Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok :(
    Alıntı sushida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motosikletimi satma karari aldim.Ilgilenen arkadaslar olabilir diye buraya yazayim dedim.Sahibinden.com ilan numaram: 65752397
    ilanı yeni mi actınız acaba numarada bır problem var aratıyorum bulamadım belkıde daha aktıf olmadı lınk koyarsanız ınceleme fırsatı bulurum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı fall_racer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanı yeni mi actınız acaba numarada bır problem var aratıyorum bulamadım belkıde daha aktıf olmadı lınk koyarsanız ınceleme fırsatı bulurum.
    Selamlar;evet ilani yeni actim.Kisa surede aktif olur.Linki kopyaliyorum;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5752397/detay/

Motosikleti
    Honda CBR250R
    @captainHakan nazar degmesin motorun mukemmel renk secımınde teretdutte kalmıstım ama sıyah jantları gorunce kesın kararımı verdım jantları alırken ordamı boyattınız ozel bır boya mı kullandınız ??? gercekten cok guzel...
    teşekkür ederim. Renk tercihim en başından beri siyahtı. Hiç de pişman değilim. Sadece çabuk tozlandığı için 2-3 günde bir tozunu almak gerekiyor. Motor küçük olduğundan kolayca hemen temizleniyor. Resimdeki temizlenmiş hali. Siyah jantları aldıktan 2-3 ay kadar sonra yaptırdım. Sonuç nasıl olacak diye tedirgindim. Servise verdim. Arkadaş jantları söküp fırın boyamaya götürdü. Kesinlikle pişman değilim jantlar böyle süper oldu. Bence alır almaz jantlar henüz temizken yaptırın boyama işini çünkü sonradan jantlar kirleniyor ve %100 düzgün temizlenmeden boyanırsa benim jantlarda olan fakat resimlerde görünmeyen ufak tefek düzgünsüzlükler oluyor. Bir de parlak siyah değil de mat siyah yaptırın. Parlak siyah yaptırırsam göz alır grenajı kapatır diye düşünmüştüm. İyiki de öyle yapmışım. Emin olamadığım tek nokta reflektif şeritler şimdilik. Ben beğeniyorum aslında ama çevremde kimse süper olmuş demedi. Hatta kardeşim iğrenç olmuş dedi. İleride sıkılırsam sökerim diye düşünüyorum. Kesinlikle siyah alın ve jantları boyatın. Trafikte herkesin ilgi odağı oluyor bu haliyle. Şimdiki aklım olsa eksoz korumayı siyaha boyatmak yerine karbon kaplatırdım. Arkadaşların resimleri çok güzel durmuş.

Motosikleti
    Alıntı sushida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar;evet ilani yeni actim.Kisa surede aktif olur.Linki kopyaliyorum;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5752397/detay/
    Hayırlı satıslar suan ıcın sıfır fıyatlarına bakınca pek mantıklı degıl ama hayırlısı tabiki...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

Alıntı CaptainHakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim. Renk tercihim en başından beri siyahtı. Hiç de pişman değilim. Sadece çabuk tozlandığı için 2-3 günde bir tozunu almak gerekiyor. Motor küçük olduğundan kolayca hemen temizleniyor. Resimdeki temizlenmiş hali. Siyah jantları aldıktan 2-3 ay kadar sonra yaptırdım. Sonuç nasıl olacak diye tedirgindim. Servise verdim. Arkadaş jantları söküp fırın boyamaya götürdü. Kesinlikle pişman değilim jantlar böyle süper oldu. Bence alır almaz jantlar henüz temizken yaptırın boyama işini çünkü sonradan jantlar kirleniyor ve %100 düzgün temizlenmeden boyanırsa benim jantlarda olan fakat resimlerde görünmeyen ufak tefek düzgünsüzlükler oluyor. Bir de parlak siyah değil de mat siyah yaptırın. Parlak siyah yaptırırsam göz alır grenajı kapatır diye düşünmüştüm. İyiki de öyle yapmışım. Emin olamadığım tek nokta reflektif şeritler şimdilik. Ben beğeniyorum aslında ama çevremde kimse süper olmuş demedi. Hatta kardeşim iğrenç olmuş dedi. İleride sıkılırsam sökerim diye düşünüyorum. Kesinlikle siyah alın ve jantları boyatın. Trafikte herkesin ilgi odağı oluyor bu haliyle. Şimdiki aklım olsa eksoz korumayı siyaha boyatmak yerine karbon kaplatırdım. Arkadaşların resimleri çok güzel durmuş.
    Bilgileriniz için tesekkurler servıs danısmanlıgı yaptıgım ıcın fırın boya elımın altında pek sıkıntı olmayacaktır tek problem jantları sokmek onunda bır caresını buluruuz alır almaz ılk ısım boyatmak olucak serıtler hakkında bende kararsızım ama gece kullanımda gorunurluk acısından faydası cok olduguna ınanıyorum...

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    CaptainHakan jantı kaça boyattın
    honda cbr 250r siyah

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor olması gereken haline gelmiş. Keske siyah fabrikadanda böyle çıksa. Şeritler konusunda kırmızı zaten siyahla iyi bir kontrast kötü durma sırıtma gibi bi durumu yok kardeşin biraz abartmış

Bendekide siyah 125 lik kırmızı keiti var aynı. Bende tank ped dahi yok yani asıl görüntü için değil güvenlik amacıyla taktım. Kavsaklarda falan geceleri görünmen açısından çok önemli. sakın sökmeye kalkma. Hatta cirkin gösterse bile ben artan seritleri plakayı tutan pilastiginin uygun yerlerine çekicem. Motor zaten görünmüyor trafikte siyah motor artı gece tehlikeye davetiye

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Motoru yeni aldığım lastiklerin değişimi için servisteki arkadaşa verdim. Bu esnada hazır lastikler sökülmüşken jantları ve eksoz kapağını da boyatmasını söyledim. Arkadaş lastikleri söktü, jantları söküp tanıdığı fırın boyacıya götürüp boyattırdı. Eksoz kapağını boyattı. Lastikleri monte edip motoru bana teslim etti. Fırın boyacıya 100TL vermiş. 100TL'da kendine istedi. Lastik değişimi , jant boyama, eksoz kapağı boyama bana toplam 200TL'ye mal oldu.

Keşke şeritleri yapıştırmadan önceki halinin de resmini çekseydim. Karşılaştırma imkanım olurdu. Keiti şeritleri sökmek istesem kolay sökülüyor mu acaba arkadaşlar?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Motoru yeni aldığım lastiklerin değişimi için servisteki arkadaşa verdim. Bu esnada hazır lastikler sökülmüşken jantları ve eksoz kapağını da boyatmasını söyledim. Arkadaş lastikleri söktü, jantları söküp tanıdığı fırın boyacıya götürüp boyattırdı. Eksoz kapağını boyattı. Lastikleri monte edip motoru bana teslim etti. Fırın boyacıya 100TL vermiş. 100TL'da kendine istedi. Lastik değişimi , jant boyama, eksoz kapağı boyama bana toplam 200TL'ye mal oldu.

Keşke şeritleri yapıştırmadan önceki halinin de resmini çekseydim. Karşılaştırma imkanım olurdu. Keiti şeritleri sökmek istesem kolay sökülüyor mu acaba arkadaşlar?
    Sökülür sökülmesinede altında uhu gibi yapışkanı kalır ve zor çıkar.Süngerle bastıra bastıra çıkartırsınız şahsen yaptım görünür şekilde kolumda kas çıktı o derece

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor olması gereken haline gelmiş. Keske siyah fabrikadanda böyle çıksa. Şeritler konusunda kırmızı zaten siyahla iyi bir kontrast kötü durma sırıtma gibi bi durumu yok kardeşin biraz abartmış

Bendekide siyah 125 lik kırmızı keiti var aynı. Bende tank ped dahi yok yani asıl görüntü için değil güvenlik amacıyla taktım. Kavsaklarda falan geceleri görünmen açısından çok önemli. sakın sökmeye kalkma. Hatta cirkin gösterse bile ben artan seritleri plakayı tutan pilastiginin uygun yerlerine çekicem. Motor zaten görünmüyor trafikte siyah motor artı gece tehlikeye davetiye
    Teşekkürler. Görünürlük açısından çok haklısın. Zaten bu haliyle benim hoşuma gidiyor. Sorun benden başka hiç kimsenin hoşuna gitmemesi idi Belki sıkılırsam ileride siyah reflektif şerit ile değiştiririm. İnternette görmüştüm ışığı üstüne alınca gümüş rengine dönüşüyor. Bildiğim kadarıyla CBR125'in siyah rengi fabrika çıkışı direkt siyah jantla geliyor.

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:30 ----------

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sökülür sökülmesinede altında uhu gibi yapışkanı kalır ve zor çıkar.Süngerle bastıra bastıra çıkartırsınız şahsen yaptım görünür şekilde kolumda kas çıktı o derece
    Motor işi hobi zaten Motorla uğraşmak yıkamak filan hoşuma gidiyor. Görünen o ki bi pazar günü bu işe adanıcak demek ki

Hayırlı satıslar suan ıcın sıfır fıyatlarına bakınca pek mantıklı degıl ama hayırlısı tabiki...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

Bilgileriniz için tesekkurler servıs danısmanlıgı yaptıgım ıcın fırın boya elımın altında pek sıkıntı olmayacaktır tek problem jantları sokmek onunda bır caresını buluruuz alır almaz ılk ısım boyatmak olucak serıtler hakkında bende kararsızım ama gece kullanımda gorunurluk acısından faydası cok olduguna ınanıyorum...
    selamlar,
    sushia benden de sana hayırlı satışlar...herkes malını istediği fiyata ilana koyar, kimsenin haddine değil bisey demek, ama full racer kardesime katılıyorum...su an sezon disindayiz ve bayiler kar marjlarını cok indirdi..sonuc olarak 2012 model sıfır km cbr 250 r 9.000 tl den düşük fiyata satiliyor... sizin fiyat Nisan Mayıs gibi is yapar ;)

bende bu model ile ilgileniyorum..fiyatı düşürürseniz haberleşiriz...sevgiler...

Motosikleti
    cok guzeller kazasız belasız gunlerden kullanmanız dılegıyle bu resımlerı gordukce almak ıcın sabırsızlanıyorum... Ama suan benı en cok dusunduren saklama problemı ıstanbuldayım evımın acık otoparkı var yaklasık 1 yıldan fazladır para bırıktırıyorum serefsızın bırı gece gelıpte gotururse nası onlem alabılırım kı hırsıza kılıtmı dayanır puffff ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Motorlarınızı kasko yaptırmayı dusundunuz mu hıc fıyat aldınız mı acaba ???

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fall_racer bana bugün bir fiyat geldi 2700tl yuh dedim bir yere daha sordurucam bakalım.

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R

@erdal3323 Arka lastiği şöyle nası partalıyosunuz acaba ? birde lastiği parlattıktan sonra, ne kadar süre bu şekilde gözüküyo ?

@fall_racer Kasko işi tırt, benim babamın o kadar cevresi var, bi kac sigortacı arkadaşını aradı, "calınmaya ve kundaklanmaya karşı" diye bi paket var coğu şirkette, ama kapalı ve kilitli garaj istiyolar :D bide cok pahalıydı fiyatını inanın şuan hatırlamıyorum..

Disk kilidi+direksyon kilidi+zincir yapıyosun adamlar gözünü karartıyo 3 klidide kırıp götürüyo, 2 gün öncemi ne forumdan bi abimizin 600f i calınmış, sonra sahibinden koyduğu calıntı ihbarından aramışlar ve bulunmuş motor...(dediğim tüm kilitler varmış motorda)

Birde alarmlı disk kilitleri var, onlar güzel oluyo motora alarm takmak zor mesala motorun tesisatını kurcalamak gerekiyo...
    En iyisi en güvenli kapalı bi yerde tutmak dükkan olur apartmanın girişi olur, hic olmadı evinizin yakınlarında bekcili bi otopark lazım...

Ben de hep motoru dışarda bırakırdım ama... Bu yaz bizim mahalleden birinin cbr 250 r ' ı calındı, benim hyo'yuda gece saatlerinde kurcalmışlar(yazın), komşu kadının cama cıkmasıyla uzaklaşmışlar, zaten kadın bana söyledi hemen o gün, daha odur budur motoru dışarda bırakmıyorum..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Tolga Bey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar,
    sushia benden de sana hayırlı satışlar...herkes malını istediği fiyata ilana koyar, kimsenin haddine değil bisey demek, ama full racer kardesime katılıyorum...su an sezon disindayiz ve bayiler kar marjlarını cok indirdi..sonuc olarak 2012 model sıfır km cbr 250 r 9.000 tl den düşük fiyata satiliyor... sizin fiyat Nisan Mayıs gibi is yapar ;)

bende bu model ile ilgileniyorum..fiyatı düşürürseniz haberleşiriz...sevgiler...
    Alakaniza tesekkurler.Pazarlik sunnettir.Fiyati bilerek o sekilde koydum.Motosikletin piyasasini bilmeyenler abuk subuk tekliflerde bulunuyor.Ilgilenir iseniz fiyatta ikramim olur..Saygilar.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    arkadaslar merhaba cbr 250r dusunen varsa acil satmam gerekli burdan bana yazabilir 3000 km de agustos 20 de aldim daha yikanmadi bile...

zeymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    Alıntı Tolga Bey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar,

hocam sıfırını 9.000 tl'den düşük hangi bayiden sordunuz..? plaka ruhsat sigorta vergi dahil mi acaba..? eğer öyleyse 1-2 tane daha alıyım kenara koyayım yazın satarım.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    @fall_racer konsukta ne fıyat verdıler? ben ılk motorumu konsuktan almıstım mehmet bey var sahıbı saolsun nakıt alınca bana baya bır ındırım yapmıstı.gecende msj geldı konsuk motordan 250cc ve altına lıste fıyatına 12 taksıt dıye.Ben kocaelıdeyım yakın olsam gıderdım ama taksıtle lıste fıyatına verıyolarsa nakıt paraya cok rahat 9bine alırım.

Alıntı zeymen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sıfırını 9.000 tl'den düşük hangi bayiden sordunuz..? plaka ruhsat sigorta vergi dahil mi acaba..? eğer öyleyse 1-2 tane daha alıyım kenara koyayım yazın satarım.
    selamlar, hem konşuk hem de dogu batı Honda da fiyatlar nakit 9.000 tl seviyesinde.. plaka vs dahil +2012
    motorunu satmak isteyenlere sevgiler...

bu arada bazı oldukça bilindik Honda bayieri ısrarla 2012 olamayacağını belirtiyor..sanırım ellerinde 2011 ler kaldı...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    abi zaten 300-400 lıra plaka ruhsat vergi falan tutuyo kendın yaptırsan ben ıstanbuldan aldıgım ıcın plakasız alıyorum kocaelideyim onuda dusuyo konsuk motor şahsi fikrim sıfırı bu fıyatlarda olunca ıkıncı elı 7500 gibi gider sanırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler