Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

CFMOTO Z Force 550
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cbr 250r gitti :(
    Jies arkadaşım çok büyük geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.Sözde devleti yöneten insanlar şu kadar km yol yaptık diyorlar ama yaptıkları yolun nerece kitabına uygun olduğu muamma...Yapılan yolların standartların altında olması bir yana levha ve uyarı ibarelerinin yetersiz olmasıda bunda büyük etken.Temkinli ve dikkatli olmakta fayda var.Tek temennim bir an evvel sağlığına kavuşmandır dostum.Allah tüm taşıt kullananları kazadan beladan korusun.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    REKLAM ALANI
    Motomax
    anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    @Jies çok geçmiş olsun dostum umarım kısa sürede toparlarsın, bilenlere bilmeyenlere herkeze ibret olacak bi durum bu açıkçası bilmediğin yola (daha önceden araba ile defalarca geçmiş olsan bile) daha temkinl bir şekilde ucunu görerek yatmak lazım benimde defalarca başıma geldi o yandaki refüje bacağımı sürterek topladığım çok oldu ama Allah'a şükür yatırmakdık motoru..

Arkadaşlar motorumuzu tanıyalım bilelim neye ne tepki vereceğini anlayalım lütfen, asfaltın renginden parıltısından ne kadar yatabileceğimizi ne kadar gaz açabileceğimizi kestirelim,
    başka kardeşlerimizin canı yanmasın...
    Ben Anadolu yakasında ikamet ediyorum caddede oturuyorum belli bazı plakalar var cbr 250 hep görüyorum aynalar kapalı kask kolda, arabaların arasında makas şov yapıolar kendilerince..
    Bu forumdadırlar belki belki okurlar belki okumazlar ama bunlar size ibret olsun gençler, çok heyecanlısınız altınızdaki 26.5 beygirle karıya kıza şekil yaptığınızı zannediosunuz ama umarım asfaltın tadına bakmazsınız...
    Lütfen yanlış anlamayın ama bilinçli olmak lazım uyarmak lazım, bitanesi denk gelecek bigün çekip alıcam kontaktan anahtarı yapıcam akorunu arkadaşın, çok kızıyorum bu tip olaylara...
    Herkeze kazasız belasız sürüşler, Tekeriniz hep düz bassın...
    Counter-Steering Always Works !..

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @anildurmaz sana mı düştü onlara akor vermek.Ben de agv kaskı kafasına takıp makas ŞOV yapanlar hatta karıya kıza şekil yapanlar tanıyorum...

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr500r/ crf250l / xcity250
    Gerginliğe gerek yok arkadaşlar sakin , herkes bi başka motorcunun hayatını düşünür elbet. bazen üsluplar sert olabiliyor bunu dile getirirken , anlayışlı olmak gerek .
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz,
    Alırım anahtarını,
    Ayrıca;

İtina ile ninja 250 tokatlanır=)

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı anildurmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz,
    Alırım anahtarını,
    Ayrıca;

İtina ile ninja 250 tokatlanır=)
    Yarın akşam fikirtepe, kaskını kafana tak bence...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    örnek olalım millete sosyal mesaj vermeyelim diyoruz olayı getirdiğin noktaya bak karrşim:D

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Özür dilerim karşim, eşeklik ettim.Akşam kahve ısmarlarım affedersin artık:D

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    he şöööle aferim! Herkez cc sini bilecek :D

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    şansını zorlama
    avcagatay bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco xl 125 & Kymco mx 150 (1 ay sonra CBR 250R)
    motor için özel plaka yaptırmak nekadar Tutar Sizce Mesela 34 MRT 4434 son 4 rakam fazala onemlı degıl MRT olsun nekadar olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

Birde Egzoz koruması yaptıran oldumu Honda nın kendı Aksesuarlarından Karbon fiber kaplama onunda fiyatını bilen kisi yazarsa sevinirim

Motosikleti
    beyler sizce bumoto calibre nasıl güzelmii cbr le farkı iyi kötü yanları açıklarsanız sevinirim

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Jies Okurken yaşadım olayı. Diyecek bir şey bulamıyorum. İnsanın başına ne zaman ne geleceği belli olmuyor. Çok geçmiş olsun!

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Şehir içi yolda tünele 100 km/h hızla yaklaştığınızı okuyunca gerisini tahmin etmek zor olmadı. Yola suç bulmayın, o yolları 50 km/h ile gideceğimizi varsayarak inşa ediyorlar. (Ben arabamla bile şehirlerarası yolda 100 ile ancak gidiyorum ?)

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jies büyük geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

Geçen pazar OMM Kontrol eğitimine katıldım. Kesinlikle öneririm. Fazla kilometre yapmadan gidin bu eğitimlere. Ayrıca ilk alınan kontrol eğitimleri sadece motoru tanımaya yönelik. Devamını yol eğitimlerinde getirmeniz gerekiyor. Malüm ülke yollarının asfaltı asfalt değil, sürücüleri sürücü değil. Ne kadar kendinizi korumayı öğrenirseniz o kadar iyi. Kazaya girmeden kazadan kaçınmayı öğrenmek lazım.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içi yolda tünele 100 km/h hızla yaklaştığınızı okuyunca gerisini tahmin etmek zor olmadı. Yola suç bulmayın, o yolları 50 km/h ile gideceğimizi varsayarak inşa ediyorlar. (Ben arabamla bile şehirlerarası yolda 100 ile ancak gidiyorum ?)
    Adam suç bulmuyor,hatasını paylaşıyor.Bize geçmiş olsun demek düşer.
    snake_cbr, tugfox, anildurmaz ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    @Jies çok geçmiş olsun. Böyle kazalar herkesin başına gelebilir. Motosiklet kullanan bir insan tetikte olma durumunu bir an kaybetti mi sonuçları kötü olabiliyor. Bu dikkatini kaybetme durumu da herkesin başına geliyordur. Ama kaderde kaza yapmak yoksa bir şekilde kurtuluyordur. Önemli olan dikkati mümkün olduğunca korumak.

Kolundaki hareket kaybına gelince. bir abim de çok benzer bir kırık üzerine benzer bir ameliyat olmuştu. Ameliyattan bir süre (4-5 ay gibi) sonra fizik tedavi sayesinde hareket kaybı minimuma indi. Yapamadığı şey dirsek dümdüz olacak şekilde kolunu açmak. 180 derece yerine 160 derece açabiliyor en fazla. Ama günlük hayatına etkisi olmuyor. Bu arada bahsettiğim abinin kolu düz yolda yürürken ayağının bir zincire takılıp düşmesiyle kırıldı. Monta da moralin bozulmasın diye söylüyorum. Kırılacağı varsa kırılıyor. Allah acil şifalar versin sana da. Görüşmek üzere...

Motosikleti
    anes motor Cumartesi pazar açıkmı Kadıköy şubesi

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Tek gitmenin zevki ayrıdır hele motoruna güveniyorsan
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek gitmenin de avantajları var..çeker bir dere kenarında kafa dinlersin..istediğin yerde durup istediğin kadar zaman harcarsın..kimse sana hadi yeter dönelim demez..arada tek de gitmek lazım ;)
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jies arkadaşım. Eğer eklem implantı öngürülerse haber ver bana. Sana izmirden 2 kişinin ismini ve numarasını verim. Biomedikal işindeler ayrıca izmirde ameliyat olma şansın varsa amcam Bornova SSK Trafik olması lazım o hastanede doktordur ve işinin ehlidir. Email adresimi ve telefonumu pm attım. Bana ulaş eğer böyle bir sıkıntın varsa en azından seni iletişime geçirim.

Diğer arkadaşlarda benzeri problemler yaşarlarsa lütfen bana mail atsınlar. Helede İzmirde olanlar direk Dr. Zeki Özcan ' a ulaşsınlar.
    tugfox ve Jies bunu beğendiler.

BLUE MOTOR
    Hero Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler