Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Pilot street lastiklerden memnun kalan var mı? ben hiç memnun değildim. Sava marka lastikler nasıl dır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Bence harika lastikler ne gibi sorun yaşadınız eğer toprak zeminde hızlı bir şekilde kullandıysanız hafif kaymalar yapabilir.onun dışında hem kuru asfaltta hemde ıslak zeminde performansı çok iyi.

Motosikleti
    Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence harika lastikler ne gibi sorun yaþadýnýz eðer toprak zeminde hýzlý bir þekilde kullandýysanýz hafif kaymalar yapabilir.onun dýþýnda hem kuru asfaltta hemde ýslak zeminde performansý çok iyi.
    Pilot street yerine Sporty olsa daha iyi ömrü kısa ama çok daha iyiydi. Sporty'den sonra Street hayal kirikligi. Pirelli Diablo rosso yok mu bu motora uyumlu?

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Turkish39 abi sana birşey soracağım ön dişlinin olduğu yeri ne ile temizledin zincirden fırlayan atık yağlar çok kötü yaptı benim orasını.Ayrıca motor blok kısmı çok temiz ne ile temizliyorsunuz sadece tazikli su ve deterjan işine benzemiyor aralarda illaki pislik kalıyor fırçayla falan mı temizliyorsunuz?

Mertcan39 bizim motorlar 8bin ila 9 bin devirlerde fıttırıyor zaten o devire çıktığı zaman 110-120 yi görmüş oluyorsun.Yüksek cc motorlar gibi bağırıyor makina
    evet sesi birazz fazla oluyor ama 2-3 hafta oluyor sanırım iş yeerinden ögle yemegine çıktığımda farkettim farklı bir ses var ara sıra çıkıyor ben böyle seslere gıcık olurum sorunu bulmam gerek :D
    almpoz bunu beğendi.
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    Honda CB650F
    diablo rosso en düşük 100 ebatında var aramadım değil yoksa ondan alırdım racingler gibi yanlardım ama yok malesef daha üretilmedi

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ön street arka sporty 10.000 kmdir ikisinide aynı anda kullanırım sporty ülkemin uyduruk dandik yollarına fazlaca yumuşak kaçıyor streeti getirmeyle doğru seçim yapmışlar streetten devam
    almpoz bunu beğendi.

3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Arkadaşlar bugün Mondial bayiisine Mondial Drift'i incelemeye gittim.. Bu sene içinde yeni kasaların geleceğini söyledi.. Sizinle paylaşmak istedim..

Motosikleti
    Honda CB650F
    yeni kasa dedikleride plastiklerini boyamışlardır sadece pekde yeni değildir gerisi aynı zaten.

Motosikleti
    yeni kasa dedikleride plastiklerini boyamışlardır sadece pekde yeni değildir gerisi aynı zaten.
    Olabilir Yanlız bu drift çok küçük motormuş ufacık :D Yada bana öyle geldi bilmiyorum

Motosikleti
    C.Kaan niye banlanmış beyler bilen var mı? Adam driftini alamadan banlandı ya.
    C.Kaan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB650F
    SlimShady1 kaan sadece 3 gün banlandı bir yazısında küfür içeriği kullanmış yanlışlık o yüzden.Kendisi arkadaşım face den iletişime geçmiştim geçen gün neden böyle oldu diye.
    C.Kaan bunu beğendi.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Drift ailesi selamlar herkese,

Yeni motor arayışlarındayım motorumu haftaya satıyorum alıcı arkadaş var.

Malum ben uzun yolu seviyorum ve %95 uzun yolda kullanırım.

Aklımda ki motorlar;

(transalp, aprilla pegaso 650, bmw f650gs bu gibi motorlar 10 bin tl nin altında bir çok motor var fakat 10 yaşındaki motor sorun olur ne bilim sonuçta tanıdık bildik kişi bulmak çok zor, e temiz kullanıcı da denk gelmesi de şans işi yani.)

-Cbf 150 ( çantalı aksesuarlı vs. tam takır olan bir motor olması, fakat cbf' yağ yakma sorunu vs kafamı karıştırıyor.

- Chopper tarzı motorlarda aklımı çeliyor mesela ramzey QM250 ve RKS Cruise 25 gibi motorlara da baktım.

Siz ne diyorsunuz değerli dostlar nasıl bir tercih yapmak lazım.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    chopper tarzi hyosung gv250 oneririm o fiyata 600 luklerin lesi kalmistir malesef

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    RKS Cruise 25 yazmışım düzelteyim "RKS Cruiser 250" olacaktı

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:11 ----------

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chopper tarzi hyosung gv250 oneririm o fiyata 600 luklerin lesi kalmistir malesef

Valla kardeşim ona baktım ne bilim bir anda çapırrrcı olduk :D :D şuan sahibinden.com dan chopper tarzı motorlara bakıyorum.

Aslında aklımda aklımda mondial rx3 yeni gelecek olan (tabi gelirse) model var fakat o gelecekte test edilecekte falan derken bir sezon biter ne yapağım bilmiyorum valla
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    valla dediğin doğru gelicek alan olcak alıcının yorumları vs erken bi sezon geçer sağlamsa alınır öyle geldiği gibi alma elinde patlar sonra :D hyo candır bence 250 lilikler arasın v motor tam istediğim tarz

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

C.Kaan ın kırmızı drift i eline ulaştı gıcır gıcır maşallah tekeri düz bassın
    C.Kaan bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Turkish39 abi sana birşey soracağım ön dişlinin olduğu yeri ne ile temizledin zincirden fırlayan atık yağlar çok kötü yaptı benim orasını.Ayrıca motor blok kısmı çok temiz ne ile temizliyorsunuz sadece tazikli su ve deterjan işine benzemiyor aralarda illaki pislik kalıyor fırçayla falan mı temizliyorsunuz?

Mertcan39 bizim motorlar 8bin ila 9 bin devirlerde fıttırıyor zaten o devire çıktığı zaman 110-120 yi görmüş oluyorsun.Yüksek cc motorlar gibi bağırıyor makina
    Valla kışın pek ilgilenmiyorum bile temizlik işiyle,hatta hiç yıkamıyorum.Havalar düzeldiğinde aylar sonra suyu sıktığımda ortaya çıkan görüntü bu oluyo Detaylı temizliği (Zincir yağları) sıcak havalarda 3-5 saat sabırla her yeri sökerek,temizleyici spyey,köpük ve hafif tazyikli su ile icabına bakıyorum.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    Honda CB650F
    Kaan arkadaşımın yeni motoru hayırlı olsun.Oda drift ailesine katıldı.Uzun yıllar binmek nasip etsin.İlk incelemelerimde kafadaki o bolluk yapan kabloları spiral hortumun içine almışlar debriyaj nispeten daha yumuşak olmuş.Yan kapakları boyamışlar egzoz boyası daha kalın boyanmış.Onun dışında fazla bir farklılık yok.Fabrikadan çıktığı gibi sıfır geldi kendisine.

3Hilal, kdiner, C.Kaan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    C.Kaan hayırlı olsun aga
    C.Kaan bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Kaan arkadaşımın yeni motoru hayırlı olsun.Oda drift ailesine katıldı.Uzun yıllar binmek nasip etsin.İlk incelemelerimde kafadaki o bolluk yapan kabloları spiral hortumun içine almışlar debriyaj nispeten daha yumuşak olmuş.Yan kapakları boyamışlar egzoz boyası daha kalın boyanmış.Onun dışında fazla bir farklılık yok.Fabrikadan çıktığı gibi sıfır geldi kendisine.
    http://i.hizliresim.com/N9Lkrk.jpg
    http://i.hizliresim.com/mrXELy.jpg
    hayırlı olsun, allah kaza bela vermeden taş dokundurmadan kullanmayı nasip etsin.
    C.Kaan bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Arkadaşa hayırlı olsun tekeri düz bassın ,
    C.Kaan bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)