Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah Soner, güzel şekil var motorda ama kaletisini bilemiyoruz
    Rica ederim. Açıkçası ben şeklini pek beğenmiyorum fakat dealim kalite olarak yabana atılmaz. Şekli şemali bir garip. Ben zamanın da araştırma yapmıştım biraz. Fakat İzmir'de ne bir bayi, ne de yetkili servisi bulunmakta.
    avcagatay ve wolrath bunu beğendiler.
    Önce emniyet, sonra hareket...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ben test sürüşü yaptım hastasıyım barkının testinde öve öve bitiremedik izlersiniz :D
    wolrath bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben test sürüşü yaptım hastasıyım barkının testinde öve öve bitiremedik izlersiniz :D
    Böyle söyleyip gülüyorsunuz ya iyi mi kötü mü hala çözemedim
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Motosikleti
    CBR 250
    Alıntı berkay3212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet peşin alacağım yarın orayıda arar sorarım
    berkay sahıbını tanıyorum mehmet abı benı kırmaz tabı bellı bı fiyatı vardır ama 100 lıra bıle ındırsek kardır yanlısmıyım bende 9800 e aldım anahtar teslım ekle benı ozelden yardımcı oluruz mutlaka

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

ayrıca wd40 ı barıs arkadas jant dısında baska yerlerıde sıl demıstı ama nerelerı sılem gerektıgını soylemedı onu soyleyebılırse mutlu olurm bugun jantı sıldım 10 numara temızlıo gercekten

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ızmırıan

lınk dedıgın aea mı? ona baktım zaten,mesajındakı lınk oysa

*beyler akıto montumu yarın verıyorum ıstanbuldan bı arkadasa.agv kask ıcın ıyı fıyat verecegım,burdan ısteyen olursa.tekrar soyleyeyım dedım.ls2 fıyatına > agv kacırmayın
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...6053083/detay/
    kaskını almayı dusunurdum keske bedenı olsaydı :((((
    wolrath bunu beğendi.

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı slymn93 adlı üyeden alıntı
    kardeş sen krediyle mi aldın nakitlemi? bide ne gün sipariş etmiştin de bugün teslim aldn acaba?
    Gecen Carsamba siparis ettim sali dediler ama carsambaya sarkti kredi cekmistim nakit verdim . Sizin motorlar da gelmis olmasi lazim dun onlardan bahsettiler 3 yeni motor geliyor dediler. Bu ara yogun cok sanirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

hayırlı olsun ızmırıan

Eyvallah tesekkyr ederim

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadalar bugun İzmir de cbr 250 baktim Erkam Kartal die bi arkadasin motor yeni kasa siyah motoru bilen varmi arkadaslar??

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı motosev2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ayrıca wd40 ı barıs arkadas jant dısında baska yerlerıde sıl demıstı ama nerelerı sılem gerektıgını soylemedı onu soyleyebılırse mutlu olurm bugun jantı sıldım 10 numara temızlıo gercekten

kaskını almayı dusunurdum keske bedenı olsaydı :((((
    ıyı bı sekılde sılıp yagını bırakmadıktan sonra ıstedıgın yerı sıl arkadasım metal olarak.plastık aksamlar konusunda soz vermıyorum,dedıgım gıbı conta vs hakkında bozulmaya ugrattıgına daır bıseyler duymustum.

kaskı bı dene bence karar vermeden once.kafan ufacık degılse olacaktır yedek destek pedlerı de var,daha hıc kullanmadım.

mono kapağım da geldi

SonpoL, viper17, ömer2 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ıyı bı sekılde sılıp yagını bırakmadıktan sonra ıstedıgın yerı sıl arkadasım metal olarak.plastık aksamlar konusunda soz vermıyorum,dedıgım gıbı conta vs hakkında bozulmaya ugrattıgına daır bıseyler duymustum.

kaskı bı dene bence karar vermeden once.kafan ufacık degılse olacaktır yedek destek pedlerı de var,daha hıc kullanmadım.

mono kapağım da geldi

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...41614562_n.jpg
    Nerden geliyo bu değirmenin suyu Ebay ise plakalığıda çıkart aradan
    wolrath bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    CBR 250

mono kapağım da geldi

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...41614562_n.jpg
    ole bısey olsa keske ama kafa ufacık s kullanıorm bıraz buyuk gelıo dıyebılırım
    wolrath bunu beğendi.

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun motosikletimi honda yukselis'ten aldim

İlk izlenimler: cinliden sonra tie fighter gibi geldi malzeme kalitesi efsane. Vites biraz degisik geldi ama sanziman tikir tikir. Kesinlikle gaz dozajlamasi crf 250(test motoru ile baya turlamistim) den cok daha kolay , aynalar cok urkutuyordu acaba nasil diye ama kullanirken muthis kolay geldi sanki setra otobus gibi cok tatli bir hissi var , oturus pozisyonu(enduro sonrasi) biraz zorlayacak belli (: zira depoyu tutmaktan bacaklarimin icindeki kaslar yoruldu (: ilk 20 km lik surusum acayip yordu stres adrenalin falan derken. İkinci suruste ise her sey daha kolaydi. Debeiyaj pamuk gibi. Fren maneti sert geldi frenler efsane (eski motorumun freni yokmus meger iyi olmemisim). Motor cok dengeli popo depoya kaydikca hip hip arkaya dogru duzelttim hoplayarak ama alet milim sapmadi cizgiden. Malesef teslim aldigim saat itibariyle yogun trafik bol otubus doblo vardi tedirgin oldum (: 4-5 bin deviri gecmedim "fiti fiti" sansima yarin yagmurlu gibi . 17 mart a.r. a surusu varmis izmirde (baska birsey dilesem olurmus) her sey mis . Bunun oturusu boyleyse hyosung falan hayatta surulmez, hele 600 luk ss asla. Ses yok gercekten Barkin reyiz in de dedigi gibi fiti fiti ama buna bi egzos takalim demem bence bu hali cok daha karizmatik(neysem oyum) .
    Madde bagimlisi olarak İlk 25-30 km ozeti

1-İyi ki cbr 250 ile baslamamisim su an cok daha rahatim trafikte, cin bile olsa tarz olarak enduro , commuter oturus pozisyonu ve ilk acemilik icin daha uygun bu net.
    Ben demiyorumki hayir kullanamaz yeni baslayan elbette kullanir ama digeri cok daha rahat ve basit.

2- tam tabiriyle " japon yapmis"
    3- resimlerdekinden cok daha şık bir motor bence, cok agresif robotik , vahsi cizgileri yok iyi ki de yok bu hali daha zarif ve uygar

4- gosterge paneline hasta oldum o kadar ki zirt pirt bakasim geliyor ((: sakat

5- ayaklik degisik alisik olmadigim bir yerde acip kaparken illa bi bakiyorum nerede olduguna( pek hosuma gitmedi)

6- dusuk devirde o camimsi sey zirrrrrrrrr yapiyor (abartili veya rahatsizlik verici degil ama zirrr yapiyor o gercek)

7- kesinlikle en kisa zamanda istanbula gidilip Honda GS II yapilmali

Az sonra yine cikacagim cok surulesi cok surulesi seker gibi cihaz.

Tabi hem acemiyim hem de motorun acemisiyim ileride bazi maddeler degisebilir. Ama şu çok belli 1-2 bin km sonra yeni lastikle buyuk eglence beni bekliyor orasi kesin.
    hayırlı olsun tekrardan. Yükseliş te tanışmak varmış
    senin boyunu gördükten sonra, ileride tekrardan enduroya döneceğine eminim. keyifli sürüşler, geziler dilerim.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı motosev2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ole bısey olsa keske ama kafa ufacık s kullanıorm bıraz buyuk gelıo dıyebılırım
    hmm..yok o halde olmaz.m olsa belkı de s kullanıyorsan ı-ıh

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerden geliyo bu değirmenin suyu Ebay ise plakalığıda çıkart aradan
    devlet baba hahah

ebay degıl tr'den aldım mono kapagı.

dıger seyler,15ınden sonra ınsallah
    viper17 bunu beğendi.

hmm..yok o halde olmaz.m olsa belkı de s kullanıyorsan ı-ıh

devlet baba hahah

ebay degıl tr'den aldım mono kapagı.

dıger seyler,15ınden sonra ınsallah
    Plakalığı bekliyorum en geçerli parça o olacaktır

Mono kapaktan çok yarım koltuk gibi güzelmiş şekli abi
    wolrath bunu beğendi.

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    bugun izmir yükselişe motorum honda cbr 250 r ım gelmiş akşam görmeye gittim arkadaşlar

anlaştığım fiyat peşin tiko para 9500 bi kuruş daha indiremedim

motorum teslim alırken herhangibir aksessuar alsam mı ne alabilir varmı önerisi olan

dumenist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    motorumu enson 6000bakımına soktum bundan sonraki bakım kaçta bilen varmı motor sacmalamaya basladı

Alıntı dumenist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu enson 6000bakımına soktum bundan sonraki bakım kaçta bilen varmı motor sacmalamaya basladı
    Sacmalama derken ?

Her 6 binde çağırıyorlar işte , ne oldu motor niye saçmalıyor?
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakalığı bekliyorum en geçerli parça o olacaktır

Mono kapaktan çok yarım koltuk gibi güzelmiş şekli abi
    ben de beklıyorum :D ama ıstemeye yuzum yok bırılerınden

aynen kardesım.sadece kapak yok,derı parca var uzerınde cbr yazılı.hosuma gıttı benım de.rengıde tam uyumlu oldu.kasalar arası farktan doalyı korkuyordum. tek kotu yanı alt kulakları 1e1 uyumlu olmadıgı ıcın kıtlenmıyor.anahtarsız acıp kapatabılıyosun.calabılırler yanı.ama bu benım ıcın sorun degıl :D goz hızamda oldugu ıcın hep

Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun izmir yükselişe motorum honda cbr 250 r ım gelmiş akşam görmeye gittim arkadaşlar

anlaştığım fiyat peşin tiko para 9500 bi kuruş daha indiremedim

motorum teslim alırken herhangibir aksessuar alsam mı ne alabilir varmı önerisi olan
    hayırlı olsun kardesım

bayıde neler varmıs mesela? cogu aksesuarı halı hazırda tutmuyorlar,bu yuzden sordum.
    viper17 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    ben de beklıyorum :D ama ıstemeye yuzum yok bırılerınden

aynen kardesım.sadece kapak yok,derı parca var uzerınde cbr yazılı.hosuma gıttı benım de.rengıde tam uyumlu oldu.kasalar arası farktan doalyı korkuyordum. tek kotu yanı alt kulakları 1e1 uyumlu olmadıgı ıcın kıtlenmıyor.anahtarsız acıp kapatabılıyosun.calabılırler yanı.ama bu benım ıcın sorun degıl :D goz hızamda oldugu ıcın hep

hayırlı olsun kardesım

bayıde neler varmıs mesela? cogu aksesuarı halı hazırda tutmuyorlar,bu yuzden sordum.
    benım amacım aslında koruma takozu taktırmaktı ama takmıyorz dediler branda çadır alayım dedim almadım

koruma pedi i almam lazım bi ama bilmiyorum ki ilk motorum olcak ya bu ne yapcam bilemıyorum işin aslı : ))

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    9.500 e plaka ve sigorta masraflar dahil mi ?
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9.500 e plaka ve sigorta masraflar dahil mi ?
    hayır değil sadece motorun fiyatı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler