Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı Can Özcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu gezilerin tamamını kaçırıyorum Can. Bende kendi başıma Riva, Şile yaptım. Ağva yoluna vurma niyetim var belki yarın ön yolculuğu yapıcam bakalım.
    Adaşım arada bende kaçıyorum Şile'ye. Çok seviyorum o yolu. Gerçi bariyerler biraz tedirgin ediyor beni.
    Bir çay içip geri geliyorum.

Arka çanta işini çözdüm nihayet. Acaip kullanışlı oldu benim için.
    Bir sürü malzeme alıyor, 15 lt kapasitesi var.

"Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @ stepfunk

arka çantayı bende beğendim Fiyatını sorabilirmiyim?

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ stepfunk

arka çantayı bende beğendim Fiyatını sorabilirmiyim?
    Tabiiki dostum, çantanın fiyatı 120 TL.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun.Bende giremiyordum internete.Kazasız belasız

Arkadaşlar şu ön taraftan gelen bir ses var.
    Bu ses sadece benim motordamı var hiç konusu geçmiyorda.Sanki zincir sesi önden geliyor gibi ?
    Aynısı başıma gelmişti, ses sanki ön tekerlekten ön frenin oralardan geliyo gibiydi, zinciri gerdirtip bi güzel yağlamıştım, sorun kökten hallolmuştu.

[QUOTE=Görkem_;2666144]Aynısı başıma gelmişti, ses sanki ön tekerlekten ön frenin oralardan geliyo gibiydi, zinciri gerdirtip bi güzel yağlamıştım, sorun kökten hallolmuştu.[/QUOTE

ah bu ses sorunu yokmu !şu zırıltılar;hem kafadan hem motordan gelen.çözülecek inşallah. (forever cbr 250r ) motorum 1200 km oldu artık 9-10 rpm yapıp biraz sıkıştırsam mı?

unutmadan,yeni motosiklet alan arkadaşlara da hayırlı olsun.ben de dahilim buna,1. ayım daha.

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    [QUOTE=hmb;2666380]
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynısı başıma gelmişti, ses sanki ön tekerlekten ön frenin oralardan geliyo gibiydi, zinciri gerdirtip bi güzel yağlamıştım, sorun kökten hallolmuştu.[/QUOTE

ah bu ses sorunu yokmu !şu zırıltılar;hem kafadan hem motordan gelen.çözülecek inşallah. (forever cbr 250r ) motorum 1200 km oldu artık 9-10 rpm yapıp biraz sıkıştırsam mı?

unutmadan,yeni motosiklet alan arkadaşlara da hayırlı olsun.ben de dahilim buna,1. ayım daha.
    Valla motor bu olur ufak tefek şeyler, zaten coğununda cözümü var kolay ve basit ama genede önüne geçilemeyen ufak tefek sesler varsa da kafaya takmamak gerekiyo.

Selam arkadaşlar,
    Böyle bir bütçe ile sizce deri mont mu, deri tulum mu?
    Yorumlarınızı bekliyorum..

http://www.feyizoglu.com/Silica-Deri-Tulum_47168.html#0
    http://www.mototas.com.tr/urunlistel...=50&g=581&o=73
    http://www.feyizoglu.com/Revit-Tarma...t_46798.html#0

1 Mayıs Kutlu olsun...
    Sevgiler,
    Tolga Bey

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    dainese mont çok güzel ama ben almak isterdim ama beni aşar şu an için :(

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    beyler 350 hp ye kadar çıkıyormuş rsv4'ün gücü
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...80349090/detay

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Istanbul tayfaya bir soru , direksiyon sınavından sonra kaç gün icinde alabiliyoruz ehliyeti ? Hatırlayan fikri olanlar?

Arkadaslar kasko ile ilgili mesaj atmıştım en uygun ve kapsamlisi hangisi diye cevap alamadım lütfen yardim

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı erreeen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istanbul tayfaya bir soru , direksiyon sınavından sonra kaç gün icinde alabiliyoruz ehliyeti ? Hatırlayan fikri olanlar?
    15gün içinde dosyanı vericek ehliyet kursu dosyanı aldıktan sonra bağlı olduğun ilçenin emniyet müdürlüğünden internet ortamı aracılığı ile randevu alıcaksın artık kaç gün sonraya alırsın bilmem yoğunluk olucaktır kesin aldıktan sonra ilçe emniyete gitiğin günden 2gün sonra hata 2gün ehliyeti gidip alabilirsin
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    20 gün içinde alabilirsin,sürücü kursunun sertifikanı hazırlama hızına da bağlı,bu arada b sınıfı ehliyetin varsa emniyette onu alıyorlar, sonra tek bir kart alıyorsun b,a2 yazıyor, a2 ehliyetini hazırladıkları süre boyunca ehliyetsiz kalıyorsun, benim sertifika dosyasının içinden aslı gibidir imzalı bir ehliyet fotokopim çıktı, ehliyet başvurumdaki polis bunu al ama bir sorun olursa polisin insiyatifine bağlı durum dedi... tabi bir işlem yaparlarsa bunu iptal ettirebilirsin,çünkü belgeni alan kurum bunun yerine geçici bir belge veremiyorsa sorumluluk ondadır
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı Can Özcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu gezilerin tamamını kaçırıyorum Can. Bende kendi başıma Riva, Şile yaptım. Ağva yoluna vurma niyetim var belki yarın ön yolculuğu yapıcam bakalım.
    tek basına yaptıklarında haberim olsaydı eşlik edebilirdim can. pazar hanimdan izin alabilirsem bir gezi yapabiliriz.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı erreeen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en az 14 gün sınav sonucunu bekeyeceksin sonra kurs sertifikanı verecek. karakol randeavu herşey sorunsuz giderse max. 3 gün içinde de işlemlerin biter ehliyet sende. hayırlı olsun. sınavı geçmeyi unutma )

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

Alıntı orkosi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar kasko ile ilgili mesaj atmıştım en uygun ve kapsamlisi hangisi diye cevap alamadım lütfen yardim
    haznedar da can atar sigorta var 900-1000 tl arası eski motorum için fiyat vermişti.

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı orkosi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okuduğuma Göre;
    Fiyatlar 900 ile 1500 Arası Değişiyor Bence Güvenliği Artır 10000 TL'lik Motora O Kadar Para İstenmez Yüksek cc'li Motorlara İstedikleri Ücretin Biraz Azını İstiyorlar

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    @Alper Kaya @avcagatay @RuzgarSA
    Hepinize cevaplarınız için çok teşekkür ederim Ortalama 16 17 gün bekleyeceğiz demek ki. Aman neyse herşeye sabrettik, ne güzel direksiyon sınavı da 1 hafta erkene alındı. Bir o kadar daha sabrederiz artık B ehliyetini almaları da hoşuma gitti iğrenç bir resmim vardı üzerinde en azından o değişecek Yazılıdan 2 yanlışım var zaten, direksiyonda zaten keko, artık trafikte bile rahatça sürebiliyorum. Zaten direksiyon sınavında eğitim aldığım kişi de hoca olarak bulunuyor. Sabırla bekliyorum...

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adaşım arada bende kaçıyorum Şile'ye. Çok seviyorum o yolu. Gerçi bariyerler biraz tedirgin ediyor beni.
    Bir çay içip geri geliyorum.

Arka çanta işini çözdüm nihayet. Acaip kullanışlı oldu benim için.
    Bir sürü malzeme alıyor, 15 lt kapasitesi var.

http://img62.resimup.net/di/LNOT.jpg
    gerkceten cok yasıyor bu canta hem topcase gıbı durmuyor hemde ıs goruyor ama artcı yerı dırek ıptal takılması pratık mı vıda vs varmı.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    beyler alarm takılan motoru garanti dışı bırakıyor sanırım değil mi? peki servis takarsa aynı şey geçerli mi?

Cok saol dostum, syg

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler