Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekliflerde bi sapanca yada kerpe var istersen tekirdağ tarafına da gidebiliriz. salı olabilir mesela yada sonraki günler. pazartesi işim var biraz motorda bi sinyal ile kuyruk işine bakmam lazım. led mi yapsam karar veremedim
    Sapancaya gelebilirim salı yada çarşamba . Toplu bi gezi yapmak lazım
    samet10 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    çarşamba sapanca için 4 olduk bu sayede
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    KZGN
    merhaba arkadaşlar, bir seneye yakın süredir ceberrutu takip ediyorum beğendiğim bir motor.
    motorsikletini yeni almış arkadaşları tebrik ve dikkatli sürmelerini temenni ediyorum.
    bir gün bende sürüş deneyimlerimi sizinle paylaşıcam ceberrutumu aldığım zaman.
    ama izninizle belirmek istediğim bir şey var, tek gözlüyü ben daha çok beğeniyorum.
    ayrıca bir iki el emeğim var ileride paylaşmak tabikide isterim ama ceberrutla beraber.
    скиталец

Motosikleti
    çarşamba sapanca için 4 olduk bu sayede
    Hem bahaneyle tanışıp kaynaşırız .

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    aynen geziler olacak ki görüşücez

bari bi etkinlik açalımda bbelki başkalarıda gelir

Motosikleti
    aynen geziler olacak ki görüşücez

bari bi etkinlik açalımda bbelki başkalarıda gelir
    Aynen hemen bi etkinlik açın milletin haberi olsun

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Beylikdyzundeyim ben o eski ikamet
    samet10 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 KTM Duke 200
    Alıntı emreaydin69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayiden bayiye pazarlık fark eder. istanbulda ki en iyiyi bilmiyorum ama en kötülerden biri anes motor. peşin paraya coğu indirim yapar. senet kabul etmiyorlar. şimdiden rica
    Selamlar, aynı konudan ben de görüş almak istiyorum. Çok yakında 2014 modelini almak istiyorum. Para nakit hazır, OK dediğim anda bayiinin önüne bırakabilirim ama merak ettiğim konu şu,

1- Peşin ödemede ne kadar indirim yaptırabilirim? Sonuçta plaka, tescil, sigorta masrafları da olacak, ne kadar kar edebileceğimi bilmek çok önemli.

2- İstanbul'daki en iyi bayii hangisidir? Yakın zamanda motor alıp sorun yaşayan veya hiç sorun yaşamadım verdiğim paraya helal olsun dedirten Honda bayileri hangileridir?

3- Peşin ödeme yaptıktan sonra motorumu ne zaman teslim ediyorlar? Bayide istediğim rengin(kırmızı) ellerinde olduğunu ve getirtme süresi olmayacağını varsayıyorum, hemen o gün içinde teslim alınıyor mu?

4- Plaka ve tescil işlemleri için muameleciye para vermeye değer mi? Bu işlemler çok mu ızdırap oluyor yoksa 2-3 saatte haledilebilecek işler midir? Forumlarda okuduğum kadarıyla muameleci 100-150TL kadar tutuyormuş. Aynı şekilde bu paraya pek çok aksesuar vs.. alınabiliyor. Yani muameleciye vereceğim para için iyi ki vermişim, hayatta uğraşılmazmış bu devlet işleriyle, git gel imza mimza anamdan emdiğim süt burnumdan geldi der miyim; yoksa ona vereceğim parayla mis gibi ayna, yedek stop lambası vs.. alırdım, değmezmiş mi?

Tecrübelerinize dayanarak vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Sormak istediğim bir diğer konu da CBR250R kullanıcılarını trafik polisi ne kadar sıklıkla çevirip kontrol ediyor? Bazı motorlar şüpheli gibi sık sık çevriliyor ama daha commuter tipi motorları kullanan arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla aylarca bir kere bile çeviriye girmeyenler olduğunu biliyorum. CBR 250 kullanıcılarının bu konuda tecrübelerini bilmek isterim.

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı kildren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, aynı konudan ben de görüş almak istiyorum. Çok yakında 2014 modelini almak istiyorum. Para nakit hazır, OK dediğim anda bayiinin önüne bırakabilirim ama merak ettiğim konu şu,

1- Peşin ödemede ne kadar indirim yaptırabilirim? Sonuçta plaka, tescil, sigorta masrafları da olacak, ne kadar kar edebileceğimi bilmek çok önemli.

2- İstanbul'daki en iyi bayii hangisidir? Yakın zamanda motor alıp sorun yaşayan veya hiç sorun yaşamadım verdiğim paraya helal olsun dedirten Honda bayileri hangileridir?

3- Peşin ödeme yaptıktan sonra motorumu ne zaman teslim ediyorlar? Bayide istediğim rengin(kırmızı) ellerinde olduğunu ve getirtme süresi olmayacağını varsayıyorum, hemen o gün içinde teslim alınıyor mu?

4- Plaka ve tescil işlemleri için muameleciye para vermeye değer mi? Bu işlemler çok mu ızdırap oluyor yoksa 2-3 saatte haledilebilecek işler midir? Forumlarda okuduğum kadarıyla muameleci 100-150TL kadar tutuyormuş. Aynı şekilde bu paraya pek çok aksesuar vs.. alınabiliyor. Yani muameleciye vereceğim para için iyi ki vermişim, hayatta uğraşılmazmış bu devlet işleriyle, git gel imza mimza anamdan emdiğim süt burnumdan geldi der miyim; yoksa ona vereceğim parayla mis gibi ayna, yedek stop lambası vs.. alırdım, değmezmiş mi?

Tecrübelerinize dayanarak vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Sormak istediğim bir diğer konu da CBR250R kullanıcılarını trafik polisi ne kadar sıklıkla çevirip kontrol ediyor? Bazı motorlar şüpheli gibi sık sık çevriliyor ama daha commuter tipi motorları kullanan arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla aylarca bir kere bile çeviriye girmeyenler olduğunu biliyorum. CBR 250 kullanıcılarının bu konuda tecrübelerini bilmek isterim.
    Hocam sana şöyle diyeyim. Geçen haftalarda motosikletime bakim için gittiğim de 2014 yeni kasalarin geldiğini görüp yanimda ki arkadaşa alacak gibi sıkı bi pazarlık yapalım dedik. Adamlar gram fiyat düşmedi. Çünkü motosikleti alacak kişi mevcut. adam o ikisi satıldı repsol kaldı o da gider dedi. Yani sözün özü adamlar şuan satacaklarindan her halukarda emin. O yüzden sen yinede bi dene ama fiyati indireceklerini sanmiyorum :/

Trafik polisi konusuna gelirsekte 1.5 senedir bu motor bende ve topu topu 5 kere polis çevirdi ki biri ekip diğerleri trafikti. Ekipte çalıntı motor ihbarı için durdurdu :( trafikciler genelde kasksiz olduğunda durdurur ( tabi uygulama yapmiyorlarsa ) ki ehliyetin ruhsatin vs tam olduktan sonra polisin seni durdurmasi sorun olmaması gerek???

Motosikleti
    2014 KTM Duke 200
    bilgi için teşekkür ederim, haklısın şu aralar peynir ekmek gibi gidiyordur yeni model o yüzden pazarlık şansı zor olmalı. Peşinde belki indirim yaparlar diyordum neyse. Belki 2-3 aya sonra satışlar yavaşlarsa pazarlık şansı biraz artabilir.

Ehiyet için de malesef Temmuz ayını beklemek zorundayım o yüzden sordum çok sık durduruyorlar mı diye. Ehliyetsiz kullanmak gibi bir aptalca bir risk almayacağımı bilsem bile insan yine de bir düşünüyor . Motor almayı çok bekledim, çok sabrettim resmen şafak sıkıştırıyor artık. Şimdi motorsuz geçirdiğim her gün hayattan boşa harcıyorum gibi görünüyor bana.

Motosikleti
    Kondial Tarz:Touring Renk:Beyaz
    Cbr ne motur var ya ooooof off! Biz ne zaman binecesek.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    bilgi için teşekkür ederim, haklısın şu aralar peynir ekmek gibi gidiyordur yeni model o yüzden pazarlık şansı zor olmalı. Peşinde belki indirim yaparlar diyordum neyse. Belki 2-3 aya sonra satışlar yavaşlarsa pazarlık şansı biraz artabilir.

Ehiyet için de malesef Temmuz ayını beklemek zorundayım o yüzden sordum çok sık durduruyorlar mı diye. Ehliyetsiz kullanmak gibi bir aptalca bir risk almayacağımı bilsem bile insan yine de bir düşünüyor . Motor almayı çok bekledim, çok sabrettim resmen şafak sıkıştırıyor artık. Şimdi motorsuz geçirdiğim her gün hayattan boşa harcıyorum gibi görünüyor bana.
    Ehliyetsiz binmek aklına bile gelmesin dostum. Ara sokak mara sokak ne olacağı belli olmaz. Olur olmaz bişey gelir başına hakliyken haksız duruma düşersin. Az daha sabret sen, sonra doyasıya bin.

Tuncbilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R + Honda VFR 800 6th
    Bu arada önceden paylaşıldıysa özür dilerim ama,

Cbr250'den naked olursa nasıl olur, işte karşınızda..

OnurTr, Ezio41, soycan ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kondial Tarz:Touring Renk:Beyaz
    Gayet güzel olmuş özür dilemene gerek yok ben yeni gördüm mesela teşekkürler paylaşım için
    Tuncbilek ve fearlesboyy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Selamlar,

Bu ay sonu bende bu modeli alacağım. Almam gereken renk sizce nedir? Ayrıca aldıktan sonra mutlaka yapmam gereken şeyler nelerdir? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

ehliyetim elime geçtikten 1 gün sonra motoru aldım noterden. Daha ruhsatım bile elime geçmemişti geçici ruhsat vardı. Gece 1 sularında bi tur atayım dedim ve evimizin arka sokağında polis çevirdi Belgelerin tam olmadan cıkma derim

Motosikleti
    2014 KTM Duke 200
    Alıntı visamlord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyetim elime geçtikten 1 gün sonra motoru aldım noterden. Daha ruhsatım bile elime geçmemişti geçici ruhsat vardı. Gece 1 sularında bi tur atayım dedim ve evimizin arka sokağında polis çevirdi Belgelerin tam olmadan cıkma derim
    Tardigrat da sen de doğru diyorsunuz aynen 3-5 gün ehliyetsiz süreyim bişey olmaz diye alırım sonra polis durdurur, hadi cezasını geçtim bir de motoru bağlarlan falan o zaman sinirden çatlarım işte

Neyse az kaldı, motoru alana kadar forum takibiyle yetinmeye devam

Merhaba arkadaşlar,
    ALLAH'ın izniyle başlangıç olarak Honda CBR 250r ile motor kullanmaya başlıyacağım. Ankara'da yaşıyorum ve bu ay içerisinde motor alıp havalar tam soğuayana kadar motor kullanacağım. Havalar soğduk sonrasında tekrardan motorumu satacağım araba kullanmaya devam edeceğim. Benimkisi sadece yaz sezonluk olacak; oda bu sezon . Tekrardan 11-12 aylarda motoru satılığa çıkarttığımda sizce ankara içerisinde rahat satabilir miyim ? Ve de Şimdi koruma aksesuarları almak istiyorum ama fazla bir ücret ödemeden ( Örneğin; Mont,eldiven ve kask ) bu ekipmanları ankara içerisinden nasıl temin edebilirim ? Bu konularda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. İlginiz için şimdiden çok teşekkür ediyorum,selametle.

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    Alıntı Muttalip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    ALLAH'ın izniyle başlangıç olarak Honda CBR 250r ile motor kullanmaya başlıyacağım. Ankara'da yaşıyorum ve bu ay içerisinde motor alıp havalar tam soğuayana kadar motor kullanacağım. Havalar soğduk sonrasında tekrardan motorumu satacağım araba kullanmaya devam edeceğim. Benimkisi sadece yaz sezonluk olacak; oda bu sezon . Tekrardan 11-12 aylarda motoru satılığa çıkarttığımda sizce ankara içerisinde rahat satabilir miyim ? Ve de Şimdi koruma aksesuarları almak istiyorum ama fazla bir ücret ödemeden ( Örneğin; Mont,eldiven ve kask ) bu ekipmanları ankara içerisinden nasıl temin edebilirim ? Bu konularda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. İlginiz için şimdiden çok teşekkür ediyorum,selametle.
    Özelden bana ulaş. Motor zaten satılık. Dizliği eldiveni hediye ederim. Kask ı da ucuzdan satabilirim.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı Furkan Ekmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Bu ay sonu bende bu modeli alacağım. Almam gereken renk sizce nedir? Ayrıca aldıktan sonra mutlaka yapmam gereken şeyler nelerdir? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    Valla renk konusu senin keyfine kalmış. Herkes gönlünde ki rengi söyler. Ben siyah derim başkası repsol der. Git bayiye gör ilk hangisi hoşuna giderse onu al. Motoru aldiktan sonra değil de almadan önce koruma ekipmanlarını ve eğitimini tamamla. Motoru aldiktan sonra sıfır alırsan rotajinı düzgünce yap. Gaza gelmemeye özen göster. Motorunu tanı sınırlarını zorlama.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler