Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar 0 yada az kmli 2.el cbr250 almayı düşünüyorum, bi çoğunuz 0 aldınız bayilerin nakit parada fiyat esneklikleri ne kadar olabiliyor ve hangi bayide tricolor bulabilirim acaba? İstanbul Avrupa yakasında hangi bayiyi tavsiye edersiniz?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbr250r hussar 125
    arkadaşlar cbr 250 me yağ ve hava filtresi nereden bulabilirim yaşadığım şehirde honda servisi yok internetten sipariş edebilieceğim bi yer varmı yardımvı olursanız sevinirim

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor son günlerde hava isininca sürekli fan acıyor, bunun sebebi ben miyim acaba?
    Evvelsi gün akşam iş çıkışı trafikte benimde motor fan açtı. Fazla sıkıştırdım diye düşünüyorum.

Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 0 yada az kmli 2.el cbr250 almayı düşünüyorum, bi çoğunuz 0 aldınız bayilerin nakit parada fiyat esneklikleri ne kadar olabiliyor ve hangi bayide tricolor bulabilirim acaba? İstanbul Avrupa yakasında hangi bayiyi tavsiye edersiniz?
    Hayırlısı olsun, ninja bakıyordun sanki diye hatırlıyorum. Ama CBR bence daha güzel makine.
    Ben sıfır alırken bayii fiyatı 9.250 TL'ydi. Hatta Anes 9.500 fiyat çekmişti.
    Konşuk Motor'dan herşey dahil 8.950 TL'ye aldım. Sıkı pazarlık yaparsan indirim yaparlar.

Alıntı nsht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cbr 250 me yağ ve hava filtresi nereden bulabilirim yaşadığım şehirde honda servisi yok internetten sipariş edebilieceğim bi yer varmı yardımvı olursanız sevinirim
    İstanbul'daki bayileri bir ara istersen. Ücreti karşılığı kargo yapabilirler sanırım.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    fanın orda olma amacı o zaten, çalışması gerekiyor motoru soğutmak için. fan açtı eyvah ne yapacam gibi saçma düşüncelere kapılmayın. fan işini yapıyor.

SARP AY52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC700X
    Selam arkadaşlar, uzun zamandır yol manzaralarını kameraya almayı planlıyordum. Bir çok siteden action kamera fiyat yada aparatlarına baktım, fiyatlar acayip uçuk kamera fiyatları 400-500 ten başlıyor. aparatlar 50 civarı. Elimde fotoğraf makinesinin tripodu vardı başlığını söktüm, oto aksesuarcıdan vantuzlu cep telefon tutucu aldım 10 TL. Ucunu kestim penseyle tutucunun, bir parça bahçe hortumu yardımı ile tripot başlığını vantuza bağladım. Depoya taktım, sonuç on numara oldu. Vakulu tutucular depoya çok iyi tutunuyor, ama ön cama yada far üstü boşluğa tutunamıyor, eğimi yada malzemesi dolayısıyla. Titremede yapmıyor.

img]http://666kb.com/i/c31swx0l11hhyjod0.jpg[/img]
    Yuce123, wolrath, avcagatay ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    honda cbr250r hussar 125
    İstanbul'daki bayileri bir ara istersen. Ücreti karşılığı kargo yapabilirler sanırım.

teşekkürler bi arayım bakalım ne diycekler

Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun, ninja bakıyordun sanki diye hatırlıyorum. Ama CBR bence daha güzel makine.
    Ben sıfır alırken bayii fiyatı 9.250 TL'ydi. Hatta Anes 9.500 fiyat çekmişti.
    Konşuk Motor'dan herşey dahil 8.950 TL'ye aldım. Sıkı pazarlık yaparsan indirim yaparlar.
    Ninja bakıyodum ama cbr ın yedek parça fiyatları cezbetti beni birde 09-10model ninjaya 9-9500 vereceğime Honda alırım 0 olur diyorum
    İstanbuldaki bütün bayileri aradım bugün,hiçbirinin elinde tricolor yok ama hepsi mayısta gelecek partiyi bekliyor.Kesin kararımı verdikten sonra, tricolor gelecek bir bayiye kaporamı vermeyi düşünüyorum..ama yeni partide fiyatlar yine değişebilir dedi bi kaç bayi.Onlarda bilmiyorlar açıkcası tahminimce.Ama fiyatta bir oynama olacağını sanmıyorum.Bi bayi en sonuncuyu 10bine plaka dahil sattık dedi.8500e falan 2011 modelde düşünmüyor değilim.Şu bekleme olayı çok can sıkıcı ama yapacak bişey yok en azından ilk alanlar gibi 2ay beklemeyeceğim, bi kaç hafta bekleriz artık
    Kafamı karıştıran birşey var kapora verip ayırtmadan tricolor bulamacağım gibi gözüküyor.E kapora verincede gelecek partinin fiyatı belli olmadığından pazarlık yapma imkanı yok.Bu durumda ''ne fiyata gelirse gelsin alacak müşteri'' sınıfına giriyorum ve pazarlık şansım ölüyor Bu konuda nasıl bir taktik uygulamalıyım sizce?

Motosikleti
    Honda cb125e
    Ninja bakıyodum ama cbr ın yedek parça fiyatları cezbetti beni birde 09-10model ninjaya 9-9500 vereceğime Honda alırım 0 olur diyorum
    İstanbuldaki bütün bayileri aradım bugün,hiçbirinin elinde tricolor yok ama hepsi mayısta gelecek partiyi bekliyor.Kesin kararımı verdikten sonra, tricolor gelecek bir bayiye kaporamı vermeyi düşünüyorum..ama yeni partide fiyatlar yine değişebilir dedi bi kaç bayi.Onlarda bilmiyorlar açıkcası tahminimce.Ama fiyatta bir oynama olacağını sanmıyorum.Bi bayi en sonuncuyu 10bine plaka dahil sattık dedi.8500e falan 2011 modelde düşünmüyor değilim.Şu bekleme olayı çok can sıkıcı ama yapacak bişey yok en azından ilk alanlar gibi 2ay beklemeyeceğim, bi kaç hafta bekleriz artık
    Kafamı karıştıran birşey var kapora verip ayırtmadan tricolor bulamacağım gibi gözüküyor.E kapora verincede gelecek partinin fiyatı belli olmadığından pazarlık yapma imkanı yok.Bu durumda ''ne fiyata gelirse gelsin alacak müşteri'' sınıfına giriyorum ve pazarlık şansım ölüyor Bu konuda nasıl bir taktik uygulamalıyım sizce?
    ben cbr 125 te aynı olayı yasamıstım bastan pazarlıgını yapmaya calıs dekı egerkı zam gelmezse son kaca verırsın kafana yatan fıyat olursa kapora ver bır dosya kagıdına yazdır su paraya fıyat degısıklıgı olmazsa anlasılmıstır dıye ... Tutulan motorlarda zor tabi pazarlık zaten satıcam nasıl olsa dıyorlar ama bu taktık etkılı...
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben cbr 125 te aynı olayı yasamıstım bastan pazarlıgını yapmaya calıs dekı egerkı zam gelmezse son kaca verırsın kafana yatan fıyat olursa kapora ver bır dosya kagıdına yazdır su paraya fıyat degısıklıgı olmazsa anlasılmıstır dıye ... Tutulan motorlarda zor tabi pazarlık zaten satıcam nasıl olsa dıyorlar ama bu taktık etkılı...
    Evet haklısın bu şekilde biraz şansım var bakalım ne olacak

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    bugün honda güvenli sürüş eğitimine katıldım,her şey çok iyiydi ,yeni başlayan arkadaşlara tavsiye ederim

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı aytacaksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fanın orda olma amacı o zaten, çalışması gerekiyor motoru soğutmak için. fan açtı eyvah ne yapacam gibi saçma düşüncelere kapılmayın. fan işini yapıyor.
    haklisin ancak benim kafama takılan konu fanin ısını yapmasını teşvik edecek kadar kolay ısıtmam motoru. yani bu havalarda bile çok cabuk devreye sokuyorum fani. hatayı kendimde arıyorum. çok mü devirli kullanıyorum onu düşünüyorum. fan devreye girince de deli gibi sıcak yapıyor, hem bacaklara geliyor hem de koltuk ısınıyor.

jesus122 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 CBF 150
    @avcagatay güvenli sürüş 1 e mi katıldın acaba? bende katılmayı düşünüyorum. neler öğretiyorlar tam olarak ?

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Gecen haftaya kadar tam da senin icinde bulunduğun durumdaydım. Ben de tricolor istiyordum ve Nisan sonunu bekliyordum şans eseri anes motoru aradığımda birkaç gün icinde geleceklerini söylediler ve gecen hafta satın aldım ancak alırken ben tabi taksitli anlaştım. Oraya gittiğimde o gün peşin fiyatına taksitli cekim kampanyasinın da bittiğini ancak 3 gün önce anlaştığımız icin 9900 10 Taksitle aldım. Fakat ben ordayken arayanlara 9900 peşin 10300 taksitli fiyat demeye başladılar. Artık sezon tamamen açıldığı icin cok da indirime gitmiyorlar. Tahminimce 9750 nakit fiyata ancak bırakır anes motor bana da o fiyatı söylemişti. Allah sabır versin beklemesi cok zor

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onlarda biraz uçmuş fiyatta 750-800 arasıydı.
    evet ben de telefon etmiştim, yerli malı uygun olur dedim ama adamlar uçuyorlar maalesef...

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    tiger gorunum olarak cok hos. ses olarak ortalama. ama fıyat olarak kotu bence. 600euro verıp akrep-yoshı'nın komplesi alınabılecekken neden yerlı uretıme (kotu oldugu ıcın degı vergı-yol vs masrafı olmadıgı ıcın.) vereyım?
    Zippo's ve pol@ris bunu beğendiler.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tiger gorunum olarak cok hos. ses olarak ortalama. ama fıyat olarak kotu bence. 600euro verıp akrep-yoshı'nın komplesi alınabılecekken neden yerlı uretıme (kotu oldugu ıcın degı vergı-yol vs masrafı olmadıgı ıcın.) vereyım?
    Katılıyorum kesinlikle.Ben two brosun sesini beğenmedim şahsen.Akrapoviç iyi bana göre.

http://www.youtube.com/watch?v=ERlLrvOHOl8
    Yuce123 bunu beğendi.

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı aytacaksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazadan sonra motoru satmadiysanız yeni videolarınızı bekliyoruz

Alıntı jesus122 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @avcagatay güvenli sürüş 1 e mi katıldın acaba? bende katılmayı düşünüyorum. neler öğretiyorlar tam olarak ?
    evet , 1. seviyenin ilk gününe katıldım. yarın 2. güne katılacağım. önce teorik eğitim, motosikletin tanıtımı , düzgün oturma vs, sonra gaz çalışması (orta sehpa üzerindeyken) sonra
    sadece sol el ile motor sürme kukaların arasından geçiyorsun bu şekilde , daha sonra virajlar ve fren teknikleri vs, dolu dolu bir eğitim oluyor, hocalar iyi, ben istedim ki yanlış bilgilerle
    dolmadan işi bilenlerden öğreneyim, tavsiye ederim katıl bence ama randevu olayında hızlı davranmalısın, ben şansa yedek listeden çağrıldım
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum kesinlikle.Ben two brosun sesini beğenmedim şahsen.Akrapoviç iyi bana göre.

http://www.youtube.com/watch?v=ERlLrvOHOl8
    turkıye dıstrıbutorunden bı fıyat almak lazım.o da 600euro cıvarıdır heralde

Find a Motorcycle Exhaust Dealer
    Turkey

Importer for motorcycle exhausts for Turkey

Korlas Ltd.
    Korlas Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Sti.
    Bagdat Caddesi No:253/2 Goztepe
    81060 Kadikoy / Istanbul - Turkey
    Tel: 00902164673117
    Fax: 00902164673116
    korayeyilik(at)korlas.com.tr
    www.korlas.com.tr
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazadan sonra motoru satmadiysanız yeni videolarınızı bekliyoruz

evet , 1. seviyenin ilk gününe katıldım. yarın 2. güne katılacağım. önce teorik eğitim, motosikletin tanıtımı , düzgün oturma vs, sonra gaz çalışması (orta sehpa üzerindeyken) sonra
    sadece sol el ile motor sürme kukaların arasından geçiyorsun bu şekilde , daha sonra virajlar ve fren teknikleri vs, dolu dolu bir eğitim oluyor, hocalar iyi, ben istedim ki yanlış bilgilerle
    dolmadan işi bilenlerden öğreneyim, tavsiye ederim katıl bence ama randevu olayında hızlı davranmalısın, ben şansa yedek listeden çağrıldım
    1.kurda tek elle kullanma falan yapıyorlarsa 2de acaba neler gosterırler ben kendım trafıkte bırazdaha pısıp 2. Kura gıdıcem yanılmıyorsam vıraj valısmaları vs ogretıcekler sansınızada yagmur var neyse ıslak zemınde daha cok deneyım olur...

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Anesi öneririm. Sirinevlerdekinden aldım ben ama önermem servis olsun falan sıkıntılı ayrıca sana daha fazla fiyat vericekleridir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler