Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600f ciler pek fazer sevmez neden takas etmek istiyorsun...kullandığın alet fazerdan konfor olarak bir miktar rahatsız olsa da denge açısından çok daha iyi olduğunu düşünüyorum..bu geçiş sende bir memnuniyetsizlik yaratabilir..
    Bandit 1200 alın kurtulun Fazerciler, siz de ayrılan değil, ayıran olun. Selametle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaan gibi kullanma amacıyla örtüşmeyen motor oldugu için satma kararı aldık.

Fazer ve suzuki bandit yeni kasa arıyor.
    en önemli nokta bu işte..yani artçı ve şehir içi kullanım olayı işin içine girince mantıklı bi takas. ama 600F ciler geneli gazcı tayfa olduğu için fazerla takas garip gelmişti ondan sordum..
    CEM. bunu beğendi.

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerek yok yavrum be.. Gece gece o yorgunlukla ve o soğukta foto çektik ettik, tadında bırakalım
    süper olmuş fotolar Hayırlı olsun ALLAH cc.kazasız belasız sürüşler nasip etsin kendi adıma çok sevindim

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper olmuş fotolar Hayırlı olsun ALLAH cc.kazasız belasız sürüşler nasip etsin kendi adıma çok sevindim
    Teşekkür ederim. Diyarbakır'a selam olsun..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    DL1000A
    Yeni kasa bandit verebilirim 1200 ABS.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa bandit verebilirim 1200 ABS.
    Bizim elimizde malesef nakit yok. 13.750 ederinde bir 600f imiz var takas fiyatı farklı ve şişirme degil ederi aynı olan bir banditle takas arıyoruz.

Fazerlada olur.

Bu motoru bulduk izmir urladaki suzuki servisi meşhurmuş orada tüm bakımlarını yaptırmış 2nci sahibiymiş.

Bandit sürdüm fakat bir kullanıcısı kadar iyi teşhis edemem motoru.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...50871605/detay

Motosikleti
    DL1000A
    B 6.5 aşağı yukarı benim makine ile aynı şayet ciddi manada bakacak olursanız karbüratöru ve motoru hakkında yeteri kadar deneyimli olduğuma inanıyorum daha fazla detaylı konuşabiliriz.

Su renk degisikligi, kaza durumu falan iyi bakmak lazım.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    B 6.5 aşağı yukarı benim makine ile aynı şayet ciddi manada bakacak olursanız karbüratöru ve motoru hakkında yeteri kadar deneyimli olduğuma inanıyorum daha fazla detaylı konuşabiliriz.

Su renk degisikligi, kaza durumu falan iyi bakmak lazım.

Hakan bey özelden yazıcaktım fakat tam olarak ne demek istediginizi anlayamadım.

Sizdemi banditinizi satıyorsunuz ?

Fiyatı 16.5 mü ? 6.5dan anlam çıkaramadım.

İzmirdemisiniz karbüratörü ve motoru hakkında yardımcımı olucaksınız.

Cevabınız için teşekkürler

Motosikleti
    DL1000A
    Yok yav benimkini alın diye demedim, epey sokup toplamisligim var bakacaginiz motorla ilgili sormak istedikleriniz olabilir diye dedim. Whatsapp kullanıyorsaniz no ver ozelden.

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Cem 1200cc motorun vergisi ve benzin sarfiyatı(karbüratörlü) nedir biliyor musun? Fazerin en az yakan motorlar içinde olduğunu ve 2. elinin ne denli hızlı olduğunu hatırlatırım. Mesala 600cc üzeri epey vergi değişiyor 600'ün 45-50 arası iken 800'ün 6 aylık vergisi 260tl. 1200? Bence de aradaki farklara bakılırsa ayrılan değil, ayıran olmamız lazım. Hem fazerin karbüratörünü söküp takmayı gerektirecek bir durumu da olmuyor.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cem 1200cc motorun vergisi ve benzin sarfiyatı(karbüratörlü) nedir biliyor musun? Fazerin en az yakan motorlar içinde olduğunu ve 2. elinin ne denli hızlı olduğunu hatırlatırım. Mesala 600cc üzeri epey vergi değişiyor 600'ün 45-50 arası iken 800'ün 6 aylık vergisi 260tl. 1200? Bence de aradaki farklara bakılırsa ayrılan değil, ayıran olmamız lazım. Hem fazerin karbüratörünü söküp takmayı gerektirecek bir durumu da olmuyor.
    Merhabalar .. uyarınız için teşekkür ederim.

Fz6'nın vergisi 50 -60 tl iken fz800 'ün vergisisnin 6 aylık vergisi 260tl olmasının sebebi tamamen model yılıyla alakalı biliyosunuzdur.

Aradıgımız 1200 banditin 2001-2002 modeli için devletin istedigi 6 aylık vergi 51 tldir.

Model yılı düşük oldukça vergide bir hayli düşüyor fakat model yılı fazer 800 gibi yüksek olunca haliyle vergi fiyatıda artıyor.

Banditin genel klasman olarak kıyaslanacagı modeller arasında tork ve hp degerleri düşük oldugu için fazlada yakmıyor diyebilirim.

Heleki uzun yolda 600lük ile nerdeyse aynı yaktıgını söyleyenler vardı. Bandit topiginde detaylı bilgiler mevcut.

1200cc bir motoru şehir içinde kullanmakta olmaz zaten hatta ben 600cc ve üzeri motosikletlerin bile şehir içinde harap olduklarını düşünüyorum. ( belirli modellerde )

Uzun yol için bence gayet iyi bir seçimdir 1200 bandit..

Fazer ve bandit arasında benimde tercihim Fazer oldu. Fakat kişiden kişiye zevkler ve renkler tartışılmaz tabi uyanırız için teşekkürler.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Arkadaşlar merhaba

Fazer'in kullanıcı el kitabı lazım pdf olarak elinde olan varmıdır ? word dosyasıda olabilir. Eğer varsa upload olarak lınk verebılırsenız cok memnun olurum.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba

Fazer'in kullanıcı el kitabı lazım pdf olarak elinde olan varmıdır ? word dosyasıda olabilir. Eğer varsa upload olarak lınk verebılırsenız cok memnun olurum.
    Akşam saatlerine kadar paylaşan çıkmazsa benim mesaim bitip eve gittiğimde sana gönderirim hem kullanıcı el kitapçığını hem de servis manual'i
    _pLay_06 ve CEM. bunu beğendiler.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Akşam saatlerine kadar paylaşan çıkmazsa benim mesaim bitip eve gittiğimde sana gönderirim hem kullanıcı el kitapçığını hem de servis manual'i
    Çok teşekkür ederim cihan sağolasın. bu arada fazer 6 yı satıp 8 almışsın hayırlı uğurlu olsun .

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Öyle oldu saolasın
    "CaRPe DieM"

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Merhaba arkadaşlar..
    benim avadanlık içinde eksik olan anahtarlar var malesef..hatıra olarak almış sanırım benden önceki sahibi..bende kontrol etmedim..şimdi bana buji anahtarı lazım oldu.youtube da izlediğime göre mafsallı bir anahtar..hangibizin avadanlığında varsa..içinizden birisi resmini çekipburaya koyabilir mi? ona göre arayıp bulmam lazım..başka bir anahtar uyduramadım ne yazık ki..şimdiden teşekkürler...

Motosikleti
    dostum evımın karsısında market var annem gıtde bırseyler al dese gıtmeye erınırım. fakat senın ıcın garaja ınıp motorumdan avadanlıg alıp getırdım buyur resmı. en sagdan ıkıncı olan bujı anahtarı bılgın olsun. ınternete yazarsan cıkar motosıklet parcası satan yada tamırı yapan yerlerden 5tl ye temın edebilirsin . buyur ;

düzeltme : kardes resmı upload ederken ters etmısım kusura bakma en soldan ıkıncısı bujı anahtarı :D

cihan54 ve CEM. bunu beğendiler.

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Üstad çok teşekkür ederim. Mafsallı oluşu yüzünden kolay bulacağımı sanmıyorum ama bakalım. Çok teşekkürler.

Motosikleti
    mafsallısını bulamayabılırsın ama duzunu kolay bulabılırsın. duzunu kullanabılırmıyım dıye soracak olursan ıste onu bende bılmıyorum motorumu yenı aldım bende ve ankarada kıslar soguk gectıgı ıcın henuz sagını solunu kurcalayabılmıs degılım.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Sizlere de bilgi geçeyim

Biraz önce Michelin Pilot Power 3 lastiklerimizin de siparişini vermiş bulunuyorum.. yarın elimize ulaşacak. İş yoğunluğundan dolayı bir dahaki haftasonu anca taktırabilcem o ayrı mesele
    Çıkan lastikleri isteyen olursa 500 tl karşılığında verebilirim motorun üzerinde gelen lastikler Bridgestone Battlax BT-021

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

Fazer PDF'ler için:

1. LİNK

2. LİNK

"CaRPe DieM"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler