Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar sıfır alsam bu motoru temiz kullanıp 10000 de satabilirmiyim 2. el piyasası nasıl bir arkadaş satamadım yazmış bi çekindim açıkçası lütfen bilgilendirirmisiniz beni

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok ama almak istiyor
    satilik mondial mh drift varsa ozel mesaj atsin

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı eren3736 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Furkan kardeşim hayırlı olsun tek diyeceğim bakımlarını aksatma yeter canavar gibi motor bide dikkatli kullan ilk başlarda ben kaza yapmam düşüncesi oluyor ama her an önüne birşey fırlayacakmış gibi hazır ol kazasız belasız sürüşler
    Hocam çok teşekkürler Ancak çok hızlı ve süratli sürmeme rağmen bu öglen ilk kazamı yaptım maalesef arkamda küçük kardeşim vardı Allah'a şükür bizde bişe yok önümdeki bayan araç sürücüsü (!) dur kalk vs. yapınca gazı ayarlayamadım bide boş ışığı yanmasına rağmen viteste kalıyor. en son hatırladığım gidon gökyüzüne bakıyordu duran arabaya çarptık malesef az önce servise bıraktım gösterge cam vs.kırıldı . en kötü kazam bu olsun inşallah

Motosikleti
    kawasaki ninja sl250
    Cok gecmisolsun.allah kimseye kaza bela vermesin.vites bos isigi beni de yaniltiyo bazen o yuzden debriyajdan yavas yavas cekiyorm elimi.garaj duvarina carpiyodum bende.debriyaj ayari mi lazim bilemoyorum.sikintili bi durum

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DOGUKAN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sıfır alsam bu motoru temiz kullanıp 10000 de satabilirmiyim 2. el piyasası nasıl bir arkadaş satamadım yazmış bi çekindim açıkçası lütfen bilgilendirirmisiniz beni
    Ankara'da geçen yaz araba alabilmek için acilen satılığa çıkardım. 2 haftada 2250 fiyat istedim. Arayan bile olmadı :D

ölücü 2 kişi 1000 lira vereyim vs dediler o kadar.
    You start the game with a full pot of luck and an empty pot of experience. The objective is to fill the pot of experience before you empty the pot of luck.
    The older I get, the faster I was.

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çok teşekkürler Ancak çok hızlı ve süratli sürmeme rağmen bu öglen ilk kazamı yaptım maalesef arkamda küçük kardeşim vardı Allah'a şükür bizde bişe yok önümdeki bayan araç sürücüsü (!) dur kalk vs. yapınca gazı ayarlayamadım bide boş ışığı yanmasına rağmen viteste kalıyor. en son hatırladığım gidon gökyüzüne bakıyordu duran arabaya çarptık malesef az önce servise bıraktım gösterge cam vs.kırıldı . en kötü kazam bu olsun inşallah
    Kardeşim yapmasaydın keşke o kadar dedim sana yeterli tecrübe edinmeden kardeşini neden alıyorsun onudamı hiç düşünmedin. Bu seferlik şansına küçük bi kazayla kurtulmuşsun geçmiş olsun

vites boşta gösterip 1 de olma olayı bazen bendede oluyor yavaş bırakıyorum debriyajı

2.el piyasası büyük şehirlerde iyidir ama yaz aylarında. Bide landaki resimler önemli bende dün akşam sattım motoru ama sattığım çocuk 15 yaşında ve apaçinin önde gideni. motorla teker yapıcam felan diyo vitesli kullanmayıda yeni öğreniyor kaskı ilk defa görüyor gibiydi. 1 senedir cub kullanıyomuş onunla baya teker yapmış . Ne babalar var be adam ne kadar şımartıyosa artık çocuğun canını hiç düşünmüyor

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Geçmiş olsun Allah beterini göstermesin o vştes boşta iken aslında viteste olması tam geçmediği için oluyor mesela 2 den 1 e geçerken yancak olan ışığı yakıyor ama dişliden tam kurtulmuyor o zaman daha
    Furkan Tarık bunu beğendi.

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Tayfungun45
    Motorunuz çok güzel görünüyor Maşallah.Kaç binde buji ve hava filtresini değiştirdiniz?
    Motor tam ik yaşında ama 4.000 km de. bakımlarını kitabındakinden biraz ddaha kısa sürede yapıyorum.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı eren3736 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim yapmasaydın keşke o kadar dedim sana yeterli tecrübe edinmeden kardeşini neden alıyorsun onudamı hiç düşünmedin. Bu seferlik şansına küçük bi kazayla kurtulmuşsun geçmiş olsun

vites boşta gösterip 1 de olma olayı bazen bendede oluyor yavaş bırakıyorum debriyajı

2.el piyasası büyük şehirlerde iyidir ama yaz aylarında. Bide landaki resimler önemli bende dün akşam sattım motoru ama sattığım çocuk 15 yaşında ve apaçinin önde gideni. motorla teker yapıcam felan diyo vitesli kullanmayıda yeni öğreniyor kaskı ilk defa görüyor gibiydi. 1 senedir cub kullanıyomuş onunla baya teker yapmış . Ne babalar var be adam ne kadar şımartıyosa artık çocuğun canını hiç düşünmüyor
    sağol abi çok haklısın bu konuda. Ya hala tam olarak ne oldu hatırlamıyorum bi gökyüzüne baktık ..... kalktım motoru kapattım. tam da evin önünde düştük falan Allahtan bide bişe yok. makine de servise verdim kazadan sonra bu gün alacaktım okuldan çıkınca da yoruldum almadım daha dursun orda. Yalnız bundan sonra zırt pırt motora binmem ben abi

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Aranızdan ayrılmadan önce son resimlerimi paylaşıyım Motoru sattım arkadaşlar pazartesi satışını veriyorum ve büyük ihtimal tvs apache alıcam

Ümraniyede motor kullanmak ayrı bi keyif

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Alıntı DOGUKAN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satabilirsin fakat durumu önemli temiz olursa gider ve kırmızı rengi çok tutuluyor 2.eldede renk de önemli etken

Motosikleti
    yok ama almak istiyor
    satilik deift varsa ozel mesaj atsin

Arkadaşlar şu linkteki kaska bi bakar mısınız sizce alınabilir mi

http://m.n11.com/ls2-ff351-fluo-siya...kask-P93902040

Bu arada çok hız yapmicam buyuk cogunlukla sehir ici okula gidip gelcem ona göre değerlendirirseniz sevinirim
    Şimdiden cevap verecek arkadaşa teşekkürler.

Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT
    Motorum 690 km rede ilk bakımıını 482 kmrede yaptırmıştım usta sadece yağını(mondoil 15-40) değiştirdi yalandan yere bi kaç civata sıktı :/ kimi arkadaşlar var ilk 500 bakımını anlatmakla bitiremiyor kitapçıkta 2.ci bakımı 2000 km rede gösteriyor ama çok fazla bi aralık gibime geldi kaç km rede 2.ci bakıma götürmeliyim 2.ci bakımda kısaca neler yapılması gerekiyor ? Teşekkürler

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı MH125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum 690 km rede ilk bakımıını 482 kmrede yaptırmıştım usta sadece yağını(mondoil 15-40) değiştirdi yalandan yere bi kaç civata sıktı :/ kimi arkadaşlar var ilk 500 bakımını anlatmakla bitiremiyor kitapçıkta 2.ci bakımı 2000 km rede gösteriyor ama çok fazla bi aralık gibime geldi kaç km rede 2.ci bakıma götürmeliyim 2.ci bakımda kısaca neler yapılması gerekiyor ? Teşekkürler
    Pek bisey yapmiyolar yagini degistirirler civatalara bakarlar bi kacina tamamdir ben binde bir yagini degistiriyorum

Motosikleti
    bakım 2 binde bir yağ binde 1 sizin servisi bilmem ama benim servisim 10 numara

Hocam beni atladınız sanki

sigorta ücretlerinde bir düşüş olacak mı acaba? 600 tl para istediler yaptıramadım

Motosikleti
    Alıntı sh@de123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam beni atladınız sanki
    bende ls 2 ff 386 moby vardı kaza yaptım işini gördü sağlam kask
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ls 2 ff 386 moby vardı kaza yaptım işini gördü sağlam kask
    Eyvallah usta saolasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)