Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Plastik bidonların yanında şefaf kısım olurya kaç ml kaldı diye görürsün öyle bişey şart bu cbr a? artık benzinliğe giderken stres yapıyorum kaç lt alıcak bu sefer :D 40 diyorum abi 30 da kadı diyor 30 diyorum abi 35 oldu diyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Arkadaşlar, bizim gidonlara uygun telefon-navigasyon tutucusu var mı?

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    13.5lt depo. 199km
    fazla basmışım gibi

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    daha çok imkansız gibi sanki :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:25 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:29 ----------

bizim motorun dağ performansı gerçekten mükemmel ya da ben artık tamamen bütünlüğü sağladım.
    çok keyifli yolculuklar yapıyorum
    theplatoon bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı erdem_cengiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13.5lt depo. 199km
    fazla basmışım gibi
    bu depo işi yalan dostum emin ol hayatta 13.5lt yoktur o depoda
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plastik bidonların yanında şefaf kısım olurya kaç ml kaldı diye görürsün öyle bişey şart bu cbr a? artık benzinliğe giderken stres yapıyorum kaç lt alıcak bu sefer :D 40 diyorum abi 30 da kadı diyor 30 diyorum abi 35 oldu diyor
    Ben de tam tersi gösterge gibi oldum . 25-40 TL arası ne lazımsa söylüyorum, çoğunlukla tam geliyor, pompacılar iyi söyledin falan diyor .

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:29 ----------

13.5lt depo. 199km
    fazla basmışım gibi
    Depo 13 lt, sürüş halinde yarım lt yakıt ikmali de mi yaptın ? Cidden ama o kadar harcama mümkün değil, hata var.

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yedek yanıp sönüyordu 20tl lik benzin aldım şuan gene yanıp sönüyor ve 350+ km oldu.yarın fulleyip ne kadar yakmış görelim
    Birde şöyle bir durum var yedek yanarken 20 tl'lik benzini aldım 3.dişe kadar yükseldi iki kişi rampa çıkarken 4. dişi gördüm.Yani ilk 3 diş erken bitiyor bana göre en uzun sürenlerde 4 ve 5 diğerlerinde çabuk düşüyor

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Bugün 200km yaptım. Dün aldığım ışık yanarken aldığım 30tl lik benzin ile 200 km oldu 2. dişe geldi yani 0,15kr dan daha az yaktırdım heralde ışığa düşmeden 40km falan daha yaparım. ama çok çok sakin gittim bugün sabitledim 90a ara hızlanma falanda yok devirli ve yavaş gidersen bişey yakmıyor ama ani hızlanma ve 130 falan yaptınmı yakıyor. Dönerken benzin almamak çok mutlu etti beni. Döndükten sonrada güzelce yıkayıp garaja çektim. Fazla foto çekemedim 1 kere durdum zaten insanın inesi gelmiyor üstünden.

Buyrun fotolara

Yalova orhan gazi arası

yıkadıktan sonra

theplatoon bunu beğendi.

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Oh oh ne güzel gezmişsin ama tek başına olmaz bence Bende önümüzdeki hafta yeşilyurttaki hava kuvvetleri müzesine gitmeyi planlıyorum. Gelmek isteyen olursa kararlaştırıp birlikte gideriz.

gedelekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250
    Gecen gun uzun yol yaptik gunu birlik 400 km yola cikarken fulledim 130 km sonra tekrar fulledim 20 tl lik benzin aldi = 154 kr

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıta fazla takılmayın sürün motorlarınızı yaz geldi keyfinize bakın.Ben petrollerdeki kampanyaları takip etmeye başladım.Arabayla ortak benzin kullanıyorum.Hiç benzin hesabı yapmıyorum.Tek yaptığım hesap çebimde para varmı buna bakıyorum.

Dip not:Arkadaşlar bütün motorlu araçlar cc sine göre benzin tüketir.Onun için bakımlı bir araç fazla yakmaz.Benzin pahalı bu sizi yanıltmasın.
    Örneğin testte 100 km de 5 litre yakan bir araç şehir içinde 6,5 lt yakar.Bu çok yakıyor anlamına gelmez.Şehir içi testte uygulanan şartları sağlamaz size.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

13.5lt depo. 199km
    fazla basmışım gibi
    Naptın sen 600 le karıştırdın galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yedek yanıp sönüyordu 20tl lik benzin aldım şuan gene yanıp sönüyor ve 350+ km oldu.yarın fulleyip ne kadar yakmış görelim
    Birde şöyle bir durum var yedek yanarken 20 tl'lik benzini aldım 3.dişe kadar yükseldi iki kişi rampa çıkarken 4. dişi gördüm.Yani ilk 3 diş erken bitiyor bana göre en uzun sürenlerde 4 ve 5 diğerlerinde çabuk düşüyor
    Deponun yapısından kaynaklanıyor fazla kafayı takmayın.

atizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250r
    Evet değerli dostlar bende bugün itibariyle ızmir yükseliş honda dan siyah cbr siparişi vermiş bulunmaktayim topigi 1 haftadır takip etmedim yükselişle ilgili olumsuz şeyler yazılmış inceden bi rahatsız oldum mesut bey war orda iyi elektrik verdi zaten 1 haftadır ,tlf da görüşüyoduk adam iice illallah etmisti benden dedim urladan geliyorum cok zor gelip gitmem anahtar teslim 10.900 e anlaştık ama bi 100 tl zam gelebilir dediler, haziran ortasında gelecek parti için, beyaz bi cbr vardı biraz sevdim oksadim filan ,) ama siyah cok daha fazla etkiliyo beni, neyse dostlar özellikle ızmir akşam 9 dan sonra urla mordogan karaburun gumuldur seferihisar gezilerine hazırlanın herkese selamlar

kocaolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbf 150 değiştirmem gerekiyor cc yükseltmeliyim yakıt önemli değil tek sorunum sık sık uzun yola çıkıyor olmam acaba bu motor iyimidir uzun yolda cbf 150 den sonra rahat edermıyım oturuş sürüş pozisyonu olarak artık hızlanma vakti geldi gibime geliyor

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kocaolgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 150 değiştirmem gerekiyor cc yükseltmeliyim yakıt önemli değil tek sorunum sık sık uzun yola çıkıyor olmam acaba bu motor iyimidir uzun yolda cbf 150 den sonra rahat edermıyım oturuş sürüş pozisyonu olarak artık hızlanma vakti geldi gibime geliyor
    cbf 150 kullanmadım ama 120-130 lara çok zorlanarak çıktığını,ivmelenmesinin yavaş olduğunu söylüyorlardı..ama cbr 250 r nefes alır gibi 140 a çıkıyor,ivmelenmesi de gayet iyi..nasıl 100 e geldiğini anlamıyorsun..ybr 125 den sonra da çok konforlu ve yol tutuşu çok iyi geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:18 ----------

Alıntı tavares adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:25 ----------

http://p1305.hizliresim.com/19/t/nfr6t.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:29 ----------

bizim motorun dağ performansı gerçekten mükemmel ya da ben artık tamamen bütünlüğü sağladım.
    çok güzel açı yakalamışsın dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:22 ----------

Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bizim gidonlara uygun telefon-navigasyon tutucusu var mı?
    dostum depo üstü çantalar navigasyon tutucusu görevini başarıyla görüyor..ben tex 66 yı kullanıyorum..tex 66 nın üst kısmındaki şeffaf bölmeye samsung galaxy note 2 telefonumu koyup yağmur altında bile navigasyondan faydalanıyorum..tex 66 küçük ve zarif..içine ruhsat,cüzdan,yarım lt lik su eldiven rahatlıkla alıyor..kaba ve büyük gözükmüyor..sanki motorun parçası..seyahat halinde piyasadaki navigasyon aletleri değil de,android işletim sistemli Google mapsten faydalanmak çok zevkli..Google maps navigasyon olarak eşsiz,çok kullanışlı..gidilen yerlerin uydu görüntüsünü görmek nefis

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:35 ----------

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 litre kadar aldı benim depo ilginç

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:14 ----------

pazartesi günü arka çamurluğuda ön çamurluk gibi beyaz renk yapıyorum. stickerları çıkarttım daha bir orjinal durdu alev ve aslan stickerleri motosikleti sanki bisiklet gibi gösteriyordu.aynalıklarıda beyaza boyatsam sizce nasıl olur. hiç beyaz aynalık görmedim hangi motosikletlerde beyaz aynalıklar mevcut bi resmini görseydim iyi olurdu numune olması açısından.

http://img6.imageshack.us/img6/6615/20130523072400.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    bence nefis olmuş dostum..alt sakalı neyle ve nasıl beyaza boyadın??
    ormankebabi bunu beğendi.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı tavares adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://p1305.hizliresim.com/19/t/nfr6t.jpg

Şu camda gerçekten çok tatlıymış arkadaş hangi motora baksam çizik içinde benimkide dahil olmak üzere :D

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Camı kesinlikle silmeyin, boşu boşuna elinizi falan sürtmeyin hele tozluyken asla silmeyin. Benim makine 17000 km ye dayandı 2 yıl oldu daha tek bir çizik dahi yok camda

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu camda gerçekten çok tatlıymış arkadaş hangi motora baksam çizik içinde benimkide dahil olmak üzere :D
    kaska camlarını silmek için ipone helmet sprey var..kaskı çizmeden temizliyor..cbr nin ön camını da onunla silin

Nexthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu gün bende bi İnciraltı-Buca yaptım. Malesef tektim onun için foto çekemedim. Belki bi cbr yakalarım dıye umdum ama malesef...

lorelas.es - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buca da oturuyorsan paslaşırız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:35 ----------

Alıntı Nexthor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün bende bi İnciraltı-Buca yaptım. Malesef tektim onun için foto çekemedim. Belki bi cbr yakalarım dıye umdum ama malesef...
    buca da oturuyorsan paslaşırız.

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı atizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet değerli dostlar bende bugün itibariyle ızmir yükseliş honda dan siyah cbr siparişi vermiş bulunmaktayim topigi 1 haftadır takip etmedim yükselişle ilgili olumsuz şeyler yazılmış inceden bi rahatsız oldum mesut bey war orda iyi elektrik verdi zaten 1 haftadır ,tlf da görüşüyoduk adam iice illallah etmisti benden dedim urladan geliyorum cok zor gelip gitmem anahtar teslim 10.900 e anlaştık ama bi 100 tl zam gelebilir dediler, haziran ortasında gelecek parti için, beyaz bi cbr vardı biraz sevdim oksadim filan ,) ama siyah cok daha fazla etkiliyo beni, neyse dostlar özellikle ızmir akşam 9 dan sonra urla mordogan karaburun gumuldur seferihisar gezilerine hazırlanın herkese selamlar
    Hocam ben hafta sonu motorumla karaburun a gidip geliyorum dalis yapmaya.

Dek geliriz o zaman yolda haberleselim

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:44 ----------

Alıntı Nexthor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben guzelyalida oturuyorum bi haber verseydin yola cikiverirdim ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler