Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    arkadaslar yarın 10.00 da bostancı e-5 shell'de bulusalım.

oradan direk tem'e cıkarız.ver elını sıleye sonra

543 220 32 7sekiz - barış

gelenler :

wolrath
    b-dog
    inertiya
    seıgen
    seigen, inertiya ve b.dog bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Ben de gelmek isterim fakat sürüş hızınız ne olacak? Ona göre motor seçimimi yapıcam :D

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    ben kocaeliden c.kaleye geldim hic soyle gezmeler yapmadınız arkadas ordayken
    sımdı de burada nereye gıtsem neyapsam dıye dusun dusun kafayı yıyorum
    bugun sıkıntıdan edırneye gıttım cıger yıyıp geldım tek basına da bı yere kadar
    inertiya bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de gelmek isterim fakat sürüş hızınız ne olacak? Ona göre motor seçimimi yapıcam :D
    bır zıncırın en zayıf halkası kadar.en gucsuz arkadas belırler surati.muhtemelen 90-100 seklınde.

ben arada hararet yaparsam 2 sıkar donerım.mulayım bı sekılde gıtcez merak etme

bu arada shell'ın tam ısmı-googlemap'ste.

Shell
    Bostancı E-5 Karayolu, Bostancı/İstanbul - Asya, Turkey

2 tane shell karsı karsıya.bız kadıkoy tarafına gıdende olacagız.oradan 2.kopru yoluna ve teme.

gelecekler - ogs ve bayragınızı (!) unutmayın

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bır zıncırın en zayıf halkası kadar.en gucsuz arkadas belırler surati.muhtemelen 90-100 seklınde.

ben arada hararet yaparsam 2 sıkar donerım.mulayım bı sekılde gıtcez merak etme

bu arada shell'ın tam ısmı-googlemap'ste.

Shell
    Bostancı E-5 Karayolu, Bostancı/İstanbul - Asya, Turkey

2 tane shell karsı karsıya.bız kadıkoy tarafına gıdende olacagız.oradan 2.kopru yoluna ve teme.

gelecekler - ogs ve bayragınızı (!) unutmayın
    OGS mi :D olmadı şimdi... Yanyana geçsek olmaz mı?

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OGS mi :D olmadı şimdi... Yanyana geçsek olmaz mı?
    ogs yokmuş yahu :D

ıptal

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı psychocake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum gelmeden bende çıkıp kıyafet alışverişimi yapim dedim bu arada... Ortaköy de bir motorsikletçiden bir kask aldım. Daha dorusu adam güzel sattı... Gerçi istediğim kasklar yoktu ve pahalı kasklar arasından en cebe uygunu bu geldi. Bu arada kask markası Zeus. bu markayı bilen varmı? full face mat siyah bir alet sanırım 1200 serisi... emin değilim. Bilgisi olan paylaşsın lütfen hata mı yaptık acaba soruları kaldı aklımda.
    Zeus 3000a kullanıyorum ve çok memnunum.iyi kasktır

merhaba arkadaslar
    bgun kız arkıma artci kaskı aldık nolan n63 ve bgun ilk kez artcili gezmis oldum. dusuk hızlarda donuslerde dengede zorlandım onun dısında hersey yolundaydı.

artcıyl yolculukda onerebilcegnz dikkat edilmesi gereken hususlar varmıdır?
    Tesekkurler

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    çok teşekkürler cvplar için daha da uyguna aldım ozaman sıkıntı yok :D

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün Şile'deydim hava çok güzeldi. Pazartesi finalim var yarın gelmem yine mümkün değil malesef.. İyi yolculuklar

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı onoank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar
    bgun kız arkıma artci kaskı aldık nolan n63 ve bgun ilk kez artcili gezmis oldum. dusuk hızlarda donuslerde dengede zorlandım onun dısında hersey yolundaydı.

Tesekkurler
    Bir videoda izlemiştim artçı hakkında bilgi veriyordu.Öncelikle ayağını kesinlikle yere koymasın ve arkada hareket etmemeye dikkat etsin rahat olsun ne kadar kendini sıkarsa o kadar hareketiniz zorlaşır.Ve videoda özellikle diyordu dönüşlerde sen kafanı o tarafa çeviriyorsun ya artçıda senin omzunun üst tarafından viraja doğru kafasını çevirmeli böylecede virajlardada rahat hareket edebilirsiniz.Sen ve artçının alışması için biraz temkinli gitmende yarar var ilk zamanlarda onun haricinde tekerin düz bassın

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    michelin pilot activ'ler işe yarıyor, müşteri görüp sağa ani dönüş yapan süzmenin süzmesi damıtılmış bir o.ç taksici yüzünden panik fren yaptım ve ilk kez ön teker kitleyip kaymadı ve bi kaç yalpalamadan sonra motor dengeyi sağladı, irc lerle çok benzer bi durumda yatırmışlığım var motoru (yine taksici bir pç yüzünden), oç şoföre iyi dileklerimi ilettim kendisi de karşılık verdi ancak ne hikmetse durmaya .ötü yemedi, uzadı...
    ak duğumn evlatları ,her kurala uyuyorum, kimseyle kapışmam, korumaları eksiksiz giyerim, sakin sürerim,artisliğim yoktur ama davaristana dönmüş istanbul trafiğinde illa ki biri gelir bulur seni...
    bugünde benzeri başıma geldi vallahi anlamıyorum ben artık ya ilk başlarda durup dururken neden biri önümüze kırsın diye ailemi avutmaya çalışıyordm şimdi yaşıyıp görüyorum.! Ben gün içinde 2 tehlike atlattım feci şekilde panik fren yaptım (ön+arka) tekerler kitlenmedi allahtan. aileme olanların 1'ini anlatsam alırlar altımdan vallahi. Zaten babamın sözü vardı motorun alındığı gün ilk vukaatında ya altından alır satarım yada ali ağaoğlu çocuğunun sürat teknesini parçaladığı gibi alırım elime alet edevatı kırarım demişti.

Şu plaka ve yapılması gerekenler kısmında bi bilgisi olan varsa bu tür insanlar nasıl cezalandırılır paylaşırsa sevinirim(aşağıdaki link olayı tam anlatan sorularımın olduğu linktir.)

http://www.motosiklet.net/forum/konu...ml#post3036102

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:37 ----------

Alıntı onoank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar

Tesekkurler
    bende yakın zamanda fazlasıyla artçı almaya başladım bundan önce tecrübem yoktu şuanda motor 1000'e gelmek üzere..
    Artçı olayı ile ilgili bulabildiğin bütün linkleri okumanı öneririm ve artçı alıcağın kişilere bunları aktarmalısın ben herseferinde anlatıyorum... Bi yerden sonra dönüşler kalkışlar hiç sorun olmamaya başlıyo, ben bu konuya fazla takılmıştım. Sürerek alışıyorsunuz. Ama bi süre trafiğin az ve çok hızlanmayacağınız yerlerde alıştırma yapın, kazasız belasız sürüşler...
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Nexthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bi fotoda benden olsun forumdada sürücülüktede yeni sayılırım motoruda yeni aldım zaten ilk motorum.
    Tabi ekipmanımızda yeterli
    Marushin Kask
    Venom eldiven, mont, dizlik...
    35FA1995 İzmir Buca!!!
    wolrath, KeaSH-07 ve deep_far bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Nexthor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img594.imageshack.us/img594/6684/img0294ujq.jpg
    Bi fotoda benden olsun forumdada sürücülüktede yeni sayılırım motoruda yeni aldım zaten ilk motorum.
    Tabi ekipmanımızda yeterli
    Marushin Kask
    Venom eldiven, mont, dizlik...
    35FA1995 İzmir Buca!!!
    Hayırlı olsun...

boy minimum 1.88 gibi duruyor. Zeminde biraz yanıltıyor dizin çok kırılmış...

Nexthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun...

boy minimum 1.88 gibi duruyor. Zeminde biraz yanıltıyor dizin çok kırılmış...
    190 tahminin doğru :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:34 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...24786356/detay
    Sadece nefis köreltmek için bu egzozu takmayı düşünüyorum fakat arada bir parça daha olması lazım o parçayı nasıl bulabileceğimi bilmiyorum yada izmirde nerde bulabılırım bilgilendirirseniz sevinirim.

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    Uzun süredir takip etmekteyim sizi. Üşengeçlikten olsa gerek yazamadım fotoraf yükleyemedim
    Honda dylan 150 motosikletimi uzun süreden beri kullandıktan sonra vitesli bir motosiklete geçmek istedim sizinde yorumlarınızı okuyarak cbr 250 r dan tercihimi yana kıldım,
    Hızlanması yol tutuşu torku mükemmel..
    Yeni alan arkadaşlar sizinde motosikletiniz hayırlısı olsun tekeriniz düz bassın inşallah Allah kaza bela vermesin..

KeaSH-07, CaBaR250, tugfox ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Tvs Apache RTR(Sarı)
    Koray gfb
    Kardeşim motorun hayırlı olsun tekerin düz bassın darısı bizim başımıza...

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    motorum gelsin benimde illa hisarda yakalarım seni Güle güle kullan, kazasız belasız inş.

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    @CaBaR250 ;
    Teşekkür ederim kardesim darısı başına inşallah daha iyileri olur amin ..
    @psychocake;
    Tabiki tanışırız görüşürüz sohpet ederiz

Bu tiger egzoz hakkında ne düşünüyorsunuz bi arkadaş vardı cbr 250 r na takmıştı sonra 600rr a geçmişti o arkadaşımızın yorumlarını alabilir miyim @wolrath

Motosikleti
    Tvs Apache RTR(Sarı)
    Saol Teşekkür ederim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler