Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial X-Treme (Enduro/Super Moto/Moto cross) Kullanıcıları / Bilgi Paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tunctepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial extreme 250cc enduro & 150 ut enduro
    valla 2 nizde ne mal adamlarsınız arkadaş motoru kapalı garaja çektin diye güzel havada binmiyecekmisinhiç motorcu ruhuna sahip değilsiniz
    Tolga Can bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bunlar yazlıkcı kardeş bizde 12 ay motor vardır yaz kış yağmur çamur
    Tolga Can bunu beğendi.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı tunctepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla 2 nizde ne mal adamlarsınız arkadaş motoru kapalı garaja çektin diye güzel havada binmiyecekmisinhiç motorcu ruhuna sahip değilsiniz
    kurban bayramına gittiğimde bir tur binerim yeter.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet 17 lik lastiği ben de görmüştüm. Ancak komple hazır jant+lastik değiştirmek daha mantıklı. 1.si kendin yapabilirsin. 2.si her lastik değiştirmen gerektiğinde lastikçiye gidicen ve hem jant hem lastik sökülecek, enduro tip için iç lastik takılacak vs,,,,, Bence 1 set çıkma 21" ön, 18" yada 19" arka jant+lastik almak daha mantıklı gibi. Ben şuanda onun araştırmasındayım

Niye garaja çektin buarada?
    araştırmacı gasteci polat , ne oldi ? jantları çinden getirsekmi?

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araştırmacı gasteci polat , ne oldi ? jantları çinden getirsekmi?
    Ya geçen bir araştırayım dedim piyasayı. Sahibinden'de çok ilan var, çok karışık. Uygun fiyata istediğimi bulamadım. Birde çıkma olarak lastik+jant bulsak çok iyi olur. Çünkü ben sadece bazı hafta sonları değiştirip arazi düşünüyordum, onun dışında hafta içi felan orjinalleri kullanıcam. O yüzden çok masraflı bir şey olmasın istiyorum. Tam olarak birşey bulamadım. Çıkma jant olarak japonların var ama biraz pahalı fiyatları. Çinlilerin de çoğunun arka freni kampana olunca sıkıntı oluyor...

Sen çinden bişeyler bulabildin mi? Ben ebay'e bir aratma yapayım dedim ama istediğim gibi bişey bulamadım...
    #sürenadam

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Ya geçen bir araştırayım dedim piyasayı. Sahibinden'de çok ilan var, çok karışık. Uygun fiyata istediğimi bulamadım. Birde çıkma olarak lastik+jant bulsak çok iyi olur. Çünkü ben sadece bazı hafta sonları değiştirip arazi düşünüyordum, onun dışında hafta içi felan orjinalleri kullanıcam. O yüzden çok masraflı bir şey olmasın istiyorum. Tam olarak birşey bulamadım. Çıkma jant olarak japonların var ama biraz pahalı fiyatları. Çinlilerin de çoğunun arka freni kampana olunca sıkıntı oluyor...

Sen çinden bişeyler bulabildin mi? Ben ebay'e bir aratma yapayım dedim ama istediğim gibi bişey bulamadım...
    fazla uzaklarda aramayak , X-treme MAX jant uygun 176 TL komple jant , arkada olsun 250 yanlış görmediysem liste fiyatları bu

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazla uzaklarda aramayak , X-treme MAX jant uygun 176 TL komple jant , arkada olsun 250 yanlış görmediysem liste fiyatları bu
    10 Numero adamsın yemin ederim, aklıma yeni fikirler de geldi şimdi
    #sürenadam

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    ön jant 171 TL

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    layk ver layk

Motosikleti
    la gidin oğlum daha bu mevsimde motoru depoya sokan admlar enduro yapıcaklarmış güleyim bari siz şimdi motora su gelmesin elinde şemsiye olan artçı alırsınız külahımın motorcuları

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    endurocuyuk ama özde değil sözde

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı tunctepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la gidin oğlum daha bu mevsimde motoru depoya sokan admlar enduro yapıcaklarmış güleyim bari siz şimdi motora su gelmesin elinde şemsiye olan artçı alırsınız külahımın motorcuları
    Sen niye çoğul konuşuyorsun, bu biiiirrr.... 2.si, hani senin ön amortisörlerin havasını alan edevatlar takıldığında bize de haber vercektin, paylaşcaktın, biz de senin aracılığınla sipariş geçecektik... Totosunun motorcusu, ne oldu??

Bu bayramda bodruma gelirsem sorarım ben sana...

---------- Post added at 10:16 ---------- Previous post was at 09:42 ----------

@mhmt şu jant için senin sorabileceğin bir servis var mı? ben ankarada biryer bulursam 2 çift için pazarlığa girişeyim diyorum... ??
    #sürenadam

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Sen niye çoğul konuşuyorsun, bu biiiirrr.... 2.si, hani senin ön amortisörlerin havasını alan edevatlar takıldığında bize de haber vercektin, paylaşcaktın, biz de senin aracılığınla sipariş geçecektik... Totosunun motorcusu, ne oldu??

Bu bayramda bodruma gelirsem sorarım ben sana...

---------- Post added at 10:16 ---------- Previous post was at 09:42 ----------

@mhmt şu jant için senin sorabileceğin bir servis var mı? ben ankarada biryer bulursam 2 çift için pazarlığa girişeyim diyorum... ??
    bence siz yine şu istanbuldaki bayi ile iletişime geçin jant için..
    ANGARAJ

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    muğlada servisle cacık olmaz, istanbulla iletişime geçek birde mondiye yedek parça ile iletişime geçmekte yarar var

Motosikleti
    haha şimdi jant konusuna el atim arkadaşlar şimdi alıcaksınızda cantı yanlızca çemberi alırsınız oparaya dersinizki telleride geliyor he gelir gelirde sizin göbekle uyuşmaz şimdiden söylim birde ön arka takım tel alıcaksınız ki telde ebesinin damı gibi para yırtık patiska polat gel herzman bekleriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:36 ----------

bu arada onları sipariş ettirdim ama daha ulaşmadı ulaştığında motorun üstüne takılırken kayıt alıcağım ozaman görürüsünüzde dükkandaki diğer motorların hepsinde baktım o zımbırtı var bir kaçını bastım birkaçındanda fıs diye ses geldi bence güzel bişey

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Göbeklerin uyuşup uyuşmadığnı bir şekilde test etmemiz gerek mhmt. Yoksa bu tuncun ağzına sakız olcaz. Senin oralarda inceleyebileceğin hatta deneyebileceğin bir Xtreme max var mı?

Tunç, UT150 nin de ebatları bize uyuyor. Sen bir baksana UT150 nin göbeği ve jantı felan senin Xtreme'e uyuyor mu? Elinde 2 motor da var sonuçta...
    #sürenadam

Motosikleti
    arkadaş olmaz o unutun cant ve telleri kindinize göre sipariş etmeniz lazım sizi göbeğe düzdüreceksiniz cantı yani sonuç olarak yok kardeş biz extra tam jant istiyoruz dersen on tarafın göbeği diski telleri jantı arka tarafın dişlisi göbeği jabtı telleri ha bide frendiskleri ama çok istiyorsanız arkadaşların yanına geçtiğimde sorayım ne yapmanız gerekn nedir kaça maal olur

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Tabi, sen bir arkadaşlara sor ozaman. UT150 nin jant+göbek takımı olmaz mı diye de sor, oldurmak için neler yapmamız gerektiğini felan sor. Sor işte
    #sürenadam

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    denizlide bi tane x-treme MAX satan eleman var sitede vardı, tel. ile ulaşabilirsem ona bu hafta değilde sonraki hafta denizliye gittiğimde orada inceleyebilirim ancak.Bana göre olur göbeğide diskide uyar

Motosikleti
    ut nin cantları olmaz neden olmaz denge takozu yok içinde arka lastiğin şabrenini yırtarsınız o motorla max de denge takozu varsa yönlenmeniz gerekn o

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)