydın’dan gidiyor, bu yüksek rakım kestane ağacı için çok uygun iklim isteklerini karşılıyor.

tommygun, Cyan, volkan190 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    CRF AKYAZI olarak bilinen Selami Bey tarafından klx 250 uyumlu yan çanta demiri çalışması yapıldı, daha önce arka çanta demirini almıştım, arka çanta demiri ile uyumlu olarak tasarlanmış, ben de sipariş verdim, elime ulaşıp montaj yapınca da ilave bilgi vereceğim. Arka çanta demirinin boyası ve işçiliği çok temizdi, delik merkezlerinin uyumu çok iyiydi o yüzden tereddüt etmedim. Böyle ürünler üzerinde çalışılıp İthal markalara mahkum kalmamak çok güzel.

tommygun ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Çanta demirlerinin montajını yaptım, motosiklet modeline göre %100 uyumlu herhangi bir kasıntı veya uyumsuzluk yaşamadım, işçilik ve boyası oldukça başarılı, fiyatı da bilinen markalara kıyasla gayet uygun. Şimdi sıra su geçirmez yan çanta seti almaya geldi. Shad markasının Terra TR40 modelini gözüme kestirdim, anahtarla motosiklete pratik olarak sökülüp takılabiliyor olması hoşuma gitti, hoş olmayan kısmı fiyatı 8-10 bin tl aralığında, bu ay içinde yapacağım yurt dışı seyahatinde bu çanta ve benzer alternatiflerine bakacağım, tavsiyelere açığım.

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanta demirlerinin montajını yaptım, motosiklet modeline göre %100 uyumlu herhangi bir kasıntı veya uyumsuzluk yaşamadım, işçilik ve boyası oldukça başarılı, fiyatı da bilinen markalara kıyasla gayet uygun. Şimdi sıra su geçirmez yan çanta seti almaya geldi. Shad markasının Terra TR40 modelini gözüme kestirdim, anahtarla motosiklete pratik olarak sökülüp takılabiliyor olması hoşuma gitti, hoş olmayan kısmı fiyatı 8-10 bin tl aralığında, bu ay içinde yapacağım yurt dışı seyahatinde bu çanta ve benzer alternatiflerine bakacağım, tavsiyelere açığım.

https://i.hizliresim.com/mowbhrx.jpeg

https://i.hizliresim.com/acs3i54.jpeg

https://i.hizliresim.com/88w3k7w.jpeg
    Çalışma gayet güzel klr650ye takın onu,sürüş dinamiği ve şaseyi yormamak açısından bu şirin motosiklete yapmayın böyle şeyler )) ben 660 da bile arkaya bi soft çanta dışında kullanmıyorum

REKLAM ALANI
48. sayfa BirinciBirinci ... 38464748

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)