Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    sadece bu işini görür belki niye komple değiştiriyosun ?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-yamaha-fz6-debriyaj-balatasi-119324108/detay/
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    En basitinden; motoru yediğinde piston segman vs. birlikte değiştiriyosun.. Bunu da öyle farzet..balatayı yediğinde sacların da zarar görmüş olabiliyor ve yayların da eski yorulmuş halleriyle kullanmak istemem. Birşeyi yaptım mı tam yapıp hem başımın hem de motorun rahat olmasını isterim... Titizlik de diyebiliriz
    ÖMER FARUK İ bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    benim de debriyaj biraz sert, debriyaj teli ile kontrol sonrasında belki sadece değiştircem...usta debriyaj balatasının iyi tuttuğunu söyledi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

Yayları değiştircem belki demek istedim

Motosikleti
    tracer 900
    beyler selamlar;

sanırım debriyaj müşüründe problem var...motorla giderken vites düşürmek için debriyajı sıktığımda motor stop ediyor, bu stop etme rolanti düşüklüğü stop etmesi değil, çalışırken ayaklık açıldığındaki stop etme gibi pat diye gidiyor...debriyaj müşüründe sıkıntı olduğu düşünüyorum...ayaklık müşürüyle paralel çalışıyomuş zaten...her zaman yapmıyo ama çok dikkatli olmak lazım...benden önceki sahibi manetin oraya gres yağı sürmüş, içine kaçması durumunda bozulmuş olabileceğini düşünüyorum...

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ayaklık müşirini de kontrol et Erhan her ihtimale karşı, temassızlık oradan da yapabilir..

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayaklık müşirini de kontrol et Erhan her ihtimale karşı, temassızlık oradan da yapabilir..
    kontrol ettireyim ama debriyaj manetini sıkınca oldu üç kere

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Tedbir senden takdir Allahtan
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    oncelikle cihan54 e bu sorum = )) arkadaslar motor icin e-bay dan manet elcik vs birseyler buldum istda cok pahalı aksesuarlar e-bay dan alısveris yapanlar varmı acaba güvenilirmi sıkıntı vs birsey olurmu siparis versem tskler

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    soru neden bana, onu anlamadım da benim adım geçmese bile bu cevabı yazacaktım zaten

e-bay'den aldığın malzemede sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ama gümrük olaylarına dikkat et. En son 100$ üzerine gümrük vergisi giriyordu ve gümrük vergisine tabi olanlar gümrüğe takılma ihtimali oluyor. Bu fiyatın altındakiler sorunsuz geliyor. Yalnızca biraz beklemen gerekebiliyor (3 hafta kadar). Bir de "Free Shipping" olanlarını bulmaya gayret göster. Kargo ücreti de ödememiş olursun.

Bu arada neeeymiş o alacakların yav bize de göstersen de bakarsın biz de alır iduk kısa spor manetse kalsın, ama uzun manetse düşünüyorum ben de aslında..

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Selam arkadaşlar nette dolaşırken gördüm izmitteymiş temize benziyor fiyatı uygun gibi geldi sizce nasıl?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2005-lacivert-yamaha-fz6-fazer-tabanca-gibi-kocaeli-izmit-124013458/detay

gerçi şuan alıcak gücüm yok cbr250 aldık yeni ama aklımda olan motorlardan

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    [QUOTE=cihan54;3020729] soru neden bana, onu anlamadım da benim adım geçmese bile bu cevabı yazacaktım zaten

hacı sen daha tecrübelisin konularda o yüzden yanlıs anlama = )) ist da 150 tl vermek istemedim manetlere uzun yada kısa istiyorum da bi sorayım dedim gelme süreleri cok uzun hacı bide çin honhkong falan yerlerden gelıo vazgecicem gibi almaktan = ))

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 cc
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar etraf dolandırıcı kaynıyor bir şahıs var sürekli farklı isim ve telefonlarla sahibindene ilan açıyor ama uyanık hep 11.250 yazıyor fiyatını.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40/pasif-ilan/
    Karakola şikayette bulundum.Aynı şahıs farklı isimle 2 hafta önce yine ilan açmış ve benden 500 tl kapora istemişti.Sesinden ve konuşmalarından tanıdım. Çok dikkatli olun arkadaşlar...
    şu balıkesir de olan motorun ilanı sanırım bu dimi bende aradım cumartesi günü benden de 500 tl kapora istedi motoru sana getiririm sonra istersen senin buraya gelmene bile gerek yok falan dedi... iyi ki bulaşmamışım demekki...

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 cc
    arkadaşlar bir sorum olacak fazer aradığımı daha önce yazmıştım bir tane buldum fakat olduğu yerde motor bir yan yatmış rüzgar yüzünden kişinin söylemesi tabi kafa grenajında ufak bir kırık var birde artçının tutunduğu kol varya yanlarda ismini bilmiyorum o bağlantı yerinden kırılmış kişi onu yapıştırtmış başka bir zarar görmemiş motor onun zarar görmüş olması kötü birşeymidir yada değişebilen bir parça mıdır? ilan bu sizin yorumları almam mümkün mü fiyat sizce pahalı mı... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-tam-dolu-bakimlari-yapilmis-sezona-hazir-fazer-ixil-egzostlu-123273775/detay
    yorumları bekliyorum...

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar nette dolaşırken gördüm izmitteymiş temize benziyor fiyatı uygun gibi geldi sizce nasıl?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2005-lacivert-yamaha-fz6-fazer-tabanca-gibi-kocaeli-izmit-124013458/detay

gerçi şuan alıcak gücüm yok cbr250 aldık yeni ama aklımda olan motorlardan
    Valla temizliğine bakılırsa kilometresi de gayet yerinde gibi duruyor. Alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Kız gibi derler ya, ha o kız bu işte

Alıntı hndsmyng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soru neden bana, onu anlamadım da benim adım geçmese bile bu cevabı yazacaktım zaten
    hacı sen daha tecrübelisin konularda o yüzden yanlıs anlama = )) ist da 150 tl vermek istemedim manetlere uzun yada kısa istiyorum da bi sorayım dedim gelme süreleri cok uzun hacı bide çin honhkong falan yerlerden gelıo vazgecicem gibi almaktan = ))
    Estağfurullah ben sadece ortaya dilim döndüğünce yorum yapmaya çalışıyorum, kah doğru kah saçma.. Maksat Fazercan kardeşliğini pekiştirmek ebay konusuna gelirsek, ben de Fazer'a çinden minden parça getirmem şahsen. Manetini elciğini Rizoma falan düşürürsem ucuza adam gibi bi yerden, o zaman ne gözünün yaşına bakarım ne de bekleyeceğim bikaç haftasına

Alıntı sistolik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir sorum olacak fazer aradığımı daha önce yazmıştım bir tane buldum fakat olduğu yerde motor bir yan yatmış rüzgar yüzünden kişinin söylemesi tabi kafa grenajında ufak bir kırık var birde artçının tutunduğu kol varya yanlarda ismini bilmiyorum o bağlantı yerinden kırılmış kişi onu yapıştırtmış başka bir zarar görmemiş motor onun zarar görmüş olması kötü birşeymidir yada değişebilen bir parça mıdır? ilan bu sizin yorumları almam mümkün mü fiyat sizce pahalı mı... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-tam-dolu-bakimlari-yapilmis-sezona-hazir-fazer-ixil-egzostlu-123273775/detay
    yorumları bekliyorum...
    valla söylediklerine bakılırsa masrafı var. Hemen üstte bahsi geçen ilanı tercih etmen daha mantıklı olur kanımca
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    Valla temizliğine bakılırsa kilometresi de gayet yerinde gibi duruyor. Alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Kız gibi derler ya, ha o kız bu işte

Estağfurullah ben sadece ortaya dilim döndüğünce yorum yapmaya çalışıyorum, kah doğru kah saçma.. Maksat Fazercan kardeşliğini pekiştirmek ebay konusuna gelirsek, ben de Fazer'a çinden minden parça getirmem şahsen. Manetini elciğini Rizoma falan düşürürsem ucuza adam gibi bi yerden, o zaman ne gözünün yaşına bakarım ne de bekleyeceğim bikaç haftasına

valla söylediklerine bakılırsa masrafı var. Hemen üstte bahsi geçen ilanı tercih etmen daha mantıklı olur kanımca
    aynen cihan katılıyorum degmez cinden minden ürün almaya ... giren semsiye acılmaz misali istdan almaya dvm yine = ))

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Şehiriçinde kısa manet yoruyormuş edindiğim bilgilere göre.. ben alırsam uzun spor manet düşünüyorum..

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    Şehiriçinde kısa manet yoruyormuş edindiğim bilgilere göre.. ben alırsam uzun spor manet düşünüyorum..
    dogru diyorsun aslında hacı bi daha düsüneyim bende

BURAK5858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nasip olursa 600rr
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-bu-fiyata-bu-kadar-temiz-cigerli-makina-kacmazzzz.acill-124033571/de

arkadaşlar sıze bı sorum olucak ama verdiğim rahatsızlıktan dolayı özur dilerim bu motoru almak istiyorum ama sizce nasıl sizinde fikirlerinizi almak ıstedim http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...24033571/detay

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    Alıntı BURAK5858 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-bu-fiyata-bu-kadar-temiz-cigerli-makina-kacmazzzz.acill-124033571/de

arkadaşlar sıze bı sorum olucak ama verdiğim rahatsızlıktan dolayı özur dilerim bu motoru almak istiyorum ama sizce nasıl sizinde fikirlerinizi almak ıstedim http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...24033571/detay
    model km fiyat uyumlu ama yinede bi motordan anlayana gostermende fayda var sıkıntı yoksa alınabilir

BURAK5858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nasip olursa 600rr
    Teşekkurler hocam motordan anlayan bı abımle gıdıcem almaya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler