Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    İzmirde sıkıntı olmuyor ama bi 100 km farkı anlamazsın sonra yumuşaklık artıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Egee22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende shark egzoz var normal sharklardan biraz farklı fazla bağırmıyor tok ses veriyo senin aradigin tipten susturucusuda var sahibinden ilan no 228310145 yaz çıkar cbr 250 ses egzozu diye geçiyor sahibindende farklı saticilardanda bulursun ama en uygunu bu
    Oww çokhoş duruyor hocam bunu değerlendirebilirim teşekkürler

Motosikleti
    mh drift
    arkadaşlar bu driftin arka stop lambasına led bağlayıp stop la beraber çalıştırmayı başarabilen oldumu,olduysa çözümünü söylerse çok makbule geçer

michelin pilot street leri taktırdım güzel oldu gerçekten farkı hissettiriyor şiddetle tavsiye ediyorum

LS 2 kaskları hakkında ne düşünüyorsunuz? Önerdiğiniz bir modeli var mı? Başka kask önerileri de alabilirim. Sağolun

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    ben 15 50 yağ kullandım yazın uzun yolda iyi oluyor düzce ankara nevşehir niğde gezdim castrol koymuştum yaklaşık 1200 km sonra geri dönüşte sorun yaşamak istemediğimden yağı değiştim yaş hala bozulmamıştı 2000 deviridi saygılar motorumu sattım pişmanım

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı Gök Böri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu driftin arka stop lambasına led bağlayıp stop la beraber çalıştırmayı başarabilen oldumu,olduysa çözümünü söylerse çok makbule geçer
    Ben bagladim ama stopla bir olmuyor frene basinca ledler yaniyor sadece gece guzelde gunduz fren yaptigin belli olmuyo

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Beyler. Geçen bi laçin yapayım dedim gittim dönüşte motor istop etti. Benzin bitmiş bende bekliyordum bitmesini zaten. neyse taktım yedeğe geldim buraya, arkadaşın da benzin bitmiş 15 tl paramız var iki motora 7.5'şar tllik attırdık.eve gelirken yedek de bitti normale aldım vs vs vs...

Şimdik motor sıfır km de 60 tl lik benzin aldı. benzin ortalama 370 km de bitti (yedek dahil)

Hesaplarıma göre ortalama 5 litre yakmışım

A) Alet rodajda daha yakar sen merak etme.
    B) Motoru yatırınca bi varil benzin yere dökülmüştür
    C) Hortumlanmıştır
    D) Akıtıyor

Sizce hangisi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

Eidt:
    Motor Kapalı garajda muhafaza edilip, Yola çıkılmadan önce ısıtılıp Yüksek devirlere kadar zorlanmamıştır.

Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT
    70 tl ye fullemiştim ilk aldıgımda 400 kmre gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler. Geçen bi laçin yapayım dedim gittim dönüşte motor istop etti. Benzin bitmiş bende bekliyordum bitmesini zaten. neyse taktım yedeğe geldim buraya, arkadaşın da benzin bitmiş 15 tl paramız var iki motora 7.5'şar tllik attırdık.eve gelirken yedek de bitti normale aldım vs vs vs...

Şimdik motor sıfır km de 60 tl lik benzin aldı. benzin ortalama 370 km de bitti (yedek dahil)

Hesaplarıma göre ortalama 5 litre yakmışım

A) Alet rodajda daha yakar sen merak etme.
    B) Motoru yatırınca bi varil benzin yere dökülmüştür
    C) Hortumlanmıştır
    D) Akıtıyor

Sizce hangisi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

Eidt:
    Motor Kapalı garajda muhafaza edilip, Yola çıkılmadan önce ısıtılıp Yüksek devirlere kadar zorlanmamıştır.
    Çok yakıyor çok ben r25 ile 5.5 litreyi geçemedim.

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Rodajdan olabilir benim 60 65 liraya 400 450 civari gidiyor kullanmayada bagli birazda dipgaz yaptimi 350 de geciyor yedege

Bugun 1000 km yag degistirdim motorun yaga baktim 75 100 ml eksikti normalmi sizce daglik alanda kullanmistim bi ara 30 40 km kadar ondanmi acaba herzaman olmuyor cunku sikistirmaylada alakali olabilirmi

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    Alıntı truck123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bagladim ama stopla bir olmuyor frene basinca ledler yaniyor sadece gece guzelde gunduz fren yaptigin belli olmuyo
    bende denemiştim led elektirik verince gece ıışığı zayıfladı ama frene basınca çok parlak oluyor baktım uğraştırcak vaz geçmiştim

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Arkadaşlar sizde de ön frene asılınca ön tarafta sağa doğru dalma oluyor mu ? ip gibi durmuyor motor .

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizde de ön frene asılınca ön tarafta sağa doğru dalma oluyor mu ? ip gibi durmuyor motor .
    Bende de aynı sorun mevcut

ridvan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    evet o ben dede var ön ve arka kombine kullanınca sorun kalmıyor. benim devir saati sabit giderken mesela 5.vites 8 bin devir deyken devir saati 6 bine düşüp tekrar yükseliyor ama gaz kesme motorun devrinin düşmesi gibi olaylar mevcut değil devir saati dalgalanıyor başına gelen var mı ?

Motosikleti
    125 Mh Drift
    2500 Km/dir sadece yağ değişti. Motoru bakıma götürmeyi düşünüyorum veya kendim bakım yapıcam . Neler yapmalıyım ? ayrıca
    bu fotolarda gördüğünüz gibi terleme mi denir yağ kaçağımı denir ondan var Sabah baktıgımda 1,2 damla oluyor yerde fakat eksilme yok. Conta mı değişmeli ?

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Gecen motor saga yatmis evin onunde fren maneti yamulmus birde km teli kopmus nasil olduysa degistirdim bugun sola yatsaymis depo yamulurmus eksoz korumus heralde

Motosikleti
    mh drift
    Beyler beyaz mh drift var bende siyah ls2 kask alcam ff384 modeli ikinci el çok az kullanılmış baya ucuza alcam birde. Revit tarmac ait mont 2.el buldum çok ucuza beyaz kırmızı renkte alsam motora uyarmı(mont yazlık, montu almasamda olur)

Veya sıfır kask mı almalıyım ff352 modeli hoşuma gitti ama renkte ve vizörde karar veremedim aynalımı , siyah mı , yoksa normal şeffaf mı alsam diye

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı berkay78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler beyaz mh drift var bende siyah ls2 kask alcam ff384 modeli ikinci el çok az kullanılmış baya ucuza alcam birde. Revit tarmac ait mont 2.el buldum çok ucuza beyaz kırmızı renkte alsam motora uyarmı(mont yazlık, montu almasamda olur)

Veya sıfır kask mı almalıyım ff352 modeli hoşuma gitti ama renkte ve vizörde karar veremedim aynalımı , siyah mı , yoksa normal şeffaf mı alsam diye
    Kendi zevkine kalmis hosuna gidiyosa al uygun bulduysan kontrol et duzgunse al kask olarakda siyah vizorde gece gidemezson kapali vizor karanlikda aynali bence iyidir

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön maşalar ince, kaldırmıyor maalesef. Ayrıca kullanılan bracket da fazla sağlam değil ki sert frende bir çizgi üzerinde durmuyor motor.
    You start the game with a full pot of luck and an empty pot of experience. The objective is to fill the pot of experience before you empty the pot of luck.
    The older I get, the faster I was.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)