Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    lastiklerin kenerasında yazar maxiumumları ve motorun kullanım kılavuzunda hoş çok büyük fark yok zaten yanlış gösteriyor basınç aletleri en iyisi sadece tek bir motor için basınç aleti almak yoksa sapıtıyorlar ölçümde.Benim mesela iki motorum var ikisininde ayrı basınç ölçeri vr.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    dun benımde yeni lastıkleri deneme fırsatım oldu tatlı virajlı yollarda sınırlarını zorladım hatta bazı virajlara iki kısı145 le yatırdım asfalt dirsegime degecek gibiydı bence fazlasıyla tatmınkar bu arada lastıkler pirelli spor demon

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Benim de Michelin Pilot Active lastikler Buz Motor'dan bugün geldi. Hafta içi taktırıp deneyimimi paylaşırım artık sizinle. Pirelli Sport Demon da güzel Michelin Pilot Active de. Ben daha fazla süre dayanıyor yorumlarını okuduktan sonra Michelin aldım. Zaman göstericek artık hangi lastik daha iyi daha uzun süre dayanıyor ....

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araba fiyatları 10bin tl cik arttı neredeyse bu motorada yüklü bir zam gelicek ötv yüzünden..ve hondanın elinde diğil sadece ötv farkını alacak honda kendi cebine giden birşey yok
    Ötv Zammı 1600 cc Ve Üzerine Geldi Bizim Makinalarda Her Hangi Bir zam yok.
    Keyiflerine Göre Koyarlarsa O Ayrı Tabiki

Motosikleti
    CBR 250 R
    Merhaba bizim lastik ebatları nedir? pirellinin sitesinde sport demon modelinde honda cbr 250 için uygun eşleşme bulunamadı diyor.
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 250 R ile TEK BAŞINA yüklü olarak 3350 km izmir trabzon seyehati (gidiş,Dönüş) Sürüş zevki, Üstün performansı ,yakıt ekonomisi , + mükemmel dizaynı , Her konuda bana hitap eden en iyi motoru aldığıma bir kez daha emin oldum . Gidiş gezi fotoğrafları Motokurt izmir trabzon 3350 km 1 ve 2 olarak iki sayfa ETKİNLİK GEZİ FOTOĞRAFLARI BÖLÜMÜNDE İlgi duyan arkadaşlar bakabilir...
    Abi çok güzel bir gezi olmuş, tebrik ederim. Darısı bizlerin başına.
    Tekerine taş değmesin inşallah.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler lastik konusu tabi bütçe ve müsaitlik konusu tabi...Ama değiştirenlere hayırlı olsun gerçekten iyi tercih

Cbr125 te bile kuru havada azmaya başlayıp frenleri tam performans kullanınca arka kilitlenip kaymaya ön fren ise korkutmaya başlıyor. Ben bikere düşük hızda kavsakta lowside oluyodum bacakları pergel gibi açıp 1-2 hamlede iman gücüyle topladım

Standart lastiğin hamuru o kadar sert ki lastik demeye bin sahit zaten. 100 kmye 8.5 sn yede çıkan makina şakaya gelmez.

Bende bi 100 ön -130 arka fiyatı alıyım Virajda yatamadıktan panik frende duramadıktan sonra zevk de vermiyor o korkuyla zaten

Ben ıslaktaki performansını merak ediyorum daha çok Demon ve Pilot Active lerin

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı muyat26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bizim lastik ebatları nedir? pirellinin sitesinde sport demon modelinde honda cbr 250 için uygun eşleşme bulunamadı diyor.
    Ön: 110/70-17M/C
    Arka: 140/70-17M/C
    Eagle7 bunu beğendi.

Motosikleti
    Dragstar 650 custom
    Arkadaşlar bu xenon far konusunda herkes çelişkili şeyler söylüyor.kimileri taktırırsan garanti dışında kalır derken kimileri ne alaka diyor.bu konu ile ilgili servislerle daha önce görüşmüş olan arkadaşlarımız varsa bana yardımcı olabilirmi.bende 2. el cbr mi almak üzereyim ve üzerinde 8000 xenon var.yardımlarınızı bekliyorum.kazasız sürüşler.

Motosikleti
    CBR 250 R
    arkadaşlar pirelli lastikler için ön 100 euro , arka 130 euro fiyat veriyor. kdv ve kargo dahil fiyatlar.
    muyatakdogan@hotmail.com

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı hüseyin48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu xenon far konusunda herkes çelişkili şeyler söylüyor.kimileri taktırırsan garanti dışında kalır derken kimileri ne alaka diyor.bu konu ile ilgili servislerle daha önce görüşmüş olan arkadaşlarımız varsa bana yardımcı olabilirmi.bende 2. el cbr mi almak üzereyim ve üzerinde 8000 xenon var.yardımlarınızı bekliyorum.kazasız sürüşler.
    Ben motoru almadan servise sormuştum xenon takıyormusunuz diye, evet takıyoruz demişti.
    Fiyatıda 150 TL. Ama garanti konusunda birşey sormak aklıma gelmedi.
    En doğru bilgiyi servise telefon açıp öğrenebiliriz.

Alıntı muyat26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar pirelli lastikler için ön 100 euro , arka 130 euro fiyat veriyor. kdv ve kargo dahil fiyatlar.
    Fiyat normal geldi bana, nereden aldınız fiyatı acaba?

Motosikleti
    Honda CBR250R
    arkadaşlar dün servise sordum valf ayarını.
    Valf ayarına bakmaya gerek yok çünkü:
    *Valf ayarı bozuk olsa motor zor çalışır
    *Valf ayarı bozuk olsa motor çok ses çıkarır
    dediler.
    Ben yine de kontrol etmelerini rica ettim. Motor henüz serviste lastikleri değişip cantları fırın boyamaya girecek. Haftasonu motoru teslim alınca gelişmeleri yazarım

Motosikleti
    Dragstar 650 custom
    teşekkür ederim.

Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru almadan servise sormuştum xenon takıyormusunuz diye, evet takıyoruz demişti.
    Fiyatıda 150 TL. Ama garanti konusunda birşey sormak aklıma gelmedi.
    En doğru bilgiyi servise telefon açıp öğrenebiliriz.

Fiyat normal geldi bana, nereden aldınız fiyatı acaba?

Motosikleti
    CBR 250 R
    Direk pirellinin sitesine mail attım. şuanda stoklarında olduğunu ve sipariş verdiğim takdirde 2 gün içinde gönderebileceklerini söylediler. Ama ben mart ayı gibi taktırmayı düşünüyorum. malum kış ayında motor yatacak,yeni lastiği yatırmanın bir anlamı yok.
    muyatakdogan@hotmail.com

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı CaptainHakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün servise sordum valf ayarını.
    Valf ayarına bakmaya gerek yok çünkü:
    *Valf ayarı bozuk olsa motor zor çalışır
    *Valf ayarı bozuk olsa motor çok ses çıkarır
    dediler.
    Ben yine de kontrol etmelerini rica ettim. Motor henüz serviste lastikleri değişip cantları fırın boyamaya girecek. Haftasonu motoru teslim alınca gelişmeleri yazarım
    ayıptır sorması fırın boyama nekadara patlıyor ve ne renk tercih etiniz

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Siyah motora siyah jant tercih ettim. Daha pazarlık etmedik ama daha önce yuvarlak olarak 100-150TL gider demişlerdi. Fatura çıkınca kesin doğrusunu yazarım Benim egsoz üstündeki soğutucu plaka motoru aldığım hafta çizilmişti. O parçaya fırın boyama yapsak bozulur mu? O parçayı da siyaha boyatmak istiyorum

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ben normal siyah boyayla kendim buyadım iyicene zımparalayıp daha hiç bir bozulma yok
    garanti olsun diyorsan ısıya dayanıklı boyayla hallolur

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı CaptainHakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyah motora siyah jant tercih ettim. Daha pazarlık etmedik ama daha önce yuvarlak olarak 100-150TL gider demişlerdi. Fatura çıkınca kesin doğrusunu yazarım Benim egsoz üstündeki soğutucu plaka motoru aldığım hafta çizilmişti. O parçaya fırın boyama yapsak bozulur mu? O parçayı da siyaha boyatmak istiyorum
    bu sayfada : http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-121.html
    aytacaksel nickli bir arkadaş siyaha boyatıp resimlerini koymuş, alacağım zaman ben de jantları ve eksoz üzerindeki plakayı boyatmayı düşünüyorum,bence çok güzel duruyor
    aynen böyle olmasını istiyorum ;)

Uploaded with ImageShack.us[COLOR="Silver"]

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu Sayede Motor Daha Agresif Bir Görünüme Kavuşmuş Plakalık İptal Ettirilip Aynalar da Değiştirildimi Ninjaya Görünüm Açısından da Çok Rahat Kafa Tutar

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Ek Olarak Bu Motorları Genelde Benim Gibi Acemi Kardeşlerimiz Kullanıyor Motorun Yatmasından Korkmamak İçin Yada Yattığında Masraf Çıkarmaması İçin Kesinlikle Grenaj ve Gidon Takozu Kullanın.
    Örneğin Yoshimura'nın Grenaj Takozu

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı teocan94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Sayede Motor Daha Agresif Bir Görünüme Kavuşmuş Plakalık İptal Ettirilip Aynalar da Değiştirildimi Ninjaya Görünüm Açısından da Çok Rahat Kafa Tutar

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Ek Olarak Bu Motorları Genelde Benim Gibi Acemi Kardeşlerimiz Kullanıyor Motorun Yatmasından Korkmamak İçin Yada Yattığında Masraf Çıkarmaması İçin Kesinlikle Grenaj ve Gidon Takozu Kullanın.
    Örneğin Yoshimura'nın Grenaj Takozu
    http://img207.imageshack.us/img207/8647/cbr250r.jpg
    acemiyim ve böyle bişey arıyordum,çok sağol,nereden temin edebiliriz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler