Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    t3k diş kaldımı alıyorm h3m3n..tırsıyorm nolür nolmaz diy3
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 cc
    arkadaşlar selamlar fazer 6 almaya karar verdim fakat temizini nasıl bulurum ya da sorunları nasıl tespit edebilirim bilmiyorum 2 motor beğendim gibi sizlerden de yorum almak isterim. biri bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-fz6-fazer-123466531/detay diğeri de bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-tam-dolu-bakimlari-yapilmis-sezona-hazir-fazer-ixil-egzostlu-123273775/detay ya da tavsiye edebileceğiniz bir motor varmıdır... Teşekkürler

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    var olan korna ve stop lambasının çalışmaması problemi atan sigortanın değiştirilmesi ile çözüldü...artık kornayla selam veren motorculara karşı mahçup olmayacağım
    cacique ve cihan54 bunu beğendiler.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ben de bugün motoru ustama götürdüm. Tahmin edildiği üzere baskı balatayı yemişim baskı balata seti, yağı, işçiliği vs. toplam 500'e patlayacak. haftaya falan yaptırcam artık hay şu toprak yollara...

Alıntı sistolik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar fazer 6 almaya karar verdim fakat temizini nasıl bulurum ya da sorunları nasıl tespit edebilirim bilmiyorum 2 motor beğendim gibi sizlerden de yorum almak isterim. biri bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-fz6-fazer-123466531/detay diğeri de bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-tam-dolu-bakimlari-yapilmis-sezona-hazir-fazer-ixil-egzostlu-123273775/detay ya da tavsiye edebileceğiniz bir motor varmıdır... Teşekkürler
    İkisinin de fiyatları olması gerekenden baya bi pahalı kanımca...
    "CaRPe DieM"

123273775 kozmatik olara iyi topcase olması ve lastiklerinin iyi durumda olması iyi.. ama pazarlıkla ne olunur bilinmez... olması şişirmiş ister istemez...

123466531 buda pazarlıkla ne olunur bilinmez ilk yazdığım daha avantajlı...

çokta yazan fıyatlara takılma uzun zamandır bmw marka motoru takip ediyorum adam 44.000 tl diyor ilanda.. 1 ay sonra 40.000 tl ye indi ilan fıyatı şimdi arasam diretsem 38.000 yada 37.000 tlye iner neden o motora tr de binen nadir adamlar olduğu için çünkü ha diyince satılmıyor ama fazar aynı gün satılır fazerin 3 aşağı 5 yukarı bellidir fıyatı.. adam 12.000 tlye alıyor 1000 tl lastik bakım yaptırıyor sıkılınca 12.000 tlye alıp masraf yaptım deyip lastik parasını senden çıkarıyor 13.500 fıyat çekiyor... yazan fıyata çok takılma..

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 cc
    Arkadasım 13500 yazan son fiyatimidir indirmem mümkün değil diyor 12000 tl diyen 11000 tl ye iniyor ama onun gösterge değişmiş suan 8500 km civarı görünüyor 25000 km civarı yazmış bu doğru km diyor ne kadar güvenilir emin olamadım en önemlisi kırmızı kod anahtari da ortalıkta yok... Ne yapsam karar veremedim...

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Dün yaptığımız Geziden Birkaç foto paylaşmak istiyorum arkadaşlar maksat forum canlansın

erro ve selloo bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Egsoz çok ilginçmiş..
    erro bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Alıntı sistolik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasım 13500 yazan son fiyatimidir indirmem mümkün değil diyor 12000 tl diyen 11000 tl ye iniyor ama onun gösterge değişmiş suan 8500 km civarı görünüyor 25000 km civarı yazmış bu doğru km diyor ne kadar güvenilir emin olamadım en önemlisi kırmızı kod anahtari da ortalıkta yok... Ne yapsam karar veremedim...
    Tek bir motora odaklanma , havalar sıcak herkes yana yana motor arıyor, alıyor satan arkdaşta bunun bilininde.. tok satıcı havası oluyor yani... benimde fazerım vardı 2005 model 12.000 e aldım 500 km binemeden sattım 10600 tlye...

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Selloo kardeş senin motora yazık oldu zaten. Bugün 10000 tl'ye 250'lik enduro alamıyorsun. Bence zaten fazerlar ederinin altında gidiyor ki seninki
    resmen bedavaya gitti. Hayırlısı ama inşallah alan arkadaş kıymetini bilir.
    selloo bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ömer hocama katılıyorum. Ama elde olmayan sebepler vardı işte. kısmet..
    selloo bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Alıntı ÖMER FARUK İ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selloo kardeş senin motora yazık oldu zaten. Bugün 10000 tl'ye 250'lik enduro alamıyorsun. Bence zaten fazerlar ederinin altında gidiyor ki seninki
    resmen bedavaya gitti. Hayırlısı ama inşallah alan arkadaş kıymetini bilir.
    Valla Alan arkdaşa dua ederek sattım gönülsüz vermedim motou sonuna kadar hayrını gör dedim kapattım defteri.. benim sıkıntım vardı mecbur sattım nasip kısmet diyorum.. Ömer sana katılıyorum ama benim fikrim modeline ve yaşına göre çok çok uçan arkdaşlar var ben halen.. fazer takip ediyorum ama bir daha fazer almam kendime alanada mani olmam..

Motosikleti
    Retired Rider
    Fazer iyidir ya. Ben de satmayı düşünenlerdenim ama benimkisi daha ziyade ailevi. Yoksa duruşuyla gidişiyle yol tutuşuyla gerçekten severek kullandığım bir
    motor oldu fazer. İleriye yönelik yine 4 silindir düşünürsem yine fazer sınıfı veya yakın bir model olur sanırım.

Alıntı ÖMER FARUK İ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazer iyidir ya. Ben de satmayı düşünenlerdenim ama benimkisi daha ziyade ailevi. Yoksa duruşuyla gidişiyle yol tutuşuyla gerçekten severek kullandığım bir
    motor oldu fazer. İleriye yönelik yine 4 silindir düşünürsem yine fazer sınıfı veya yakın bir model olur sanırım.
    fazerın gidişi görünüşü hırçınlığı çık iyi ama ben artık daha fazer almam bu benim tamamen kendi fikrim fazerin kötü vs olduğu için değil yanlış anlaşılmazın ben biraz daha tarz değişikliğie gidicem. yoksa fazer benim aşık olduğum hayallerimin motoruydu..
    fz6_fazer bunu beğendi.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    arkadaşlar etraf dolandırıcı kaynıyor bir şahıs var sürekli farklı isim ve telefonlarla sahibindene ilan açıyor ama uyanık hep 11.250 yazıyor fiyatını.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40/pasif-ilan/
    Karakola şikayette bulundum.Aynı şahıs farklı isimle 2 hafta önce yine ilan açmış ve benden 500 tl kapora istemişti.Sesinden ve konuşmalarından tanıdım. Çok dikkatli olun arkadaşlar...
    ÖMER FARUK İ bunu beğendi.
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Motosikleti
    Retired Rider
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar etraf dolandırıcı kaynıyor bir şahıs var sürekli farklı isim ve telefonlarla sahibindene ilan açıyor ama uyanık hep 11.250 yazıyor fiyatını.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40/pasif-ilan/
    Karakola şikayette bulundum.Aynı şahıs farklı isimle 2 hafta önce yine ilan açmış ve benden 500 tl kapora istemişti.Sesinden ve konuşmalarından tanıdım. Çok dikkatli olun arkadaşlar...
    Ben bu tarz ilanları hep eleştiriyorum zaten. Adam rahatlıkla 13-14 gibi rakamlara satacağı motora(yazdıkları doğruysa tabi) 11 gibi rakamlar istiyor.
    Bu zaten tek başına bir kuşku sebebi üstüne bir de kapora istiyorlar. Şu ana kadar telefon üzerinden anlaşıp da alıcıdan kaynaklı sorunlarla satışın gerçekleşmediği
    pazarlıklarım oldu. Mesleğimiz dolayısıyla filan da kapora teklif edenler oldu her zaman cevabım olumsuz oldu. Kardeşim eğer ki alıcı satıcı ciddiyse internet
    üzerinden alış-verişte kapora olmaz. Hadi geldikten sonra motoru beğenmedin ya da başına bir iş geldi. Kimsenin kimsede hakkı kalmasın kimse tanımadığı birinin
    hesabına para yollamasın.Neyse sanırım biraz uzattım
    selloo bunu beğendi.

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    bgn sordum debriyaj balatası artı işcilik 165 tl . yağ değiştirmeyede gerek yok . baskı balata dediğin debriyaj bbalatası değiş mi
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı zamisli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bgn sordum debriyaj balatası artı işcilik 165 tl . yağ değiştirmeyede gerek yok . baskı balata dediğin debriyaj bbalatası değiş mi
    Onda bir terslik var... Sadece balatanın standart fiyatı zaten 312 tl... Kaldı ki ben komple baskı balata seti değiştiriyorum. 217 Euro'ya alıyorum. Yağın değişeceği kesin değil. Balata sacları çok aşınmış ve yağı kirletmişse değişecek. Ben yine de garanti olsun diye yağı da değiştiriyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

217'yi yanlış yazmışım bu arada...

Aşağıda fiyatları mevcut. Kevlar olanı ne oluyo tam bilmiyorum da.. Ben 350tl civarına alıyorum...

http://merkezyedekparca.com/detay.asp?urunid=3135&p=Yamaha%20FZ6%20Debriyaj%20 Balatas%FD

http://www.senturkotoaksesuar.com/yamaha-fz6-fazer-ebc-kevlar-debryaj-balata-yay-sac-set-s2-07-09.html
    selloo bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len cihan bunlar bildiğin ybr balatası her parcacı da 10 tl gibi cüzzi bi rakam a satılıyor
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Zıplamasan olmuyo di mi
    fz6_fazer bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler