Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    "Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    arkadaşlar hafta sonu motorumu servise götürdüm orda cbr125 r vardı yanlız farklıydı beyaz renkti yanlız siyah olan parçaları deyişmiti orjinal honda carpon fiber görünümlü sordum 250r için de var dedi yaptıran varmı foto koyabilirmi çok güzel görünüyordu 250 cc geçmek istiyorum araştırmadayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu çok güzelmiş .

zenon ve ormankebabi bunu beğendiler.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı "Bozkurt" adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hafta sonu motorumu servise götürdüm orda cbr125 r vardı yanlız farklıydı beyaz renkti yanlız siyah olan parçaları deyişmiti orjinal honda carpon fiber görünümlü sordum 250r için de var dedi yaptıran varmı foto koyabilirmi çok güzel görünüyordu 250 cc geçmek istiyorum araştırmadayım
    Evet orijinal carbon parçaları var. Nette cbr250r carbob parts olarak aratırsan görebilirsin yada

hondanın kendi sitesinden aksesuarla bölümünden cbr250 yi seçerek görebilirsin buda linki

http://www.honda.com.tr/Accesories.aspx?type=motorsiklet
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fark olarak tekerlerinde ve kaynağında problem olur Allah korusun biri kırılsa yada yamulsa motoru yatırısın

Barış bide cbr250 nin yakıtı ne ya ben hala ölçüm yapamadım gerçi diğer motora göre yakmıyoda 100km/h sabitlesek sakin kullanımda 3,5lt olurmu? sıkıştırınca en fazla kaç yakar 4,5-5 görürmü?
    abı demır şasi sehpalar.75kg ıle bukulmez.(motorun sadece arkası kalkıyor.yarı agırlık onde.kı motor vs agırlık cogunlukla one bınıyor yatırma ıslemınde )bukulse dırek motoru yıkmaz yahu hayvan gıbı ustune 3-4 kısı bınsen belkı :D

yakıt 2.8-3.8 arası yaktım ben. asırı olumcul davranmadım ama hıc. ne pıntı ne cok cok sert kullandım. 2.8 uzun & 3.8 yogun trafık. arkadasların da degerı 3-5 yakın degerlerdır. 5 hayatta gormez. 4.5 okuzz gıbı basarsan belkı ?!?!ama hıc zannetmıyrum.mersınde ben de yuksek devırlı kullandım.3.8 yaktı yogun trafıkte bıle.

Alıntı "Bozkurt" adlı üyeden alıntı Mesajı göster

viper17 ve "Bozkurt" bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 250
    barıs bey yasından dolayı sana abı demek ıstedım :D haklısınız ne farkı var dıe bende aldım 3 gun sonra cope sımdı bıtane daha alıcam oda cope kaldıkı bıseyler gordukkı sanayı yapımı olmasın dedım .D szınde gozunuz onunnde 600rr dusse bı tavır alırdınız herhalde :D

Motosikleti
    pani / 3colore
    sen bılırsın kardesım

ben kullandım , memnun kaldım. bu yuzden bosa para vermeyın demek ıstedım. yoksa secım sızın elbette ;)

**
    bu arada 30 yasındayım.seneye yuzbasıyım ama gorsen 20yasında anca dersın.genc ruhum hala bende ehhe
    viper17 ve seigen bunu beğendiler.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bılırsın kardesım

ben kullandım , memnun kaldım. bu yuzden bosa para vermeyın demek ıstedım. yoksa secım sızın elbette ;)

**
    bu arada 30 yasındayım.seneye yuzbasıyım ama gorsen 20yasında anca dersın.genc ruhum hala bende ehhe
    Bizi bırakıp nereye yüzbaşım
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Birde bu yakıt göstergesinde bir sıkıntımı var tam doğru değil sanırım. Ben fulledim 220km falan oldu 2 çubuk kaldı normal mi anlayamadım? 13lt depo var değilmi 6çubuk 13lt ise 1 çubuk 2,2 desek ben 4 çubukla 220km yapmışım yani 8,8lt ile 220km yapmışım ozaman 100km de 4 lt yakışım bu kadar yakmam imkansız ama hiç basmadım. bu çubuklar hassas değil ozaman?

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizi bırakıp nereye yüzbaşım
    ogrendın demek

evet beyler bu arada ıstanbula tayınım cıktı. ızmır tayfasına daha doyamamıstım oysa ki.bı mangal ble yapamadık beraber.sızlerı tanıdıgım ıcın gercekten cok mutlu oldum.gıtmeden bı daha goruselım ısterım valla.carsamba motorla gıtcem eger persembe yagmur olmazsa.carsamba aksamı 1saat kacabılırım gelen olursa
    seigen ve viper17 bunu beğendiler.

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    sa kardeşlerim, aranıza katılmış bulunmaktayım.
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250
    benım yas 20 aynı yastayız o zman :D TABI HAKLISIN DA ISTANBUL SANAYILERI 0 GUVEN O KESIN .D
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Birde bu yakıt göstergesinde bir sıkıntımı var tam doğru değil sanırım. Ben fulledim 220km falan oldu 2 çubuk kaldı normal mi anlayamadım? 13lt depo var değilmi 6çubuk 13lt ise 1 çubuk 2,2 desek ben 4 çubukla 220km yapmışım yani 8,8lt ile 220km yapmışım ozaman 100km de 4 lt yakışım bu kadar yakmam imkansız ama hiç basmadım. bu çubuklar hassas değil ozaman?
    ona guvenme.

600 RR da ben 160km yaptım 2cızık dustu anca.hatta toplandıgımızda anlatınca herkes afallamıstı :D (km de 15kurus yapıodu :D)
    sonra her 10km de bı cızık dusunce normale dondu hersey.
    en saglıklısı depo ıcınde demır cızgıye kadar doldurup harcamalardan sonra aynı sekılde noktası noktasına doldurup km ıle olcum yapmak.yalnız bunda da dıkkat edılmesı gereken husus dık ya da yatık tutulması.dık tutunca biraz fazla daha alıyor,bu bazı kullanıcıları yanıltıyor.

Motosikleti
    CBR 250
    ogrendın demek

evet beyler bu arada ıstanbula tayınım cıktı. ızmır tayfasına daha doyamamıstım oysa ki.bı mangal ble yapamadık beraber.sızlerı tanıdıgım ıcın gercekten cok mutlu oldum.gıtmeden bı daha goruselım ısterım valla.carsamba motorla gıtcem eger persembe yagmur olmazsa.carsamba aksamı 1saat kacabılırım gelen olursa
    BURDA SENI YANLIZ BIRAKMAYIZ KORKMA :D http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-motorsiklet-sehpasi-alfamotomarketim-110627806/detay
    ABI SENCE BU NASIL ?

Yanıp sönmeye başladığında içinde 2.8 lt kalıyor. Bize verilen kitapçıkta 1.4 lt diye yazılmış, fakat internetten bulduğumuz bir kitapçıkta 2.8'di ve doğrusu o . Daha önce paylaşılmıştı.

Ben 3985 km'dir log tutuyorum. 155.64 litreye 3985 km gitmişim. Bunun %75'i şehir içi, %25'i de dipgaz otoyol , yani en seri kullanımda ortalama 3.91 lt/100 km çıkıyor. Ama seri kalkışlar, sürekli dur kalk yüzünden bu.

Sabit 90-100 gittiğimde 2.7 lt/100 km yaktığı oldu.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    ona guvenme.

600 RR da ben 160km yaptım 2cızık dustu anca.hatta toplandıgımızda anlatınca herkes afallamıstı :D (km de 15kurus yapıodu :D)
    sonra her 10km de bı cızık dusunce normale dondu hersey.
    en saglıklısı depo ıcınde demır cızgıye kadar doldurup harcamalardan sonra aynı sekılde noktası noktasına doldurup km ıle olcum yapmak.yalnız bunda da dıkkat edılmesı gereken husus dık ya da yatık tutulması.dık tutunca biraz fazla daha alıyor,bu bazı kullanıcıları yanıltıyor.
    eyw saol. istanbula geliyomuşun sevindim tanışırız inş ama izmirin yollarını ararsın şimdiden söyliyim trafik adama cinnet geçirtiyo istanbulda en güzel makina cbf150 aralardan vıın vınn gidiyosun.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı motosev2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BURDA SENI YANLIZ BIRAKMAYIZ KORKMA :D http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-motorsiklet-sehpasi-alfamotomarketim-110627806/detay
    ABI SENCE BU NASIL ?
    oncelıkle caps lock kapatır mısın?
    bagırıp cagırma olarak algılanıyor nette bılıyosun

bu sehpa zaten soylemek ıstedıgım sanayı tıpı.bende de bu sekılde var.sıyahı.
    lakın tek fark tutma aksesuarı.bak bu L seklınde.yanı sasiyi sarmaz.yatıverır motoru. U seklınde olması lazım kı 2 taraf da saglam tutsun ;)

Motosikleti
    cbr250
    arkadaşlar bir sorum var. motoru yeni aldım da.. arka amortisörün ordaki küçük bidonun içindeki sıvı nedir..değişimi ne zamanda bir yapılıyor. 4/1 seviyesinde gözüküyor ben de

Motosikleti
    CBR 250
    oncelıkle caps lock kapatır mısın?
    bagırıp cagırma olarak algılanıyor nette bılıyosun

bu sehpa zaten soylemek ıstedıgım sanayı tıpı.bende de bu sekılde var.sıyahı.
    lakın tek fark tutma aksesuarı.bak bu L seklınde.yanı sasiyi sarmaz.yatıverır motoru. U seklınde olması lazım kı 2 taraf da saglam tutsun ;)
    nette cok yazı yazan bırı degılım bılmıorm mazur görun ) o u seklınde olanlar nasıl oluo 100 lıra gıbı bı fıyata bulabılırım o zaman

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı gogo yubari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir sorum var. motoru yeni aldım da.. arka amortisörün ordaki küçük bidonun içindeki sıvı nedir..değişimi ne zamanda bir yapılıyor. 4/1 seviyesinde gözüküyor ben de
    motoru birisi dık tutarken mi baktın?

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

Alıntı motosev2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nette cok yazı yazan bırı degılım bılmıorm mazur görun ) o u seklınde olanlar nasıl oluo 100 lıra gıbı bı fıyata bulabılırım o zaman
    kusura bakmam kardesım,sadece goruntu olarak yoruyor ınsanı.hem de densızın bırı yanlıs anlar dıye soyledım

100lıra degıl zaten dedıgımız gıbı 60-70 cıvarına guzel bı tane buluruz.ızmırde olsa yarın alırdık ama ıstanbulda kımde vardır bılmıyorum suan.

burada var bayag cesıt.gıdıp yerınde gormek-test etmek en mantıklısı ;)
    http://www.sahibinden.com/aksesuar-tuning-motosiklet?hasPhoto=true&query_text=sehpa+istanbul &price_min=50&viewType=Gallery&price_max=100

Motosikleti
    CBR 250
    motoru birisi dık tutarken mi baktın?

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

kusura bakmam kardesım,sadece goruntu olarak yoruyor ınsanı.hem de densızın bırı yanlıs anlar dıye soyledım

100lıra degıl zaten dedıgımız gıbı 60-70 cıvarına guzel bı tane buluruz.ızmırde olsa yarın alırdık ama ıstanbulda kımde vardır bılmıyorum suan.

burada var bayag cesıt.gıdıp yerınde gormek-test etmek en mantıklısı ;)
    http://www.sahibinden.com/aksesuar-tuning-motosiklet?hasPhoto=true&query_text=sehpa+istanbul &price_min=50&viewType=Gallery&price_max=100
    eyw abı dogru soyluyorsun dengesz ınsan cok aynn bende o yuzden netten almak ıstemıorum deneyıp almak daha mantıklı senn ne zamn kısmetse buraya gelısın bıde anadolu mu avrupa mı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler